Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Co myślicie o tej dacie?
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

kkate77  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:07 20-07-2010


17

Hej, ciekawi mnie Wasze zdanie na temat tej daty:
02 - 02 - 1980? pozdrawiam


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:07 21-07-2010


2458

2 lutego

Posiadają skomplikowane, często wewnętrznie przeciwstawne charaktery. Z jednej strony odznaczają się dużą aktywnością, potrafią znakomicie współdziałać z innymi i kierować zespołem ludzkim. Są otwarci na wszelkie innowacje i gotowi wprowadzać je w życie. W uczuciach są delikatni, potrafią być czuli. Cechuje ich wrażliwość, subtelność i humanitarność. Z drugiej strony są próżni i nerwowi, a w przypadku niepowodzeń lub w trudnych sytuacjach bywają agresywni.

Kto urodził się dnia 2 lutego - Dba o swoją opinię i z szacunkiem odnosi się do osób wyżej postawionych.
Jest to przyjaciel postępu, lubiący współdziałać z innymi, posiadający niezwykłe zdolności polemiczne zarówno jak i militarne, dzięki czemu może zrobić karierę w zawodzie wojskowym. Jego usposobienie wogóle jest dość wojownicze, a jego agresywność może go nawet zapędzić w sytuacje niebezpieczne. Jednak na zewnątrz jest zazwyczaj ostrożny i delikatny, a jego zachowanie się nacechowane jest uprzejmością. Umysł jego jest płodny i bystry, obfitujący w wybiegi i fortele. Czasami brak mu zdolności skupienia się na swych celach życiowych. Natura jego jest jednak czujna i aktywna; dba wielce o swe interesa i troszczy się o ich obronę. Usposobiony dość dobrodusznie - nie jest złośliwy ani oszukańczy, ale za to nieco próżny i pragnie zawsze panować nad innymi, wykazując dążenie do niepotrzebnej ostentacji. Lubi swe ognisko rodzinne i troszczy się o swój wygląd zewnętrzny. WADY. Nierozwinięty taki człowiek okazuje dużo próżności, stara się zwrócić na siebie uwagę i wejść w stosunki z wyższymi sferami towarzystwa. Zwłaszcza względem osób utytułowanych odczuwa wielki szacunek, nie szczędzi im swego uznania i hołdów. Nieraz też mówi nieprawdę - lecz jego kłamstwa zazwyczaj nie są złośliwe. Pragnąłby on tylko wydać się innym ludziom lak najlepszy, a swych przyjaciół postawić na najwyższym świeczniku i otoczyć powszechnym podziwem. Choroby - na jakie się najczęściej się uskarża - to reumatyzm, bóle głowy i w ogóle zaburzenia w krążeniu krwi. Zaburzenia nerwowe i niepokoje mogą spowodować stany depresji, które z czasem stają się dokuczliwe. Gdy rozwinie się duchowo i zrozumie, do jakiego stopnia ciało jest narzędziem ducha - może opanować stopniowo wszelkie swe dolegliwości fizyczne, rozwijając idealizm, humanitaryzm, znajomość charakterów ludzkich.


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:07 21-07-2010


2458

Data urodzenia: 02 Luty 1980 o 12:00
Ten mini horoskop interpretuje tylko położenie planet
w momencie Twoich narodzin.

Aby dowiedzieć się więcej o sobie czy swoich bliskich, wejdź na stronę www.bellnet.pl.
Już wkrótce pojawi się profesjonalna wersja programu Astralle.
Pozycja Twoich planet

* Słońce 12' 49' w Wodniku
* Księżyc 28' 19' w Lwie
* Merkury 21' 29' w Wodniku
* Wenus 21' 04' w Rybach
* Mars 13' 24' w Pannie
* Jowisz 08' 03' w Pannie
* Saturn 26' 24' w Pannie
* Uran 25' 14' w Skorpionie
* Neptun 21' 57' w Strzelcu
* Pluton 21' 41' w Wadze


Twoja osobowość
Twoje Słońce jest w Wodniku

Entuzjasta bystry, żywy – receptywny i ruchliwy.
Ma ambicje naukowe – i dążenia wolnościowe.
Zmiany i urozmaicenie – stoję u Wodnika w cenie.
Niezależność i swoboda – szczęścia jego życiu doda.

W tym znaku Słońce przekazuje wpływy Saturna oraz Urana, którzy są regentami znaku Wodnika. Toteż u ludzi z taką konstelacją silniej jak u innych przejawia się intuicja, zwłaszcza w sprawach życia wewnętrznego oraz osoby te mają większą łączność ze światem zjawisk nierealnych, duchem, myślą itp. Dlatego u tych ludzi, dzięki tym danym, silniej uwydatniają się zdolności do kształcenia drugich, wynalazcze, odkrywcze, nie tylko w dziedzinie techniki i nauk ścisłych, lecz również i na polu religii, metafizyki, metapsychiki, nauk abstrakcyjnych. Mamy tu nowych pionierów, rewolucjonistów, ludzi godzących nieraz w stare podstawy życia socjalnego, anarchistów itp. zależnie od aspektów planet do Słońca w tym znaku.
Tu też mamy ludzi, którzy stwarzają nowe metody zbawienia ludzkości, leczenia chorób fizycznych i umysłowych, poważnych badaczy na polu wszelkich nauk, odkrywców prawd głębokich, twórców nowej religii; konstelacja ta zapewnia popularność, stałą przyjaźń od ludzi i dla ludzi; korzyści z protekcji możnych i łask wybitnych jednostek, oraz zapowiedź sławy i osiągnięcia zaszczytów.

Twój horoskop zawodowy

Fascynuje Cię wszystko co tajemnicze, wszelkie niezwykłe zjawiska. Doskonale potrafisz zaplanować swoją przyszłość zawodową. Jesteś nowoczesny, postępowy, błyskotliwy i oryginalny. Dla wielu osób jesteś inspiracją. Bardzo starasz się utrzymać przyjazne stosunki z ludźmi. Ważna jest dla Ciebie równość społeczna, w życiu kierujesz się zasadami humanitarnymi i uczciwością. Potrafisz zjednać sobie ludzi traktując ich na równi, co szczególnie jest widoczne w stosunkach zawodowych. Jednakże, bywa, że tak naprawdę trudno Ci być częścią grupy, której jesteś członkiem, ponieważ w pewnym stopniu jesteś wizjonerem i ludzie odczuwają, że żądasz od nich zmian siebie. Sam niechętnie się zmieniasz i masz swoje ustalone opinie. W zasadzie, jednak, można na Tobie polegać i jesteś życzliwy i przyjazny, zatem jesteś cenionym kolegą. Twoje ambicje nie są dla Ciebie nadrzędnym celem i niekoniecznie kierujesz się nimi idąc po trupach do celu, w związku z tym nie zagrażasz innym. Jednakże, współzawodnictwo dodaje Ci jeszcze więcej chęci do działania. Doskonale sprawdziłbyś się w zawodach takich jak: naukowiec, wynalazca, astrolog, astronom, fizyk nuklearny, pilot, producent filmowy, inzynier, lektor, badacz, specjalista od chorób nerwowych, ekspert w dziedzinie elektryczności i w telewizji. Masz duszę detektywa. Fascynuje Cię zagadka i potrafisz doskonale zająć się jej rozwiązaniem. Jesteś osobą wspaniałomyślną i chętnie niesiesz innym pomoc i ukojenie, toteż doskonale sprawdziłbyś się jako pracownik socjalny. Posiadając niezależny, nowoczesny umysł, oryginalność i pragnienia modernizatorskie, jak i chęć tworzenia rzeczy niezwykłych i komfortowych, mógłbyś odnieść sukces w zawodzie dekoratora wnętrz. W swoją pracę wkładasz dużo serca i propagujesz radykalne poglądy. Potrafisz zarazić innych swoimi postepowymi ideami. Z racji swoich pasji, możliwe, że będziesz zajmował się badaniami kosmicznymi.

Cechy matrymonialne

Typy aktywne. Plany, pomysły, idee. Bystrość, zmysł organizacyjny. Dalekowzroczność, ruchliwość umysłowa. Inicjatywa. Usposobienie rewolucyjno-reformatorskie. Entuzjazm, giętkość umysłu, ostrożność. Dysharmonijne aspekty w radiksie dają czasem powierzchowność. Partner powinien mieć dużo zrozumienia dla niecodziennych pomysłów Wodnika, lecz także stanowić pewien hamulec dla zapędów odbiegających za bardzo od rzeczywistości. Idealiści, uznający tylko arystokratów ducha, a nie pochodzenia. Pomocni, chętni, życzliwi. Typy prymitywne wścibsko-ciekawe. Na wyższym poziomie intelektualnym widuje się zainteresowania na wskroś naukowe, polityczne, ekonomiczne, itp.

Słońce w Wodniku - Natura 'anielska'. Odrywanie się od siebie samego. Brak nienawiści. Pogoda ducha. Dążenia idealistyczne. Opiekun, doradca, przyjaciel. Działanie nie po to by być 'kimś' lecz dla sprawy. Wyzwanie, rewolucyjność, wolność, przyjaźń. Nie dbanie o to w jaki sposób jest się postrzeganym w grupie. Wynalazca, reformator. Niekonwencjonalność, buntowniczość, niezależność. Duża aktywność psychiczna.
a/ domin.Saturna - Wiedza, wznoszenie się ponad sprawy przyziemne. Potrzeba jasności i ideału. Wyobraźnia, wizjonerstwo.
b/ domin.Urana - Przygoda, dziwaczne pragnienia, ekscentryczność, rewolucyjność. Niezależność, rekordy.

Twój Księżyc jest w Lwie


Nadmiar życia i ochoty – oby wiecznie trwał wiek złoty!
Używajmy co świat daje – póki zdrowia na to staje.
Kto nie zwolni w swym zapędzie – ten w szpitalu leżeć będzie.

Taka konstelacja przede wszystkim silnie podkreśla znaczenie umysłu i ducha i rozwój w tych dziedzinach; charakter zyskuje na sile i samodzielności w życiu, duża pewność siebie i skłonności do podejmowania walki w wypadku zaistnienia przeciwników, czy przeciw¬ności i walki podjęte są przeważnie wygrywane!
Doskonale rozwinięty talent organizatorski, oraz uzdolnienia do kierowania innymi, przez dobrą orientację w psychologii ludzi z otoczenia i zdolność utrzymywania ludzi w posłuszeństwie.
Duża honorowość w sprawach pieniężnych i przy złych aspektach nawet wspaniałomyślność, która daje straty przez rozrzutność, tak samo wiele honorów w życiu towarzyskim i wiele sprawiedliwości w stosunku do innych ludzi, to też daje w rezultacie, że osoby z taką konstelacją są bardzo lubiani przez otoczenie i zarazem są bardzo ludzcy w odniesieniu do otoczenia.

Cechy matrymonialne

Dobre serce, towarzyskość, łatwe kontakty, muzyka jako rozrywka. Chętnie bywa ośrodkiem dyskusji. Powodzenie w towarzystwie. Trudność w doborze partnera (osiołkowi w żłobie dano...). Czarujący zdobywcy serc. Często wygląd imponujący i postawa władcza wyrabiają kredyt moralny na zapas. Kobiety kochliwe. Bywa, że niewierne. Potrafią błyszczeć i mamić.

Księżyc we Lwie - Typ 'wielkiej damy' uwielbiającej siebie lub z wielkimi aspiracjami. Egzaltacja, wrzenie, popędliwość, zadufanie. Kolorowa wyobraźnia. Wspaniałe marzenia, sny. Przy ujemnych aspektach - zarozumiałość, chełpliwość,snobizm, niestałość uczuć, zrzucanie swych obowiązków na innych.

Twój Mars jest w Pannie

W Pannie Mars ma wątpliwości – skłonny jest do ostrożności.
Brak mu cechy ryzykanta – i uchodzi za pedanta.

Pomyślnie aspektowany zapowiada takie cechy w charakterze, jak ambicję, szybką pojętność, dobry i silnie rozwinięty intelekt, zdolności do szybkiego wypracowania swoich zadań, przy dużych uzdolnieniach umysłowych, dążeniach w kierunku nauki; dużo logiki i sprawne pracowanie mózgu i umysłu na polu badań a też w handlowych sprawach i interesach; wiele sił i przedsiębiorczość, przy tym siły te wydają się niewyczerpane; dużo cierpliwości; łatwość specjalizowania się w pracy i zawodzie, oraz doprowadzania swoich przedsięwzięć do skutku. Pozycja Marsa w tym znaku jest dobra dla sfer urzędniczych, które mają swe czynności w szpitalach, laboratoriach, fabrykach leków, aptekach i przy tych zawodach jednostki z taką konstelacją mają powodzenie, jako wykonawcy tych zawodów, a więc aptekarze, pielęgniarze itp.
Typy Panny z Marsem szybko wracają do zdrowia przy zachorowaniu, bo posiadają wrodzone zdolności do samo leczenia się przez przystosowanie się diety dla organizmu i trybu życia, jakie w rezultacie dają uzdrowienia i rzadko te typy popadają na niedomagania chroniczne tak, jak ma to miejsce z typami Panny bez obecnego w tym znaku Marsa.
Krytycznie aspektowany Mars w tym znaku zapowiada mędrkowanie, grzebanie się w drobiazgach życia, niepokoje, knucia przeciw innym w przedsięwzięciach; nadmierny krytycyzm i dużą zależność od współpracujących i przełożonych, ale gdy chodzi o taki dział, jak handlowy, nawet jako podwładni będą lepiej zorientowani niż ich zwierzchnicy, czy współpracownicy; we wszystkim zdradzają niepokój, szczególnie jest to widoczne w wypadkach, gdzie chodzi o pracę tych jednostek z taką krytyczną konstelacją w horoskopie urodzenia; niehonorowi i zawodzący w zaufaniu, przy tym żarłoczni i w związku z tym zapadają na choroby organów trawienia, żołądka oraz inne organa, które od sprawnej czynności żołądka są zależne.

Cechy matrymonialne

Krytycyzm, chętnie wykonywana praca o charakterze koronkowym, delikatnym, precyzyjnym. Koncentracja. Dominacja intelektu nad uczuciem. Cele praktyczne i racjonalne. Także w doborze partnera decyduje celowość, praktyczność i rozsądek. Pracowitość i duże zainteresowanie zawodowe nie raz odbijają się ujemnie na współżyciu z partnerem.

Mars w Pannie - Supremacja intelektu nad życiem emocjonalnym. Zdolność do pracy precyzyjnej, gdzie wrodzona pomysłowość, obrotność, sprawność i zręczność znajdują zastosowanie. Praktyczność, rozsądek i koncentracja są przyczyną mistrzostwa w różnych dziedzinach. Pracowitość i zainteresowania zawodowe spychają sprawy erotyczne na bok. Ujemne aspekty - Niezadowolenie i kłótnie w pracy.Zdenerwowanie i irytacja dotycząca szczegółów. Nadmierny krytycyzm, konflikty z podwładnymi. Sporadyczne wybuchy impulsywnych, nieopanowanych działań i zachowań.

Twój Jowisz jest w Pannie

Myśli są realistyczne – nieco sceptyczno – krytyczne.
Ale nadmiar ostrożności – ogranicza możliwości.

Przewidujący, analityczny, praktyczny umysł; nieomylność w ofiarności oraz ocenie światła od cienia, prawdy od kłamstwa, co zawsze też umieją przeprowadzić na światło dzienne; nie ma tu zwyczaju postępowania lub działania podstępnie. Saturn w Koziorożcu daje dobrych detektywów, a Jowisz w Pannie - dobry sąd i zdanie o czymś, względnie o kimś i przy tym ci ludzie przez czyn udowadniają, że prawda musi odnieść zwycięstwo.
Jowisz w tym znaku pomyślnie aspektowany wskazuje na szczęście do pracy i nieraz nadmiar pracy, poza tym powodzenie w pracy zależnej od innych, spokój i powodzenie w sprawach, pracach urzędowych, handlowych.
Jowisz w tym znaku krytycznie aspektowany - cynizm, nadmierny krytycyzm, nieufność, niedowierzanie wobec innych; zdolności do stanu urzędniczego, podwładni będą często narażać na straty; w handlu brak powodzenia, poza tym te osoby będą zajmować tylko podrzędne stanowiska w życiu.
Ta pozycja Jowisza zawsze będzie stwarzała w życia pewien nadmiar pracy, co nie będzie wynikało z warunków zewnętrznych, tylko z nastawienia osobistego, co znamienne, ta konstelacja czyni pracę nieraz zbyt pedantyczną, drobiazgową oraz daje skłonności do poprawiania pracy innych, czyli innymi słowy wykonywania pracy za innych. Zdolności w pracy każdej niemal wszechstronne. Przede wszystkim jest charakterystyczna łatwość przystosowania się.

Jowisz w Pannie - Powodzenie w działalności społecznej. Kierowanie się obyczajami przyjętymi w danym społeczeństwie. Rozwaga i systematyczność. Zdolności do nauk ścisłych i technicznych. Ujemne aspekty - Nadmierne kierowanie się w życiu przyjętymi konwencjami, tym co wypada i tym co nie wypada. Straty w interesach w wyniku przesadnego braku zaufania, nieufności do ludzi. Zbytni krytycyzm, zbytnie skupianie się na szczegółach.

Twój Saturn jest w Pannie

Wiedza, pilność i rozwaga – nam w karierze dopomaga.
Aspekt zły: osoba chora – woli radzić się znachora.

Zapowiada przy pomyślnych aspektach od innych planet - naukowy, głęboki i pełen wiedzy płynącej z doświadczeń życiowych - umysł, który zagadnienia poważne, dotyczące ludzkości - rozwiązuje; udziela wskazówek innym ludziom i dobrych rad, posiada wiele zalet i cnót.
Saturn krytycznie aspektowany w znaku Panny - zapowiada myśli oraz organizmy chore, nieudolne do większych jakichś wyczynów, skłonności do hipochondrii; zdolni są ci ludzie z taką konstelacją do takich zawodów, jak kiepscy lekarze, sami też są klientami szarlatanów, złych lekarzy. Choroby tych jednostek są przeważnie z urojenia, wyimaginowane; skłonności do zachorowań na organa trawienia, jelit żołądka, przewodu pokarmowego.

Saturn w Pannie - Tłumienie instynktów. Intelekt dominuje i narzuca postępowanie cierpliwe, dokładne i systematyczne. Tendencja do pracy naukowej, badań. Beznamiętna spostrzegawczość i drobiazgowość. W pracy zawodowej - perfekcjonizm. Możliwość gubienia się w szczegółach. Możliwość zatrudnienia w medycynie, służbie zdrowia a także w księgarni lub bibliotece. Ujemny wpływ - Nadmierna drobiazgowość, postępowanie mało elastyczne, obawa zmian. Surowość postępowania granicząca z fanatyzmem. Możliwość konfliktów ze współpracownikami i przełożonymi. Przepracowywanie się, nadmierne wymagania wobec innych. Zamartwianie się.

Twój umysł & porozumiewanie się
Twój Merkury jest w Wodniku

Tu się myśli abstrakcjami – i zajmuje naukami.
Intuicja, psychologia – często charakterologia.

Znak ten posiada regenta Urana i Saturna, co w zestawieniu z Merkurym zapowiada oryginalność i niezależność, a umiłowanie osobistej wolności jest tak duże, że nieraz dla jej utrzymania taka jednostka jest skłonna narazić swe życie. Dużo towarzyskości ze wszystkimi z otoczenia, szczególnie z tymi, którzy są wyznawcami podobnych ideałów i wspólnie z takimi osobami są skłonni obalać wszelkie przeszkody, gdy chodzi o realizowanie tych ideałów; mają własne gusta w ubieraniu się, tworząc niejako oryginalną i nową modę; naprzód przewidują i wiedzą co przyszłość przyniesie ze sobą i to na dalszą w czasie metę, są też odkrywcami, wynalazcami, poza tym odszukują nieraz pokrewieństwa ducha i umysłu. Idee pokrewieństwa dusz, czy ich powinowactwa przynoszą nieraz wiele cierpień w świecie materii, toteż ci ludzie nie są np. zwolennikami spirytystycznych teorii, ale jako podlegający wpływom Urana, są powodowani miłością, którą Uran dysponuje, a która nie ma związku z tzw. płciowością, jest bowiem bezpłciową, wszech ludzką, bo pochodzi z ducha, myśli i w tej sferze znajduje się, toteż takie jednostki są w swoim otoczeniu niezrozumiałe, uchodząc za ekscentryczne lub nawet nienormalne umysłowo i stąd też zasługują na miano utopistów; są to typy o komunistycznych przekonaniach i wnoszą też w swoje towarzystwo, szczególnie, jak składa się ono z ludzi przeciętnych - wiele niepokoju przez wygłaszanie idei o nowej ludzkości, co też nierzadko narazi te jednostki na prześladowania, straty, konflikty i utratę wolności. Wpływy potęgują się, gdy Merkury posiada aspekty z Uranem; ludzie z Merkurym w Wodniku są wybitnie inteligentni, posiadają wysokie ideały i wymagania; zamiłowanie do nauk o ludach, ludoznawstwa, antropologii, matematyki, okultyzmu, szczególnie astrologii. Dla astrologii Merkury jest pomyślnym znakiem czasu, ponieważ jako planeta wskazuje na intuicję, potrzebną do interpretacji horoskopów względnie znaczy on tę właściwość umysłu i ducha ludzkiego; wiele dobroci, przyjacielskości, towarzyskości i łatwości zjednywania sobie zwolenników; Merkury krytycznie aspektowany w tym znaku zapowiada wiarołomstwo, nieuczciwość i chciwość.

Merkury w Wodniku - Ogromna wyobraźnia, chęć poznania praw rządzących światem, twórcze pomysły, oryginalne poglądy. Humanitaryzm, postępowość. Zainteresowanie psychologią, parapsychologią. Intuicja. Ujemne wpływy - Ekscentryczność, bałaganiarstwo, tupet, nadmierna rewolucyjność, nieuzasadniona tendencja do przeciwstawiania się.

Twoje związki & relacje społeczne
Twoja Wenus jest w Rybach

Wenus bywa tutaj chętna – i gorąca i namiętna.
Kto zalety te docenia – temu składa się życzenia.

W tym znaku Wenus ulega tzw. wywyższeniu, a razem z Jowiszem, który w tym znaku jest regentem, oraz znakiem, który należy do elementu wody - zapowiada w sumie dużą uczuciowość, na której opiera się wszystko w życiu Jednostki z taką konstelacją same nieraz poszukują przyczyn do zmartwień, oraz - przy braku własnych nieszczęść - pomagają tym, co, je mają: cierpiącym, chorym i nieszczęśliwym. Toteż mamy tu oddany pielęgniarski personel, pracowników więziennych. Uzdolnienia muzyczne i zamiłowanie do muzyki, a o ile są dodatnie aspekty do Wenus od innych planet - wyróżnianie się na polu muzyki jest wybitne i łatwe, ponieważ te jednostki dają w swojej grze wiele uczuciowości, niemal całą duszę i mamy tu też nieprzeciętnych skrzypków. Zapowiedź niespokojnego, pełnego zmartwień i tajemnic małżeństwa i współżycia małżeńskiego.

Cechy matrymonialne

Głębia uczuć. Potrzeba uczuć miłosnych nie zawsze bywa zaspakajana. W rękach doświadczonego partnera wskazuje dużo zalet erotycznych i utajonych kwalifikacji. Szczególnie kobiety powinny wystrzegać się towarzystwa nieodpowiedniego, co w pewnych okresach życia grozi rozczarowaniem. Rybce zawsze grozi wykorzystywanie, przez typy bezwzględne.

Wenus w Rybach - Wrażliwość uczuciowa zabarwiona smutkiem, dziwna o charakterze tajemniczym, nieokreślonym, wszechogarniającym, wręcz mistycznym. Natchnienie szczególnie w dziedzinie sztuki, a przede wszystkim muzyki. Skłonność do miłości i związków sekretnych lub platonicznych. Ujemne aspekty - Oszukiwanie się w sprawach uczuć. Zagraża uwiedzenie. Uczucia zmącone, niesprecyzowane. Możliwa skłonność do masochizmu, miłości okupionej ofiarą z siebie samego. ZROBIŁAM GODZ 12 POWIEDZ CO PASUJE W TYM OPISIE


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:07 21-07-2010


2458

http://www.bellnet.pl/
kkate77  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:07 22-07-2010


17

Loca! super dzięki wielkie
To data faceta którego poznałam zaintrygowała mnie bardzo. Nie znam go jeszcze na tyle ale już w tym momencie parę rzeczy mi się sprawdza


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:07 22-07-2010


2458

nie ma za co może ktoś coś jeszcze z numerologii dopowie


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności