Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » związki karmiczne
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

basia


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 28-05-2010

Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę bo jestem nowa i bardzo początkująca.
Mam problem i proszę Was o poradę w sprawie związku.U mnie wybuchło to bardzo gwałtownie w II poł. stycznia i od tej pory cały czas trwa z ogromną siłą i męczę się tak bardzo, że nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Ja 24.09.1951,on 25.06 1956.
Przeliczcie to proszę i powiedzcie mi dlaczego ja tak mocno reaguję i czy ten związek przetrwa - co mówią na ten temat liczby. Acha i jeszcze imiona: Barbara, Zenon. Proszę Was o informacje numerologiczne bo ja sama nie potrafię wyliczyć nic oprócz DŻ. Z góry dziękuję.


syla  (4)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
09:06 06-06-2010


3

Droga Basiu, macie karme, Ty w DZ masz 4 a ten pan w IPZ ma 4, nie potrafie powiedziec jednak czy ten zwiazek przetrwa czy nie, Ty w chwili obecnej jestes pod wplywem 4PZ w 7 co moze oznaczac pewne trudnosci w zwiazkach, a pan w 4PZ ma 9, moze byc trudny we wspolzyciu, ale sprawiedliwy i madry, to oznacza rowniez posiadanie duzej rodziny i podroze, czesto zagraniczne, jakies uznania, slawe. Prosze niech wypowiedza sie bardziej doswiadczone osoby w sprawie Basi, bo nie chce namieszac jej w glowie Pozdrawiam


basia


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:06 07-06-2010

Dziękuję Ci Syla za odpowiedż - to co napisałaś trochę mi pomoże, lecz chciałabym bardzo dowiedzieć się, czy jest coś zapisane w liczbach moich i partnera o tym czy związek przetrwa i czy jest szansa, że będziemy razem. Ja wiem, że muszę za wszelką cenę o to walczyć choć przeszkody są tak ogromne, że boję się że nasze drogi się rozejdą.Jeżeli ktoś mógłby mi jeszcze coś powiedzieć o tych liczbach to bardzo proszę - bo wielka jest u mnie determinacja - gdybym wiedziała, że mam czekać spokojne - to będę czekać.Możliwość spotkania w swoim życiu tej "drugiej połówki" tak rzadko się zdarza ( a ja nie tylko czuję lecz wręcz wiem, że to moja druga połowa), że nie można z tego zrezygnować "ot tak sobie") - wiem, że muszę o niego walczyć.Spadło to na mnie znienacka, zburzyło moje uporządkowane, stabilne życie do góry nogami i zmieniło mnie tak bardzo, że zauważają to wszyscy moi znajomi.To moje uczucie jest tak silne, że nie mogę sobie z tym poradzić, męczę się ogromnie, ale w głębi duszy jestem bardzo szczęśliwa - przecież mogłabym go w ogóle nie spotkać - a jednak spotkałam, nasze drogi się zeszły przez zwykły przypadek lub nie przypadek lecz miało tak być. Tak naprawdę to ja nie wierzę w "przypadki" - wierzę w to, że jeśli coś się dzieje to dzieje się z jakiegoś powodu. Proszę Was popatrzcie jeszcze na te liczby moje i partnera i może one coś więcej powiedzą - basia.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności