Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » SŁOŃCE W DOMACH » Słońce w X domu
Idź do strony: 1, 2
następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

toro  (6)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:03 25-03-2010


57

Pozwoliłam sobie założyć kolejny wątek,bardziej ogólny o Słońcu w X domu gdyż poprzedni ograniczał się do konkretnych aspektów.
Sława,wysoka pozycja albo nieustanne dążenie do ich osiągnięcia,sławny ojciec..
Jak wy interpretujecie lub/i odczuwacie takie położenie tego Światła?Zapraszam do dyskusji.


toro  (6)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:03 25-03-2010


57

*kolejny,bardziej ogólny wątek


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:03 25-03-2010


1060

Słońce w X domu - dążenie do samorealizacji, pewność dobrze obranej drogi zawodowej, zainteresowanie pracą publiczną, udzielanie się w polityce, pęd do sukcesu, wysokiej pozycji zawodowej, chęć wpływania na postępowanie i dokonywanie wyborów przez inne osoby, piastowanie funkcji kierowniczych, zarządzaniem personelem, działalność na różnych szczeblach partii politycznych, praca związana z architekturą, przemysłem budowlanym


scorpioo  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:03 25-03-2010


324

Cytat:  viola :
> Słońce w X domu - dążenie do samorealizacji, pewność dobrze obranej> > drogi zawodowej, zainteresowanie pracą publiczną, udzielanie się w
> polityce, pęd do sukcesu, wysokiej pozycji zawodowej, chęć wpływania
> na postępowanie i dokonywanie wyborów przez inne osoby, piastowanie
> funkcji kierowniczych, zarządzaniem personelem, działalność na różnych> > szczeblach partii politycznych, praca związana z architekturą,
> przemysłem budowlanym moje sie tam znalazło jak sie urodziłam.I tak:Słońce w X domu - dążenie do samorealizacji, pewność dobrze obranej> > drogi zawodowej,pęd do sukcesu, wysokiej pozycji zawodowej-sie zgadza co do joty te funkcje kierownicze to nie za bardzo-bo ja sama sobie sterem,żeglarzem,okrętem.I nie lubie nikogo nad sobą i pod sobą też nie
marysia  (1)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:03 26-03-2010


21

ja też mam tam słonko i ... licze na kariere i też nie lubię mieć nikogo nad sobą, już w pieluchach mówiłam "ja siama", może nawet wypowiedziałam to słowo wcześniej niż "mama"


toro  (6)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:03 27-03-2010


57

Moje Słońce znajduje się w znaku Byka.Mój umysł zaprzątają głównie sprawy związane z karierą rozumianą jako osiągnięcie spełnienia zawodowego poprzez solidne wykształcenie i objęcie kierowniczego stanowiska w interesującej mnie dziedzinie.Nie wyobrażam sobie pracy polegającej na byciu śrubką w olbrzymiej machinie oraz nie toleruję posiadania nad sobą ''szefostwa''. Słoneczko posiada następujące aspekty w dużej mierze przejawiające się na polu mojego życia zawodowego:
-opozycja do Saturna-pierwszy obieg mojego Saturna jeszcze się nie skończył tak więc mam cały czas pod górkę.Ponadto aspekt ów sprawia,że nie jestem zadowolona z samej siebie oraz daje mi poczucie bycia ''nie na miejscu''.
-opozycja do Marsa-nie odnajduje się tak do końca w klasycznym opisie tego aspektu ale na pewno wyposażył mnie on w nadmiar agresywnej energii,która nie pozwala mojemu Księżycowi w 12 domu na zbytnie rozczulanie się nad sobą oraz daję mi siłę na stawienie czoła licznym w moim życiu przeszkodom.
-kwadratura do Ascendentu-będąc zdenerwowaną potrafię stać się bardzo nieprzyjemna dla obiektu,który mnie do owego stanu doprowadził.Nie uznaję żadnych autorytetów.W połączeniu z dziesięciodomowym położeniem mojego Słońca oraz poprzednimi aspektami nietrudno się domyślić,że trudny ze mnie we współżyciu człowiek (ale tylko w pracy :P).
-trygon do Jowisza-podobno dobry aspekt sprzyjający osiągnięciu szczęścia i zadowolenia zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym ale jako że mój Jowisz jest dosyć słaby-w retrogradacji i upadku (Koziorożec)-niespecjalnie odczuwam jego ''błogosławieństwo''.
-sekstyl z Księżycem-działanie podobne do opisanego wyżej,należałoby tu jeszcze dorzucić empatię oraz ''niekonfliktowość'' ale niestety dwa malefiki porządnie orające moje Słońce nie dają mu zbytnio dojść do głosu.


hihho  (5)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:04 10-04-2010


34

Wydaje mi się, że oprócz 1 domu, położenie słońca w 10 jest najlepszą dla niego pozycją. Trzecie miejsce w rankingu zajmuje dom 5Chyba mi sie to wyłowiło z astrologii Wrońskiego, bo pamiętam też jakąś punktację przysługującą położeniu słońca w danym domu.
Taki układ byłby całkiem niezły - słońce dajmy na to w baranie w X domu w koniunkcji z jowiszem i MC, w trygonie do wenus Ale to układ przeznaczony dla mojego pierworodnego;p


Tamia  (6)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
01:11 11-11-2010


60

Witam,
mam slonce w X domu, w baranie, ale nie znam tych wszystkich aspektow (koniunkcji, kwadratur etc.), jednakze w ciagu ostatniego roq bardzo zajela mnie polityka i zycie publiczne. Jestem wrecz przekonana, ze ma to zwiazek z moim horoskopem. Ciekawa jestem, czy w ujeciu astrologicznym mam w tym szanse zaistniec. Moze kompetentna osoba udzieli mi informacji? Pozdr. T.


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:11 11-11-2010


2458

Jeśli Słońce będzie w dziesiątym domu Właściciel horoskopu wyróżniał się będzie dużymi osiągnięciami w zdobywaniu wiedzy...

Położenie na zenicie - dyskontuje się sowicie.

To co jest zaplanowane - bywa urzeczywistniane.

Często widać już w młodości - blask dystynkcji i godności.

Niejednemu znów się zdarza - że odstawia dygnitarza.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:11 11-11-2010


2458

W 18 roku życia Właściciel horoskopu pobłogosławiony będzie sławą.

Jeśli Słońce aspektują trzy planety WłH będzie lubiany przez—króla-rząd, WH wykonuje pobożne uczynki, będzie bardzo odważny i dzielny, cieszy sie dobrą reputacją.

Jeśli Słońce jest wychwalone (jest w Baranie) albo jest w jego własnym znaku—Lwie WłH stanie się potężny i sławny, biorąc pod uwagę jego osiągnięcia i dobre cechy.

WłH zbuduje zbiorniki wodne, świątynie lub domy dla braminów; także jest możliwe, że stworzy miejsca w których schronienie przyjmą krowy.

Jeśli Słońce będzie w znaku szkodliwym albo będzie aspektowane; czy zrzeszy się z szkodliwym mogą wystąpić problemy natury zawodowej. Kariera stanie pod znakiem zapytania. WłH będzie pozwalał sobie na złe czyny, będzie niegodziwy w zachowaniu, niemoralny i grzeszny.

Słońce jest potężne w domu 10, ponieważ otrzymuje kierunkową siłę w tym domu. Jeśli nie jest dotknięte przez szkodliwy wpływ, Słońce da wszystkie życzliwe skutki wspomniane powyżej.

Kiedy Słońce jest wychwalone w domu 10, ASC będzie Rak i Słońce jak wychwalone a pan 2 domu (dom bogactwa) będzie dziesiąty; da to początek doskonałej Dhanayodze, która sprawi, że WłH stanie się bardzo bogaty i wspaniale bedzie prosperować. Stanie się człowiekiem wysokiego stanu.

Jeśli Słońce jest w swym własnym znaku—Lwie, pan 10 będzie 10, stworzy potężną Rajayogę.

Niebezpieczeństwo polega na maleficznym wpływie Słonca, które może spowodować negatywne skutki tej pozycji z tego względu, że dom karmy może stać się podstawą matrerialnego błogosławieństwa, a w rezultacie sprawić, że WłH wykorzysta źle korzystny los i karmę i dopuści się grzesznych czynów.

WłH jest pobłogosławiony dziećmi, jest mądry i bogaty. Ucieszy się komfortem i podróżami.

Osiąga sukces w swojej profesji, pozostaje niepokonany i jest szlachetny.

Ogólnie osiąga wysoki status społeczny.

WłH sprawia ból matce (jako, że Słońce szkodliwie aspektuje czwarty dom, który jest sygnifikatorem matki) co powoduje niekorzystne relacje.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności