Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Astrologia Miłości - Juno w horoskopie
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:07 20-07-2010


2458

Astrologia Miłości - Juno w horoskopie


Miłośnicy astrologii wiedzą, że planety, aspekty, domy, punkty arabskie, tranzyty i progresje mają wpływ na nasze zachowanie, temperament, życie miłosne, zawodowe i potencjał intelektualny.
Ale nie tylko!
Jest też 5 ważnych asteroid: Junona, Chiron, Ceres, Pallas Atena i Vesta.

Junona (Juno) w horoskopie mówi o tym jakie masz oczekiwania wobec związku. Czy potrafisz tworzyć trwałe związki? Jakie one są? Zażyłe, pełne ciepła i miłości, czy namiętne i przepełnione seksem? Jaki jest emocjonalny klimat Twoich związków? Potrzebujesz wolności i niezależności, czy też wręcz przeciwnie? Jakie masz kompleksy w swoich relacjach z innymi?
Powie Ci o tym Juno.
Pamiętajmy, jednakże i o tym, że Słońce, Księżyc, Wenus, Mars i domy: 5 i 7 mają również wpływ na nasze postrzeganie związków i życie uczuciowe.

Sprawdź jakie masz potrzeby emocjonalne w związku, w małżeństwie, w partnerstwie.

Junona była żoną Jowisza. Była opiekunką kobiet, życia seksualnego i macierzyństwa. Planetoidę tę odkryto w 1804 roku. Znajduje się między Marsem a Jowiszem.

Gdzie Juno znajduje się w Twoim horoskopie? Jeśli nie wiesz, z łatwością dokonasz stosownych obliczeń na stronie www.astro.com lub zapytaj na forum www.forumastrologiczne.astrocafe.pl
Oczywiście, chcąc obliczyć swój horoskop, musisz znać swoją dokładną godzinę urodzenia. Jeśli jej nie znasz, udaj się do Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie uzyskasz tę informację. Mama może nie pamiętać...

Chcąc sprawdzić co Juno oznacza w Twoim, czy Twojego partnera horoskopie, trzeba zinterpretować jej pozycję w znaku, domu i jej aspekty.
Z tego artykułu dowiesz się co oznacza pozycja Junony w poszczególnych znakach zodiaku.

Jeśli Twoja Junona jest w Baranie, potrzebujesz niezależności w związku. Masz tendencję do dominacji. Przyciągają Cię też dominujący i silni partnerzy. W związku potrzebujesz rywalizacji i nie znosisz nudy.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: Norah Jones, Kate Hudson, Sheryl Crow, Drew Barrymore.

Jeśli Twoja Junona jest w Byku, potrzebujesz stałego i bezpiecznego związku. Duże znaczenie ma dla Ciebie materialne bezpieczeństwo. Jeśli partner nie potrafi zaspokoić Twoich potrzeb, potrafisz okropnie gderać i żałować mu seksu! Pociągają tacy Cię zmysłowi partnerzy, na których możesz polegać.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: David Beckham, Melanie Griffith, Claudia Schiffer.

Jeśli Twoja Junona jest w Bliźniętach, szukaj inteligentnego gaduły na swojego partnera. Wymiana poglądów ma dla Ciebie istotne znaczenie. Twój partner powinien być dla Ciebie wyzwaniem intelektualnym. Lubisz spędzać aktywnie czas ze swoim partnerem. Jednak, wolisz przyjaźń od pełnych poświęcenia związków.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: Sharon Stone, Angelina Jolie, Mia Farow, Michael Douglas.

Jeśli Twoja Junona jest w Raku, szukasz wrażliwego i troskliwego partnera. Lubisz "matkować" partnerowi i czuć, że on również dba o Ciebie. Potrafisz oddać całe serce i duszę partnerowi. Źle się dzieje jeśli Twoje potrzeby emocjonalne nie są zaspokojone.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: Annette Bening, Tom Cruise, Martin Sheen.

Jeśli Twoja Junona jest w Lwie, potrzebujesz aktywnego i zabawnego partnera. Osobnik nieśmiały nie ma u Ciebie szans! Uwielbiasz czuć się kochaną / kochanym, a swojego partnera traktujesz jak księcia z bajki / księżniczkę. Chcesz być dumny ze swojego partnera a Twój związek musi Ci dawać dużo radości.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: Oprah Winfrey, Jessica Simpson, Sophie Marceau, Yves Saint Lauren, Nicole Kidman, Kurt Cobain.

Jeśli Twoja Junona jest w Pannie, szukasz pracowitego i rozsądnego partnera. Masz duże oczekiwania w związku i liczysz na to, że Wasze życie będzie uporządkowane.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: Johnny Depp, Helen Hunt, Michael Jordan, Demi Moore, Winona Ryder.

Jeśli Twoja Junona jest w Wadze, szukasz uroczego partnera, towarzyskiej, poetyckiej i romantycznej duszy. Zwracasz uwagę na maniery swojego towarzysza i oczekujesz, że wszelkie decyzje będziecie podejmować razem. Twój związek musi być oparty na zasadzie równości i harmonii.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: Julia Roberts, Diana Keaton, Cameron Diaz, Warren Beatty, Ben Affleck.

Jeśli Twoja Junona jest w Skorpionie, w związku potrzebujesz napięcia emocjonalnego, intensywności doznań, zwierzęcego seksu i magnetyzmu. Nie chcesz powierzchownego związku, ale związku zażyłego i głębokiego. Twój partner powinien być silny i tajemniczy.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: Kirstie Alley, Sandra Bullock, Nicholas Cage, Kevin Costner, Jane Fonda, Bill Gates, Paris Hilton, Bob Hope, Larry King, Gwyneth Paltrow.

Jeśli Twoja Junona jest w Strzelcu, potrzebujesz partnera, który jest Twoim przeciwieństwem. To ktoś zupełnie inny. Może to być obcokrajowiec. Twój partner powinien być dla Ciebie wyzwaniem intelektualnym, człowiekiem wykształconym o szerokich horyzontach. Razem będziecie wiele podróżować i dyskutować.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: Britney Spears, Carlos Santana, Camila Parker-Bowles, Monica Lewinski, Val Kilmer, Russell Crowe.

Jeśli Twoja Junona jest w Koziorożcu, szukasz rozsądnego i dobrze zorganizowanego partnera, człowieka oddanego i z tradycyjnymi poglądami. Chętnie zalegalizujesz swój związek. Nie szukasz przelotnych romansów i jesteś długodystansowcem.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Aristotle Onassis, księżniczka Stephania.

Jeśli Twoja Junona jest w Wodniku, szukasz kogoś zupełnie innego, może ekscentryka, może wariata Pociągają Cię niekonwencjonalne typy i relacje. Chcesz, aby Twój partner szanował Twoją indywidualność i prywatność.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: Victoria Beckham, Elizabeth Hurley, Sarah Jessica-Parker, Christopher Reeve, J.K. Rowling, Brooke Shields.

Jeśli Twoja Junona jest w Rybach, szukasz ciepła, romantyzmu i wrażliwości w partnerze. Twój związek musi być głęboki. Wybaczysz mu wszystko za wspólnie spędzone romantyczne chwile, wieczorek przy kominku czy kolację przy świecach. Potrafisz się poświęcać dla swojego partnera.
Gwiazdy z Juno w tym znaku: George Clooney, Penelope Cruz, Księżna Diana, Michael J. Fox, Meg Ryan.


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:07 20-07-2010


2458

Juno, czyli po polsku rzymska bogini Junona vel grecka Hera, to jedna z planetoid, które używa się jako uzupełnienie interpretacji horoskopu.

Juno jest w horoskopie symbolem znaczących relacji z ludźmi (czyli związana jest z Descendentem). Przypisywane jej znaki zodiaku to Waga i Skorpion. Jest boginią małżeństwa, ale też władczynią Nieba oraz potrójną boginią, silnie związaną z seksualnością kobiety.

Juno w horoskopie pokazuje, jakie potrzeby (emocjonalne i psychologiczne) skłaniają nas do wiązania się w stałe związki. Wskazuje na równowagę lub chaos w związku (szczególnie w tranzytach).

Juno tym się różni od Księżyca i Wenus, że pokazuje konkretną rolę, jaką spełniamy w związku - partnera czy partnerki żródło;książkaAsteroid Goddesses Demetry George i Douglasa Blocha.


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:07 20-07-2010


2458

Juno w ZNAKACH zodiaku opisuje dwanaście sposobów jak ludzie realizują swoją intymność i codzienność w związku.

Pozycja Juno w DOMACH horoskopu wskazuje, w jakich dziedzinach życia realizujemy swoje potrzeby wiązania się w pary czy wchodzenia w poważne relacje. Dom pokaże też, który obszar życia jest niezbędny dla rozwijania poważnych związków.

ASPEKTY Juno z innymi planetami pokazują, jak wyrażane przez nią cechy i potrzeby wiążą się z innymi funkcjami i potrzebami naszego życia. Harmonijne aspekty pokazują, że łatwo nam pogodzić życie intymne i partnerskie z innymi sprawami. Aspekty nieharmonijne wskazują na potencjalne konflikty interesów i trudności w realizowania potrzeb wyrażanych przez tę planetoidę.Jeśli masz Juno w Wodniku, to znaczy, że jeśli decydujesz się na poważny związek, to tylko na zasadach partnerstwa, przyjaźni i dużej swobody dla oby stron. Kłóci się to pewnie z Dsc w Koziorożcu.
Osoba z Juno w Byku szuka w związku stabilności i życiowego oparcia. Potrzebuje partnera, który ciągle jest przy niej lub zaznacza swoją obecność, wspiera ją i nie zostawia samej sobie. Konsekwentnie dąży do stabilizacji materialnej związku - czyli gromadzenia wspólnych dóbr, posiadania dzieci, zapewnienia sobie i partnerowi emocjonalnego i materialnego bezpieczeństwa. Taka osoba boi się, że partner ją zostawi, obawia się też niestabilnej sytuacji materialnej związku.żródło książka Asteroid Goddesses


oksana15  (7)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
09:07 21-07-2010


41

a jak to sprawdzić gdzie lezy Junona ??
w moim radixie nie ma tego cuda zaznaczonego
viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:07 21-07-2010


1060

oksanko- wklep Swoje dane tu
http://www.astro.edu.pl/


MEGI  (36)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:07 21-07-2010


283

Cytat:  viola :
> oksanko- wklep Swoje dane tu
> http://www.astro.edu.pl/Czy jesy ktos kto sie na tym zna?

Pewnie tak,skoro jest na stronie

Czarna magia


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:07 21-07-2010


1060

Megi...a wklepałaś Swoją datę?
Ja tak zrobiłam i na kółku odnalazłam to cudeńko- Junonę.
Wychodzi, mi, że mam ją w VII domu...raczej w skorpionie...


MEGI  (36)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:07 21-07-2010


283

No pewnie,ze wychodzi,ale tam sa cele "Mity greckie"!!!!!!!!!!!!!!!

Stad moje pytanie.
Jak sie w tym rozeznac .
Ja jestem na etapie domow,aspekto,znakow i wladcow.
I tak jest to dosc trudne dla mnie,a co dopiero te "CUDA".


Ale milo,ze sa tacy,ktorzy to lapia


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:07 21-07-2010


1060

Megi- ja też tych cali nie kumam ale widzę....Skoro moje cudo lezuy obok mojego urana to wiedzę, że w skorpionie


MEGI  (36)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:07 21-07-2010


283

Cytat:  viola :

Juz znalazlam,u mnie jest w Wadze.
Tak mysle,czy aspekty tez konieczne?
Bo po zapoznaniu sie z astrologia zauwazylam,ze aspektyn sa bardzo istotne.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności