Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Karma i związki między ludźmi
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Nikolas  (5)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
08:01 15-01-2010


1

Dziękuję Słodka wisienkoNie mogę zrozumieć jak to jest między ludźmi którzy mają karmy między sobą?To co razem nabroili w porzednim życiu?


Tamia  (6)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
23:01 15-01-2010


60

Nikolas,
zwiazek karmiczny nie oznacza, ze "cos nabroilismy". Istnieje teoria, ktora mowi, ze ludzie spotykaja sie "po cos", nie ot tak sobie. To, ze ktos pojawia sie na naszej drodze ma znaczenie,jest wazne. Juz o tym wspomnialam w innym watq. Bywa tak, ze z jednym z rodzicow albo nawet z obojgiem tworzymy zwiazek karmiczny. Generalnie zwiazek karmiczny ma nasz czegos nauczyc, uswiadomic nam cos, bysmy to zrozumieli i przepracowali, by moc isc dalej . T.


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:02 09-02-2010


1534

ZWIĄZKI DUCHOWE

Osobista wibracja urodzenia człowieka dodana do wibracji urodzenia drugiej osoby wskazuje cele związku duchowego. Mogą one mieć aspekt korzystny lub ryzykowny, ale to już wyjaśnia analiza imion i nazwisk.
Dodając cyfry urodzenia różnych osób we wszelkich rodzajach związków można się dowiedzieć, jakie cele mamy z nimi wspólnie osiągnąć. Łączące się energie i talenty główne, na jakie wskazuje wibracja urodzenia każdego człowieka, mają swoją wymowę, przyczynę i skutek, którym można już samemu pokierować w pozytywnym kierunku.
W ten sposób można dokonać analizy związku z matką, ojcem, partnerami osobistymi, zwykłymi znajomymi, z dziećmi, dziadkami, innymi krewnymi, przyjaciółmi, znajomymi, a nawet współpracownikami.
Oczywiście szczegółowa analiza imion i nazwisk dokładniej wskaże, czy z wybraną osobą łączy nas korzystny, czy ryzykowny związek, czyli na ile jest konieczne zachowania specjalnej czujności i ostrożności w postępowaniu z dana osobą. Jednak ogólny sens i cel każdego związku można określić poprzez sumę energii urodzenia, jaką tworzymy z różnymi osobami.
Interesującym może być badanie zmiany celów związku rodzinnych w przypadku każdej zmiany jej składu, bo ktoś umarł, ktoś się urodził, założył rodzinę, wrócił do rodziny po rozpadzie małżeństwa lub wyprowadził się, aby mieszkać odrębnie. Wszelkie zmiany składu domowników wpływają na wspólne cele pozostałych ze sobą osób. Każda z tych zmian energii wymaga więc na nowo dopasowania i zrozumienia powstałych układów. Niektóre wyprowadzają ludzi z tarapatów, a inne w nie wpędzają, jeśli członkowie rodziny nie zrozumieją rodzaju zaistniałych zmian. To między innymi może tłumaczyć rozpad małżeństw z wieloletnim stażem po odejściu z domu dzieci. To także może czasem powodować konflikty w rodzinie, w której ktoś umarł, albo się urodził. Zmiana rodzaju wspólnej energii może być dla kogoś szokiem zmiany celów takiej wspólnoty. Łatwiej jest uznać zachodzące zmiany wspólnej energii wtedy, gdy suma wibracji urodzenia nie zmienia się zbyt radykalnie z parzystej w nieparzystą lub odwrotnie.
Np. małżonkowie są urodzeni z wibracją 1 i 4, tworząc razem nieparzystą wibrację 5 (radości, beztroski, zabawy), a tu rodzi się dziecko z wibracją 3 i zmienia ten wesolutki układ energii w wibrację 8, czyli cyfrę parzystą, która wciąga ich w swoje znaczenie i sprawia, że zabezpieczenie finansowe i zdrowotne rodziny stanie się najważniejsze. Nie będzie to proste, aby zaakceptować taką zmianę. Dla osoby urodzonej z wibracją 1 będzie to bowiem układ rodzinny wydającym się blokadą, hamowaniem, ograniczeniami, niewolnictwem, bo dla tej osoby jej własne cele i cele rodziny stają się wibracją energetyczną, oznaczana cyfrą 9. W tym układzie osoba urodzona jako 4, szybciej zrozumie rodzaj zmiany wspólnej energii rodziny, jako 8, bo dla niej samej oznacza to wibrację 3, czyli cud, spełnienie marzeń, ale też ochronę lub zagrożenie związku. Zanim oboje małżonkowie przestaną oceniać powstałą zmianę z własnego punktu widzenia, a zaczną łączyć wspólne cele rodziny, mogą się czuć mocno zdezorientowani. Jedynka musi zrozumieć, że wcale nie jest osaczona, a Czwórka oszukiwana.
W długoletnich związkach, gdy w rodzinie było kilkoro dzieci, które dorośleją i odchodzą z domu, takich zmian energii wspólnoty rodziny jest proporcjonalnie więcej. Już sama ich ilość i częstotliwość sprawia, że zanim rodzina ochłonie i dostosuje się do zmiany, już następuje kolejna. Będący ciągle razem członkowie rodziny, przeżywają wstrząsy tej energii i czasem uznają za przekraczają ich wytrzymałość. Dzieje się tak dlatego, że od chwili odejścia z domu pierwszego dziecka, nie uznali samych siebie za związek bazowy i niezmienny, ale usiłowali nadążać za powstającymi zmianami układu rodzinnej energii. I tu wychodzi też stara prawda, że bazową i stabilizującą energią są małżonkowie, ponieważ dzieci odejdą z domu wcześniej lub później. Dlatego utrzymywanie dla nich związku kończy się czasem bardzo źle.
Podobnie będzie z firmą, w której następują częste zmiany pracowników. Jej bazą stabilizacyjną jest energia, łącząca członków zarządu. Zmiany składu zarządu firmy nie powinny być zatem nieprzemyślane i zbyt częste.
Każda grupowa energia wymaga stabilizacji energetycznej, co do celów wspólnego działania.
W grupie jest zawsze jakiś zespół dominujący ( w rodzinie - małżonkowie, a w firmie zarząd), który tworzy energią stabilizacyjną. Ta grupa podstawowej energii jest zatem najważniejsza! Nie znaczy to wcale, że skład rodziny lub zespołu pracowników w firmie nie ma znaczenia. Chodzi raczej o to, że grupa bazowa powinna się wspierać wobec zmian, które są naturalne. Razem trzeba się dopasować do ogólnej energii, bo jeśli każdy zareaguje na te zmiany zbyt osobiście, to sama baza przestanie stanowić rodzaj energetycznego stabilizatora z wszelkimi tego skutkami.
Podałam tu przykłady zbiorczej energii rodziny lub firmy oraz ich bazy, ale powiązania energetyczne człowieka z innymi są znacznie szersze, bo dotyczą układów towarzyskich, przyjaźni, dalszych krewnych, sąsiadów itd.
Szokiem i dyskomfortem, może być dla każdego przechodzenie tego samego dnia od związków, tworzących wibracje parzyste w nieparzyste, czy doskonałe lub odwrotnie. Efektem dążenia do stabilizacji energetycznej celów jest u człowieka to, że wybierze grupę, którą potrafi zaakceptować i czuć się w niej szczęśliwym. Z tego powodu mąż lub żona, syn, córka i inni mogą „uciekać” w pracę lub do znajomych, albo krewnych i przyjaciół, z jakimi tworzy bardziej komfortowe energetycznie związki i cele.

Cele związków w skrócie
1
To związek bardzo nowoczesny, otwarty na zmiany i mogący osiągać wielkie sukcesy pod warunkiem wspólnego działania.
2
Jest związkiem uczuciowym, opartym na emocjach i sentymentach. Wymaga bardzo dużo delikatności oraz wzajemnej uprzejmości i szczerości.
3
Osoby tworzące taki związek powinny się wzajemnie inspirować, by tworzyć piękniejszą rzeczywistość. Wspólnym celem powinna stać się ochrona przed złą energią, czaronowidztwem, oszustwami.
4
W tym związku trwa nieustanna nauka cierpliwości w wyciąganiu wniosków, aby mogły powstawać realne i perfekcyjne dzieła, mogą się stawać wzorem do naśladowania.
5
To bardzo dynamiczny związek, będący rodzajem „Koła Fortuny”. Od partnerów wymaga spontaniczności i pełnej ufności.
6
Jest związkiem ponadczasowym, utrwalającym tradycje środowiskowe. Od partnerów wymaga wierności, lojalności i wyrozumiałości.
7
Związek duchowy oraz intelektualny. Wymaga od partnerów unikania wzajemnego osądzania, oskarżania oraz zachowania tego samego poziomu i kierunku rozwoju. Może powodować krzywdy, kiedy między partnerami nastąpi rozbieżność w filozofii życia.
8
W tym związku partnerzy mają za zadanie połączyć cele niematerialne z materialnymi. Jego wadą bywa (choć nie zawsze) walka o to, która z wartości jest ważniejsza.
9
Osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać.
11
Jest to związek doskonały. Wspólnym celem jest wzajemne dodawanie sił, dla triumfu otwartych i szlachetnych serc. Partnerzy są mocnymi i samodzielnymi osobowościami. Powinni wzajemnie szanować swój indywidualizm. Osiągają triumf miłości, więzi i szlachetności. Zanim to nastąpi, to czasem toczą między sobą walkę.
22
Taki związek mogą stworzyć osoby z doskonałą wibracją urodzenia. Jego celem jest miłość ponadwymiarowa, czyli karmiczna, która powinna przetrwać wszelkie nieporozumienia, oraz życiowe doświadczenia.
33
Osoby tworzące taki związek, mają własne wibracje doskonałe lub dotyczące osób wysoko rozwiniętych duchowo. Dlatego potrafią dokonywać istnych cudów, przemieniać rzeczywistość i wykreować lepsze czasy dla siebie oraz innych. Walcząc ze sobą, mogą rujnować siebie i innych czarnowidztwem i złożeczeniami.
44
To wyjątkowo rzadkie związki. Samo spotkanie tych ludzi można uznać za cud i zbawienie. Razem chronią istnienie ponad wymiarami. Walka między nimi, jest mało prawdopodobna. Oboje kierują się wyższymi imperatywami.

(www.e-numerologia.pl)


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:02 09-02-2010


1534

KARMICZNA MIŁOŚĆ

Niektórych ludzi łączą karmiczne związki. Taka może być też miłość. Jest wzajemna, ale nie spełniona z jakiegoś powodu. Mówi się więc wtedy, że dwie osoby są sobie przeznaczone. Upomina się o spełnienie nawet po wiekach, w każdym wcieleniu i w losach kolejnych pokoleń.
Wiele jest znaków spotkania karmicznej miłości. Są informacjami, zawartymi w sprzyjającym układzie planet, by spotkanie mogło się zdarzyć. Na to wskazuje także bardzo dziwny przebieg życia, ale też wyjątkowa zgodność cech i dążeń obu osób. Spotkanie karmicznej miłości wskazuje też numerologiczna analiza związku. Niespełniona karmiczna miłość jest związkiem korzystnym bez względu na to, jakie nazwisko będzie nosić kobieta przed i po ślubie. Analizując setki cech mentalnych obu osób w najróżniejszych kombinacjach, osoby powiązane karmiczną miłością pasują do siebie "jak ulał"! W zasadzie, niczego nie trzeba zmieniać. Czasem są naprawdę potrzebne niewielkie warunki dla duchowego dopełnienia tej miłości i szczęścia. Bywa, że trzeba tylko pokonać nieprzyjające okoliczności, które mogły być powodem dawnej rozłąki. Partnerzy nie muszą dopasowywać się do związku, ponieważ są wyjątkowo zgrani, zgodni w poglądach i celach życiowych.

Poszukiwania trwające wiekami
Wielu ludzi czuje, że gdzieś na świecie jest osoba, którą nazywają „drugą połówką”. Nie wiedzą dokładnie, jak wygląda, kim jest i jakie są jej losy? Są jednak gotowi przyjąć ją na nowo do swojego serca bez względu na wszystko i wyrzec się dla niej wszelkich posiadanych wygód!
Człowiek czuje, że taka osoba istnieje i trzeba ją odnaleźć! W przeciwnym razie jego dusza nie zazna szczęścia i spokoju.
Będzie się to przejawiało niezrozumiałym uczuciem osamotnienia uczuciowego, może nawet próbą zagłuszania tęsknoty karmicznej w nieustannych romansach, nałogach, jak też przeżywanych dramatach, klęskach i rozczarowaniach lub rozpaczliwych próbach samounicestwiania. Nieszczęśliwa dusza grzęźnie w rozpaczy i nic jej nie zadowala; ani sława, ani pieniądze, ani żadne rozrywki towarzyskie. Jest głęboko nieszczęśliwa i sama dokładnie nie wie, dlaczego tak jest?
Tęsknota za niespełnioną miłością karmiczną jest zawsze cierpieniem. Takim, którego nie da się zamaskować w pozornie udanym życiu lub związku z kimś innym.

Od pierwszego spojrzenia
Wcześniej lub później do spotkania karmicznej miłości dochodzi, bo cały wszechświat temu sprzyja! Ta miłość nie rodzi się powoli, ale wybucha nagle. Wystarcza jej jedno spojrzenie i rozpoznanie duchowe zakochanych. Jest jak piorun, magia, szaleństwo. Domaga się spełnienia - wbrew rozumowi, interesom i wygodzie życia. I choćby jej zaprzeczać, usiłować ją odepchnąć, to i tak dociera do głębi duszy i nie może zostać zapomniana. Może zburzyć cały poukładany plan bezpiecznego i spokojnego życia, zgodnego z narzuconymi zasadami środowiskowymi. Domaga się zjednoczenia duszy i ciała od wiekow i pokoleń! Jest więc siłą, nad którą trudno zapanować. Miesza siłę z bezsilnością, strach z nadzieją, porządek i rozsądek. A wszystko po to, aby dusze w triumfie nad czasem i przestrzenią stały się jednością.

W uczuciu pełnej jedności i ekstazie bliskości
Samo spojrzenie, nie wspominając o dotyku między osobami, związanymi karmiczną miłością, doprowadza do ekstazy, oszołomienia, utraty kontroli nad wydarzeniami i ich skutkami. I wcale nie chodzi o działanie hormonów, ale coś znacznie silniejszego i nieracjonalnego, co pozwala nawet duchowo kochającym się ludziom wyrzec się też fizycznej bliskości, mimo pragnienia zjednoczenia. Po to, aby czegoś nie zepsuć, nie zmarnować, nie stracić...kolejny raz. Rozkosz, jaką daje spotkanie z karmiczną miłością, może więc wywoływać zwykła z pozoru rozmowa o byle czym. Taka, która tworzy pozorny dystans i daje czas na ochłonięcie z wrażeń i ułożenie w głowie uczuć oraz ich zrozumienie. Takie spotkania są bowiem z jednej strony upragnione, ale też przerażające i zaskakujące. Ludzie mają wrażenie, jakby się znali od dawna. Przyjmują to spotkanie z niedowierzaniem, ponieważ są udręczeni tęsknotą i poszukiwaniem siebie wzajemnie. Kiedy spotkanie dochodzi do skutku, to wydaje się ono kolejnym życia podstępem i fałszywą nadzieją. To taka mieszanka szoku i strachu przed odkryciem własnej tajemnicy serca.
Cechą charakterystyczną spotkania z karmiczną miłością jest to, że pojawia się zdolność do niezwykłego telepatycznego rozumienia uczuć i tęsknot drugiej osoby. Jednocześnie pojawia się nieśmiałość, speszenie, zawstydzenie, zagubienie. Takie osoby „czytają” swoje serca, dusze i wzajemne pragnienia wbrew oficjalnym komunikatom i zachowaniom. Potęga karmicznej miłości staje się jednoznaczna przy pierwszym pocałunku. Wybucha z całą mocą ponadczasowa tęsknota i radością bliskości. A ludzie... nie mogą potraktować pocałunku powierzchownie. Nigdy nie traci on dla nich znaczenia! Za każdym razem staje się odkrywaniem wzajemnego piękna ponadczasowej i ponadwymiarowej miłości. Zawsze jest ważnym łącznikiem bez względu na okoliczności – do końca wspólnego życia takiej pary.

Przeszkody do pokonania
Niestety, spotkania z karmiczną miłością nie są łatwe. Na jej drodze stoi wiele przeszkód, nawyków, a także...słabości i lęków mentalnych do przełamania. Podstawową sprawą, ale też problemem ludzi, może być uświadomienie sobie, że o tę miłość i osobę chodziło od zawsze, od wieków i jest wytęsknioną dla duszy. Spotkania raczej rzadko wypadają w łatwym czasie i okolicznościach. Tak musi być, ponieważ karmiczna miłość jest tą, która kiedyś (przed wiekami) została zmarnowana zbyt łatwym jej wyrzeczeniem jednej z osób. Zawisła więc w czasoprzestrzeni dla uregulowania relacji między dwiema osobami. Winny z dawna, będzie zatem mieć więcej utrudnień, aby tę karmiczną miłość (duchową) dopełnić dla spokoju obu dusz. Dopełnieniem wcale nie jest tylko seks. Nie wystarczy on do uzyskania spokoju partnerów, kochających swoje dusze. Nie da się od tego głębokiego uczucia uwolnić w żaden inny sposób, niż przez jasne określenie wzajemnych uczuć oraz zgodną decyzję obu osób o dalszym losie ich związku.

Karmiczna miłość jest ogromnym szczęściem dla człowieka i spotkanie z nią jest bardzo czytelne. Taka miłość nie złamie podstawowej zasady istnienia, jaką jest wola człowieka. Rozkwitnie w radości, dając szczęście swoją obecnością, albo zniknie na zawsze, kiedy się jej ktoś wyrzeknie. Odda własne szczęście na rzecz szczęścia ukochanej osoby. Jeśli między partnerami istniał kiedyś konflikt, to powinien on być zamknięty w taki sposób, aby nie powodował dalszych cierpień.

Spełnienie karmicznej miłości oznacza dla człowieka brak strachu, siłę wewnętrzną, spokój, ukojenie, koniec gry i pozorów. Wreszcie może on być tym, kim jest naprawdę i rozwijać się duchowo, by nieść swoim przykładem światło nadziei innym ludziom.
Oznaką spotkania karmicznej miłości jest to, że czyni człowieka lepszym, piękniejszym, zdolnym pokonać własne słabości. I poznać ją po tęsknocie za drugim człowiekiem w małym i dużym rozstaniu, które nie znika w miłych kontaktach z innymi osobami.

(www.e-numerologia.pl)
Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:02 09-02-2010


723

Ewuś, a co możesz powiedzieć o takim związku ?

Drogi życia
Pierwsza osoba: 2/11/20/29/38/47/56
Druga osoba: 2/11/20/29
Suma dróg życia: 4/13/22/31/40/49/58/67/76/85

Związek karmiczny: NIE

Pierwsza osoba
DZ: 2/11/20/29/38/47/56
1PZ: 1/10/19/28/37
CP: 8/26

Druga osoba
DZ: 2/11/20/29
1PZ: 6
CP: 1


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:02 09-02-2010


723

Nie wiem która z cyfr będzie tutaj kluczowa ....


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
08:02 10-02-2010


1534

22 i 4 sa kluczowe


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:02 10-02-2010


723

Cytat:  evuniaj8 :
> 22 i 4 sa kluczowe

czyli z polskiego na nasze ?


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:02 10-02-2010


723

Znalazłam coś takiego :

,,Związek o wibracji Liczby 4
Energia 4 zapewnia równowagę, poczucie stabilności. To zapowiedź wierności i porządku.
Przyjdzie wam włożyć wiele pracy w to, co się zrodziło między wami w dniu o wibracji 4. Przygotujcie się na wysiłek i lekcję wytrwałości.
Wasza miłość będzie rozwijała się wolno, ale za to na solidnych fundamentach. Waszym głównym celem powinno stać się zachowanie równowagi.
4 niesie ryzyko zbyt konserwatywnych i sztywnych zasad. Nie wszystko co nowe czy obce musi być złe.
Odtwórzcie się czasem na świat. Zamiast być małym „jeziorkiem”, bez wymiany wody przeistaczającym się w bajoro, pozwólcie sobie na bycie rzeką, niosącą zmienne prądy, ale zawsze świeże i dynamiczne.
To, że czeka was wiele wysiłku to tylko cześć wibracji 4, na końcu tej pracy jest osiągnięcie sukcesu i zamierzonego celu, np. zawarcie małżeństwa.

Związek o wibracji 4 zapowiada wzrost, doskonalenie ducha, umysłu, emocji w zmaganiach z trudnościami życia.
Należy uzbroić się w cierpliwość, ale jednocześnie z odwagą patrzeć na związek i sięgać po marzenia.
Wasze uczucie jest jak roślina, wymaga od was pełnego zaangażowania, „gleby” waszych skłaniających się ku sobie serc, „promieni” uczuć, czułych słów, „deszczu” uwagi, koncentracji i zaangażowania"

ale 22 nie .....


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:02 12-02-2010


1534

o 22 masz wyzej


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności