Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Sean Connery

Data urodzenia: 25 sierpnia 1930r. godz. 18:05
Miejscowość: Edinburgh (UK).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2426214.0798611

Znak zodiaku: Panna


21° 35` Ascendent  
Słońce
01° 37'
w Pannie


Księżyc
21° 51'
w Pannie

Merkury
28° 53'
w Pannie

Wenus
16° 56'
w Wadze

Mars
28° 11'
w Bliźniętach

 

26° 09`Medium Coeli  
Jowisz
12° 35'
w Raku

Saturn
05° 46'
w Koziorożcu

Uran
14° 52'
w Baranie

Neptun
02° 59'
w Pannie

Pluton
06° 21'
w Raku


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
4 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
7 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
2 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
10 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest ziemia (43%).
  Jesteś osobą praktyczną i skuteczną. Podchodzisz do większości spraw ze zdrowym rozsądkiem a Twój przyziemny sposób myślenia jest pomocny dla codziennych prac. Twoja słabość leży w twojej niechęci wprowadzania zmiany w Twoim życiu. Masz tendencje do tłumienia zarówno swojego jak i cudzego entuzjazmu.

 • Najsłabszym czynnikiem jest woda (9%).
  Jesteś w konflikcie ze swoimi emocjami. Utracenie chłodnego wizerunku przed innymi ludźmi jest dla Ciebie przerażającą myślą, nie mówiąc już o działaniu. Często odczuwasz brak współczucia dla innych w relacjach z innymi. Musisz nauczyć się rozumieć zarówno Twoje własne jak i cudze uczucia.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  9 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  0 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  14 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Zmienna. (61%)
  Możesz w wielu sprawach ociągać się, zwlekać z ich realizacją. Oczekujesz, żeby inni byli wyrozumiali w stosunku do Ciebie.

 • Najsłabszą jest jakość Stała (0%).
  Cieszysz się zmianą chociaż odczuwasz brak stałości potrzebnej do przeprowadzenia do końca spraw, którymi się zajmujesz.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Słońce w VIII domu: Alchemik. Sukcesy w innych sprawach poprzez związki, spółki.

  Człowiek opanowany nienasyconą żądzą zdobycia wiedzy w mrocznych tematach magii, nieśmiertelności czy okultyzmu. Chętnie też zajmuje się i mówi o sprawach zakazanych. Mało interesuje się światem zewnętrznym skupiając się bardziej na własnych przeżyciach. Człowiek taktowny i dyskretny, który ma talent do zarabiania pieniędzy. Zdobywa je nawet kosztem innych i zawsze myśli o wyciągnięciu korzyści osobistych. Pozbawiony skrupułów wykorzystuje ludzi dla swoich celów. Człowiek pozbawiony energii życiowej. Skłonności do marnotrawienia pieniędzy.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Księżyc w IX domu: Tęsknota za dalekimi krajami. Podróże, zmienne poglądy religijne i filozofie.

  Osoba kochająca podróże, szczególnie te dalekie. Wiele podróżuje, ale nigdy nie planuje gdzie będze następnego dnia. Czuje, że jest otoczony opieką boską, która pomaga mu znosić wszelkie trudy życia oraz odnaleźć sens życia. Człowiek odznaczający się głęboką wiarą i pobożnością. Chęć zdobywania nowych doświadczeń, które pozwolą poszerzać jego horyzonty. Często zmienia kierunek studiów nie mając konkretnego celu. Posiada cehy świętoszka. Ma bezsasadne, dogmatyczne poglądy i teorie. Cechuje go zbytnia pewność siebie i lekceważenie innych. Człowiek pozbawiony szerokich hryzontów myślowych.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Merkury w IX domu: Myślenie religijne. Dobry intelekt. Zdolności humanistyczne. Częste podróże.

  Człowiek o dużej wiedzy i zdolnościach umysłowych. Lubi podróże, dzięki którym zdobywa wiedzę i doświadcza interesujących przygód. Jego zdolności językowe sprawiają, że jest świetnym przewodnikiem wycieczek jak również umie je dobrze zaplanować. Znakomicie radzi sobie w rozpoznawaniu określonych miejsc i kierunków. Ma talent do wygłaszania kazań. Mówi dużo na temat wzniosłych spraw lecz trudno cokolwiek z tego zrozumieć. Wyraża swoje myśli słowami pozbawionymi głębszych treści. Gdy tylko jest to możliwe bez żadnych wątpliwości wyciąga korzyści finansowe z religii. Człowiek niezdecydowany, który wciąż podejmuje nowe działania i zmienia swoje poglądy.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Wenus w IX domu: Święta miłość. Zyski z podróży. Szczęście z religii lub filozofii.

  Człowiek odznaczający się optymizmem wobec życia i świata. Ogromne poczucie własnej wartości, którym potrafi zarazić innych. Ma przychylny stosunek do obcokrajowców. Lubi dalekie podróże, dzięki którym ma nadzieję na poznanie miłość swego życia. Niekiedy małżeństwa zawierane na obczyźnie. Bezkrytyczne uwielbienie dla miłości, którą traktuje jako sens życia. Skłonności do zbyt wysokiej oceny swych talentów. Odczuwa wewnętrzną presję widzenia wszystkiego w kolorowych barwach. Skłonności do popadania w długi oraz niepowodzenia w działalności związanej ze sztuką.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Mars w VII domu: Napięcie w związku. Namiętne lub niefortunne małżeństwo (zależne od aspektów). Konflikty powodujące rozpad małżeństwa.

  Człowiek szczery, naturalny i prosty. Cechuje go duża pobudliwość psychiczna jak i fizyczna. Jest pełen energii i odwagi. Reaguje spontanicznie, powodując często kłotnie, które uwalniają jego związek od złych emocji. Na bieżąco stara się wyjaśniać powstałe problemy. Chętnie podjemuje się różnych spraw i zazwyczaj załatwia je pomyślnie. W pożyciu bywa męczący przez swoją wieczną gotowość do walki nawet w stosunku do osoby bliskiej. Bywa że obraża ją z byle powodu.
  Od partnera wymaga bezwzględnego posłuszeństwa co powoduje rozwody w atmosferze nienawiści i publicznym praniu brudów. Człowiek działający szybko i bez zastanowienia. W kontaktach z innmi zachowuje się wrogo i napastliwie.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Jowisz w VII domu: Bogactwo w związku. Pomyślnosć w partnerstwie i małżeństwie.

  Osoba ufna, która hołduje związkom opartym na równouprawnieniu oraz wzajmenym zrozumieniu. Gotowość do składania i podejmowania się zobowiązań. Możliwy sukces zawodowy dzięki małżeństwu, które nierzadko źle się kończą. Człowiek, który ucieka gdy tylko poczuje ciężar związku. Osoba wygodnicka, która przecenia swoje zalety i ma wygórowane mniemanie o sobie. Osiąga szczęście dzięki licznym relacjom partnerskim.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Saturn w I domu: Nieufność. Ostrożny, światowy, uparty. Materialista.

  Osobowość warta zaufania, pracowita i praktyczna. Umie trzeźwo i bezstronnie ocenić rzeczywistość. Wytrwale dąży do określonych wcześniej celów. Cechuje go gotowość do ponoszenia konsekwencji za swoje postępowanie oraz brak wrażliwości na wpływy moralne i fizyczne. Postępuje w sposób uczciwy, otwarty i szczery. Potrafi być dyskretny i zachować umiar. Trudno zdobyć jego zaufanie, jest bojaźliwy, skryty i czasami zbyt surowy. Ma tendencje do popadania w depresję. Jego główne wady to oschłość, pesymizm, zrzędliwość, zbytni egoizm, brak wiary w siebie i sceptycyzm.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Uran w III domu: Niedoceniony geniusz. Wynalazca. Sprzeczne idee. Przesadność.

  Osoba głosząca zasadę wolności myśli. Jest żądna wiedzy i posiada umiejętność samodzielnego kształcenia się. Swoją wiedzę zdobywa często w sposób wykraczający poza schematy. Nie pozwala się ograniczać. W myśleniu nie opiera się na wzorach i ma zdolność do twórczych myśli. Człowiek gotowy do poświęceń, który kieruje się w swoim postępowaniu dobrem innych. Działa często bez przygotowania i planu. Osoba pełna niepokoju, będąca w ciągłym ruchu, tajemnicza. Człowiek odizolowany od społeczeństwa, wędrujący przez życie bez określonego celu. Brakuje mu skupienia, myśli o zbyt wielu sprawach naraz.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Neptun w VIII domu: Trans. Wrażliwość. Zawód i praca związana z finansami.

  Osoba wyposażona przez naturę w ogromną wyobraźnię i intuicję. Człowiek medialny, mający zdolność przewidywania przyszłości. W życiu codziennym towarzyszy mu poczucie, że jest otoczony opieką boską, któa pomaga mu pokonać wszelkie trudności. Ma predyspozycje do uzdrawiania dzięki swoim mocom duchowym. Ma dziwne życzenia seksualne, które trudno spełnić. Człowiek pozbawiony zdolnośći do krytycznej oceny zjawisk. Ma tendencję do używania ponad miarę wszelkich używek, które często powodują utratę świadomości lub wporwadzają w stan otępienia. Człowiek niewierny.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Pluton w VII domu: Skrajny związek. Współpraca. Samowystarczalność. Tajemniczość.

  Człowiek, który potrafi poświęcić się bez reszty dla małżeństwa, które traktuje jak nierozerwalną umowę. Ma nadzwyczajną siłę przyciągania oraz duże wpływy. W związku chce czuć się tym jedynym dla partera. Tego samego oczekuje od niego co może powodować kontrolowanie go czy zaborczość. Gdy zajdzie potrzeba wywiera presję na bliskiej osobie i wymusza od niej to co chce. Skłonności do przemocy fizycznej.

   Najsilniejsze domy:

  • IX (7 pkt, 21%)

   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

  • VII (4 pkt, 12%)

   Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.

  • VIII (4 pkt, 12%)

   Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Pannie.

  Porządnicki.

  Osoba spod tego znaku jest perfekcjonistą we wszystkim co robi. Na ogół skromna, spokojna choć bywa złośliwa. Posiada zamiłowanie do porządku, jest skrupulatna, staranna, pragmatyczna i troskliwa. Wszystko co jej dotyczy dokładnie przemyśli licząc tylko na siebie. Nie angażuje się w nic co nie ma racjonalnego uzasadnienia. Wierzy tylko w to co można udowodnić. Człowiek - Panna najchętniej zajmuje się szczegółowym planowaniem, obliczeniami i praktyczną stroną przedsięwzięcia. Ma obsesję na punkcie detali.W działaniu jego dewizą jest maksimum korzyści przy najmniejszym nakładzie pracy. W kontaktach z ludźmi kieruje się bardziej ich przydatnością dla własnych celów.
  Panna boi się zranienia więc trzyma innych na dystans stwarząjąc wrażenie niedostępnej. Jest bardzo wrażliwa na swoim punkcie i dlatego niechętnie znosi uwagi i krytykę choć sam lubi krytykować.
  Ma skłonności do przesadnej drobiazgowości oraz szuka problemów tam gdzie ich nie ma. Bardzo często popada w kompleks niższości. Jest również skłonna do narzekań i zgorzknienia.

  Partnerstwo: Panny są atrakcyjne dla przeciwnej płci. Zwracają na siebie uwagę dobrymi manierami i pięknym wysławianiem się. Może to prowadzić od jednego romansu do drugiego. Dzieje się tak dlatego, że Panny lubią używać w związku swojej wyobra?ni i kreatywno?ci. Nie powinny jednak ukrywać swoich uczuć. Nie powinny również okazywać swoich uczuć i wygłaszać swoich opinii bez zastanowienia.

  Zdrowie: Panny mają skłonno?ci do problemów z brzuchem i układem nerwowym

  Sprawdza się w zawodach krytyka lub ekonomisty. Poza tym zawody dla Panny to księgowy,lektor, pedagog, lekarz czy przyrodoznawca.

   Księżyc w Pannie.

  Człowiek rozsądny.

  Przedstawia osobę rozsądną, godną zaufania i niezawodną. Lubi porządek oraz stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Jest to człowiek przedsiębiorczy, zorganizowany, sumienny oraz opanowany. Stawia wysokie wymagania sobie jak i innym. Zazwyczaj nieśmiały i skromny. Lubi poczucie bezpieczeństwa.
  Posiada potrzebę doskonalenia swego wnętrza i samodyscypliny. W życiu jest ostrożny oraz ma skłonności do samokrytyki.
  Ludzi mających Księżyc w Pannie cechuje nadmierny perfekcjonizm we wszystkim, wiąże się to z krytykanctwem. Są oni nietolerancyjni, małostkowi, a ich przesadne dążenie do doskonałości często niszczy spontaniczność.
   Merkury w Pannie.

  Precyzyjny.

  Człowiek dokładny i precyzyjny. Cechuje go analityczny sposób myślenia. Umie oddzielić to co dobre od tego co złe. Myśli i decyduje trzeźwo, jest wyrazisty, mądry i metodyczny. Umiłowanie do szczegółów, przez co umyka mu perspektywa. Jest małostkowy, wiecznie niezadowolony z życia oraz bywa zazdrosny. Wszystko krytykuje.
   Wenus w Wadze.

  Harmonijna miłość.

  Osoba sympatyczna, pełna czaru i uroku. Lubi mieć wszystko uporządkowane, ma nienaganne maniery oraz uwielbia flirtować. Człowiek towarzyski i pociągający. Kobieta elegancka lecz czasem chłodna. Wadą jest niezdecydowanie, brak głębi, oraz często emocjonalna obojętność.
   Mars w Bliźniętach.

  Krytyk.

  Inteligencja oraz spryt. Umie trafnie, ostro, często złośliwie odpowiedzieć lub skomentować coś. Człowiek odznaczający się ogromnym sprytem i zręcznością. Dobrze radzi sobie w każdej sytuacji. Wie jak postępować by doprowadzić do osiągnięcia celu. Decyduje szybko i mądrze. Mężczyzna z poczuciem humoru, pomysłowy, wzbudzający zainteresowanie. Pełen uroku lecz niestały. Podchodzi do ludzi i różnych spraw z dystansem. Posiada łatwość wymowy. Szybko się denerwuje, ale nie trwa to długo. Ma trudności ze skupieniem się, jest niecierpliwy, zimny, cyniczny a swą złośliwością potrafi głeboko zranić.
   Jowisz w Raku.

  Gotowość niesienia pomocy.

  Duża wyrozumiałość i życzliwość dla wewnętrznych potrzeb i pragnień drugiego człowieka. Potrafi solidaryzować się uczuciowo z osobami cierpiącymi. Jest skory do pomocy i troskliwy. Zawsze stara się otaczać opieką ludzi, którzy sa w potrzebie czy odznaczają się słabością. Człowiek bardzo rodzinny, ceniący sobie miłość. Cechuje go moralna obojętność. Jego ogromna wyrozumiałość i tolerancja powodują, że \"odpuszcza\" każdemu kto naruszy jego godność. Brakuje konsekwencji oraz odpowiedzialności.
   Saturn w Koziorożcu.

  Metodyczny.

  Cechuje osoby o niebywale silnym pragnieniu odniesienia sukcesu. Człowiek, który wie co to ciężka praca i konsekwentnie dąży do zamierzonego celu. Cechuje go obiektywizm, trzeźwa, bezstronna ocena rzeczywistości, która pozwala wybrać najskuteczniejsze środki działania. Umiejętność narzucania sobie dyscypliny oraz wyciągania wniosków ze swoich błędów. Jest świadomy swoich zdolnośći. Podejście do ludzi zdystansowane i nacechowane powagą. Człowiek skłonny do podejrzeń i pełen niepokoju.
   Uran w Baranie.

  Silna wola.

  Swoboda w podejmowaniu decyzji i zgodnie z własną wolą. Silne poczucie niezależności i odrębności osobistej oraz dążenie do zachowania własnych poglądów. Pomysłowość oraz skłonność do poświęceń. Człowiek obdarzony cechami przywódczymi. Lubi jak się dużo dzieje wokół niego. Ma talent do interesów i pieniędzy. Słabością jest niecierpliwość, zbytnia bezpośredniość oraz brak taktu. Bywa prostacki, nieczuły oraz żyje w przeświadczeniu, że wie wszystko co konieczne i zawsze ma rację.
   Neptun w Pannie.

  Człowiek warty zaufania, któr potrafi zadbać o swoje sprawy życiowe. Zawsze zwraca uwagę na szczegóły, ceni sobie wszelkie stworzenia i z łatwością ulega sprawą związanym z duchowością. Osoba wzbudzająca sympatię, cierpliwa oraz odznaczająca się subtelną prostotą i umiarem. W działaniu rozważna. Czasami brakuje jej pewności siebie. W kontaktach z innymi niekiedy bywa powściągliwa i ostrożna.
   Pluton w Raku.

  Oznacza potrzebę bezpieczeństwa. Człowiek z wyobraźnią i intuicją która pomaga mu w odkrywaniu nowego świata. Umiejętność stwarzania pozorów oraz szeroko rozwinięte plany. Cechuje go duża potęga podświadomości. Słabością jest brak cierpliwości i bezcelowe postępowanie. Bywa nieprzyjźnie nastawiony do najbliższych.

   Najsilniejsze znaki:

  • Panna (9pkt, 18%)

   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.

  • Waga (6pkt, 12%)

   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

  • Strzelec (4pkt, 8%)

   Inspirowanie, obszerna wizja, entuzjastyczny, wyszukujący celu, prawdomówny, awanturniczy. Może być nierozważny, niepohamowany, nietaktowny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  I 11° Koziorożec
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w I domu.

  Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  XII 13° Strzelec
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • XII domu
   Dwunasty Dom to dom podświadomości i izolacji. Ukazuje Twoje ukryte siły i słabości (pragnienia), troski, ograniczenia, przeszkody, tajemnice, frustracje. Także mówi o zdolnościach do niesienia pomocy innym, zdolności do współczucia, zdolności do medytacji, duchowych długach do spłacenia. Wskazuje instytucje takie jak szpitale, więzienia, domy psychiatryczne, domy starców i siły zbrojne. Słowa kluczowe: Instytucje, obawy, ukryci wrogowie, duchowość, bezinteresowna służba dla ludzkości.


  • Strzelcu
   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.
  V 24° Byk
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • V domu
   Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.


  • Byku
   Stały i cierpliwy, silne wartości, nieustępliwy, ziemski, zachłanny, wielkie chęci. Może być uparty, nazbyt posesywny, pobłażający samemu sobie.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  01°
  21°
   
  28°
    
  16°
     
  28°

       3°

       7°

       0°
   
  12°
     
       4°
   


       4°
   
       6°
   
       7°

       7°
  14°
     
       2°
   
       3°
   


       1°
     
       4°
   
       2°
   

       
       6°

       1°
   
       4°
  21°
   
       1°
   
       4°

       7°
    
       6°
    
  26°
      
       3°
        

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności