Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » ROK OSOBISTY
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:09 22-09-2009


209

Rok osobisty to suma liczby dnia urodzenia+liczba miesiąca urodzenia+liczba roku kalendarzowego.Rok osobisty zaczyna się od 19 września i trwa do 18-19 września następnego roku.

ROK OSOBISTY No. 1
W tym roku należy wykazać się dużą otwartością na wszystko, co przyniesie los i z wiarą i nadzieją wykorzystać swe szansę. Trzeba zrzucić z siebie krępujące od lat więzy i zapomnieć o niemiłych doświadczeniach z przeszłości. Pamiętajmy, aby rozpocząć nowy cykl w sposób twórczy i pozytywny, gdyż od tego roku będzie zależało, jak potoczy się następne 8 lat. Rok ten jest niczym fundament, na którym powstanie nowa konstrukcja, czyli nowy etap naszego życia.
Jest to rok poważnych przemian zarówno wewnętrznych, jak i zachodzących na zewnątrz ciebie. Niektóre dokonały się zgodnie z naszą wolą, inne zaskoczyły lub sprawiły ból. Niezależnie od tego, co i jak się wydarzyło jest to nieodwracalne. Także ty nie będziesz już tym, kim byłeś dotąd. Widzisz wiele spraw i siebie samego w nowym świetle. Jeśli wszystko do tej pory szło dobrze, jesteś pełen energii i wiary w siebie, jeśli nie — musisz ją zbudować od nowa. Ta wibracja da ci siłę i wolę, inicjatywę, odwagę i moc realizacji planów. „Jeden" jest początkiem cyklu, będziesz miał więc wiele nowych pomysłów, i to nowych nie tylko dla ciebie. Możesz rozpocząć pionierskie badania naukowe, wprowadzać nowatorskie rozwiązania związane z twoją pracą lub zainteresowaniami. Dzięki twojej inicjatywie i ogromnej ambicji mogą powstać nowe przedsięwzięcia, spółki, związki, plany. Będziesz w centrum zainteresowania, w naturalny sposób obejmując przywództwo w rodzinie, w pracy, na polu społecznym. To, co zaplanujesz w tym roku, będzie godne realizacji i korzystne dla ciebie, nie bój się więc zmian, śmiało przystąp do spełniania swoich marzeń otwórz się na wszystko, co nowe. Przez cały ten rok prowadzi cię Słońce, świecisz więc jasnym blaskiem, przyciągając do siebie innych.

ROK OSOBISTY No. 2
Możliwość zmiany miejsca zamieszkania lub pracy. Podróże. Rok sprzyjający pracy w grupie i, ogólnie mówiąc, kontaktom międzyludzkim.
W tym roku znalazłeś się pod wpływem Księżyca, który świeci odbitym światłem słonecznym. Przyszedł czas na nadanie formy twórczym zamysłom. Zwykle wymaga to współpracy z innymi, dokonywania wyborów, rozwiewania wątpliwości. Możesz być wciągu tego roku niezdecydowany, zmienny, bardziej bierny niż zwykle. Stajesz się bardziej pasywny, skoncentrowany raczej na drobiazgach niż rozległych działaniach, podatny na wpływ z zewnątrz. Stwarzasz swój świat, dom dla ciała i duszy, rozpoznajesz swoje potrzeby emocjonalne i... czasem się mylisz. W tym roku najistotniejszym polem twojego działania są stosunki partnerskie — przyjaźń, miłość, współpraca. Potrzebujesz ich jak tlenu, lecz równocześnie jesteś pełen rezerwy. Bardzo wrażliwy i romantyczny, ale pełen wątpliwości i pytań wobec samego siebie. Związki powstałe w tym okresie mogą okazać się nieco wymuszone, narzucone przez okoliczności.
ROK OSOBISTY No. 3
Planeta Jowisz, przyporządkowana tej wibracji, zwana jest przez astrologów planetą wielkiego szczęścia. Przed tobą rok sukcesu i czerpania zysków z twoich wysiłków, ale pod warunkiem, że naczynie nie jest puste. Masz w tym czasie również skłonność do przesady i rozrzutności, istnieje więc groźba, że możesz roztrwonić zarówno zdobycze materialne, jak uczuciowe i intelektualne. Krótko mówiąc — zmarnować dobre pomysły, kontakty towarzyskie, zaprzepaścić szanse.Rok ten, jak żaden inny, sprzyjać będzie życiu towarzyskiemu, a także sprawom domowym i rodzinnym. Okres bardzo korzystny, jeśli chodzi o sprawy sercowe: szczęście w przyjaźni i miłości, a osoby samotne mają teraz szansę, aby poznać wybrankę (lub wybrańca) serca, a nawet stanąć na ślubnym kobiercu. Wdzięk i urok osobisty będą w tym roku bardziej widoczne, dzięki czemu zwiększy się zainteresowanie nami ze strony płci przeciwnej.
Niewątpliwie jest to rok, w którym dojdzie do głosu twoja potrzeba wyrażenia samego siebie. Możesz dokonać tego na każdym polu i w każdej dziedzinie — zależnie od twoich predyspozycji.Jesteś w tym roku artystą we wszystkim, co robisz, a w każdym razie masz potrzebę, by tak było. Wibracja liczby 3 oświetla cię jak blask reflektorów na scenie. Czujesz się wybrany, wyjątkowy, popularny, ale równocześnie musisz bardzo uważać na to, co mówisz i robisz—ta rola to twoja wielka szansa na sukces.

ROK OSOBISTY No. 4
W tym roku będziesz musiał ograniczyć rozrywki i przyjemności dnia codziennego i zająć się pracą. Być może trzeba pociągnąć dalej pomysły z poprzedniego roku, i teraz błyskotliwa iskra twórcza przybiera postać ciężkiej, niekiedy monotonnej pracy.W tym czasie można, a nawet należy robić plany wszelkiego typu i skierować całą energię i wysiłki na ich realizację, nie zapominając przy tym, że teraz właśnie budujemy naszą przyszłość. W tym roku nie powinno się podejmować żadnego ryzyka związanego z finansami. Pieniądze warto wykorzystać z myślą o przyszłości, np. zapisując się na jakiś kurs, dokształcając się w danej dziedzinie lub też kupując sprzęt, doskonalący nasz warsztat pracy. Zaniedbywanie najistotniejszych obowiązków przynieść może kłopoty i porażki Wibracja R.O. No. 4 obdarza cię wielką cierpliwością, konsekwencją, świadomością celu swego działania i pokorą. Budujesz solidne podstawy dla swojej przyszłości, gromadzisz oszczędności, trudzisz się bez oczekiwania na szybki, spektakularny sukces.Mogą pojawiać się skłonności do pesymizmu i zniechęcenia. Być może będziemy się czuli skrępowani i uwiązani, jakbyśmy nosili ciężki, zbędny balast. Powinniśmy zatem bardziej niż kiedykolwiek dbać o zdrowie psychiczne. Mimo że nie będzie to rok specjalnie trudny, odczuwać będziemy napięcie nerwowe i chęć radykalnej zmiany To, co teraz stworzysz, da nadzwyczaj obfity plon, który będzie przynosił profity przez długie lata. Jest to rok, w którym możesz nawiązać poważny romans lub zawrzeć związek małżeński, solidny i trwały. Być może twoje życie i stosunki osobiste nie będą miały w tym czasie wiele wdzięku i wydadzą ci się nieco ciężkie i zbyt poważne, ale nagrodą będzie poczucie bezpieczeństwa i solidny fundament, dzięki któremu będą odporne na wstrząsy w późniejszych latach
ROK OSOBISTY No. 5
Jest to rok zmian w sprawach osobistych i zawodowych. Jeśli udało ci się w minionym roku stworzyć przyzwoitą bazę dla dalszego życia, teraz będziesz poruszał się swobodnie w świecie materii, dokonywał zmian i ulepszeń, podróżo-
wał i odpoczywał.Rok ten przyniesie wiele nowych możliwości; to właśnie teraz nadejdą zmiany, których oczekiwaliśmy, a nasze dawne problemy rozwiążą się same. Podobnie jak w Roku l, możemy spodziewać się zmian i innowacji zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. W tym czasie będziemy niespokojni i pełni energii, spragnieni ruchu, zmian i kontaktów z ludźmi. Trzeba będzie wykorzystać nasze zdolności i nie obawiać się ryzyka, gdyż dzięki niemu pomyślnie przeprowadzimy wiele spraw. Pojawią się szansę na zawarcie trwałych kontaktów i zaangażowanie się w działalność, która może okazać się bardzo owocna.
Możesz mieć kontakty ze środkami masowego przekazu, z uczelniami, np. jako wykładowca, możesz pisać, sprzedawać swoje talenty lub wyroby, albo zająć się reklamą, np. swoich osiągnięć.
Jeśli ten rok nie przyniósł ci sukcesów i zmarnowałeś szansę, jakie przed tobą rysował, w obecnym roku możesz kręcić się w kółko, spalać w pozornej aktywności i rozpaczliwie szukać potwierdzenia własnej wartości w oczach innych.
Piąty rok osobisty przynosi rozbudzenie potrzeb intelektualnych, wymiany myśli, przyjaźni i miłości. Jest to także rok dużych oczekiwań erotycznych i uczuciowych! Możesz wejść w nowy związek, który będzie emocjonujący i bogaty w różnorodne doświadczenia, ale niekoniecznie trwały.

ROK OSOBISTY No. 6
W tym roku głównym polem twojego działania będzie rodzina.
To dobry rok, jeśli chodzi o nowe inwestycje i rozpoczynanie działalności na własny rachunek. Poprawa sytuacji materialnej. Od nas samych jednak zależy, czy bilans tego roku okaże się korzystny. Z jednej strony bowiem pojawią się liczne okazje, aby polepszyć sytuację materialną i rozwijać się duchowo i intelektualnie, z drugiej zaś będą nas kusiły tzw. przyjemności życia. Jeśli więc nie zdołamy pogodzić tych sprzecznych tendencji, pod koniec roku może się okazać, że tak na prawdę, nie dokonaliśmy niczego konkretnego.
Prawdopodobnie przyjmiesz na siebie szereg obowiązków związanych z najbliższym otoczeniem, które będą dotyczyć opieki, wygody życia codziennego wychowania, kształcenia. Być może będziesz osobą ofiarującą swą pomoc innym. Musisz być przygotowany do kierowania twoją rodziną i jej sprawami finansowymi, które powinny układać się zadowalająco. Nie jest to rok obiecujący nadspodziewane zyski, przynosi jednak pełne zaspokojenie potrzeb materialnych i satysfakcję zawodową. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa sprawi, że zwrócisz się również w kierunku zaspokajania potrzeb artystycznych i intelektualnych — możesz rozwijać swoje zainteresowania, podjąć naukę, uczestniczyć w życiu kulturalnym. Związki uczuciowe, a w szczególności małżeństwo, przeżywać będą okres harmonii, poczucia trwałości i głębokich wartości, jakie łączą cię z drugą osobą. Jeśli poprzednie lata nie stworzyły warunków do pełnego wykorzystania walorów tej wibracji, ten rok może przynieść cierpienie, trudne wybory, którym nie umiesz sprostać, konieczność szukania pomocy, samotność. Możliwe są problemy zdrowotne, twoje lub twoich bliskich.
ROK OSOBISTY No. 7
Ten rok daje ci szansę zobaczenia twojego losu w kategoriach uniwersalnych, poza zdarzeniami życia codziennego, w oderwaniu od wzlotów i upadków twojej ziemskiej egzystencji. Filozoficzna postawa, jaką przyjmiesz, pozwoli cii zobaczyć inny wymiar twoich problemów, zdystansować się wobec spraw materialnych i dostrzec wartości duchowe. Możesz doznać przeżyć mistycznych, które przewartościują twój dotychczasowy światopogląd i wpłyną na zmianę stylu twojego życia. W tym roku zapewne zauważysz pewien spadek aktywności życiowej, więcej energii skierujesz do wewnątrz niż na zewnątrz. Oznacza to między innymi ograniczenie kontaktów z ludźmi, osłabienie zainteresowania codzienną pracą, zarabianiem pieniędzy, prowadzeniem interesów. Będziesz nastawiony raczej na zdobywanie wiedzy, medytację, poszukiwanie duchowego oświecenia. W tym roku korzystne są podróże, szczególnie te, które wzbogacają cię wewnętrznie.Mimo że sprawy finansowe powinny zejść w tym roku na drugi plan, możemy liczyć na niespodziewane dochody, a także na okazje do kupna lub sprzedaży na większą skalę.
W tym okresie możemy być również podatni na choroby i depresje.

ROK OSOBISTY No. 8
Ten rok przyniesie ci pewność siebie, sukces materialny i wynikające stąd poczucie władzy i wolności. Jesteś panem swojego życia i wszystko jest w twoich rękach. Sytuacja ta jest bardzo korzystna, ale nie pozbawiona pułapek. Wibracja „ósemki" obdarza cię niezwykłą mocą twórczą. Należy użyć jej w sposób konstruktywny i za wszelką cenę unikać destruktywnych aspektów tej liczby, które będą starały się przeniknąć do twojego życia.Rok ten będzie bardzo korzystny w sprawach materialnych. Teraz właśnie mają szansę spełnić się nasze marzenia i ambicje. Jest to dobry moment, aby zakładać własne przedsiębiorstwa, inwestować, nabywać nieruchomości itp. Bardzo możliwe, że czeka nas znaczny awans lub nominacja na odpowiedzialne stanowisko.
Twoja osobowość ma w tym czasie magnetyczną siłę, która skłania innych do podporządkowania się twojej woli. Wykorzystaj to mądrze i uczciwie. Etyczne postępowanie jest niezbędnym warunkiem powodzenia twoich działań.Rok ten upłynie pod znakiem aktywności, jednak w głębi duszy możemy odczuwać pewien niepokój lub chęć zmiany. Należy zatem unikać zdenerwowania i zmian nastroju, gdyż będą one stanowiły przeszkodę w naszym rozwoju.

ROK OSOBISTY No. 9
Ten rok przynosi największą różnorodność doświadczeń jako bilans dziewięcioletniego cyklu i przygotowanie do wyboru kierunku dalszej wędrówki. To, jak przebiegnie, zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób odpowiedziałeś na wyzwania poprzednich lat. Możesz mieć ochotę zrzucić swoją dotychczasową skórę, rozstać się z przyzwyczajeniami, nawykami, utrwalonym obrazem twojej osoby, a także z ludźmi, z którymi związałeś swój los. Nie poddaj się panice lub sentymentom — stare musi odejść, by zrobić miejsce nowemu. Przede wszystkim wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos — wraz z nim płynie głęboka, intuicyjna wiedza, która pomoże ci dokonać właściwych wyborów. W tym roku twoje zdolności pozazmysłowe staną się twoim sprzymierzeńcem — możesz zaufać swoim przeczuciom i wrażeniom. Jest to korzystny czas dla zgłębiania zagadnień metafizycznych i dla studiów okultystycznych.W tym okresie nastąpić może definitywne zakończenie pewnych kłopotliwych sytuacji czy związków, krępujących nas od dawna. Wszystko, co ma się skończyć, zakończy się właśnie teraz. Oznacza to zerwania i rozwody, zdrady i straty wszelkiego rodzaju. Nie trzymajmy się kurczowo przeszłości, spraw i ludzi z nią związanych. Powinniśmy wykorzystać ten, niewątpliwie nie najweselszy czas, aby dokonać bilansu z poprzednich lat, odrzucając to, co zbędne i uwolnić się od wszelkich balastów zarówno materialnych, jak i emocjonalnych. Rok ten, w swoim optymalnym wyrazie, powinien przynieść czerpanie satysfakcji z dokonań minionego cyklu, miłość, szczęście oraz głęboką wiedzę o sobie samym i prawach istnienia.
Na podtawie.Czarmińskiej,"Liczby losu".


lulu  (13)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:09 30-09-2009


37

Bardzo ciekawa interpretacja.Czy można by tak jeszcze więcej informacji o 6 roku osobistym? zgodnie z moimi obliczeniami właśnie ta wibracja rządzi u mnie od 19 września....mam naprawde trudny rok i chce żeby się już skończył....


Sarah  (13)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:10 01-10-2009


30

Cytat:  słodka wisienka :
> Rok osobisty to suma liczby dnia urodzenia+liczba miesiąca
> urodzenia+liczba roku kalendarzowego.Rok osobisty zaczyna się od 19
> września i trwa do 18-19 września następnego roku.

Czy dobrze zrozumiałam? Po 20 września 2009 zaczyna się nowy rok osobisty i liczymy: dzień ur + miesiąc ur + 2010 i trwa on do 19 września 2010?


słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:10 01-10-2009


209

>
> Czy dobrze zrozumiałam? Po 20 września 2009 zaczyna się nowy rok
> osobisty i liczymy: dzień ur + miesiąc ur + 2010 i trwa on do 19
> września 2010?
TakRok osobisty zaczyna się od 19 września i kończy się na przełomie 18-19 września, bo od 19 września wchodzimy w kolejny rok.Liczymy go tak jak napisałam wcześniej.Dodajemy rok kalendarzowy, więc nie 2010 a 2009.Przykład:ktoś się urodził 3 września, więc:3+9+2009 czyli ta osoba weszła w piąty rok osobisty.Pozdrawiam
słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:10 01-10-2009


209

Cytat:  lulu :
> Bardzo ciekawa interpretacja.Czy można by tak jeszcze więcej
> informacji o 6 roku osobistym? zgodnie z moimi obliczeniami właśnie ta> > wibracja rządzi u mnie od 19 września....mam naprawde trudny rok i
> chce żeby się już skończył....
Jeżeli weszłas teraz w w szóstkę to wibracja rządząca tym rokiem należy do najbardziej stabilnych i harmonijnych. Sprzyja ona szczęściu i harmonii w sprawach rodzinnych i uczuciowych. Dlatego też, jeśli pojawią się problemy w naszym życiu osobistym lub nawet dojdzie do rozstania, to znaczyłoby,że w naszym związku czuliśmy się samotni i nieszęśliwi,że potrzebne nam było zerwanie tych więzów, aby wrócić do normalności i wewnętrznej równowagi.
Myślę,że wpływ na twoje problemy mógł mieć nie tylko rok osobisty bo ta piątka nie jest aż taka zła, co być może jesteś w trudnym do relaizacji punkcie zwrotnym, bądź cyklu.Każdy z nas ma też tzw.czarne szczyty,które mogą utrudniać realizację naszych zamierzeń,naszych wyzwań.Nie znam twojej daty urodzenia więc trudno mi się na ten temat wypowiadać.Ja życzę by rok szósty podarował tobie to wszystko dobre co obiecuje.Pozdrawiam


Sarah  (13)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:10 01-10-2009


30

Cytat:  słodka wisienka :
> >
> > Czy dobrze zrozumiałam? Po 20 września 2009 zaczyna się nowy rok
> > osobisty i liczymy: dzień ur + miesiąc ur + 2010 i trwa on do 19
> > września 2010?
> TakRok osobisty zaczyna się od 19 września i kończy się na
> przełomie 18-19 września, bo od 19 września wchodzimy w kolejny
> rok.Liczymy go tak jak napisałam wcześniej.Dodajemy rok kalendarzowy,
> więc nie 2010 a 2009.Przykład:ktoś się urodził 3 września, więc:3+9+20> 09 czyli ta osoba weszła w piąty rok osobisty.Pozdrawiam

Wisienko,jeszcze raz. 21+1+2009=6. Czyli jestem teraz w 6-tym roku osobistym, czy siódmym, bo już jest po 20 września. Sorki za dręczenie tematu


słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:10 01-10-2009


209

> >
> Wisienko,jeszcze raz. 21+1+2009=6. Czyli jestem teraz w 6-tym roku
> osobistym, czy siódmym, bo już jest po 20 września. Sorki za dręczenie> > tematu
Nie przepraszaj,rozumiem,że chcesz dokładnie wiedzieć w jaki rok weszłaśteraz dobrze obliczyłas-jesteś w szóstym roku osobistym,to fajny rok.Mam nadzieję,że taki własnie dla ciebie będzie


Sarah  (13)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:10 01-10-2009


30

Cytat:  słodka wisienka :
> > >
> > Wisienko,jeszcze raz. 21+1+2009=6. Czyli jestem teraz w 6-tym
> roku
> > osobistym, czy siódmym, bo już jest po 20 września. Sorki za
> dręczenie> > tematu
> Nie przepraszaj,rozumiem,że chcesz dokładnie wiedzieć w jaki rok
> weszłaśteraz dobrze obliczyłas-jesteś w szóstym roku osobistym,to
> fajny rok.Mam nadzieję,że taki własnie dla ciebie będzie

O matko i córko, jak zarąbiście , hura, hura, hura, to teraz już się wszystko poukłada, bo ja podobnie jak Lulu, przeszłam koszmarnie ciężki rok. Ale teraz już wszystko będzie dobrze. Musi być. Dzięki Słodka Wisienko


słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:10 01-10-2009


209

> O matko i córko, jak zarąbiście , hura, hura, hura, to teraz już
> się wszystko poukłada, bo ja podobnie jak Lulu, przeszłam koszmarnie
> ciężki rok. Ale teraz już wszystko będzie dobrze. Musi być. Dzięki
> Słodka Wisienko

Nic tylko zaczynajcie od dziśdziewczyny być szczęśliweSzkoda każdego dnia!


lulu  (13)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:10 02-10-2009


37

Cytat:  słodka wisienka :
> Cytat:  lulu :
> > Bardzo ciekawa interpretacja.Czy można by tak jeszcze więcej
> > informacji o 6 roku osobistym? zgodnie z moimi obliczeniami właśnie> > ta> > wibracja rządzi u mnie od 19 września....mam naprawde trudny
> rok i
> > chce żeby się już skończył....
> Jeżeli weszłas teraz w w szóstkę to wibracja rządząca tym rokiem
> należy do najbardziej stabilnych i harmonijnych. Sprzyja ona szczęściu> > i harmonii w sprawach rodzinnych i uczuciowych. Dlatego też, jeśli
> pojawią się problemy w naszym życiu osobistym lub nawet dojdzie do
> rozstania, to znaczyłoby,że w naszym związku czuliśmy się samotni i
> nieszęśliwi,że potrzebne nam było zerwanie tych więzów, aby wrócić do
> normalności i wewnętrznej równowagi.
> Myślę,że wpływ na twoje problemy mógł mieć nie tylko rok osobisty bo
> ta piątka nie jest aż taka zła, co być może jesteś w trudnym do
> relaizacji punkcie zwrotnym, bądź cyklu.Każdy z nas ma też tzw.czarne
> szczyty,które mogą utrudniać realizację naszych zamierzeń,naszych
> wyzwań.Nie znam twojej daty urodzenia więc trudno mi się na ten temat
> wypowiadać.Ja życzę by rok szósty podarował tobie to wszystko dobre
> co obiecuje.Pozdrawiam
Dziękuję za tak szybką odpowiedz.W takim razie podaje datę:19.03.1985.Z góry dziękuję za fachową interpretację.Pozdrawiam serdecznie


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności