Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Vanessa Paradis

Data urodzenia: 22 grudnia 1972r. godz. 05:20
Miejscowość: Saint-Maur-les-FossĂŠs (FR).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2441673.5972222

Znak zodiaku: Koziorożec


09° 57` Ascendent  
Słońce
00° 20'
w Koziorożcu


Księżyc
23° 45'
w Raku

Merkury
10° 39'
w Strzelcu

Wenus
04° 08'
w Strzelcu

Mars
24° 10'
w Skorpionie

 

25° 07`Medium Coeli  
Jowisz
15° 23'
w Koziorożcu

Saturn
16° 22'
w Bliźniętach

Uran
22° 30'
w Wadze

Neptun
05° 46'
w Strzelcu

Pluton
03° 59'
w Wadze


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
8 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
3 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
8 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
4 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest ogień (35%).
  Jesteś wysoko zmotywowaną osobą z wieloma celami i aspiracjami na przyszłość. Jesteś pełen życia i spontaniczności. Lubisz częste wyzwania losu. Twój entuzjazm jest niepowstrzymany. Twoja słabość leży w Twojej tendencji do przesady i niezdolności by poradzić sobie w przyziemnych aspektach życia.

 • Najsłabszym czynnikiem jest powietrze (13%).
  Odczuwasz brak obiektywności, powstrzymania się od racjonalnej perspektywy. Masz trudności w podejmowaniu decyzji w procesie rozważania wszystkich za i przeciw.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  9 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  8 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  8 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:


  Jakości są wyrównane w Twoim horoskopie urodzeniowym.


  Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Słońce w II domu: Zabezpieczenie. Pomyślność finansowa.

  Cechuje osobę poszukującą bezpieczeństwa pod każdym względem. Lubi czuć się pewnie w każdej sytuacji. Uczucie wielkiego zadowolenia z żcycia, praktycyzm oraz hojność. Potrafi trzeźwo i bezstronnie ocenić rzeczywistość w której się znajduje. Lubi mieć wyznaczone swoje granice. Chęć posiadania pieniędzy, którymi bardzo lubi się chwalić oraz je marnotrawić. Chce mieć więcej niż potrzebuje. Nadmierna oszczędność i zarozumiałość.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Księżyc w IX domu: Tęsknota za dalekimi krajami. Podróże, zmienne poglądy religijne i filozofie.

  Osoba kochająca podróże, szczególnie te dalekie. Wiele podróżuje, ale nigdy nie planuje gdzie będze następnego dnia. Czuje, że jest otoczony opieką boską, która pomaga mu znosić wszelkie trudy życia oraz odnaleźć sens życia. Człowiek odznaczający się głęboką wiarą i pobożnością. Chęć zdobywania nowych doświadczeń, które pozwolą poszerzać jego horyzonty. Często zmienia kierunek studiów nie mając konkretnego celu. Posiada cehy świętoszka. Ma bezsasadne, dogmatyczne poglądy i teorie. Cechuje go zbytnia pewność siebie i lekceważenie innych. Człowiek pozbawiony szerokich hryzontów myślowych.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Merkury w II domu: Żyłka do interesów. Dochody finansowe z pracy umysłowej lub kradzieży.

  Osobowość wyrażająca dużo sprytu. W dążeniu do uzyskania bezpieczeństwa wyraża się dużą zdolnośćią do tworzenia koncepcji czy twórczych myśli. Człowiek dbający o swoje sprawy życiowe. Posiada zdolność trafnego oceniania sytuacji oraz talent do interesów. Zbyt wysoko ocenia własną mądrość. Człowiek radzący sobie w każdej sytuacji często kosztem innych. Pozyskuje finanse często w sposób budzący wątpliwości oraz zawierający ryzyko. Bywa chłodny i zakłamany.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Wenus w I domu: Powab. Miłe usposobienie, popularnośc, artyzm.

  Osoba odznaczająca się ogromnym optymizmem, którym potrafi zarazić innych. W jej otoczeniu zawsze jest sprawiający przyjemne wrażenie nastrój. Osoba budząca ogólnąsympatię. Umie załatwić trudne sprawy tak by nikogo nie urazić. Chętnie przebywa wśród ludzi, jest skłonna do ugody i otwarta. Osoba próżna, oprócz urody i powabu nie ma nic do zaproponowania. Ma wygórowane mniemanie o sobie, przecenia swoje zalety i jest nieszczera. Nadmierna wrażliwość jeśli chodzi o jej surową czy negatywną ocenę. Przesadnie lubi wygodę.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Mars w I domu: Siła przebicia. Duch przedsiębiorczości. Temperament, szybkość, energia.

  Człowiek impulsywny, bardzo odważny i skłonny podjąć ryzyko jesli trzeba. W działaniu bardzo szybki. Gdy tylko podejmie decyzję od razu zaczyna działać. Duża siła przebicia i bezpośredniość. Człowiek reagujący odruchowo i emocjonalnie. Gotowy do mierzenia się z życiem. Bywa jednak konfliktowy i ma skłonności do kłótni. Egoista pozbawiony wątpliwości dotyczących własnego postępowania. Często rani innych swoją bezwzględnością, a niekiedy nawet brutalnością.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Jowisz w III domu: Bogactwo myśli. Wyrafinowany umysł. Pomyślność w podróżach.

  Osoba odznaczająca się pogodą ducha i równowagą wewnętrzną. Cieszy się z tego co posiada i jest pełena spokoju. Czlowiek wyposażony przez naturę w łatwość i szybkość w pojmowaniu wszystkiego. Posiada umiejętności dydaktyczne i ma dar przekonywania. Wyjątkowy rozmówca, mówi wiele i z ochotą. Jednak często traktuje innych z wyższością i pogardliwie. Jest arogancki, obojętny, trzyma się uparcie swojego zdania. Nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swoich poczynań. Wstyd przed niewiedzą i strach przed narażeniem siebie na śmieszność lub utratę dobrej opinii. Lubi poczuczać i osądzać.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Saturn w VIII domu: Strach przed śmiercią. Przy złych aspektach częste kontakty ze śmiercią. Późna śmierć.

  Oznacza gotowość do ponoszenia ofiar oraz na przyjęcie nowych idei. Człowiek wytrwale dążący do wyznaczonego celu. Umie radzić sobie z życiem, które przynosi mu wiele niespodzianek. Ceni sobie możność polegania na innych oraz gotowość na wszelkie nowe doświadczenia. Jest jednak oschły i pozbawiony spontaniczności. Strach przed niepowodzeniami i biedą. Człowiek, który nie umie się z niczego cieszyć i niezmienie trwa przy swoich poglądach. Unika bliższych stosunków z innymi i jest niezdolny do okazywania uczuć.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Uran w XII domu: Tęsknota za wolnością. Natura intuicyjna.

  Osoba błyskotliwa, odkrywcza o silnie rozwiniętej intuicji. Z łatwością ulega nowym kierunkom i widzi przyszłość w jasnych barwach. Ogromne pragnienie wolności. Wszelkie próby krępowania mu swobody działania budzą w nim protest. Nieprzyjazne nastawienie wobec otaczających go ludzi i świata. Chęć uwolnienia się od wszystkiego co ukryte.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Neptun w I domu: Subtelność. Wizjoner, idealista. Receptywny. Zmienny.

  Oznacza osobę o skłonnościach do bujania w obłokach. Często zanurza się głęboko w swoich rozmyslaniach. Obdarzony instynktem, który podpowiada mu w którą stronę ma iść. Zdolność do odczuwania i doznawania wrażeń innych osób. Odznacza się taktem i wrażliwością. Skłonność do podporządkowywania się powoduje, że jest bezradny wobec postępowania innych ludzi stając się ich ofiarą. Równie łatwo może się uzależnić od innych lub zejść na złą drogę pod ich wpływem. Trudności z określeniem samego siebie oraz krytycznego patrzenia na świat. Ma tendencję do oszustw, zarówno wobec siebie jak i innych osób.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Pluton w XI domu: Dozgonna przyjaźń. Wpływ na innych. Towarzyskość.

  Człowiek dobrej woli, Przyjaźń traktuje jako umowę o wzajemności i jest kierowany poczuciem obowiązku bycia z przyjacielem na dobre i na złe. Szuka bliskich przyjaźni, które mają trwać do końca życia. Przywódczy reformator. Człowiek podejrzany, wstępujący w stowarzyszenia siejące zniszczenie. Wywołuje przerażenie wśród przyjaciół i jest trudny w pożyciu. Skłonności do nadużyć, szantażu i przemocy.

   Najsilniejsze domy:

  • I (5 pkt, 19%)

   Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.

  • II (5 pkt, 19%)

   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.

  • IX (3 pkt, 12%)

   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Koziorożcu.

  Patriarcha.

  Ludzie urodzeni pod tym znakiem są nad wyraz pilni, dokładni, obowiązkowi i niezwykle odpowiedzialni. Życie Koziorożca oparte jest na rozsądku, ambicji i konsekwentnym dążeniu do do celu. Każde przedsięwzięcie doprowadzi do końca, cierpliwie i wytrwale pracując nad nim. Zaskakuje czasem otoczenie oryginalnymi pomysłami. Koziorożce nigdy nie okazują swoich słabości, są niezawodni, ambitni, godni zaufania i uparci. To silne osobowości znoszące porażki z podniesionym czołem.
  Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca jasno wyznaczają swoje granice, potrafią trzeźwo myśleć oraz z precyzją oszacować wkład pracy, wysiłek oraz zysk.
  Brakuje im jednak namiętności w wypełnianiu obowiązków oraz umiejętności dostosowania się do nowej sytuacji. W kontaktach z ludźmi wykazuje skrytość, robi wrażenie człowieka oschłego i gburowatego. Koziorożec jest zamknięty na wszelkie nowości obstając przy wypróbowanych wzorcach. Jest konserwatywny, złośliwy, bezwzględny, chytry a jego dystans emocjonalny utrudnia mu jego prywatne życie. Każde niepowodzenie przeżywa bardzo bolesnie. Krzywdę może wybaczyć, ale nigdy nie zaponi. Ma tendencje do despotycznych zachowań.

  Partnerstwo: Koziorożce utrzymują dobre stosunki z płcią przeciwną. Potrafią zbudować i utrzymać prawdziwe i głębokie, trwałe przyja?nie. Są zdolne do głębokich uniesień pełnych pasji. Jednakże czasem mają skłonno?ć do zbyt częstej zmiany partnerów - tu chyba odzywa się natura, która każe im szukać bardziej zielonych pastwisk. Je?li jednak ulokują swoje uczucia to są stałe niczym skała. Partnerzy Koziorożców powinni pamiętać jednak o tym, że je?li uczucia i oddanie Koziorożca są zbyt często ranione to potrafią się one zniechęcić do partnera - negatywne uczucia są w takich sytuacjach równie silne jak silna była początkowo ich miło?ć i oddanie.

  Zdrowie: Koziorożce mają skłonno?ci do problemów z kolanami i do problemów żołądkowych

  Sprawdza się jako urzędnik państwowy, polityk, bankier, handlarz nieruchomościami, adwokat, inżynier.
   Księżyc w Raku.

  Uczynny.

  Oznacza osobę z bogatą wyobraźnią i dużą wrażliwością.Jest \"lekka\" w kontakcie, chce mieć przy sobie ludzi w jakiś sposób zobowiązanych wobec niej - co łatwo przechodzi w pretensję. Lubi bujać w obłokach, jest nastrojowa, wierna i zorientowana na rodzinę, która bywa nie tylko źródłem samorealizacji, ale również i zmartwień. To człowiek towarzyski i uczynny. Cechuje go dobroś, opiekuńczość, romantyzm oraz elastyczność. Czuje się \"jak ryba w wodzie\" w środowisku nasyconym gęstymi więziami emocjonalnymi. Często uzaleznia się od innych gdyż nie potrafi się usamodzielnić. Człowiek kapryśny, infantylny, obrażalski o zmiennych nastrojach.
   Merkury w Strzelcu.

  Przekonujący.

  Osoba odznaczająca się ogromnym optymizmem, którym często zaraża innych. Posiada dar przekonywania, człowiek otwarty na świat. Interesuje się wszystkim. Jego słabość to przemądrzałość oraz naiwność. Jest arogancki, zadufany oraz bezkrytyczny.
   Wenus w Strzelcu.

  Płomienna miłość.

  Człowiek marzycielski i czasem przesadnie idealistyczny. Jest naturalny, prosty i szczery. W miłości często nierozważny przez co często pojawiają się konflikty.
  Kobieta odznaczająca się optymizmem oraz mająca poczucie własnej godności i wartości. Osoba, która często nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji własnych poczynań oraz jest niezdecydowana.
   Mars w Skorpionie.

  Namiętny.

  Ogromna wytrzymałość niedająca się podważyć czy zakłócić. Do osiągania
  swoich celów budzi do działania bardzo intensywne siły psychiczne. Człowiek
  mający wysokie aspiracje i wytrwały w dążeniu do celu.Przy podejmowaniu decyzji kieruje się emocjami. Postanawia w sposób zobowiązujący i trwały. Mężczyzna charyzmatyczny, namiętny i tajemniczy. Ciężko mu się oprzeć. Niezwykle pociągający kochanek. Niedający się poznać, zrozumieć, odgadnąć. Mówi głośno o tym co jest zakazane. Jego popęd seksualny działa z dużym nasileniem. Walczy bardzo skutecznie często podstępnie. Mars w Skorpionie to wielka siła niszczycielska. Manipulacja, bezwzględność w wykorzystywaniu innych, niekiedy szantaż. Człowiek mściwy, często psuje krew innym, potrafi bardzo zranić swą złośliwością.
   Jowisz w Koziorożcu.

  Prawo i porządek.

  Silne przywiązanie do tradycji i niechęć do zmian.Występuje w obronie prawa i porządku. Jego szacunek budzi postępowanie w sposób uczciwy, szczery i otwarty. Jego skromność może wzbudzać podziw. Człowiek mający poczucie obowiązku, wyznaczający klarowne zasady postępowania. Duża niezawodność i dyscyplina.
  Jowisz w Koziorożcu jest bardzo wymagający i bezwzględny, nie uznaje również żadnych wyjątków ani odstępstw.
  Działa z rozwagą. Przywiązuje zbyt dużą wagę do rzeczy błahych nie widząć rzeczy ważnych. Skłonny do depresji.
   Saturn w Bliźniętach.

  Naukowy, intelektualny.

  Pełen skupienia oraz powagi. Saturn w Bliźniętach w swoim najtrudniejszym kształcie oznacza utrudnienie dostępu do cech typowych dla znaku Bliźniąt takich jak ciekawość świata czy rozległość zainteresowań.
   Uran w Wadze.

  Obrona wolności w wyborze partnerów.

  Człowiek wyposażony przez naturę w intuicję, otwartość oraz rozwagę. Myślenie jasne, duża zdolność tworzenia w myślach rozmaitych obrazów. Ogromna tajemna siła, którą przyciaga do siebie innych ludzi. Ceni sobie niezależność w związku i nie znosi gdy ktoś zajmuje się jego sprawami wbrew jego woli co często powoduje kłopoty w partnerstwie. Problemy z tworzeniem trwałych związków. Człowiek niespokojny, czasami ekscentryczny.
   Neptun w Strzelcu.

  Posiada predyspozycje do tworzenia śmiałych planów dotyczących przyszłości. Z łatwością dociera do istoty bodźców postępowania innych. Duża intuicja i talent twórczy. Człowiek o poglądach wyrażających postęp szczególnie jeśli chodzi o sprawy odnoszące się do życia wewnętrznego człowieka. Bywa czasem nazbyt wrażliwy oraz zbyt emocjonalny.
   Pluton w Wadze.

  Człowiek starający się postępować zgodnie z prawem. Ceni sobie równowagę na każdej płaszczyźnie, ma naturę estety. Posiada łatwość wprowadzania nowatorskich ideii wśród ludzi. Problemy w związkach partnerskich.

   Najsilniejsze znaki:

  • Skorpion (6pkt, 14%)

   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.

  • Strzelec (5pkt, 12%)

   Inspirowanie, obszerna wizja, entuzjastyczny, wyszukujący celu, prawdomówny, awanturniczy. Może być nierozważny, niepohamowany, nietaktowny.

  • Lew (4pkt, 9%)

   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  VII 03° Bliźnięta
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w VII domu.

  Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  II 00° Koziorożec
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • II domu
   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.


  • Koziorożcu
   Inspirowanie, obszerna wizja, entuzjastyczny, wyszukujący celu, prawdomówny, awanturniczy. Może być nierozważny, niepohamowany, nietaktowny.
  I 24° Skorpion
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • I domu
   Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.


  • Skorpionie
   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  00°
  23°
   
  10°
    

    
       6°
  24°
   
       1°
    
  15°
       
  16°
    
       6°
    
       1°
  22°
   
       2°
      
       6°

    
       4°

       1°
      


       4°
    
       0°
      
       1°

            
  25°

       5°
     
       0°
    
       3°
     

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności