Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Wibracje karmiczne
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:09 14-09-2009


209

Wibracje karmiczne to długi, które zostały zaciągnięte w poprzednich wcieleniach. To nasze uczynki, które zaowocowały niewłaściwym, negatywnym wykorzystaniem posiadanych możliwości,umiejętności,talentów czy zalet.
Niektórzy twierdzą,że długi karmiczne są do "przerobienia" w tym życiu,jako pewnego rodzaju "kara" za nasze winy w poprzednim wcieleniu.Wydaje mi się jednak,że skoro nie posiadamy pamięci karmicznej nie możemy ponosić winy za coś czego nie pamętamy, dlatego dla mnie wpływy wibracji karmicznych to lekcje, które podjęliśmy się przepracować ze szczególną uwagą i staraniem w konkretnym aspekcie życia.
Podwibracje karmiczne niosą ze sobą określone sytuacje do przepracowania.
Wyróżnia się kilka podstawowych wibracji karmicznych:
13 – karma pracy
14 – karma wolności
16 – karma związku
19 – karma władzy
26 – karma wiedzy i poznania samego siebie i wewnętrznych celów,to także karma miłości karma miłości.
27 - wibracja wielkiej mocy duchowej.

13- jest podliczbą,która uczączy pracowitości, uczy cierpliwości i odpowiedzialności zawodowej . Poprzez doświadczenia zmuszające do wczesnego podjęcia pracy ,czy też jej braku lub wykonywanie zbyt wyczerpującej pracy , konfrontuje z wartością pracy samej w sobie lub jako środka do osiągania celów . Ważna jest praca indywidualna , nie można tutaj liczyć na pomoc z zewnątrz i szczęście ,ponieważ posiadając tę podwibrację w portrecie numerologicznym ,człowiek będzie zmuszony do tworzenia swoich struktur materialnych . Jednocześnie daje predyspozycje do pracy wymagającej cierpliwości i systematyczności , uczy organizowania i metodyczności . Wibracja ta może spowodować trudną sytuację materialną w dzieciństwie i młodości , przeszkody w awansie zawodowym lub konieczność pracy nawet po emeryturze .

14- uczy nas szacunku do wolności cudzej i własnej.Musimy mieć na uwadze, by korzystając z własnej wolności , nie narzucać się ani nie zaniedbywać bliskich i otoczenia . Potrzebna jest akceptacja ograniczeń życia , obowiązków . Niecierpliwość oraz chaotyczność , a także agresja prowadzą do strat , chorób i przykrych doświadczeń uczuciowych . Podwibracja ta pozwala odkryć duchowość i ją rozwijać . Należy uważać , aby nie popaść w nieproduktywne marzenia i nie pobłażać sobie bez umiaru . Obdarza ogromną energią , która jest wewnętrznym motorem działań , rodzi potrzebę wolności w sposobie doświadczania , powoduje to , że nie godzisz się na zależności .

16- konfrontuje nas z odpowiedzialnością i miłością rodzinną i partnerską,może przynosić konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia . Przynosi trudności rodzinne i uczuciowe po to , by wyczulić nas na relacje z drugim człowiekiem. Mamy szansę na szczególny związek bez zazdrości , egoizmu , wykluczający ambicję i rywalizację , a opierający się na subtelnym porozumieniu duchowym . Dług ten uczula na relacje rodzinne , odpowiedzialność wobec najbliższych . Uczy relacji przyjacielskich , rodzinnych i partnerskich . Wyczula poprzez nie na potrzeby drugiego człowieka i miłość . Może spowodować trudne doświadczenia uczuciowe lub objawić się poprzez trudności w dzieciństwie , ograniczenia silnymi osobowościami rodziców ,czy opiekunów lub poprzez ich brak przy nas . Może też doprowadzać do rozpadów związków,które będą nas narażać na cierpienie.

19- przywołuje sytuacje podporządkowania , zależności od innych . W poprzednim wcieleniu osoba ta najprawdopodobniej nadużywała władzy, była egoistyczna, zarozumiała i wykorzystywała innych, by wyróżnić samą siebie. Trud obecnej inkarnacji polegał będzie na dążeniu do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek.
Dąży ta 19 do wypracowania wewnętrznej niezależności , do poznania własnego wnętrza . Posiadając tę podliczbę , jesteś osobą , która posiada naturalny zmysł dowodzenia , sprawowania władzy - chodzi o to , aby wykorzystać go , dzieląc się swoją wiedzą z innymi i pozwalając im zachować swoją indywidualność . Brak koordynacji w działaniu przyniesie straty materialne i ciągłą potrzebę budowania od podstaw . Wymaga wykazania inicjatywy , autonomii i wrażliwości na drugiego człowieka . Może przynieść poczucie niedoceniania , pomijania i niezauważenia własnej pracy przez innych .Ta lekcja pozwala nam zrozumieć ,że powinniśmy stawać się osobami z bogatym wnętrzem , obdarzającymi innych szacunkiem , miłością i opieką materialną . W dzieciństwie dług ten mógł spowodować trudności ze względu na nadmierny egoizm i zarozumiałość lub poprzez dominację apodyktycznych rodziców nad dzieckiem .
26- oznacza potrzebę osiągnięcia mistrzostwa w panowaniu umysłu nad ciałem. Predysponuje do kariery zawodowej. Wymaga wysiłku fizycznego, ruchu podyktowanego świadomością wagi swego ciała. Sytuacje, które przynosi są niezbędne do realizacji własnego rozwoju. Rozbudza zainteresowania wiedzą wewnętrzną i duchowością. Poprzez panowanie nad emocjami i reakcjami możesz osiągnąć sukces i satysfakcję finansową. Zmysł praktyczny i zdolności administracyjne zapewniają zdolności do interesów. Podwibracja ta skłania do odnalezienia własnej ścieżki rozwoju duchowego. Może też towarzyszyć osobie niepełnosprawnej, dla której osiągnięcie niezależności w codziennym życiu jest dokonaniem mistrzowskim i wymaga panowania umysłu nad ciałem. Należy ufać sobie, wypracować tolerancję i cierpliwość. Jest to podwibracja bardzo korzystna dla spraw finansowych, najczęściej pozwala na życie na wysokim poziomie materialnym. Osoby posiadające w swym portrecie numerologicznym liczbę 26 będą spotykać ludzi,którzy mają ich czegoś nauczyć ale też one same pozostawiają jakiś ślad w pamięci innych ludzi.
wibracja 27
27- jest to wyjątkowa wibracja, można ja nazwać wibracją mającą karmiczną spuściznę, wibracją wielkiej mocy duchowej choć trzeba nad tym pracować bo łatwiej jest budować swoje wnętrze, kiedy nie musimy się konfrontować z codziennością.
O tworzeniu głębokiej więzi emocjonalnej łatwiej się mówi,trudniej się ją jednak buduje w zderzeniu z prozą życia,dlatego ta wibracja pojawiając się w portrecie mówi,że osoba taka nie może przedkładać rozwoju wewnętrznego i realizacji własnej osobowości nad tworzenie ziemskiej relacji partnerskiej,nawet jeśli ta relacja nie byłaby relacją na całe życie.
Cała głębia tej wibracji, wszystkie dodatkowe talenty duchowe uruchamiają się dopiero w kontekście pracy nad sobą na rzecz drugiego człowieka.
Opracowano na podst.tekstów M.Brzozy i N.Czarmińskiej.


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
00:12 12-12-2009


1534

26- karma milosci.. mowi o tym, ,ze czlowiek gdziekolwiek sie bedzie pojawial nie bedzie "obojetny "..u ludzi z tymi wibracjami wazny jest kazdy napotkany czlowiek ..tu relacje nie sa "obojetne ".. OSOBY Z WIBRACJAMI 26 SIE NIE ZAPOMINA ..26 daje cierpienia emocjonalne ,niespelnienie .. moze byc tak ,ze czlowiek moze miec duzo kasy ,a bardzo cierpiec z powodu milosci ..ta wibracje daje OPOZNIENIA w realizacji emocjonalnej ..wszystko rozciaga w czasie ,stad moga byc sytuacje ,w ktorych traci sie kontakt z ukochana osoba z roznych czesto niezaleznych przyczyn ..wazne jest tu odpowiednie traktowanie milosci ,trzeba o nia walczyc ,dbac szczegolnie ,okreslic sie , nadac jej status ,nie lekcewazyc..dopoki sie tego nie zrozumie ,nie uczyni to to partnerzy moga sie spotykac ..i za kazdym razem tracic ..sytuacja bedzie wracac dopoki ludzie nie okresla zasad wzajemnej relacji ,dopoki nie nadadza jej odpowiedniego statusu ,..
26 uwrazliwia bardzo nsa partnera .. na to jak on sie czuje w relacji ,czego mu potrzeba itd ..

Tu realizacja przychodzi zawsze ,ale po czasie ,nie od razu ..
Sytuacje beda powracac jak bumerang dopoki nie nadamy
odpowiedniej rangi relacjom milosnym..td

26 jest najmniej egoistyczna wibracja ..
26 -to "my" wobec innych ,wobec spoleczenstwa ,swiata ,otoczenia itd
szczegolny nakaz dbania o milosc..


26 czesto nie kocha "za" tylko "pomimo"..

Pojawiajaca sie 26 w zwrotnych punktach mowi o tym ,ze czlowiek spotka "milosc"-to swoje przeznaczenie ,ze bedzie mu dane doswiadczyc wielkiego uczucia ,spotkac przeznaczenie swoje itd
natomiast 26 w drodze wskazuje na opoznienia rozmaite ,trzeba czekac na spelnienie emocjonalne ..byc cierpliwym ,otwartym ,oddanym ..,mowi ,ze milosc przyniesie transformujace czlowieka doswiadczenie ,czesto trudne ,bolesne itd ..


Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:12 12-12-2009


131

a co podpowiecie o wibracji 29?


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:12 12-12-2009


1534

29 nie jest wibracja karmiczna
Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
08:12 14-12-2009


131

to dobrze czy zle? przechodze b cięzki okres wlasnie i szukam jakiegos wyjasnienia.


walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
08:12 14-12-2009


2634

Cytat: Koralik :
> to dobrze czy zle? przechodze b cięzki okres wlasnie i szukam
> jakiegos wyjasnienia.
Masz opozycję tranzytującego Saturna w 6 domu do Słońca w 12 i Asc.To niezbyt miły tranzyt zważając na domy
Pozdrawiam


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:12 14-12-2009


1534

Cytat:  Koralik :
> to dobrze czy zle? przechodze b cięzki okres wlasnie i szukam
> jakiegos wyjasnienia.

O 11 mawia sie ,ze jest jak "medal przypiety do golej piersi "-najtrudniejsza wibracja mistrzowska ..


Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:12 14-12-2009


131

Walter masz rację ...
a powiesz coś bliżej o tym tranzycie? opozycje saturna do słońca w XII domu?
poki co jestem sfrustrowana i mam ochote rzucic dotychczasowa pracę, zamknąc sie w zaciszu domku, odpocząc, zając sie sprawami rodzinnymi, ale rozsądek mi mowi że NIE ... czekaj ... jestem na skraju załamania nerwowego
bezsenność ... ech

no ale to moze inne aspekty... mam tez
sekstyl jowisza do neptuna i trygon do plutona i kwadrature do wenus
jowisz cos szaleje, i koniunkcje plutona do MC ...


Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:12 14-12-2009


131

Medal przypięty do golej piersi? to musi bardzo bolec :/ ech, nie czuje sie zadnym mistrzem hehe zaryzykuje steridzeni8e ze jestem zamknieta we wlasnym wnętrzu ... i ciezko sie przebic na zewnatrz...


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:12 14-12-2009


1534

no 11 wlasnioe daje czesto bolesne doswiadczenia niestety ..rozne rozlamy itd .. zalezy czego dotyczy ta 11 i gdzie jest .,


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności