Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski

Horoskop

Horoskop dla: Stephen King

Data urodzenia: 21 września 1947r. godz. 01:30
Miejscowość: Portland (USA).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2432450.3541667

Znak zodiaku: Panna


03° 01` Ascendent  
Słońce
28° 00'
w Pannie


Księżyc
23° 44'
w Strzelcu

Merkury
15° 58'
w Wadze

Wenus
02° 56'
w Wadze

Mars
24° 35'
w Raku

 

27° 16`Medium Coeli  
Jowisz
23° 48'
w Skorpionie

Saturn
18° 36'
w Lwie

Uran
26° 06'
w Bliźniętach

Neptun
09° 51'
w Wadze

Pluton
14° 21'
w Lwie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
5 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
9 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
6 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
3 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest powietrze (39%).
  Jesteś obiektywny i filozoficzny, wolący obejrzeć życie z intelektualnej perspektywy. Twój umysł zwycięża nad Twoimi uczuciami za każdym razem, gdy rozważasz ewentualność bycia nieracjonalnym. Masz wysokie poczucie sprawiedliwości i logiczny proces myślowy. Twoja słabość leży w tym, że lekceważysz emocje.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ziemia (13%).
  Masz trudność z radzeniem sobie z problemami życia codziennego. Praktyczne codzienne prace pomocnicze wydają się poza twoimi możliwościami.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  10 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  6 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  11 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Zmienna. (41%)
  Możesz w wielu sprawach ociągać się, zwlekać z ich realizacją. Oczekujesz, żeby inni byli wyrozumiali w stosunku do Ciebie.

 • Najsłabszą jest jakość Stała (22%).
  Cieszysz się zmianą chociaż odczuwasz brak stałości potrzebnej do przeprowadzenia do końca spraw, którymi się zajmujesz.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Słońce w IV domu: Glębia duchowa. Pomyślność w życiu rodzinnym, mieszkanie, nieruchomości.

  Człowiek o zdolnościach przewidywania i przeczuwania. Ma tendencje do przeżywania uczuć i kierowania się nimi. W jego życiu przeważa tradycja oraz dom rodzinny. Człowiek godnie stojący na czele rodu. Jest też silnie przywiązany do ojczyzny. Cechuje go pewność siebie, siła oraz dążenie do równowagi wewnętrznej i zewnętrznej. Tendencje do skupiania się na własnych przeżyciach okazując przy tym brak zainteresowania światem zewnętrznym. W domu narzuca swoją wolę i potrafi być bezwzględny. Przesadna uczuciowość, tchórzliwość. Przedkłada własny interes nad dobro inych. Nie umie sobie radzić z problemami czy z rzeczywistością, bywa przygnębiający.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Księżyc w VI domu: Zawodowe dostosowanie się. Dobry pracownik. Niezbyt silna witalność.

  To człowiek staranny, który ciągle rozwija swoje umiejętności żeby być lepszym w pracy. Ceni sobie wszelkie prace, które są różnorodne co powoduje, że stają się one atrakcyjne dla niego. Dzięki swojej umiejętności przystosowania się, angażowania w pracę oraz pobudzania innych jak i siebie do działania często staje się człowiekiem niedającym się nikim zastąpić. Cechuje go ogromna chęć do pracy jak również chęć utrzymania dobrej kondycji i zdrowia. Brakuje mu jednak zasad, wykona każde zadanie, które da mu doraźne korzyści osobiste. Jego reakcje są trudne do przewidzenia gdyż ma zmienne usposobienie i jest pełen niepokoju i zamętu. Brak odporności i zbytnia wrażliwość.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Merkury w V domu: Igraszki słowne. Rozrywki umysłowe. Mądre dzieci.

  Cechuje go duża podzielność uwagi. Doskonale radzi sobie z porażkami. Ma zdolności do ośmieszania i piętnowania ludzkich słabości czy obyczajów. Z łatwością nawiązuje nowe kontakty dzięki czemu ma wielu znajomych i chętnie dzieli się z innymi swoją wiedzą. Człowiek rozsądny w sprawch osobistych, choć często wytyka błedy i braki swoich bliskich. Ma trudności z emocjonalnym zaangażowaniem się w zwązek parterski. Osoba powierzchowna. Jego sposób postępowania często jest godny potępienia. Jest zbyt pewny siebie i lekceważy innych dążąc do osiągnięcia własnych celów. Przy czym zawsze stara się zachować pozory szlachetności. Człowiek niewierny i pozbawiony skrupułów.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Wenus w V domu: Zakochany w miłości. Pomyślność w miłości, sztuce, muzyce i sprawach związanych z dziećmi.

  Osoba utalentowana artystycznie. Ceni sobie wszystko co piękne i zachwyca się nim całą sobą. Uwielbia prowadzić zalotne rozmowy i ma szczęście w sprawach osobistych. Ma doskonałą prezencję. Potrafi zjednać sobie ludzi i wzbudzić w nich zachwyt swoją osobą. Uwielbia dzieci a macierzyństwo przychodzi jej bez wysiłku. Niestety często nie troszczy się o dzieci. Czlowiek mało dokładny, który nie wnika w istotę rzeczy. Ciągle domaga się pochlebstw i okazywania podziwu. Często ma wygórowane potrzeby i nadmierną skłonność do rozrywek.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Mars w II domu: Walka o pieniądze. Ekstrawagancja. Trudności w zdobywaniu korzyści finansowych.

  Oznacza osobę, która zawsze próbuje dopiąć swego i jest gotowa na zmierzenie się z każdym problemem czy niezgodnością. Potrzeba finansowego bezpieczeństwa jest duża dlatego też walczy z całej mocy by sobie je zapewnić czasami wykorzystując również siłę mięśni. Dobra materialne traktuje jako odpowiednik władzy i obchodzi się z nimi wyłącznie według własnej woli. Często ponosi straty materialne z powodu ubiegania się czy toczenia gwałtownych sporów o pieniędze. Skłonności do nadmiernych wydatków. Nieuzasadnione ryzykanctwo finansowe.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Jowisz w VI domu: Sukcesy w miejscu pracy jako pracownik lub pracodawca. Dobre zdrowie (przy dobrych aspektach).

  Człowiek godny naśladowania. Ma dar zachęcania innych do działania i zawsze jest gotów pomóc komuś bezinteresownie. Duża wiara w siebie oraz rodzona zdolność do zarządzania ludźmi lub jakimiś sprawami, powoduje, że szybko osiąga sukces zajmując wysoką pozycję. Jego działalność zawsze przynosi dobre efekty. Może go zgubić jednak zbytnia pewność siebie i lekceważenie innych. Wynosi się nad innych pokazując, że są od niego gorsi przy każdej okazji. Często wykorzystuje swoje zdrowie w nadmiernym stopniu.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Saturn w III domu: Myślenie metodyczne. Powolny choć głęboki umysł. Chłodne stosunki w rodzinie.

  Człowiek kierujący się rozsądkiem, opanowany i nacechowany powagą. Ma duże wymagania wobec życia. Myślenie bardzo uważne, wolne od uprzedzeń, dociekliwe i logiczne. Ma dużą wprawę jeśli chodzi o wygłaszanie przemówień czy zabieranie głosu np. na zebraniach. Umie się wyrażać jasno i zrozumiale. Do wszystkiego podchodzi praktycznie, dba o swoje życiowe sprawy. Słabością jest upieranie się przy swoich poglądach czy decyzjach. Przy czym poglądy te są ciągle takie same. W kontaktach z innymi jest nieufny i zawsze nad sobą panuje. Gaduła, który dużo mówi tylko po to by mówić, nie wnosząc nic do rozmowy. Brakuje mu bystrości i polotu. Jest pełen wątpliwości co do swoich predspozycji intelektualnych.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Uran w XII domu: Tęsknota za wolnością. Natura intuicyjna.

  Osoba błyskotliwa, odkrywcza o silnie rozwiniętej intuicji. Z łatwością ulega nowym kierunkom i widzi przyszłość w jasnych barwach. Ogromne pragnienie wolności. Wszelkie próby krępowania mu swobody działania budzą w nim protest. Nieprzyjazne nastawienie wobec otaczających go ludzi i świata. Chęć uwolnienia się od wszystkiego co ukryte.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Neptun w V domu: Sztuka uwodzenia. Szukanie przyjemności. Łatwość wpadania w znudzenie.

  Talent artystyczny i duże możliwości twórcze. Potrafi zrezygnować z własnych potrzeb by obdarować innych i nierzadko utożsamia się z nimi.
  Łatwo wczuwa się w stan duchowy drugiej osoby. Wykazuje dużo fantazji we flircie czy uwodzeniu. W miłości sporo rozczarowań przez jej idealizowanie. Zakochuje się w ludziach, którzy są odmienni pod każdym względem od niego. Na darmo dąży do znalezienia swojego ideału co może być przyczyną jego samotności. Brakuje mu inicjatywy i chęci działania. Bywa perwersyjny. Chęć zadowalania tylko siebie, zapomina o wszelkich zasadach gry. Romanse, z którcyh chce się uwolnić. Łatwo zbacza na złą drogę.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Pluton w III domu: Przenikliwy umysł. Wszechstronność, oryginalność, rewolucyjność.

  Głównym walorem jest umiejętność nakłaniania innych do czegoś lub odradzanie czegoś odpowiednio to argumentując. Chętnie i w przydatny sposób wykorzystuje swoją wiedzę na temat wywierania wpływu na innych. Zdolność odgadywania, przewidywania czy dostrzegania różnych rzeczy. Czasami interesuje się tylko jedną myślą, którą potrafi długo drążyć. Człowiek trudny do zrozumienia. Myślenie niszczycielskie i uporczywie absorbujący umysł. Silna wewnętrzna potrzeba wypowiadania się. Często odwołuje się do emocji i oczekiwań innych żeby pozsykać sobie zwolenników. Swoje opinie i sądy często wyraża wbrew wszelkim sprzeciwom.

   Najsilniejsze domy:

  • V (5 pkt, 19%)

   Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.

  • VI (4 pkt, 15%)

   Szósty Dom pokazuje Twoją pracę, zdrowie i przyzwyczajenia. Odnosi się również do Twoich pracodawców, pracowników, lokatorów, ciotek, wójków i ulubieńców, pokazuje usługi na rzecz innych ludzi. Słowa kluczowe: zdrowie, rozkład dnia, środowisko pracy, umiejętności przystosowania się do warunków pracy, choroby spowodowane przez własną nieuwagę, .

  • IV (3 pkt, 11%)

   Czwarty Dom to dom Twoich korzeni, poczucia bezpieczeństwa, rodziny, zakończenia wszelkich spraw. Opisuje twoje korzenie, twoje dziedzictwo i twoje życie prywatne. Jest to także dom końca spraw - ukazuje finał spraw, których się podjąłeś, końcowych lat życia. Słowa kluczowe: życie rodzinne, korzenie, rodzina i relacje, biologiczne dziedzictwo, miejsce zamieszkania.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Pannie.

  Porządnicki.

  Osoba spod tego znaku jest perfekcjonistą we wszystkim co robi. Na ogół skromna, spokojna choć bywa złośliwa. Posiada zamiłowanie do porządku, jest skrupulatna, staranna, pragmatyczna i troskliwa. Wszystko co jej dotyczy dokładnie przemyśli licząc tylko na siebie. Nie angażuje się w nic co nie ma racjonalnego uzasadnienia. Wierzy tylko w to co można udowodnić. Człowiek - Panna najchętniej zajmuje się szczegółowym planowaniem, obliczeniami i praktyczną stroną przedsięwzięcia. Ma obsesję na punkcie detali.W działaniu jego dewizą jest maksimum korzyści przy najmniejszym nakładzie pracy. W kontaktach z ludźmi kieruje się bardziej ich przydatnością dla własnych celów.
  Panna boi się zranienia więc trzyma innych na dystans stwarząjąc wrażenie niedostępnej. Jest bardzo wrażliwa na swoim punkcie i dlatego niechętnie znosi uwagi i krytykę choć sam lubi krytykować.
  Ma skłonności do przesadnej drobiazgowości oraz szuka problemów tam gdzie ich nie ma. Bardzo często popada w kompleks niższości. Jest również skłonna do narzekań i zgorzknienia.

  Partnerstwo: Panny są atrakcyjne dla przeciwnej płci. Zwracają na siebie uwagę dobrymi manierami i pięknym wysławianiem się. Może to prowadzić od jednego romansu do drugiego. Dzieje się tak dlatego, że Panny lubią używać w związku swojej wyobra?ni i kreatywno?ci. Nie powinny jednak ukrywać swoich uczuć. Nie powinny również okazywać swoich uczuć i wygłaszać swoich opinii bez zastanowienia.

  Zdrowie: Panny mają skłonno?ci do problemów z brzuchem i układem nerwowym

  Sprawdza się w zawodach krytyka lub ekonomisty. Poza tym zawody dla Panny to księgowy,lektor, pedagog, lekarz czy przyrodoznawca.

   Księżyc w Strzelcu.

  Szlachetny.

  To osoba szlachetna, wyczulona na punkcie sprawiedliwości, pełna humoru oraz otwarta na świat. Jej potrzeby to wolność, odnajdowanie sensów oraz rozwijanie swojego rozumienia świata. Uwielbia podróże i ceni sobie kontakty z ludźmi, które odrywają ją od problemów. Jest ruchliwa i pozytywnie nastawiona do życia. Bez wysiłku zdobywa motywację do działania. Trudno znosi krytykę, ale jej mniemanie o sobie jest wysokie.
  Nie umie przegrywać i ma problemy z okazywaniem uczuć. Jest przemądrzała, niestała i despotyczna. Często angażuje się w odległe ideały. Unika bezpośrednich rozstrzygnięć i ma problemy z podejmowaniem decyzji dotyczących aktualnych spraw.
   Merkury w Wadze.

  Dyplomata.

  To urodzony dyplomata. Nawet słowa krytyki w jego ustach nie brzmią obraźliwie. Kwiecisty styl mowy, człowiek wytworny i ujmujący. Myśli rozważnie i estetycznie. Lubi harmonię we wszystkim. Słabością jest niezdecydowanie. Często dostosowuje swoje zdanie do innych z obawy przed problemami. Brak umiejętności podejmowania decyzji.
   Wenus w Wadze.

  Harmonijna miłość.

  Osoba sympatyczna, pełna czaru i uroku. Lubi mieć wszystko uporządkowane, ma nienaganne maniery oraz uwielbia flirtować. Człowiek towarzyski i pociągający. Kobieta elegancka lecz czasem chłodna. Wadą jest niezdecydowanie, brak głębi, oraz często emocjonalna obojętność.
   Mars w Raku.

  Uczuciowy.

  Człowiek obfitujący w wyobraźnię. Samodzielnie przprowadza swoje przedsięwzięcie mimo przeszkód, ale działa przy tym w sposób pośredni. Przy podejmowaniu decyzji zazwyczaj kieruje się przede wszystkim swoim
  humorem, emocjami oraz sympatią do czegoś lub kogoś. Bywa niekonsekwentny. Mężczyzna łatwo wczuwający się w położenie drugiej osoby. Bardzo uczuciowy oraz marzycielski. Potrafi być bardzo oddany i troskliwy. Mars w Raku to zmienność nastrojów, tendencja do dręczenia samego siebie oraz wzbudzanie u innych poczucia winy. Bywa kapryśny i szybko się obraża. Jest przewrażliwiony, często wprowadza innych w swoje cierpienie.
   Jowisz w Skorpionie.

  Magia i władza.

  Ogromna siła wpływania na myśli i zachowania innych. Może ją wykorzystać w celach uzdrowicielskich. Interesuje go wszystko co zagadkowe, magiczne i ukryte. Człowiek wierzący w istnienie ukrytych sił tajemnych, które można obudzić i zużytkować. Pociąga go moc podświadomości i ma niepohamowane pragnienie posiadania władzy. Wykorzystuje swoje siły psychiczne by posługiwać się innymi, manipulować oraz uzależnić ich od siebie. Nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje postępowanie. Potrafi być surowy i okrutny.
   Saturn w Lwie.

  Honorowy, odpowiedzialny.

  Cechuje go umiejętność przyznania się do błędów, zdecydowanie oraz wysokie aspiracje. Człowiek skromny, postępujący w sposób uczciwy i bezinteresowny. W działaniu rozważny ale nie brakuje mu również odwagi. Często ucieka w pracę by zapomnieć o problemach miłosnych, co skutkuje pogorszeniem zdrowia. Trudności w okazywaniu uczuć wobec najbliższych. Lęk przed odrzuceniem i samotnością ale również przed uznaniem i byciem w centurm zainteresowania.
   Uran w Bliźniętach.

  Wolność myśli i słowa.

  Człowiek odznaczający się pomysłowością, myśleniem wyrażającym postęp oraz chęcią kształcenia się. Pociągają go sprawy niezwykłe. Obdarzony przez naturę logiką oraz nieprzeciętną formą wyrazu. Człowiek broniący wolnośći myśli i słowa. Czasami potrafi krytykować wszystko w koło. Jest towarzyski i chętnie podróżuje.
   Neptun w Wadze.

  Oznacza człowieka ze skłonnościami do przeżywania wszystkiego z dużym natężeniem. Bogata wyobraźnia, czułość oraz umiłowanie do pokoju i zgodności w każdej sprawie. Cechuje człowieka, który potrafi solidaryzować się z osobami cierpiącymi i ceni sobie sprawiedliwość. Ogromne przywiązanie do osoby ukochanej. Czasami potrafisz płakać bez powodu i masz tendencję do działania bez namysłu.
   Pluton w Lwie.

  Talent do różnego rodzaju przedsięwzięć. Zdaje sobie sprawę z obdarzenia uznaniem przez innych. Przydaje się w występowaniu i działaniu w interesie publicznym. Jegozachowania często szokują naruszając obowiązujące normy postępowania w danym środowisku. Człowiek surowy często niedopuszczający wyjątków. Wykorzystuje w nadmiernym stopniu zdobyte przez siebie uznanie.

   Najsilniejsze znaki:

  • Rak (6pkt, 14%)

   Ostrożny, zapobiegawczy, bystry, emocjonalnie wrażliwy, silne korzenie. Może być nadopiekuńczy, nieœmiały, samotny.

  • Waga (5pkt, 11%)

   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

  • Wodnik (4pkt, 9%)

   Humanitarny, innowacyjny, postępowy, służący innym. Może być buntowniczy, ekscentryczny, emocjonalnie powierzchowny, nazbyt ekstrawertyczny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  V 28° Panna
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w V domu.

  Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  XII 13° Bliźnięta
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • XII domu
   Dwunasty Dom to dom podświadomości i izolacji. Ukazuje Twoje ukryte siły i słabości (pragnienia), troski, ograniczenia, przeszkody, tajemnice, frustracje. Także mówi o zdolnościach do niesienia pomocy innym, zdolności do współczucia, zdolności do medytacji, duchowych długach do spłacenia. Wskazuje instytucje takie jak szpitale, więzienia, domy psychiatryczne, domy starców i siły zbrojne. Słowa kluczowe: Instytucje, obawy, ukryci wrogowie, duchowość, bezinteresowna służba dla ludzkości.


  • Bliźniętach
   Stały i cierpliwy, silne wartości, nieustępliwy, ziemski, zachłanny, wielkie chęci. Może być uparty, nazbyt posesywny, pobłażający samemu sobie.
  IV 29° Lew
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • IV domu
   Czwarty Dom to dom Twoich korzeni, poczucia bezpieczeństwa, rodziny, zakończenia wszelkich spraw. Opisuje twoje korzenie, twoje dziedzictwo i twoje życie prywatne. Jest to także dom końca spraw - ukazuje finał spraw, których się podjąłeś, końcowych lat życia. Słowa kluczowe: życie rodzinne, korzenie, rodzina i relacje, biologiczne dziedzictwo, miejsce zamieszkania.


  • Lwie
   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  28°
  23°

       5°
  15°
    


       4°
    
  24°

       3°

       1°
    
  23°
      
       1°
  18°
   
       5°

       3°
    
       5°
  26°

       1°

       3°
   
       6°
   
       3°
   

    
       6°

       6°
      
  14°
    
       1°
     
       4°
    


       6°
    
       1°
     
       6°

       6°
   
  27°

       1°

       3°
    
       2°

       3°
   
       1°
    
       6°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności