Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » piramidka dla Kamy ;)
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:06 03-06-2010


148

działaj Hatorku proszę bardzo


hator  (15)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:06 03-06-2010


231

wow , ale mi niespodziankę zrobiłaś, dziękuję Gościu , ciumaski
Proszę bardzo Kamciu

19-11-1977
Analiza Drogi Życia

Droga życia: 9/36

Cykle życia:
Cykl formujący: 2/11
I okres przejściowy: 19-06-2005 - 01-01-2006
Cykl produktywny: 1/19/10
II okres przejściowy: 01-01-2032 - 01-10-2033
Cykl żniwny: 6/24

Warunki życia
I WŻ - 3/12/21/30
Pierwszy punkt zwrotny: 19-11-2004
II WŻ - 7/16/25/34/43
Drugi punkt zwrotny: 19-11-2013
III WŻ - 1/10/19/28/37/46/55/64/73
Trzeci punkt zwrotny: 19-11-2022
IV WŻ - 8/17/26/35

Wyzwania życia
I wyzwanie - 8
II wyzwanie - 4
Wyzwanie główne - 4Analiza Drogi Życia

Droga życia: 9
9 - to osoba opierająca swoje działanie na bezinteresownej miłości, posiadająca wibrację spełnienia, skazana na powodzenie, które często objawia się po 36, a na pewno po 45 roku życia. Jesteś sługą potrzebujących. Żyjesz ideałami i starasz się wcielać je w życie – wnosząc ludzkość na wyższy poziom rozwoju. Masz wrodzoną skłonność do poświęceń, działalności misyjnej, podróżowania i nawracania – bezinteresownego pomagania innym. W życiu kierujesz się bezinteresownością i humanitaryzmem, a jeśli świat, który spotykasz nie jest uczciwy i altruistyczny, wówczas odczuwasz cierpienie, które przelewasz na papier lub wyrażasz w innych formach artystycznej ekspresji. Pełnisz rolę opiekuna i ojca, dając wszystkim poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Lubisz, jak otoczenie docenia Twoje wysiłki i podziwia Cię jako przywódcę (jeżeli nie otrzymujesz tych uczuć w Twoich działaniach, możesz ulegać frustracji). Posiadasz intuicję, wiedzę i mądrość wewnętrzną. Czasami jednak możesz mieć trudności z umiejętnością prawidłowej oceny rzeczywistości: pomagając tam, gdzie nie trzeba, zaniedbując tym samym siebie, zbytnio poświęcając się innym. Koniecznym jest Ci nauczenie się realizowania Twojej głównej potrzeby – niesienia pomocy innym, nie zapominając przy tym o sobie – nauka zdrowego egoizmu!

Cykle życia:
Cykl formujący: 2
2 – W tym czasie ważna jest i jednocześnie wręcz konieczna Twoja własna umiejętność współpracy i skupiania się na detalach w życiu – niesie to za sobą wykorzystanie przez Ciebie każdej pojawiającej się szansy w życiu. Należy brać wszystko, bez namysłu. Życie w tym czasie wymaga od Ciebie cierpliwości i wielu kompromisów. Przepełnia Cię twórczy potencjał emocjonalny. Ten czas jest przede wszystkim nauką funkcjonowania w grupie, nie podporządkowywania się osobom – lecz wspólnym celom, osiągnięcia złotego środka, umiarkowania i wyciszenia emocjonalnego. Staraj się nikogo, ani niczego nie oceniać.
Cykl produktywny: 1
1 – To rozwój Twojej własnej indywidualności i dążenie do samodzielności, nie licząc na przyjaciół, czy rodzinę. Pojawiają się sytuacje, które jednocześnie są okazją do wykazania własnej inicjatywny. Możliwość dowodzenia, kierowania innymi. Staraj się nie realizować Twoich własnych pragnień kosztem innych i postaraj się zrozumieć i działać ze świadomością tego, że nikt nikomu nie odbiera szans na sukces. Tak podchodząc do wszelkich Twoich działań czeka Cię sukces, spełnienie materialne i wewnętrzna satysfakcja.
Cykl żniwny: 6
6 – To liczne ograniczenia i obowiązki, których jednak nie należy się obawiać. Pojawia się w Tobie i wymagana jest od świata Twoja własne duża odpowiedzialność za dom i rodzinę. Należy akceptować wszelkie przyjęte na siebie zobowiązania i wywiązywać się z nich. Ten okres uczy Cię tolerancji i rezygnacji z nadmiernych wymagań zarówno wobec siebie jak i innych. Nie planuj z góry rozwiązań, ani własnego stosunku do siebie i do sytuacji. Żyjesz dla innych, ale i pracuj nad zrozumieniem siebie i swoich własnych potrzeb – nie zapominaj o sobie w tym wszystkim. Nie zakłócaj harmonii, a poczucie bezpieczeństwa na stałe zagości w Twoim życiu.

Warunki życia
I WŻ - 3
KLUCZ WCIELENIA – 3 – WYRAŻANIE SIEBIE SAMEGO – TWÓRCZOŚĆ
Życie w tym czasie skłania Cię przede wszystkim do poszukiwania indywidualnych środków wyrazu. Harmonijne stosunki z otoczeniem są dla Ciebie bardzo ważne. Ten czas sprzyja komunikacji słownej i artystycznej. Dużo twórczości – to jeden z najłatwiejszych okresów w życiu, nie trzeba się o cokolwiek zbytnio starać.
SZCZĘŚCIE – SPEŁNIENIE - TWÓRCZOŚĆ
To nauka konsekwencji przede wszystkim. Brak konsekwentnego działania powoduje rozpraszanie Twojej własnej energii, powierzchowność zainteresowań – w efekcie zahamowanie wręcz twórczej ekspresji. Uwaga na lenistwo!!
Rodzice! Unikaj przesadnego plotkowania z Twoim dzieckiem, pamiętaj, że Jemu bardzo zależy na harmonijnych stosunkach z otoczeniem, ucz Je szczerości i lojalności, to bardzo ważne. Twoim własnym działaniem pokaż, jak ważne jest konsekwencja we wszystkim, co się robi – znacznie ułatwi Mu to życie. Zafunduj Mu czas spędzany w kółku artystycznym – malowanie, rysowanie, śpiew – w zależności od Jego własnych zainteresowań, ale wspieraj Jego twórczość.
II WŻ - 7
7 – Rozwój wewnętrzny i wtajemniczenie – zrozumienie ukrytych prawd. Jesteś doradcą lub kapłanem – samotnym wśród tłumu. Tracąc w życiu materialnym, naradzasz się w duchowym – ważne, aby dbać o własną duchowość, rozwijać ją świadomie. Dzięki medytacji zrozumiesz świat poza Twoimi zmysłami i siebie. Niczego nie szukaj, a przyjmuj to, co niesie Ci los.
III WŻ - 1
1 – Niezależność przede wszystkim – staraj się realizować wszystkie swoje projekty do końca samemu. Poszerzaj wiedze i dbaj o własne ciało – równocześnie rozwijając sprawy duchowe. We wszystkim, co robisz ma być widać perfekcjonizm. Prowadź, nie przejmuj wzorców. Niech Twoja osobowość będzie widocznie indywidualna. Uważaj na własne emocje.
IV WŻ - 8
8 – Panuj w świecie materialnym, z odwagą wdrażając własne projekty w życie. Miej silną wolę i żelazną rękę. Nie pozwalaj sobie na słabość. Nie pozwól również na to, aby pieniądze rządziły Tobą i Twoim życiem, to Ty masz być panem pieniądza. Dąż do zachowania równowagi między duchem, a materią – a będziesz tym, w którego rękach gromadzi się moc i władza.

Wyzwania życia
1. Jeżeli liczba Wyzwania pokrywa się z liczbą naszej Drogi Życia – pokonanie przeszkód jest szczególnie utrudniane.
2. Jeżeli liczba Wyzwania jest identyczna z liczbą któregoś z Cykli lub Warunków Życia, to Wyzwanie należy przyjąć w sposób szczególnie świadomy w czasie trwania tego Cyklu czy Warunków Życia.

I wyzwanie - 8
Służy zrozumieniu rzeczywistej wartości pieniądza i istoty władzy. Podczas trwania tego wyzwania może nastąpić konfrontacja z innym wymiarem rzeczywistości. To również nauka organizacji. Generalnie służy ono osiągnięciu równowagi w sferze finansowej i duchowej, bez zbytniego konserwatyzmu, unikaniu zbytniej surowości i egoizmu.
NIE MYŚL TYLKO I WYŁĄCZNIE O PIENIĄDZACH I O TYM, CO ONE MOGĄ TOBIE DAĆ !!
POCHYL GŁOWĘ WOBEC UNIWERSALNEGO PRAWA, A WÓWCZAS SAME PRZYJDĄ, JAKO REZULTAT, A NIE ZAPŁATA ZA TWOJĄ PRACĘ
Niebezpieczeństwem w tym Wyzwaniu jest dążenie do władzy za wszelką cenę i lekceważenie, czy też zbytnie przywiązanie się do spraw materialnych – możesz wierzyć, że tylko pieniądze przynoszą wolność, co rodzi w Tobie olbrzymi strach zarówno przed ograniczeniami, jak i przed biedą.

II wyzwanie - 4
Wnosi konieczność regularnej i metodycznej pracy. Uczy umiejętności rozpoczynania działań od podstaw po załamaniu się istniejącej sytuacji – wypracowaniu systematyczności i metodycznej pracy w dążeniu do określonego celu, bez zachowawczości i nieustępliwości. Koniecznie należy zrozumieć, a następnie zaakceptować wymagania życia i zawsze być zorganizowanym.
STAWIAJ KAŻDĄ RZECZ NA SWOIM MIEJSCU –
ŻYJ Z PROGRAMEM W RĘKU I UNIKAJ LENISTWA !!
Pojawia się możliwość zagubienia się w detalach. Uwaga na zbytni konserwatyzm. Lenistwo i brak ostrożności dają uczucie zagubienia w ślepej uliczce.

Wyzwanie główne - 4
Wnosi konieczność regularnej i metodycznej pracy. Uczy umiejętności rozpoczynania działań od podstaw po załamaniu się istniejącej sytuacji – wypracowaniu systematyczności i metodycznej pracy w dążeniu do określonego celu, bez zachowawczości i nieustępliwości. Koniecznie należy zrozumieć, a następnie zaakceptować wymagania życia i zawsze być zorganizowanym.
STAWIAJ KAŻDĄ RZECZ NA SWOIM MIEJSCU –
ŻYJ Z PROGRAMEM W RĘKU I UNIKAJ LENISTWA !!
Pojawia się możliwość zagubienia się w detalach. Uwaga na zbytni konserwatyzm. Lenistwo i brak ostrożności dają uczucie zagubienia w ślepej uliczce.


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:06 03-06-2010


148

qurcze , coś mi nie pasuje z 1 WW powinno byc 1 po mojemu ... ale to jest do sprawdzenia no i oczywiscie ew wyliczenie drugim sposobem reszty wyzwań


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:06 03-06-2010


771

Dziękuję Ci Gościu za stworzenie wątku dla mnie a Tobie Hatorku za piramidkę
Jutro ją rozpracuję,bo dziś już te cyferki dwoją mi się w oczach
Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności