Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Czy w naszym horoskopie jest widoczna przyjaźń?
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

esha  (1)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:03 11-03-2013


1

Witam serdecznie forumowiczów.

Zwracam się do Was o pomoc.

W swojej pracy pracuję z kobietą, z którą łączą mnie bardzo ciepłe relacje, takie w sumie bez przyczyny. Być może to przyjaźń, jednakże bardzo mało ja wiem o niej i odwrotnie. Przynajmniej tak mnie się wydaje. W sumie nie możemy ze sobą pracować ani bez siebie. Jak pracujemy razem, to się kłócimy, warczymy na siebie, jak nie pracujemy razem, albo któraś jest na urlopie, zwolnieniu - chodzimy smutne, a nawet wściekłe... Jakoś tak dziwnie.

Pracujemy ze sobą już 5 lat. W sierpniu poróżniłyśmy się, a właściwie to ja podjęłam taką dla mnie trudną decyzję. Uważam, że w wielu kwestiach nie była wobec mnie szczera, a wręcz posunęła się nawet do kłamstwa. Nie wytrzymałam, czego efektem było najpierw wypomnienie wszystkiego, a później zdystansowanie się na maksa.
Cierpiałyśmy pół roku. I to bardzo, jedna i druga. Jakoś rany się zabliźniły, po pół roku. Teraz jest znacznie lepiej... Ale znowu zaczyna się psuć.
Ona ma jakiś ogromny problem, z którym się boryka. Widzę, ze chodzi smutna, zamyślona, nieobecna. Ja nie mogę pomóc, bo udaje przede mną, że wszystko jest w porządku. Odtrąca mnie, jakby ten stan w jakim się teraz znajduje był z mojej przyczyny. Boli mnie to bardzo.
Może mi pomożecie rozwikłać zagadkę, czy jest w ogóle między nami przyjaźń, czy tylko mnie się tak wydaje? Dlaczego mnie okłamuje? A tym samym i rani.


esha  (1)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:03 11-03-2013


1

Kurczę nie mogę dołączyć naszego kosmogramu porównawczego... Może ktoś mi podpowie jak to zrobić...


esha  (1)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:03 11-03-2013


1

pod tym linkiem jest kosmogram tej kobiety
http://www.horoskopia.info/menu_user_family_radix,14492.html


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności