Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Tranzyty » Tranzyty Plutona » Kwadratura Plutona do Lilith
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Kikuchiyo  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
00:12 13-12-2010


390

Co może oznaczać?
Wiem, że Lilith z reguły nie bierze się pod uwagę przy interpretacjach ale np. mojemu koledze na koniunkcji Plutona do Lilith zmarł ojciec. Warto by się przyjrzeć wszelakimi tranzytom do Czarnego Księżyca.


andromeda  (61)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:12 13-12-2010


2933

Cytat:  Kikuchiyo :
> Co może oznaczać?
> Wiem, że Lilith z reguły nie bierze się pod uwagę przy interpretacjac> h ale np. mojemu koledze na koniunkcji Plutona do Lilith zmarł ojciec.> > Warto by się przyjrzeć wszelakimi tranzytom do Czarnego Księżyca.

To był jedyny kolegi aspekt w tym czasie? Wiesz, że Lillith jest niefizycznym matematycznie obliczonym punktem na niebie, więc aż tak ma wpływ na śmierc?


Kikuchiyo  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:12 13-12-2010


390

Miał jeszcze kwadrat Saturna do Saturna wtedy, no i Mars wszedł w dniu śmierci ojca do IV domu. Pluton natomiast żadnych innych aspektów nie czynił.

Ja kilka lat temu na koniunkcji tranz. Saturna do Lilith dowiedziałem się, że kobieta, z którą wówczas się zadawałem, nie była mi wierna Na tym samym tranzycie moja koleżanka wyleciała ze studiów. Wydaje mi się, że Lilith ma nieco większe znacznie niż jej się przypisuje.


Basia  (27)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:12 13-12-2010


374

Cytat:  Kikuchiyo :
> Miał jeszcze kwadrat Saturna do Saturna wtedy, no i Mars wszedł w
> dniu śmierci ojca do IV domu. Pluton natomiast żadnych innych aspektów> > nie czynił.
>
> Ja kilka lat temu na koniunkcji tranz. Saturna do Lilith dowiedziałem> > się, że kobieta, z którą wówczas się zadawałem, nie była mi wierna> > Na tym samym tranzycie moja koleżanka wyleciała ze studiów. Wydaje mi> > się, że Lilith ma nieco większe znacznie niż jej się przypisuje.


no, spore masz już potwierdzenie swojej tezy...
Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności