Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Mistrzowska 11 » NUMEROLOGICZNA JEDENASTKA
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:07 03-07-2010


2456

NUMEROLOGICZNA JEDENASTKA
(CZĘŚĆ 3)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Numer masterski, 11- nastka pochodzi od daty urodzenia. Można ją również znaleźć w imieniu i nazwisku. Jest alfabetyczną literką (K-11, której również w numerologii się nie skraca licząc wartość imienia i nazwiska, ponieważ nigdy nie da prawdziwego obrazu, podobnie jak V-22).W numerologii jest kilka ważnych liczb i liter, które dają głębszy sens osobie posiadającej te wibracje. Ważne jest też od jakiej literki zaczyna się nam imię i nazwisko; i tak rozróżniamy 3 grupy liter:

• litery sukcesu
• litery zdrowia
• litery ostrzegające

Licząc datę urodzenia, imię i nazwisko nie można tylko sumować wszystkiego razem i podciągać pod jedną wartość. Możemy mieć wspólnie tą samą wartość numerologiczną, np; “11” ale jako osoby będziemy się krańcowo różnić, ponieważ nasze daty urodzenia mogą składać się z różnego układu cyfr (parzystych i nieparzystych - patrzymy, które przeważają, idąc jeszcze dalej mamy inne imiona, nazwiska i miejsce narodzenia), Ważne czy ktoś w imieniu i nazwisku posiada literki tz, master (K, V), ważne są też inne bardzo znaczące literki.

Jedenastka jest znana jako najbardziej intuicyjna ze wszystkich liczb. Działa jako kanał między wyższym i niższym poziomem. Jedenastki potrzebują więcej czasu na swój osobisty rozwój, są duchowo starsze i muszą przygotować się na większe cele, wyzwania. Czasami jedenastka ma taki ogrom celów, że zaczyna bać się sama siebie. Właśnie jednym z wyzwań jedenastki jest rozwój zaufania do własnych możliwości, to jest również kluczem do otwarcia wielkiego osobistego potencjału.

Najczęściej spotykane jedenastki to: artyści, twórcy, nauczyciele, uzdrowiciele, duchowi przywódcy, mistycy. Najwięcej świętych było jedenastkami. Jedenastka nie jest równa jedenastce: 11, 29/11, 38/11, 47/11, 56/11, 65/11, 74/11, 83/11, 92/11 (LINK1!, LINK2!). Najsilniejszą z nich jest 38/11 rządzona przez Jupiter i Saturn, w tej grupie można znaleźć avatarów.

Najbardziej cierpiącą jest 29/11 (karma Hioba), na fali sukcesu 47/11. W tej grupie spotykamy wielu polityków i ludzi udzielających się społecznie. Jedenastki mają duże oczekiwanie od siebie, czują swój wielki własny potencjał. Najmocniej rozwijają się w wieku 35-45 lat, często w wieku 52 lat osiągają pełnię rozwoju duchowego. Już wiedzą po co zaistniały na tej Ziemi. Przychodzi do nich racjonalne myślenie, mogą już zbudować most między królestwem świadomym i nieświadomym. Dostosowują się do dużej intuicji, dzięki której mają dostęp do wszystkich informacji.

Jedenastki to obusieczny miecz; potrafią ukoić i mocno uderzyć. Użyją wszystkich możliwości aby zrealizować wyższy plan.

Jedenastki to wysłannicy Światła i wiedzą, że przyszły po to aby osiągnąć cel. Mają niezwykle wrażliwy układ nerwowy, który jest narażony na duży stres. Przeważnie swoje życie poświęcają na przywracanie pokoju, harmonijnego środowiska, równowagi we wszystkich społecznych i religijnych grupach a to nie jest łatwa praca i wymaga nie lada umiejętności i dyplomacji. Lecz jedenastka to potrafi, bywa niezwykle dyplomatyczna, wielokrotnie kontrowersyjna, środowisko wyraża o niej różne opinie.

Jedenastka to również uzdrowiciel, często spotykamy ją w zawodach: masażyści, rehabilitanci, pielęgniarki, uzdrowiciele, swoją pracę wypełniają z magiczną delikatnością, są mocno wrażliwe na krzywdy innych.

Jedenastka również niesie humor, radość, a przy tym jest niepoprawnym marzycielem.

Wibracje prawidłowo wybalansowanej jedenastki dają wielkie możliwości do nauki i rozwoju, mogą mocno przeistoczyć życie. Jeśli energia 11 jest kierowana od wewnątrz – idzie z poziomu spirytualnej intuicji, ma w sobie światło, nieskończoną moc i potrafi tą energię dobrze spożytkować w zewnętrznym życiu.

1. Mądrość – nie są jej obce Prawa Mądrości, to wszystko ma zapisane w sobie. Ma również potrzebę szukania wiedzy na zewnątrz lecz wszystkie odpowiedzi posiada we własnej głębi: czystość, miłosierdzie, służenie innym, niesie uzdrowienie na wszystkich polach.

2. Boska emanacja – posiada w sobie 12 boskich emanacji (uniwersalne prawa), które stanowią podstawową funkcję całego stworzenia.

3. Cel – pracując na wyższym poziomie postępuje z zasadą: jak ci mogę służyć?

4. Uzdrowienie – współpraca, zrozumienie, przebudzenie, uzdrowiciel

5. Anielskie połączenie – przeważnie ma 2-ch aniołów stojących po obu stronach. Aniołowie: suma wibracji 22 (11 + 11), prowadzący ją drogą do wznoszenia się według zasady: nie jesteśmy razem – jesteśmy jedno!

Bramy wibracji jedenaście są jak wszystko na ziemi - wolnością wyboru. Wolność jest też drogą prawdy, autentyczności i miłości. Jednak jak wszystko na naszej Ziemi i jedenastka potrafi działać z negatywnego bieguna, wówczas jej energia jest zbyt mocno połączona z podświadomością. Dużo negatywnych jedenastek pracuje na wysokich stanowiskach rządowych, kościelnych i prywatnych (nie jest to reguła). Celem negatywnej jedenastki jest rządza władzy i materializm. Pragnie wyzwolić na tym polu wielką siłę. Ważna jest dla niej osobista kariera, lubi dominować.

Każda jedenastka w praktyce wyraża wspaniałe umiejętności organizacyjne ale w przypadku negatywnego bieguna wszystkie zakotwiczają się na Ziemi, brakuje im duchowego aspektu.

Ogólnie biorąc jedenastka jest obowiązkowa, dobrze sobie radzi w swoim życiu, jest uparta i dąży do swojego celu, potrafi też być dogmatyczna, sztywna, pełna dominacji. Wszechstronnie utalentowana, analityczna, inteligentna, szybki myśliciel co cechuje wszystkie jedenastki lecz w przypadku posiadania negatywnej wibracji te wszystkie swoje wspaniale cechy używa do dominacji i destrukc


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:07 03-07-2010


2456

Jedenastki to wyjątkowe osoby. Są bardzo inteligentne i bystre.
Z łatwością uczą się nowych rzeczy. Z wielką pasją odkrywają nowe dziedziny wiedzy. Obdarzone są wyjątkową charyzmą, często zwracają się do nich o pomoc bardzo różni ludzie. Służenie ludziom jest ich podstawowym zadaniem. Nieraz angażują się w życie społeczne swojego kraju i bywają twórcami nowych idei i kierunków społecznych.
Zdarza się jednak, że idą pod prąd utartym poglądom
i schematom, a nawet wywołują powszechną rewolucję.

Jedenastki są dobrymi nauczycielami. Mają wielki dar przekonywania
i są doskonałymi mówcami. Często poświęcają swoje życie pracy na rzecz innych ludzi. Sprawdzają się jako doskonali lekarze, psychologowie i wychowawcy. W ciągu życia stają się mistrzami w dziedzinie, którą się zajmują.

Jedenastki mają duże zdolności w dziedzinach tajemnych.
Mają wyjątkowe predyspozycje do astrologii, numerologii, tarota czy do innych sztuk wróżebnych. Są one bowiem obdarzone wyjątkową intuicją
i darem czytania symboli i znaków. Mają też dużą intuicyjną wiedzę
o człowieku i świecie ich otaczającym. Dlatego często ludzie zwracają
się do nich o pomoc i radę.Nigdy nie chwalą się swoimi osiągnięciami i nie robią niczego dla poklasku czy pustej sławy. Nie są zarozumiałe i nie udowadniają innym swojej wyższości. Jedenastki są skromne i rozsądne, nie domagają się wdzięczności, uznania czy zaszczytów za swoją pomoc.

Jedenastki mają duży talent artystyczny. W ciągu życia zostają pisarzami, malarzami czy aktorami. Życie Jedenastek jest aktywne i pełne wyzwań. Każdy dzień niesie dla nich interesujące i niezwykłe zdarzenia.
Mają dużo odwagi i energii, aby wykonać zadania, jakie niesie im los.

Aby godnie kroczyć przez życie, Jedenastki powinny być rzeczowe
i konkretne, nie gubić się we własnych marzeniach i fantazjach.
Nie powinny też zachowywać się zbyt egzaltowanie i przejmować się każdym uczuciem, jakie w nich wzbiera. Jeśli będą zbyt zadufane w sobie i zbyt pewne siebie, grozi im egoizm, ekscentryczność i nieustanne nerwowe napięcie.

W miłości Jedenastki są bardzo nieśmiałe, ale uczuciowe. Nieraz przez całe życie szukają miłosnego ideału, nie zauważając osób, które są obok nich.

Najlepsi partnerzy dla Jedenastek to inne Jedenastki, Trójki i Siódemki.


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:07 03-07-2010


2456

Wibracja 11 oznacza inteligencję, bystrość umysłu, sukces, władzę. Numerologiczne jedenastki rzadko pozostają niezauważone, są uznawane za osoby wyjątkowe z silną osobowością. Cechuje je kreatywność, uduchowienie w wysokim stopniu, odwaga, humanitaryzm, idealistyczne podejście do świata, chęć tworzenia i uczestniczenia we wzniosłych przedsięwzięciach. Mają wielki dar przekonywania i charyzmę.
Uważa się, że osoby posiadające tę wibrację mają szczęście w każdej dziedzinie, prócz sfery materialnej. Jedenastkom łatwiej jest osiągnąć uznanie i sławę. Ich zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc, wsparcie, poświęcanie się dla innych. W wybranej przez siebie dziedzinie mają szansę stać się mistrzami. Obdarzone wspaniałą intuicją, uduchowione, otwarte na drugiego człowieka, współczujące, tolerancyjne jedenastki nie mają problemów z pozyskaniem zaufania i szacunku wśród ludzi. Jedenastki mają przenikliwe umysły i wspaniały dar przewidywania, wspaniale sprawdzają się w dziedzinach takich jak astrologia i w innych naukach ezoterycznych. Mogą być również wspaniałymi nauczycielami, psychologami, a także artystami. Uzdolnienia artystyczne to ich kolejna zaleta. Jedenastki pozostają wierne swoim ideałom, nie ulegają wpływom innych ludzi i nie są konformistami. Uparcie trzymają się swoich zasad. Nawet w obliczu wielkich osiągnięć potrafią zachować skromność, ponieważ to, co robią nie jest na pokaz i dla zdobycia poklasku i uznania. Bezinteresowność, wielkoduszność, serdeczność i chęć służenia innym, gotowość do pomocy sprawia, że stają się wzorem godnym do naśladowania. Jedenastki mają wiele talentów, moc i możliwości, ale nie w każdym przypadku zostają one dobrze wykorzystane. Realizacja negatywna opisywanej wibracji może przejawiać się w egocentryzmie, oderwaniu od rzeczywistości, zbytnim idealizowaniu, odczuwaniu napięcia. Ponadto możliwe są wahania nastroju, melancholia, nieśmiałość, brak wiary w siebie, niedowartościowanie nawet mimo wielu sukcesów i dokonań. W miłości jedenastki są bardzo oddane, wierne, kochające i czułe. Długo szukają swojego ideału, ale gdy znajdują to potrafią kochać całym sercem i nie mają problemów z dochowaniem wierności. Jedenastki są stałe w uczuciach, cenią stabilizację i bezpieczeństwo emocjonalne.


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:07 03-07-2010


2456

11 wibracja mistrzowska

11w pozytywie daje całą gamę zdolności bardzo subtelnego postrzegania świata.
Tu intuicja, tu wrażliwość, empatia, wszelkiego rodzaju talenty, które wynikają z lotności naszego umysłu, z inteligencji – nie tylko nabytej, ale również tej wrodzonej.

11 jako wibracja mentalna powoduje bardzo często u osób obdarzonych nią, u osób z nadmiarem tej wibracji pewnego rodzaju stany wewnętrznego niepokoju. Są to niepokoje bliżej nieuzasadnione, jest to na pograniczu doszukiwania się problemu w rzeczy, która nie koniecznie jest problematyczna.
Bardzo często osoby posiadające nadmiar tej wibracji tym niepokojem nieświadomie zarażają swoje otoczenie.
Niestabilność, zmienność, która może się pojawić powoduje, że ci którzy są wokół nich nie mogą spokojnie patrzeć w przyszłość. To tak, jakby 11 wprowadzała stan chaosu trudnego do określenia.

Bardzo często osoba z 11 jest bardzo trudna do zdiagnozowania, bo nie jest do końca jasno określona, nie jest zamknięta w formie. Jest osobą, która często działa pod wpływem impulsu, pomysłu, własnej wyobraźni, co nie koniecznie jest adekwatne do sytuacji, w jakiej się znajduje.

11 ma przedziwne uczucie, że osiągając sukces nie umie się do końca z niego cieszyć. To jest tak, jakby coś jeszcze pozostawało poza sferą dosięgnięcia tego, aczkolwiek nie zawsze tak jest. To jest właśnie ten niepokój, to wewnętrzne rozdarcie.

Są to ludzie, którzy jedną nogą chodzą w chmurach, a drugą po ziemi. Są to ludzie o ogromnym wewnętrznym uduchowieniu. Problem polega na tym, że jeżeli świat wewnętrzny przejmie dominację w danym momencie nad umysłem, to wtedy jest nie do końca realizowany prawidłowo świat zewnętrzny, świat materialny.
Stąd 11 pojawiające się w dacie urodzenia oprócz pozytywu, który niosą – przysparzają też wielu problemów z własną osobowością.

Często osoba z nadmiarem tych wibracji nie umie się sama określić wobec siebie jaka jest. Trudno jest jej się zdecydować czy chce być dobra czy chce być zła, czy chce być po stronie jasnej czy ciemnej.
Dlatego bardzo często mówi się, że osoby z 11 albo są absolutnie altruistycznie nastawione do życia albo są to ludzie o nikczemnym zachowaniu, o schizmatycznych wręcz wystąpieniach w stosunku do otoczenia.

Jako partnerzy są to ludzie o tyle trudni, że nie są do końca zamknięci w formie.
Cały czas dzieje się coś w tym wnętrzu, co powoduje, że osoba z jednej strony niesie pewną ciekawość, ale z drugiej strony rozbija stabilność układu.

Osoby z nadmiarem 11, które podparte są 7, 9, jeśli podparte są w minusowych wibracjach 2, 6 dają rozpady związków, rozwody. W tym przypadku jest tak, że coś się skończyło, żeby coś się mogło zacząć.

Stąd bardzo często po takim rozwodzie, który jest sygnowany 11 w naszej piramidzie życia, wcale nie kończy się nasze spełnione życie, wręcz przeciwnie, to jest tak, jakbyśmy mieli drugą szansę zacząć od początku.

Znając i umiejąc wyciągać wnioski z naszej przeszłości możemy po prostu nie popełnić tych samych błędów, możemy po prostu nie popełnić tych samych błędów, możemy skorzystać z emocjonalnego rozwoju, który dokonywał się poprzez pewne zdarzenia w naszym życiu, aby ten drugi związek, który będziemy był związkiem dającym nam spełnienie.
Często właśnie to my powinniśmy poszukiwać takiego spokoju, harmonii i w pewnym sensie zakotwiczyć się w niej.
Wiedząc o tym, że 11 będzie wibrować niepokojem dobrze jest tworzyć związki, w których druga osoba jest bardzo stabilna, bardzo jasno określona, trwająca przy nas POMIMO.
11 często daje wpływ, który mówi o nieumiejętności do końca cieszenia się, jakby pewnego rodzaju zrealizowana ambicja wciąż budził pewien niedosyt, frustrację. U osób mających nadmiar 11 objawia się tym, że mają o sobie wysokie, często zbyt wysokie mniemanie, ale nie realizują siebie zgodnie z samooceną, tylko oczekują ze świata zewnętrznego potwierdzeń. Kiedy te potwierdzenia przychodzą, czasami może się tak zdarzyć, że zachłystują się tym aplauzem nie rozumiejąc, że w pewnym sensie sława może być czymś bardzo kruchym. Z drugiej strony, jeśli nie dostają potwierdzenia ze świata zewnętrznego łapią sytuacje depresyjne, momenty zwątpienia w sens swojego życia, w sens swojej pracy.

Są to osoby o bardzo skomplikowanej osobowości.
Ludzie, którzy mają 11 powinni popatrzeć w siebie, czy przypadkiem nie mają dziwnych humorów, które wcale nie wynikają koniecznie z otaczającego ich świata, czy ten pierwiastek autodestrukcji nie pojawia się od środka.

Ta 11 przynosi rozdarcia. Bardzo często są to ludzie, którzy tworzą 2 domy, którzy dążąc do harmonii tak naprawdę wciąż poprzez życie stawiani są w sytuacjach: nie to co ty chcesz, tylko to co jest tobie zapisane.

Zdrowie

11 również w strefie zdrowotnej nie jest jasno określoną wibracją. Nie mówi do końca, co się dzieje w naszym organizmie, powoduje pewną symptomatyczność lub jej brak. Czasami może się to objawiać tym, że np. boli nas ręka a choroba toczy się w naszej nodze – jest to rodzaj przenoszenia, rodzaj rozdźwięku, który powstaje w organizmie i stąd również sygnały, które płyną z organizmu są niejednoznaczne.

W układzie 11 biorąc pod uwagę zdrowie i rozumiejąc, że jest to wibracja dająca trochę problemów emocjonalnych, ale z własną osobowością, to w przeniesieniu na świat zewnętrzny może to nam dawać problematyczne relacje z innymi ludźmi.

Często osoby posiadające tę wibrację w swoim portrecie narażone są na dość dużą ilość wypadków, których być może niewiele im się dzieje, bo nie tracą kondycji, ale osłabia to na jakiś czas ich witalność. Można byłoby powiedzieć, że jest to poniekąd przywołanie 11 do porządku, tych które nie do końca pozytywnie wibrują.

11 często daje problemy z żołądkiem i są to problemy z zaburzeniem PH przewodu pokarmowego. W żołądku często występuje nadkwasota, skłonność do wrzodów, do wszelkiego rodzaju zmian, które mogą doprowadzać do nieżytów.

Przy układach skórnych 11 często daje alergie, ale alergie bliżej nieokreślonego pochodzenia, jest to nadwrażliwość skóry.
To co pojawia się w strukturze emocjonalnej manifestuje się w naszej powłoce zewnętrznej.
W układzie alergii pojawiają się również problemy w obrębie oczu, jako podrażnienia, które doprowadzają do łzawienia. Teoretycznie nie ma wady wzroku, a jest osłabione widzenie.

Biorąc pod uwagę. Że 11 jest wibracją mocno ezoteryczną, mocno wizjonerską, to jest często sytuacja przenoszenia energii z oka fizycznego w układ trzeciego oka. W tej sytuacji odradza się pracę z czakrami otwierającymi nas na przestrzeń wyższą, bo możemy to przypłacić problemami z ciałem fizycznym, z okiem fizycznym.

11 w sferze zdrowotnej może przynosić różne problemy, jak drżenie rąk – są to stany nerwicowe. Stąd wiele osób, które mają zbyt dużą ilość tych wibracji może być narażonych np. na niemożność realizowania zawodu, w którym chcieliby pracować ze względu na fizyczne ograniczenie.

11 może otwierać drogę dla schorzeń zwanych grzybicami, jest w tym również skłonność do wszelkiego rodzaju problemów z krwią, np. grzybica krwi.

Bardzo często występują problemy ze skórą. Jeżeli nie są to alergie, to jest to skłonność do podrażnień, np. wysypki nieokreślonego pochodzenia, zmiany troficzne, czyli choroby typu: łuszczyca lub po prostu jest to słabość naszej skóry.

U osób, u których dołączą się do tego problemy, np. z układem krążenia w obrębie kończyn dolnych, czyli żylaki – może wystąpić zagrożenie otwierania się żylaków. Nie tylko nie wytrzymują nam naczynia krwionośne, czy ściany naczyń krwionośnych, ale wręcz i ta zewnętrzna powłoka może też niedomagać.

W przypadku 11 bardzo istotny jest stan psychoemocjonalny właściciela tej wibracji. Im gorszy jest stan emocjonalny, psychiczny tym gorsza jest wydajność własna organizmu.

Czasami może też być podatność na wszelkiego rodzaju infekcje nie dające obrazu choroby.

Osoby, które mają problem ze sobą w świecie zewnętrznym, a mają tę 11, powinny najpierw poukładać siebie, zanim podejmą jakiekolwiek działania ostateczne, typu ”do szpitala, niech mi nogę utną”. Najpierw powinny spróbować od tego miejsca: „to ja najpierw popatrzę co mnie najbardziej boli, uwiera, co jest sytuacją, w której ja się nie odnajduję, w której moja powłoka cielesna się rozszczelniła, że jest ta słabość mojego ciała fizycznego”.


Negatywny obraz 11 przynosi ciągłe niezadowolenie z tego, co w danym momencie mamy, ale też po prostu nosi człowieka, gdzieś by jechał, coś by załatwiał, ale nikt nie wie co. Po co? To się okaże, kiedy to zdobędzie, ale nie zawsze to się wtedy okazuje.
LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:07 03-07-2010


2456

Wibracja 11 oznacza inteligencję, bystrość umysłu, sukces, władzę. Numerologiczne jedenastki rzadko pozostają niezauważone, są uznawane za osoby wyjątkowe z silną osobowością. Ce****e je kreatywność, uduchowienie w wysokim stopniu, odwaga, humanitaryzm, idealistyczne podejście do świata, chęć tworzenia i uczestniczenia we wzniosłych przedsięwzięciach. Mają wielki dar przekonywania i charyzmę.
Uważa się, że osoby posiadające tę wibrację mają szczęście w każdej dziedzinie, prócz sfery materialnej. Jedenastkom łatwiej jest osiągnąć uznanie i sławę. Ich zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc, wsparcie, poświęcanie się dla innych. W wybranej przez siebie dziedzinie mają szansę stać się mistrzami. Obdarzone wspaniałą intuicją, uduchowione, otwarte na drugiego człowieka, współczujące, tolerancyjne jedenastki nie mają problemów z pozyskaniem zaufania i szacunku wśród ludzi. Jedenastki mają przenikliwe umysły i wspaniały dar przewidywania, wspaniale sprawdzają się w dziedzinach takich jak astrologia i w innych naukach ezoterycznych. Mogą być również wspaniałymi nauczycielami, psychologami, a także artystami. Uzdolnienia artystyczne to ich kolejna zaleta. Jedenastki pozostają wierne swoim ideałom, nie ulegają wpływom innych ludzi i nie są konformistami. Uparcie trzymają się swoich zasad. Nawet w obliczu wielkich osiągnięć potrafią zachować skromność, ponieważ to, co robią nie jest na pokaz i dla zdobycia poklasku i uznania. Bezinteresowność, wielkoduszność, serdeczność i chęć służenia innym, gotowość do pomocy sprawia, że stają się wzorem godnym do naśladowania. Jedenastki mają wiele talentów, moc i możliwości, ale nie w każdym przypadku zostają one dobrze wykorzystane. Realizacja negatywna opisywanej wibracji może przejawiać się w egocentryzmie, oderwaniu od rzeczywistości, zbytnim idealizowaniu, odczuwaniu napięcia. Ponadto możliwe są wahania nastroju, melancholia, nieśmiałość, brak wiary w siebie, niedowartościowanie nawet mimo wielu sukcesów i dokonań. W miłości jedenastki są bardzo oddane, wierne, kochające i czułe. Długo szukają swojego ideału, ale gdy znajdują to potrafią kochać całym sercem i nie mają problemów z dochowaniem wierności. Jedenastki są stałe w uczuciach, cenią stabilizację i bezpieczeństwo emocjonalne.


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:07 03-07-2010


2456

Osoby urodzone pod wpływem wibracji Jedenastki stoją wobec ogromnego wyzwania, jakim jest postępowanie zgodne z najbardziej wzniosłymi i surowymi zasadami etyczno-moralnymi. Zawsze powinny pamiętać, że ich życie jest służbą wobec ludzkości.
Jednostki posiadające tę wibrację są idealistami i marzycielami gotowymi do największych poświęceń w obronie swych ideałów. Nierzadko osoby te stają się prekursorami nowych kierunków społecznych i ideologii. Mimo że same nie chcą się do tego przyznać, obdarzone są wielką charyzmą, a swymi płomiennymi mowami oraz własnym przykładem potrafią przewodzić całym rzeszom ludzi. Toteż nierzadko stoją na czele masowych ruchów społecznych.
Prawdziwa 11 nigdy nie pozostaje niezauważona, posiada bowiem nie tylko liczne zdolności, ale również przenikliwy, głęboki umysł oraz dar przewidywania przyszłości, który pomaga jej w podejmowaniu właściwych i szybkich decyzji, co z kolei prowadzi do zwycięstw i sukcesów w każdej niemal dziedzinie.
Wielkość Jedenastek przejawia się zwłaszcza w momentach ich największych życiowych triumfów, kiedy to zachowują skromność i umiarkowanie. Nigdy nie chełpią się swym bogactwem czy zaszczytami i zawsze pozostają wierne swym ideałom, czyli dążeniu do doskonałości duchowej i pragnieniu służenia innym.
Wibracja ta oznacza również twórczą wyobraźnię,oryginalność, wielkoduszność, bezstronność i wewnętrzną równowagę.
Osoby o tej wibracji to najczęściej poeci, wizjonerzy, humaniści i mistycy. Przez całe życie zgłębiają wszelką wiedzę, a zwłaszcza te dziedziny nauki, które pozwalają na odkrywanie sekretów ludzkiej egzystencji. Reprezentanci tej wibracji mogą być zatem świetnymi naukowcami i filozofami, a także, biorąc pod uwagę ich fascynację sztuką, utalentowanymi i natchnionymi pisarzami, malarzami czy aktorami. Jedenastki są również doskonałymi mówcami, kaznodziejami i misjonarzami.
Natomiast dzięki nadzwyczajnej intuicji oraz zdolnościom parapsychologicznym mają szanse zostać wybitnymi astrologami, numerologami, a także profesjonalistami w każdej innej dziedzinie wiedzy tajemnej.
Posiadając tak liczne i różnorodne zalety, bez trudu osiągają cele, które sobie wyznaczą, zarówno w sprawach materialnych, jak i duchowych i społecznych. Czekają je zaszczyty, sława i bogactwa. Wszystko to jednak ma dla nich znaczenie jedynie ze względu na dobro, jakie dzięki nim mogą świadczyć ludzkości.
Z drugiej jednak strony, zważywszy, że jednostki te są przecież tylko ludźmi, istnieje niebezpieczeństwo, iż popadną w skrajność i, utraciwszy wszelkie poczucie rzeczywistości, staną się nieszkodliwymi dziwakami, wiecznymi marzycielami, goniącymi za chimerami i utopiami, niemożliwymi do zrealizowania.
Pozytywne, autentyczne Jedenastki nie dopuszczają do głosu ciemnej, negatywnej strony tej wibracji. Ze spokojem, pełne wewnętrznej harmonii, tak dla nich typowej, pokonują wszelkie przeszkody, jakie stawia na ich drodze życie, stanowiąc tym samym wzór i natchnienie dla otoczenia. To właśnie do nich najlepiej pasuje powiedzenie: „Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem", potrafią przy rym zachować doskonałą równowagę między rzeczywistością, a podświadomością. Ich główną zaletą jest jednak odwaga i wytrwałość w obronie, własnych przekonań.
Należy w tym miejscu dodać, że wszystkie Wibracje Mistrzowskie łączą w sobie cechy charakterystyczne dla każdej z osobna. Ich moralność, duchowość, mentalność i intuicyjność, jak również wewnętrzne motywacje są podobne. Osoby o tych wibracjach łączy podobne przeznaczenie, a jest nim życie wyrastające ponad przeciętność, życie aktywne, interesujące i niezwykłe. Często odnoszą wrażenie, jakby były prowadzone i chronione przez jakąś „wyższą siłę", przytrafiają im się rzeczy niespodziewane, wymykające się spod kontroli. Nierzadko właśnie te niezwykłe wydarzenia odgrywają decydującą rolę w życiu osób o Wibracjach Doskonałych.


kkate77  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:07 03-07-2010


17

Dziękuję LOCA dałaś mi taka skondensowaną pigułkę, że mam o czym pomyśleć


andromeda  (61)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:07 03-07-2010


2933

To prawda. O tej 11 tyle napisane, ze jest co myślec.


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:07 03-07-2010


1060

tyle zalet co i wad


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:07 04-07-2010


2456

nie ma za co tak wszystkie numerki mają ale 11 bardzo ciekawa wibracja


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności