Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Roger Moore

Data urodzenia: 14 października 1927r. godz. 00:45
Miejscowość: Londres (UK).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2425168.4236111

Znak zodiaku: Waga


09° 28` Ascendent  
Słońce
20° 34'
w Wadze


Księżyc
16° 47'
w Bliźniętach

Merkury
14° 49'
w Skorpionie

Wenus
11° 49'
w Pannie

Mars
22° 33'
w Wadze

 

18° 52`Medium Coeli  
Jowisz
25° 37'
w Rybach

Saturn
05° 05'
w Strzelcu

Uran
00° 39'
w Baranie

Neptun
28° 15'
w Lwie

Pluton
02° 34'
w Raku


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
9 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
8 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
4 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
2 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest ogień (39%).
  Jesteś wysoko zmotywowaną osobą z wieloma celami i aspiracjami na przyszłość. Jesteś pełen życia i spontaniczności. Lubisz częste wyzwania losu. Twój entuzjazm jest niepowstrzymany. Twoja słabość leży w Twojej tendencji do przesady i niezdolności by poradzić sobie w przyziemnych aspektach życia.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ziemia (9%).
  Masz trudność z radzeniem sobie z problemami życia codziennego. Praktyczne codzienne prace pomocnicze wydają się poza twoimi możliwościami.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  10 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  6 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  5 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Kardynalna. (48%)
  Jesteś osobą cieszącą się wyzwaniami i działaniem. Stajesz się sfrustrowany kiedy nie widzisz żadnej szansy na zmiany. Oczekujesz, żeby inni również podążyli za Twoimi ideami.

 • Najsłabszą jest jakość Zmienna (24%).
  Znajdujesz trudność w dostosowaniu się do nowych sytuacji. Jesteś nieelastyczny wobec zmian i innych ludzi.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Słońce w IV domu: Glębia duchowa. Pomyślność w życiu rodzinnym, mieszkanie, nieruchomości.

  Człowiek o zdolnościach przewidywania i przeczuwania. Ma tendencje do przeżywania uczuć i kierowania się nimi. W jego życiu przeważa tradycja oraz dom rodzinny. Człowiek godnie stojący na czele rodu. Jest też silnie przywiązany do ojczyzny. Cechuje go pewność siebie, siła oraz dążenie do równowagi wewnętrznej i zewnętrznej. Tendencje do skupiania się na własnych przeżyciach okazując przy tym brak zainteresowania światem zewnętrznym. W domu narzuca swoją wolę i potrafi być bezwzględny. Przesadna uczuciowość, tchórzliwość. Przedkłada własny interes nad dobro inych. Nie umie sobie radzić z problemami czy z rzeczywistością, bywa przygnębiający.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Księżyc w XI domu: Uczucia przyjaźni. Popularność towarzyska. Duże grono znajomych i przyjaciół.

  Silnie rozwinięta umiejętność przystosowania się. Odczuwa pragnienie zawierania nowych przyjaźni i doskonale się sprawdza jako przyjaciel. Zawsze gotowy poświęcić swój czas i pomóc czy też spełnić pragnienia swych przyjaciół. Człowiek ogólnie towarzyski, mający wielu przyjaciół na których może liczyć. Z drugiej strony jego zmienne usposobienie i skłonności do intryg nie sprzyjają długotrwałym przyjaźniom. Osoba, która nie wnika w istotę rzeczy, jest kłótliwa i szybko wpada w irytację.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Merkury w IV domu: Myślenie nie wykraczające poza znane sobie ramy. Zmiany miejsca zamieszkania.

  Odznacza się dużą sprawnością i wydajnością intelektualną. Często żyje w świecie fantazji. Myślenie tendencyjne i ograniczone. Daleko posunięta empatia. Ma łatwośc wymowy i zdolność szybkiego radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Wadą jest wyrażanie swojej przewagi intelektualnej nad innymi. Skłonności do pozowania na znawcę tematu w każdej dziedzinie. Pospolite myślenie.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Wenus w II domu: Midas. Sukcesy finansowe (przy dobrych aspektach).

  Osoba dążąca do uzyskania bezpieczeństwa pod względem finansowym jak i emocjonalnym. Ceni sobie wygodę oraz posiadanie szczególnie w sferze materialnej przy czym kieruje się rozsądkiem jeśli chodzi o postępowanie pieniądze. Obdarzona talentem w przedsięwzięciach dotyczących szczególnie tego co odznacza się pięknem. Wenus w II domu oznacza nadmierne przywiązywanie wagi do rzeczy zewnętrznych oraz przedkładanie własnego interesu nad dobro innych. Zachowanie czy też wygląd odmienne od ogólnie przyjętych. Uważa, że uczucia można nabyć za pieniądze.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Mars w IV domu: Psychiczny bunt. Kłopoty w życiu rodzinnym. Straty nieruchomości.

  Człowiek, który zawsze i na wszystko zwraca baczną uwagę. Posiada chęć przewagi nad otoczeniem, która umożliwiłaby decydowanie o nich według własnej woli. Jego celem jest możliwość decydowania o sobie. Nie daje się podporządkować innym. Często jest osobą, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa w rodzinie. Osobnik pełen agresji niekiedy napstliwy. Jest kłótliwość, niespokjny i łatwo unosi się gniewem. Zbyt szybko podejmuje decyzje. W domu rodzinnym nierzadko się przeciwstawia, głównie ojcu co prowadzi do konieczności opuszczenia rodziny.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Jowisz w IX domu: Godność kapłańska. Sukcesy w religii i prawie. Podróże zagraniczne.

  Cechuje go głęboka religijność wobec której jest bezkrytyczny. Chęć posiadania wiedzy, którą potrafi zdobyć bez wysiłku dzięki czemu może robić karierę naukową. Zna się na wielu dziedzinach. Chętnie udziela porad i robi to doskonale. Człowiek, który umie radzić sobie w różnych sytuacjach i zawsze można na nim polegać. Jego zachowanie często jest odmienne od powszechnie przyjętych. Lekceważy innych, ma wygórowane mniemanie o sobie a swoje poglądy czy opinie uważa za jedynie słuszne. Nakłania innych do przestrzegania zasad moralnych, które uważa za świętość.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Saturn w V domu: Trema, pechowiec. Straty na spekulacjach. Frustracje w romansach. Kłopoty poprzez dzieci.

  Człowiek miły, życzliwy i otwarty. Chętnie wyraża swoje uczucia i daje powody do uznania. Życie traktuje poważnie i zdaje sobie sprawę ze swojej niezwykłości. Umiejętność pokazywania siebie oraz tego co umie. W partnerstwie jest opiekuńczy niemal jak matka. Działa z dużą rozwagą i potrafi mówić szczerze o swoich błędach. Dzieci traktuje dośc surowo, okazując przy tym swoją wyższość. Skryte wyrzuty sumienia i rozczarowania. Człowiek pozbawiony chęci do życiowych przyjemności. Jest małostkowy, zbyt poważny i pozbawiony spontaniczności. Uważa, że nie ma prawa do miłości przez co spotykają go w niej niepowodzenia.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Uran w IX domu: Wolność wiary. Niespodziewane podróże. Nieortodoksyjne poglądy filozoficzne.

  Oznacza człowieka postępowego z otwartym umysłem. Wyznaje zasadę wolności myśli i swobody działania. Zawsze chodzi własnymi ścieżkami poszukując sensu w życiu. Ma rzadko spotykane zdolności umysłowe i jest nastawiony na działalność społeczną. Kieruje nim chęć dokładnego poznania tajemnic istnienia. Częste podróże. Indywidualista pod każdym względem. Nie umie podporządkować się obowiązującym normom i zbytnio zachwyca się swoją osobą. Uważa, że posiada wiedzę dostępną tylko dla wtajemniczonych i jest wybrańcem Boga. Dziwaczny system poglądów, pojęć i idei. Mogą go spotkać przykre sytuacje w zagranicznych podróżach.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Neptun w II domu: Bezpieczeństwo duchowe. Obojętność na pieniądze.

  Człowiek mocno wierzący w opiekę boską, która prowadzi go przez życie i pomaga pokonać wszelkie trudności. Chętnie korzysta ze wszystkiego co mu przyniesie życie. Świadomość swoich umiejętności i licznych talentów, dobre wyczucie przedsięwzięć przynoszących duże zyski. Korzyści finansowe dzięki pracy artystycznej. Z drugiej strony ma skłonności do życia z pracy innych. Brak odpwowiedzialności i niechęć do pracy. Zbytnie przywiązanie do opinii innych na temat swojej osoby. Tendencje do prowadzenia podejrzanych intersów, oszustw a nawet kradzieży.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Pluton w XI domu: Dozgonna przyjaźń. Wpływ na innych. Towarzyskość.

  Człowiek dobrej woli, Przyjaźń traktuje jako umowę o wzajemności i jest kierowany poczuciem obowiązku bycia z przyjacielem na dobre i na złe. Szuka bliskich przyjaźni, które mają trwać do końca życia. Przywódczy reformator. Człowiek podejrzany, wstępujący w stowarzyszenia siejące zniszczenie. Wywołuje przerażenie wśród przyjaciół i jest trudny w pożyciu. Skłonności do nadużyć, szantażu i przemocy.

   Najsilniejsze domy:

  • IV (7 pkt, 23%)

   Czwarty Dom to dom Twoich korzeni, poczucia bezpieczeństwa, rodziny, zakończenia wszelkich spraw. Opisuje twoje korzenie, twoje dziedzictwo i twoje życie prywatne. Jest to także dom końca spraw - ukazuje finał spraw, których się podjąłeś, końcowych lat życia. Słowa kluczowe: życie rodzinne, korzenie, rodzina i relacje, biologiczne dziedzictwo, miejsce zamieszkania.

  • XI (4 pkt, 13%)

   Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność

  • II (3 pkt, 10%)

   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Wadze.

  Artysta.

  Ludzi urodzonych pod znakiem Wagi cechuje przede wszystkim harmonia, równowaga i sprawiedliwość. Są ambitni, systematyczni, pełni dobrej woli i życzliwości. W ich życiu dominuje takt, pogoda ducha, uczciwość i wdzięk. Człowiek - Waga zawsze uważa aby nikogo nie urazić. Unika kłótni i ostrych starć. Jest czarujący i miły, otwarty na świat, rozumiejący ludzi i ich sprawy. Ważną potrzebą Wagi jest luksus i dąży do tego żeby go osiągnąć.
  Urodzeni pod tym znakiem cenią sobie wolnośc i niezależność wewnętrzną mimo całego oddania się drugiej osobie. Potrafią wybaczać, są tolerancyjni i otwarci na wszelkie nowości.
  Słabą stroną Wagi jest niezdecydowanie. Podejmowanie decyzji sprawia jej problemy. Wśród ludzi szukają osób zamożnych i z dobrą pozycją społeczną. Wagi potrafią tak jak nikt korzystać ze znajomości i protekcji. Bywają wyrachowane i wyrafinowane. Często ulegają wpływom innych. Czasem są groźne, uparte, podejrzliwe, złośliwe, fanatyczne i nieobiektywne, a przede wszystkim leniwe.

  Partnerstwo: Wagi powinny być czujne w romansach ponieważ mają skłonno?ci do flirtów. Przyciągają uwagę płci przeciwnej ale powinny być ostrożne ponieważ są bardzo uczuciowe i łatwo jest im się zaangażować - choć często mają problemy z oceną czy jest to dla nich dobre czy nie. Wagi powinny dobrze się zastanowić zanim zrobią pierwszy krok bo czasem może to wywołać skandal. Nie każda osoba płci przeciwnej jest osobą godną ulokowania w niej uczuć - o tym Wagi czasem zdają się zapominać. Powinny pamiętać o tym, że niektóre osoby są rajem dla oczu - a równocze?nie piekłem dla duszy.

  Zdrowie: Wagi mają skłonno?ci do problemów z nerkami i plecami

  Sprawdzają się w zawodach które wnoszą do świata piękno lub mają związek z muzyką, tańcem, teatrem, modą kwiatami, farbami. Sprawdzą się również jako przedstawiciele, akwizytorzy, dyplomaci i pośrednicy.
   Księżyc w Bliźniętach.

  Ciekawy świata.

  To człowiek spragniony wiedzy i ciekawy świata. Interesuje się wszystkim, jest komunikatywnynym i otwartym intelektualistą. Lubi dyskusje oraz chętnie wymienia się myślami. Cechuje go spryt, beztroska, czujność oraz ekspresja. Osoba, która ciągle analizuje wszelkie uczucia.
  Jest osobą sceptyczną. Trudno jej się zobowiązać do czegoś. Uważa, że wszystko wie najlepiej.
  Bywa cyniczny, małostkowy i powierzchowny.
    Merkury w Skorpionie.

  Demaskator.

  Człowiek tropiciel. Bada wszystko, kierowany ciekawością lubi odkrywać wszelkie tajemnice i zagadki. Lubi łamać również wszelkie zakazy sprawdzając co się za nimi kryje. Jest bardzo impulsywny i przenikliwy. Nie brakuje mu również konsekwencji i determinacji. Wadą jest ogromny pesymizm, podstępność oraz nieufność. Często swoimi ostrymi słowami, intrygami i śledzeniem życia innych rani ich.
   Wenus w Pannie.

  Nieśmiała zmysłowość.

  Człowiek warty zaufania i pomocny. Opanowany i praktyczny. W kontaktach z ludźmi raczej ostrożny, umie panować nad sobą. Nadmierny krytycyzm powoduje opóźnienia w podejmowaniu decyzji. Osoba pruderyjna, często wyrachowana, przesadnie moralna oraz nadmiernie cnotliwa.
   Mars w Wadze.

  Dyplomata.

  Odznacza się dyplomacją. Potrafi przemyśleć plan działań biorąc pod uwagę działania innych. Dopracowany w każdym szczególe ale tylko w teorii. Zwleka z podejmowaniem decyzji, waha się. Łatwiej mu przychodzi podejmowanie decyzji za innych. Bez problemu można wpłynąć na zmianę jego myślenia czy postępowania. Mężczyzna pełen wdzięku, odznaczający się wyczuciem w kontaktach z innymi ludźmi. Jest zadbany, elegancki oraz nacechowany wyszukaną grzecznością zwłaszcza wobec kobiet, które to potrafi uwodzić z klasą. Mars w Wadze to brak zdecydowania oraz związana z tym nadmierna kompromisowość. Snuje plany lecz ma problemy z ich realizacją.
   Jowisz w Rybach.

  Miłość bliźniego.

  Duża skłonność do poświęceń. Człowiek zawsze chętny do niesienia pomocy. Zawsze kieruje się w postępowaniu życzliwością i działa ze szlachetnych pobudek. Na każdym kroku umie okazać dobroć i jest wyrozumiały w stosunku do ludzi potrzebujących czy cierpiących. Ogarnia ludzi nadzięją w to, że będzie lepiej, że coś się powiedzie. Marzyciel. Często nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji własnych poczynań. Dwulicowość. Sam nie wie użalać czy zachwycać się nad sobą.
   Saturn w Strzelcu.

  Ambitny, moralista.

  Umiejętność uszanowania poglądów, upodobań czy wierzeń innych ludzi. W życiu kieruje się powagą, szczerością oraz dobrocią wobec ludzi. Intuicyjnie wyczuwa sytuacje, w której może się znaleźć. Silna wrażliwość, humanitarność oraz szerokie horyzonty myślowe. Z drugiej strony osoba pełna skrajności. Skostniały dewot lubiący prawić morały. Ciężko przyjmuje porażki związane z tym, że ktoś może być lepszy od niego. Silna chęć dominacji nad otoczeniem.
   Uran w Baranie.

  Silna wola.

  Swoboda w podejmowaniu decyzji i zgodnie z własną wolą. Silne poczucie niezależności i odrębności osobistej oraz dążenie do zachowania własnych poglądów. Pomysłowość oraz skłonność do poświęceń. Człowiek obdarzony cechami przywódczymi. Lubi jak się dużo dzieje wokół niego. Ma talent do interesów i pieniędzy. Słabością jest niecierpliwość, zbytnia bezpośredniość oraz brak taktu. Bywa prostacki, nieczuły oraz żyje w przeświadczeniu, że wie wszystko co konieczne i zawsze ma rację.
   Neptun w Lwie.

  Osoba mająca poczucie własnej wartości, ambicję oraz szacunek dla samego siebie. Cechuje ją zdolność przewidywania, wielkoduszność i współczucie dla innych. Działa z rozwagą i skrupulatnie wywiązuje się z podjętych obowiązków. Chętnie oferuje swoją pomoc działając przy tym ze szlachetnych pobudek. Przy złych aspektach Neptun w Lwie może oznaczać, że człowiek jest gwałtowny w swoim postępowaniu. Bywa że emocje biorą górę nad rozumem i nie umie panować nad sobą.
   Pluton w Raku.

  Oznacza potrzebę bezpieczeństwa. Człowiek z wyobraźnią i intuicją która pomaga mu w odkrywaniu nowego świata. Umiejętność stwarzania pozorów oraz szeroko rozwinięte plany. Cechuje go duża potęga podświadomości. Słabością jest brak cierpliwości i bezcelowe postępowanie. Bywa nieprzyjźnie nastawiony do najbliższych.

   Najsilniejsze znaki:

  • Baran (5pkt, 10%)

   Pełen energii, niezależny, śmiały, odważny, stanowczy, ognisty, inspiracyjny, bezpośredni, decydujący. Może być impulsywny, niecierpliwy, agresywny, bez subtelności.

  • Lew (5pkt, 10%)

   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

  • Waga (5pkt, 10%)

   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  IX 05° Baran
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w IX domu.

  Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  V 29° Skorpion
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • V domu
   Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.


  • Skorpionie
   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.
  III 28° Panna
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • III domu
   Trzeci Dom to miejsce wszelkich sposobów komunikowania się, najbliższego otoczenia. Odnosi się do rodzeństwa, bezpośreniego otoczenia i wskazuje krótkie podróże. Słowa kluczowe: procesy umysłowe i komunikacja, aktywne poszukiwanie wiedzy, nauka w dzieciństwie, rodzeństwo, krótkie podróże, telepatia i umysłowa energia.


  • Pannie
   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  20°
  16°

       3°
  14°
   
       2°
  11°
   
       5°

       3°
  22°

       2°

       6°
    
  25°
      
       3°

     
       7°
    

       
       6°

       4°
  28°
       
       3°

       6°

       3°

       
       7°

       2°

       1°
   

    
       5°
     
       5°
     
  18°

       1°

       3°
    
       4°
        

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności