Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Nieszczęśliwe wypadki, uszkodzenia ciała, poronienia i kalectwo.
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6
następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:02 02-02-2012


2458

Podczas analizy horoskopu potrzebne jest szczególnie uważne i wnikliwe rozeznanie wszystkich konfiguracji, które mogą być przyczyną zagrażających urodzonemu wypadków, poronień i uszkodzeń ciała. Podane niżej zasady astrologicznej interpretacji mogą wspomóc rozeznanie i ułatwić rektyfikację horoskopu.

Nieszczęśliwe wypadki i poronienia sygnalizowane są w horoskopie przez znaki Ascendentu, władcy D.VI oraz przez Marsa i/lub Saturna posadowionych w maleficznych aspektach do Świateł.

Saturn posadowiony w Ascendencie horoskopu, albo w kwadraturze bądź opozycji do niego, powoduje uszkodzenia ciała wskutek upadku np. ze schodów, z drzewa, z góry, z rusztowania itp.

Mars w znaku Ascendentu zapowiada rozlew krwi, zranienia i uszkodzenia głowy, a oprócz tego szramy względnie blizny na części ciała podlegającej znakowi, w którym jest posadowiony. Dotyczy to oczywiście blizn i znamion nie przyrodzonych, lecz spowodowanych już po urodzeniu wskutek nieszczęśliwych wypadków.

Mars posadowiony w kwadraturze lub opozycji do Świateł jest zapowiedzią grożącego urodzonemu katastroficznego wypadku, którego charakter określa położenie domu posadowienia Marsa, np. D.I wskutek popędliwości, nagłego wypchnięcia, czy zepchnięcia lub nierozważnego działania; D.III - wskutek załamania poręczy, belki, ogrodzenia, wypadku w podróży, na jezdni czy chodniku; D.V ?wskutek nadmiernych przyjemności, wyczynów, zabaw, itp.

Zagrożenia dla wzroku WłH powinny być rozpatrywane bardzo starannie. Należy tu brać pod uwagę astrologiczną zasadę, że Słońce sygnifikuje prawe oko w horoskopie męskim i lewe w horoskopie żeńskim, podczas gdy Księżyc - prawe oko u kobiet i lewe u mężczyzn.

Jeżeli oba Światła są w domach kardynalnych i odbierają złe aspekty od Marsa (koniunkcja, kwadratura lub opozycja), to połączenia takie zapowiada urodzonemu ślepotę; natomiast Księżyc w Baranie lub w Byku, uszkodzony przez Neptuna, powoduje choroby oczu, krótkowidztwo lub zapalenie spojówek. Kiedy Słońce jest uszkodzone przez Neptuna i obie planety znajdują się w domach kardynalnych, będzie to zapowiedzią osłabienia nerwów wzrokowych.

Znak Zodiaku posiada osobliwą władzę nad wzrokiem i jeżeli Słońce w tym znaku ma ujemne połączenie z Saturnem, to urodzonemu grozi poważne osłabienie wzroku, włącznie ze ślepotą.

Zniekształcenia, kalectwo, szpetota wiążą się z nieprawidłowym rozwinięciem kończyn. Byk, Skorpion, Koziorożec są zazwyczaj głównymi przyczynami rodzenia się osobników karłowatych, szczególnie wówczas kiedy istnieją złe aspekty między Marsem i Uranem lub Marsem i Saturnem. Jeżeli owe ujemne aspekty mają miejsce ze znaków kardynalnych, to zazwyczaj zniekształceniu ulega głowa. Złe aspekty ze znaków stałych zapowiadają mniej lub więcej zdeformowane ciało. Przy wzajemnych uszkodzeniach ze znaków zmiennych zniekształceniu ulegają kończyny, zwłaszcza ramiona i nogi.Błażej Włodarz & Leon Zawadzki


Basia  (27)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:02 02-02-2012


374

Cytat:  LOCA :


Ciekawe to Lokuś. Zastanawia mnie jedynie dlaczego znaki kadrynalne. Jakoś najmniej mi się "kojarzą" z tego typu powiązaniami.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:02 02-02-2012


771

Cytat:  LOCA :

>
> Mars w znaku Ascendentu zapowiada rozlew krwi, zranienia i uszkodzeni> a głowy, a oprócz tego szramy względnie blizny na części ciała
> podlegającej znakowi, w którym jest posadowiony. Dotyczy to oczywiście> > blizn i znamion nie przyrodzonych, lecz spowodowanych już po
> urodzeniu wskutek nieszczęśliwych wypadków.


Coś w tym jest..mam trzy blizny na twarzy..dwa łuki brwiowe szyte i rok temu broda po wypadku..


andromeda  (61)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:02 02-02-2012


2933

Cytat:  kama :
> Cytat:  LOCA :
>
> >
> > Mars w znaku Ascendentu zapowiada rozlew krwi, zranienia i
> uszkodzeni> a głowy, a oprócz tego szramy względnie blizny na części
> ciała
> > podlegającej znakowi, w którym jest posadowiony. Dotyczy to
> oczywiście> > blizn i znamion nie przyrodzonych, lecz spowodowanych
> już po
> > urodzeniu wskutek nieszczęśliwych wypadków.
>
>
> Coś w tym jest..mam trzy blizny na twarzy..dwa łuki brwiowe szyte i
> rok temu broda po wypadku..

też mam kupę blizn powypadkowych

moja kumpela własnie trio Mars, Saturn i Pluton w I domu, ona ma kolekcję blizn.

Kama czy masz rudawe włosy?
viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:02 02-02-2012


1060

Nie żebym żałowała...blizn powypadkowych u mnie niet. Nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło. KOŃ.
Za to Przemo ( saturn w VI domu) ma wybitnie grubą kartotegę na ortopedii. Ostatnio ma roczną przerwę...może wyrósł ze złamań, zwichnięć i skręceń...oby.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:02 02-02-2012


771

Cytat:  andromeda :

> Kama czy masz rudawe włosy?

Swoje mam ciemny blond,ale farbuję na różne odcienie czerwieni i rudości


Lili  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:02 02-02-2012


868

Saturn w VI domu to problemy z układem kostnym, mineralizacją kości i wchłanianiem wapnia.

U mnie wszystkie wypadki miały miejsce 18 marca... ciekawe, bo u mnie wypada wtedy końcówka ryb a on nie jest w VI domu u mnie.


Lili  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:02 02-02-2012


868

A wiecie w którym domu są wypadki? Bo ja się nie orientuję.


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:02 02-02-2012


1533

b;izny to i ja mam .. za mlodu z kolezakami sobie nawet robilysmy celowo na rekach zyletkami zapalkami papierosami .. losie

tatuowalam sobie kostki - tatuaze wlasnej roboty ,ehh glupi wiek 14 latkiedys reka uderzylam w drzwi i rozbila sie szyba i wbila mi sie w kciu .. i krew strumieniem zaczela tryskac .. ale nie poszlam na szycie ,sie zroslo ,ale mam blizne na dlugosci kciuka .. i mam na posladku .. bo kiedys usiadlam na drut wystajacy z ziemi ..i zamiast wstac to z szoku ,pociagnelam pupa po ziemi i mam "gliste" na posladku

rok temu niecaly tak jakos mi spadla maszyna ktora przestawialam ,znaczy noga uderzylam ..i paznokiec mi sie caly z dyzego palca zerwal normalnie do gory --o boze ... ..myslalam ,ze kota dostane .. najgorsze ze przy nasadzie sie trzymnal i musialam go wyrwac sobie ... ale juz mi odrasta nowy ,dzieki bogu .. i nie jest nawet krzywiutki ,a balam sie ze bedzie brzydal jaki


Lili  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:02 02-02-2012


868

No właśnie tez bym obstawiała za 8 dom.

Dziękuję Ewuniu.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności