Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » związek karmiczny
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Anya


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:09 15-09-2010

Czy ktoś mógłby mi pomóc i wyjaśnić co dalej:

Ja: 06/05/1981

druga osoba
04/05/1975
i 10/01/1983

Pogubiłam się trochę ale chciałabym wiedzieć czy tworzę z podanymi datami związek karmiczny. Z góry dziękuję za pomoc.


agnese  (13)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:09 15-09-2010


208

Ściągnij sobie specjalny program

http://szod.wrzuta.pl/plik/aP2hzNyPVPu/numerologia114

i będziesz mogła sprawdzić wszystkich facetów, jakich znasz


Anya


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:09 15-09-2010

Bardzo Ci dziękuję za program Okazało się, że jestem obecnie w związku karmicznym, który mnie wykańczał. Jestem tutaj dopiero początkująca i nie za dobrze znam się na związkach karmicznych z jednej strony widzę, że są złe a z drugiej dobre.... W jakim jest lepiej?


Anya  (2)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:09 15-09-2010


19

Witaj, widzę, że Horoskopia zezwoliła dwa razy na ten sam nick
melania  (23)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:12 20-12-2011


528

szukając czegoś kompletnie innego w necie natrafiłam na tekst dotyczący związków karmicznych
poniżej przytaczam spore fragmenty
myślę, że sporo wyjaśni na temat związków karmicznych

Związki i obciążenia karmiczne

Za każdym z nas ciągnie się kilka silnych związków z poprzednich wcieleń. Nazywają się one karmicznymi. Trudno omówić wszystkie warianty takich związków, gdyż często związek między dwojgiem ludzi przybierał różne formy wzajemnych zależności.
Osoby jasnowidzące twierdzą, że co drugą ważną dla nas osobę spotkaliśmy w poprzednim wcieleniu. Pozostałe były dla nas ważne w innych życiach.
U podstaw większości związków karmiczych leży przywiązanie i pożądanie seksualne (pożądanie ciała jest jedną z przyczyn reinkarnacji). Sporo jest motywowanych pragnieniem dokonania zemsty (już nawet nie wiadomo za co!).
Pierwszy, który się odnawia, to związek z rodzicami.
Przynajmniej jedno z nich było dla nas już kiedyś kochankiem. Rodzice, dziadkowie lub dzieci, do których jesteśmy przywiązani jako do strażników ślubowań i innych zobowiązań, mogą nam się powtarzać co drugie, trzecie wcielenie.
Bliźniaki w poprzednich wcieleniach zwykle czuły do siebie bardzo wielkie przywiązanie, czasem nawet składały sobie wzajemnie wiążące ślubowania (np. zawsze będziemy razem, nigdy się nie rozstaniemy). Bywało, że pozostawały w transie uzupełniających się połówek (męskiej i żeńskiej), by osiągnąć pełną harmonię i doskonałość.

U podstaw związków seksualnych, czy niektórych rodzinnych, leży nie wypalenie się pożądania z poprzednich wcieleń lub inne zobowiązania.
Część znanych mi związków, które ciągnęły się przez tysiąclecia była zawarowana ślubowaniami, obwarowana strażnikami ślubowań, powiązaniami hipnotycznymi (związanie ciał astralnych, kody astrologiczne).
(...)
Bardzo silnie wiążą karmicznie zobowiązania do spłaty długów czy do zadośćuczynienia za krzywdy (dawnymi czasy zabójca miał obowiązek utrzymywać całą rodzinę swej ofiary i miał prawo do wdowy). Partner seksualny bywał też łupem należnym zwycięzcy w walce lub nagrodą w wygranym turnieju. Takie związki często ciągną się wiele wcieleń.
Negatywnymi silnie wiążącymi emocjami są nienawiść i mściwość, a jeszcze silniej działają, gdy są poparte transami walki, przysięgami czy ślubowaniami zemsty. Zdarza się, że pierwotnie te zobowiązania do walki, czy zemsty, zostały przejęte telepatycznie od rodziców, wodzów, lub guru (teraz ich rolę przejmują środki masowego przekazu). Zdarzało się, że zostały wmówione w hipnozie. Podobnie jest ze zobowiązaniami do opieki, ochrony, zapewnienia materialnych warunków życia.
(...)

Uzdrawiając związki i swój stosunek do seksu należy uzdrowić stosunek do miłości i do ludzi. Pomódl się o oczyszczenie wszelkich intencji dotyczących związków, korzystania z nich, seksu, korzystania z seksu, przywiązań, obowiązków i wielu innych spraw, jakimi czujesz się powiązany z ludźmi. Pomódl się, by Bóg uzdrowił twoje wyobrażenia na temat związków, by dał ci dobre, konstruktywne przykłady zdrowych szczęśliwych związków.
Praca nad oczyszczeniem związków może być żmudna i męcząca, ale opłaca się. Należy wiele przebaczyć sobie i innym i podnieść swą świadomość bezpieczeństwa i kompletności - samowystarczalności tak wysoko, żeby przestać potrzebować innych ludzi mając pewność, że: "wszystko, co potrzebne pojawia się w moim życiu i otoczeniu właśnie wtedy, gdy jest potrzebne".

Uświadomienie sobie jedności wszystkich ludzi z Bogiem poprzez odkrycie swej prawdziwej boskiej natury odcina od powiązań karmicznych. Łatwo wówczas zmienić towarzystwo na znacznie lepsze. Uświadom sobie też, że energia Boga jest przyjemniejsza i czyściejsza od energii nawet najpotężniejszych z ludzi, a Jego moc przekracza wszystko, do czego ludzie są zdolni.
"Bóg ma dla mnie zawsze coś lepszego niż to, do czego byłem przywiązany."
"W moim życiu rezygnuję ze służenia - wybieram współpracę,
współtworzenie i współradowanie się".
"Moje stosunki z innymi buduję na bazie miłości, szacunku, zrozumienia i zgody na doskonałą wolność".
"Przebaczam .... całą przeszłość i pozwalam sobie na przebaczenie za wszystko, co namieszałem".
"Jestem pewien osiągnięcia konsensusu (pełnej zgodności) na poziomie wyższej świadomości i boskiej inspiracji w każdym związku, który tworzę. I jestem za to wdzięczny Bogu i Jego wsparciu".

Przykładowa modlitwa o uwolnienie:
Boże, powierzam Ci uwolnienie mnie od wszelkich powiązań emocjonalnych i energetycznych między mną, a moimi byłymi partnerkami. Dziękuję Ci za to, że uwalniając mnie od powiązań emocjonalnych i energetycznych między mną, a moimi byłymi partnerkami, dajesz mi poczucie Twego wsparcia. Dziękuję Ci, Boże, za to, że uwalniając mnie, od razu pokazujesz mi, co masz dla mnie lepszego od powiązań emocjonalnych i energetycznych między mną, a moimi byłymi partnerkami.

I bardziej radykalna modlitwa:
Boże, powierzam Ci uwolnienie mnie od wszelkich szkodliwych i niekorzystnych dla mnie związków. Dziękuję Ci za to, że uwalniasz mnie od wszelkich szkodliwych i niekorzystnych dla mnie związków.
Dziękuję Ci, Boże, za to, że uwalniając mnie, od razu pokazujesz mi, co masz dla mnie lepszego od powiązań emocjonalnych i energetycznych między mną, a wszystkimi, którzy mieli na mnie szkodliwy i niekorzystny wpływ.
Dziękuję.


Marzenka  (22)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:01 06-01-2012


230

http://szod.wrzuta.pl/plik/aP2hzNyPVPu/numerologia114 możecie sprawdzic, czy ten link u was działa, bo mi jak go załączam wychodzi jakis błąd...... a może macie inne linki do sprawdzania związków karmicznych ? z góry dziękuje


melania  (23)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:01 06-01-2012


528

Cytat:  Marzenka :
> http://szod.wrzuta.pl/plik/aP2hzNyPVPu/numerologia114 możecie
> sprawdzic, czy ten link u was działa, bo mi jak go załączam wychodzi
> jakis błąd...... a może macie inne linki do sprawdzania związków
> karmicznych ? z góry dziękuje

u mnie nie działa


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności