Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Sophie Marceau

Data urodzenia: 17 listopada 1966r. godz. 02:03
Miejscowość: Paris (FR).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2439446.4652778

Znak zodiaku: Skorpion


12° 25` Ascendent  
Słońce
24° 09'
w Skorpionie


Księżyc
19° 27'
w Koziorożcu

Merkury
25° 13'
w Skorpionie

Wenus
26° 08'
w Skorpionie

Mars
20° 35'
w Pannie

 

06° 41`Medium Coeli  
Jowisz
04° 20'
w Lwie

Saturn
23° 12'
w Rybach

Uran
23° 38'
w Pannie

Neptun
21° 51'
w Skorpionie

Pluton
19° 59'
w Pannie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
1 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
3 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
9 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
10 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest ziemia (43%).
  Jesteś osobą praktyczną i skuteczną. Podchodzisz do większości spraw ze zdrowym rozsądkiem a Twój przyziemny sposób myślenia jest pomocny dla codziennych prac. Twoja słabość leży w twojej niechęci wprowadzania zmiany w Twoim życiu. Masz tendencje do tłumienia zarówno swojego jak i cudzego entuzjazmu.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ogień (4%).
  Masz trudność aby być zmotywowanym z powodu odczuwania braku wiary w siebie nawet wtedy by osiągnąc osobiste cele. Możesz doświadczać ogólnego braku entuzjazmu, czując się przygniatany przez zmiany.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  3 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  9 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  8 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Stała. (45%)
  Nie cieszysz się zmianą. Oczekujesz, żeby inni byli godni zaufania, jak Ty sam.

 • Najsłabszą jest jakość Kardynalna (15%).
  Wolisz pójść śladami innych niż inicjować działania. Twoje mechanizmy przeżycia są słabe.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Słońce w III domu: Wieczny student. Sukcesy w pisaniu, krótkie podróże, dobre stosunki z krewnymi i sąsiadami.

  Oznacza człowieka pragnącego wiedzy, który posiadaja zdolności umysłowe. Chętnie się uczy a jego umysł łatwo przystosowuje się do nowych warunków. Człowiek lubiący towarzystwo innych, pomysłowy, dowcipny, efektowny i inteligentny. Interesuje się wszystkim co znajduje dookoła siebie, chętnie czyta i rozmawia. Łatwo się adoptuje w nowym otoczeniu oraz chętnie ulega zmianom. Słabością jest gadatliwość, lenistwo oraz zbyt wysokie mniemanie o swojej wiedzy. Potrafi narzucać swoje pomysły innym. Szybko się nudzi głównie nadmiarem wrażeń i przeżyć.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Księżyc w V domu: Współgrający. Liczne przygody miłosne, skłonność do dużej rodziny, niestałość uczuciowa.

  Lubi robić rzeczy, które go bawią i pozwalają na przyjemne spędzenie czasu. Chętnie bierze aktywny udział w projektach, które wnoszą coś nowego i powodują ożywienie oraz przy których można się świetnie bawić. W życiu ulega impulsom i często żyje chwilą. Lekko podchodzi do życia i potrafi się z niego cieszyć. Człowiek twórczy i odznaczający się gwałtownością uczuć. Nie można na nim polegać i trudno czasem przewidzieć jego zachowanie. Lekceważy innych i jest zbyt pewny siebie. Pozbawiony wiary we własne możliwości. Często zmienia poglądy i upodobania i ma skłonności do ryzyka.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Merkury w III domu: Spragniony wiedzy. Znakomity mózg. Pomyślność w zawodach umysłowych.

  Człowiek żądny wiedzy. Lubi czytać, notować i ma predyspozycje do prowadzenia pertraktacji. Umiejętność sprawnej wymiany zdań dzięki znajomości języka rozmówcy. Ceni sobie harmonię w układach z innymi. Człowiek dowcipny, obiektywny, mający łatwość wymowy. Powodzenie w handlu dzięki swojej wrodzonej zdolności przekonywania. Jest wybitnym intelektualistą. Słabością jest brak koncentracji, gadatliwość i zmienność. Często dowodzi nieprawdziwych założeń za pomocą fałszywych argumentów. Lubi rozpowszechniać plotki i jest mało dokładny.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Wenus w III domu: Piękne słówka. Sukcesy w studiach, sprawach związanych z podróżami, literaturą piękna. Dobry kontakt z rodziną swojego pokolenia.

  Wrodzona skłonność do dostrzegania we wszystkim dobrych stron. Osoba pełna dowcipu, radości oraz odnaczająca się wyszukaną grzecznością. Poprzez swoją naturalną skłonność do wywoływania sympatii otoczenia uchodzi za człowieka powrzechnie lubianego przy czym potrafi pięknie mówić. W towarzystwie zawsze robi dobre wrażenie, stara się mieć dobre stosunki z obcymi jak i z rodziną. Duża wiara w pomyślny rozwój zdarzeń. Zamiłowanie do poezji i muzyki. Cechą negatywną jest przesadna uczuciowość i używanie zbędnych słów niewnoszących nic do treści rozmowy. Brak zdolnoścido poważnego traktowania spraw.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Mars w I domu: Siła przebicia. Duch przedsiębiorczości. Temperament, szybkość, energia.

  Człowiek impulsywny, bardzo odważny i skłonny podjąć ryzyko jesli trzeba. W działaniu bardzo szybki. Gdy tylko podejmie decyzję od razu zaczyna działać. Duża siła przebicia i bezpośredniość. Człowiek reagujący odruchowo i emocjonalnie. Gotowy do mierzenia się z życiem. Bywa jednak konfliktowy i ma skłonności do kłótni. Egoista pozbawiony wątpliwości dotyczących własnego postępowania. Często rani innych swoją bezwzględnością, a niekiedy nawet brutalnością.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Jowisz w XI domu: Szlachetna przyjaźń. Wpływowi przyjaciele. Popularność towarzyska.

  Człowiek przyjaźni. Szlachetny, wielkoduszny i potężny przyjaciel. Zawsze można liczyć na jego pomoc, a on może liczyć na rewanż z ich strony. Jego dom jest otwarty dla ludzi, zazwyczaj obraca się w środowiskach odgrywających ważną rolę. Pragnie by wszyscy żyli ze sobą w przyjaźni. Z drugiej strony wykazuje małe zainteresowanie sprawami przyjaciół. Ważniejsze jest pochodznie oraz zasobność portfela. Jeśli ma mieć przyjaciół to tylko z bogatej i uprzywilejowanej grupy społecznej. Ma wygórowane mniemanie o sobie, jest nienaturalny i nie potrafi dotrzymać żadnej obietnicy.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Saturn w VII domu: Powaga w związku. Późne i niekoniecznie udane małżeństwo. Często duża różnica wieku i pozycji partnerów.

  Cechuje go gotowość do ponoszenia konsekwencji za swoje postępowanie. Niełatwo ulega zmianom i warto mu zaufać. Jego zachowanie nacechowane jest powagą i cierpliwością. Stara się zawsze postępować zgodnie z zasadami. Ma szczęscie do parterów życiowych. Pragnie stworzyć związek doskonały. Jednak lęk przed bliskością powoduje, że panuje nad swoimi uczuciami i trzyma innych na dystans. Szuka miłości, a gdy już ją znajdzie poprostu ucieka nie wierząc, że ktoś może go pokochać ot tak poprostu. Do prawidłowego funkcjonowania w związku potrzebuje zapewnień o miłości od partnera. Boi się przykrości, które mogą go spotkać od innych dlatego często jego znajomości szybko przemijają.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Uran w I domu: Niezwykłość, niezależność. Silna wola, oryginalność. Duże napięcie nerwowe.

  Charakteryzuje osobę niezależną, uwielbiająca swoją wolność, która często wykracza poza schematy. Zdolny do twórczych myśli, otwarty na wszelkie innowacje. W swoich decyzjach jest szybki a jego działania zawsze wynikają z własnej woli. Brak zrozumienia dla bycia ograniczanym i zmuszania do czegokolwiek. Typ raczej niespokojny. Pozbawiony cierpliwości i trudny do przewidzenia. Jego reakcje są często nieoczekiwane. Jego przesadne przekonanie o swojej wartości czyni z niego cżłowieka niezasługującego na zaufanie. Powierzchowność, chłód oraz ekscentryczność.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Neptun w III domu: Władza z głębi duszy. Wrażliwy, intuicyjny.

  Osobowość wyposażona przez naturę w bogatą wyobraźnię oraz nadzwyczajną zdolność wczuwania się w stan wewnętrzny innych ludzi. Umiejętność nakłaniania inych do zmiany swojego postępowania czy zmiany decyzji. Często utożsamia się z otoczeniam i potrafi szybko dostosować się do każdej sytuacji. Sposób mówienia silnie działający na wyobraźnię rozmówców. Człowiek obdarzony intuicją i inwencją. Często pozostaje nieznany z nazwiska lub zastępuje swoje prawdziwe nazwisko pseudonimem. Jego zachowanie często szokuje naruszając obowiązujące konwencje. Ma zamęt w głowie, w rozmowach często zmienia temat i trudno zrozumieć to co mówi. Cechuje go również nieprawdomówność, przygnębienie i apatia.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Pluton w I domu: Magnetyzm. Pragnienie przyjaciół. Duże potencjały. Odwaga. Stałość.

  Osobowość niezwykle pociągająca, obdarzona charyzmą oraz potężną zdolnością do intensywnego działania. Tkwi w nim tajemna siła, która przyciąga innych ludzi. Silna wola i duża koncentracja. Zawsze sam stanowi o swoim losie. Nie łatwo ustępuje innym i ma niepohamowane pragnienie posiadania władzy. Czyni innych zależnym od siebie oraz ich zniewala z obawy przed swoimi niepowodzeniami. Często narzuca swoje zdanie i postępuje według własnej woli, nie licząc się z żadnymi zakazami.

   Najsilniejsze domy:

  • III (8 pkt, 22%)

   Trzeci Dom to miejsce wszelkich sposobów komunikowania się, najbliższego otoczenia. Odnosi się do rodzeństwa, bezpośreniego otoczenia i wskazuje krótkie podróże. Słowa kluczowe: procesy umysłowe i komunikacja, aktywne poszukiwanie wiedzy, nauka w dzieciństwie, rodzeństwo, krótkie podróże, telepatia i umysłowa energia.

  • I (4 pkt, 11%)

   Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.

  • V (3 pkt, 8%)

   Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Skorpionie.

  Szara eminencja.

  Skorpion charakteryzuje się silną wolą, wytrwałością, pomysłowością oraz wrodzoną bystrością. Dla Skorpionów nie ma nic nudniejszego od powierzchowności i przeciętności. Jest to silna osobowość, obdarzona ogromną siłą psychiczną, którą może wykorzystać zarówno by komuś pomóc jak i kogos zniszczyć. Interesuje się wszystkim co zagadkowe, tajemnicze i nieodkryte.
  Ludzie spod tego znaku potrafią bezbłędnie roszyfrować charakter człowieka, są świetnymi obserwatorami oraz instynktownie dotykają bolesnych miejsc.Skorpiona trudno oszukać i omamić. Poruszają kwestie, które inni woleliby przemilczeć dlatego często bywaja niewygody. Skorpion jest bezkompromisowy, nie lubi sprzeciwu,w swoich działaniach nie liczy się z konsekwencjami. To człowiek bardzo skomplikowany i zmienny emocjonalnie. Jest krytyczny, ironiczny oraz zacięty. Podejrzliwy, nieufny, w poczuciu zagrożenia zniszczy wszystko i wszystkich na swojej drodze. Jednak nigdy nie zaatakuje pierwszy.

  Partnerstwo: Skorpiony - pomimo tego, że są obdarzane dużą uwagą przez osoby płci przeciwnej - powinny uważać gdzie lokują swoje uczucia. Skorpiony są bardzo płomienne i żarliwe w sferze uczuciowej dlatego je?li zwiążą się z kim? nieodpowiednim traktują to jako ogromną porażkę. Powinny uważać na to jak traktują partnera - być może powinny traktować go tak jak traktuje się różę: podziwiać piękno ale uważać żeby nie zgnie?ć płatków. W ten sposób osiągną większą satysfakcję w związku. Nie powinny swoją zaborczo?cią przytłaczać partnera zbyt mocno - psuje to ich reputację i może zostawić ?lad w sercu na całe życie.

  Zdrowie: Skorpiony mają skłonno?ci do problemów z nerkami i wątrobą

  Sprawdza się w zawodach badacza, detektywa, spelologa, psychoanalityka. Odnajdzie się również w zawodach związanych z uzdrawianiem jak i zawodach pogardzanych przez społeczeństwo.
   Księżyc w Koziorożcu.

  Godny zaufania.

  Osobowość naturalna, opanowana, poważna. Człowiek skromny i samodzielny. Jest ostrożny w okazywaniu swoich uczuć i często nie dopuszcza ich do świadomości. Lubi proste formy, jest pracowity, praktyczny. Umie dać oparcie i poczucie bezpieczeństwa, które sam również sobie ceni. Ogólnie człowiek zadowolony z siebie. Receptą na trudne momenty życiowe jest ucieczka w pracę.
  Jest godny zaufania, silny oraz lubi rzeczy nieskomplikowane.
  Miewa problemy z wyrażaniem swoich potrzeb. Skłonność do depresji, zwykle brak radości życia, nadmierna samokrytyka i uzależnienie od odpowiedzialności. Boi się odrzucenia, bywa zazdrosny, nieufny i chłodny.
   Merkury w Skorpionie.

  Demaskator.

  Człowiek tropiciel. Bada wszystko, kierowany ciekawością lubi odkrywać wszelkie tajemnice i zagadki. Lubi łamać również wszelkie zakazy sprawdzając co się za nimi kryje. Jest bardzo impulsywny i przenikliwy. Nie brakuje mu również konsekwencji i determinacji. Wadą jest ogromny pesymizm, podstępność oraz nieufność. Często swoimi ostrymi słowami, intrygami i śledzeniem życia innych rani ich.
   Wenus w Skorpionie.

  Niesamowita uwodzicielskość.

  Osoba o nieprzeciętniej uczuciowości oraz dużej skłonności do poświęceń. Odznacza się gwałtownością uczuć oraz
  intensywnością. Jest bardzo oddana ukochanej osobie.Kobieta niesamowicie uwodzicielska. Ogromny urok, któremu
  nie można się oprzeć. Człowiek pamiętliwy i podejrzliwy. Manipuluje ludźmi, jest zazdrosny i często zbyt wymagający.
   Mars w Pannie.

  Ekonomista siły.

  Człowiek drobiazgowo dokładny i staranny. Do osiągania swoich celów
  odpowiednio dozuje ilość środków i energii. Postępuje konsekwentnie według
  pewnej metody lub planu. Dba o szczegóły. Człowiek ostrożny i krytyczny. Unika rzeczy przynoszących szkodę i nie lubi marnotrwawstwa. W podejmowaniu decyzji jest sprawny, ekonomiczny i wytrwały. Mężczyzna troskliwy, wierny, w zachowaniu dający się łatwo przewidzieć. Często przesadna i udawana wstydliwość. Kochanek raczej czysty niż namiętny.
  Zachowuje spokój w każdej sytuacji i warto mu zaufać. Umie postępować tak by osiągnąć korzyści. Mars w Pannie to przesadna dokładność oraz nadmierne przykładanie wagi do porządku. Bywa przemądrzały i krytyczny. Człowiek wiecznie narzekający.
    Jowisz w Lwie.

  Wspaniałość i dobroć.

  Oznacza wspaniałomyślność i kierowanie się w postępowaniu życzliwością i chęcią niesienia pomocy. Człowiek optymistyczny, wielkoduszny i serdeczny. Szanuje wszystkich którzy postępują w sposób uczciwy i bezinteresowny. Lubi mieć dobre warunki materialne i żyć w luksusie. Ceni wszystko co wywołuje zachwyt i odznacza się przepychem i bogactwem. Jowisz w Lwie to ucieczka od trudnych sytuacji, niezdolność do poważnego traktowania spraw. Często sztuczny i przesadnie uroczysty.
   Saturn w Rybach.

  Intuicja, pasywny.

  Człowiek, umiejący wczuć się w stan duchowy drugiej osoby co predysponuje go do pracy z osobami cierpiącymi. Ogromna miłość do ludzi oraz pragnienie wybaczania. Trudności z pogodzeniem się z przeciwnościami losu, pesymizm oraz ogromny strach przed bezsilnością. Często uznaje innych ludzi winnym swoich porażek podczas gdy takim skutkiem kończą się jego własne poczynania.
   Uran w Pannie.

  Wolność wiedzy, nauki.

  Osoba odznaczająca się niezależnością, spokojem i stałością. Cechuje ją myślenie mające na celu tworzenie oraz sięgające daleko w przyszłość. Dąży do zachowania włąsnych poglądów na świat i życie. Człowiek mający poczucie niezależności i odrębności osobistej. Często się poświęca na rzecz osiągnięcia dobrego stanu zdrowia. Ceni sobie również dobre samopoczucie psychiczne.Bywa że postępuje niezgodnie z przyjętymi zasadami oraz ma problemy z przystosowaniem się, które wywołują niepokój.
   Neptun w Skorpionie.

  Obdarzony przez naturę w dużą pobudliwość fizyczną i psychiczną. Człowiek o intensywnych odczuciach. Osobowość silna, pewna siebie, która potrafi wiele znieść. Pociągają go sprawy tajemne oraz związane z psychiką człowieka. Nie lubi mówić o sobie. W kontaktach z innymi ludźmi jest chłodny, ostrożny i oficjalny. Skłonności do zbytniego uwielbienia luksusu, jedzenia oraz alkoholu.
   Pluton w Pannie.

  Zdolność do wnikliwej analizy, duża pomysłowość. Zainteresowania medycyną niekonwencjonalną oraz wszelkimi badaniami. Dążenie do perfekcji głównie dotyczy to przedsięwzięć handlowych czy techniki. Tendencje do dostrzegania tylko ujemnych stron życia.

   Najsilniejsze znaki:

  • Panna (8pkt, 15%)

   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.

  • Skorpion (8pkt, 15%)

   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.

  • Bliźnięta (4pkt, 7%)

   Zwinny, wszechstronny, ciekawy, płynny, konwersacyjny, posiadający dużo idei. Może być powierzchowny, zmienny, niespokojny i niezgodny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  III 07° Skorpion
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w III domu.

  Trzeci Dom to miejsce wszelkich sposobów komunikowania się, najbliższego otoczenia. Odnosi się do rodzeństwa, bezpośreniego otoczenia i wskazuje krótkie podróże. Słowa kluczowe: procesy umysłowe i komunikacja, aktywne poszukiwanie wiedzy, nauka w dzieciństwie, rodzeństwo, krótkie podróże, telepatia i umysłowa energia.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  I 13° Panna
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • I domu
   Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.


  • Pannie
   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.
  II 12° Waga
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • II domu
   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.


  • Wadze
   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  24°
  19°
   
  25°

       1°
   
  26°

       1°
   
       0°
  20°

       3°

       2°

       4°
   

       
  23°

       1°

       3°

       3°

       3°

       2°
   
  23°

       0°

       5°

       1°

       2°

       3°
   
       1°
  21°

       2°

       3°

       3°

       4°

       1°
   
       1°

       2°
  19°

       4°

       1°
    
       0°
   
       3°

       3°

       1°
  12°
   
       7°
          

       
       3°
      
       5°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności