Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Robbie Williams

Data urodzenia: 13 lutego 1974r. godz. 15:20
Miejscowość: Stoke-on-Trent (UK).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2442092.0347222

Znak zodiaku: Wodnik


25° 07` Ascendent  
Słońce
24° 26'
w Wodniku


Księżyc
19° 07'
w Skorpionie

Merkury
11° 23'
w Rybach

Wenus
25° 48'
w Koziorożcu

Mars
22° 31'
w Byku

 

27° 04`Medium Coeli  
Jowisz
24° 24'
w Wodniku

Saturn
28° 19'
w Bliźniętach

Uran
27° 45'
w Wadze

Neptun
09° 17'
w Strzelcu

Pluton
07° 02'
w Wadze


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
1 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
7 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
11 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
4 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest woda (48%).
  Mówisz to, co podpowiada Ci serce. Jesteś osobą współczującą, troskliwą z naturą silnie intuicyjną. Cenisz swoje osobiste relacje, w których często pełnisz rolę opiekuna. Twoja słabość leży w tym, że tracisz obiektywizm kiedy jest to konieczne. Często reagujesz bez zastanowienia się przyjmując pierwszą myśl za słuszną.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ogień (4%).
  Masz trudność aby być zmotywowanym z powodu odczuwania braku wiary w siebie nawet wtedy by osiągnąc osobiste cele. Możesz doświadczać ogólnego braku entuzjazmu, czując się przygniatany przez zmiany.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  7 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  9 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  9 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:


  Jakości są wyrównane w Twoim horoskopie urodzeniowym.


  Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Słońce w VIII domu: Alchemik. Sukcesy w innych sprawach poprzez związki, spółki.

  Człowiek opanowany nienasyconą żądzą zdobycia wiedzy w mrocznych tematach magii, nieśmiertelności czy okultyzmu. Chętnie też zajmuje się i mówi o sprawach zakazanych. Mało interesuje się światem zewnętrznym skupiając się bardziej na własnych przeżyciach. Człowiek taktowny i dyskretny, który ma talent do zarabiania pieniędzy. Zdobywa je nawet kosztem innych i zawsze myśli o wyciągnięciu korzyści osobistych. Pozbawiony skrupułów wykorzystuje ludzi dla swoich celów. Człowiek pozbawiony energii życiowej. Skłonności do marnotrawienia pieniędzy.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Księżyc w V domu: Współgrający. Liczne przygody miłosne, skłonność do dużej rodziny, niestałość uczuciowa.

  Lubi robić rzeczy, które go bawią i pozwalają na przyjemne spędzenie czasu. Chętnie bierze aktywny udział w projektach, które wnoszą coś nowego i powodują ożywienie oraz przy których można się świetnie bawić. W życiu ulega impulsom i często żyje chwilą. Lekko podchodzi do życia i potrafi się z niego cieszyć. Człowiek twórczy i odznaczający się gwałtownością uczuć. Nie można na nim polegać i trudno czasem przewidzieć jego zachowanie. Lekceważy innych i jest zbyt pewny siebie. Pozbawiony wiary we własne możliwości. Często zmienia poglądy i upodobania i ma skłonności do ryzyka.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Merkury w IX domu: Myślenie religijne. Dobry intelekt. Zdolności humanistyczne. Częste podróże.

  Człowiek o dużej wiedzy i zdolnościach umysłowych. Lubi podróże, dzięki którym zdobywa wiedzę i doświadcza interesujących przygód. Jego zdolności językowe sprawiają, że jest świetnym przewodnikiem wycieczek jak również umie je dobrze zaplanować. Znakomicie radzi sobie w rozpoznawaniu określonych miejsc i kierunków. Ma talent do wygłaszania kazań. Mówi dużo na temat wzniosłych spraw lecz trudno cokolwiek z tego zrozumieć. Wyraża swoje myśli słowami pozbawionymi głębszych treści. Gdy tylko jest to możliwe bez żadnych wątpliwości wyciąga korzyści finansowe z religii. Człowiek niezdecydowany, który wciąż podejmuje nowe działania i zmienia swoje poglądy.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Wenus w VII domu: Szczęście w miłości. Sukcesy w małżeństwie i partnerstwie.

  Osoba odznaczająca się optymizmem, nadmierną uczuciowością oraz gotowością do poświęceń. Umie zmienić swoje zachowanie by zadowolić swego partnera co daje jej szczęście w związkach. Osoba sympatyczna, kontaktowa i otwarta. Ogromne poświęcenie dla bliskiej osoby oraz wierność. Zwykle też ma powodzenie w interesach. Jednak wszystko to robi do czasu gdy miną pierwsze uniesienia. Później doznaje rozczarowania obowiązkami, które wynikają z zawarcia związku. Często bagatelizuje kłopoty, robi pewne rzeczy bez rozmysłu i jest zmienna. Ma tendencje do zazdrości.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Mars w XI domu: Wspólnota walki. Niepopularnośc towarzyska. Kłopoty poprzez przyjaciół.

  Człowiek, który stawia na uczciwość w stosunkach z innymi. Ogromne pokłady energii życiowej, które pozwalają na walkę w obronie siebie i swych przyjaciół. Odważne plany życiowe, które z wielkim zaangażowaniem wprowadza w życie. Człowiek, który poświęci wiele jak nie wszystko dla swoich przyjaciół jednak oczekuje od nich rewanżu. Zbyt często stawia sprawę na ostrzu noża co powoduje, że jest duża rotacja wśród jego przyjaciół. Skłonności do zbyt wysokiej samooceny, kłótliwość oraz nieumiejętność dostosowania się. Przesadne domaganie się pochlebstw.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Jowisz w VIII domu: Bogactwo głębi. Spadki pieniężne poprzez małżeństwo.

  Człowiek przepełniony dumą i świadomy własnej wartości. Preferuje życie wewnętrzne ponad otaczająca go rzeczywistość. Nawet z nieszczęścia wychodzi obronną ręką bogatszy o doświadczenia, które przyświecają mu w dalszej drodze. Tajemnice stanowią dla niego wyzwanie. Za wszelką cenę usiłuje poznać ich sens. Sprzyja mu szczęście w grach losowych. Często przesadnie zachwyca się sobą i jest zarozumiały. Potrafi posłużyć się innymi by osiągnąć to co sobie zaplanował. Wykorzystuje do tego zależności, które sam tworzy.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Saturn w XII domu: Stara dusza. Chorobliwe fantazjowanie. Możliwość zdrady.

  Osoba świadoma własnej niedoskonałości. Cechuje ją bogactwo myśli oraz zdolność do poświęceń. Wierzy, że jest otoczona opieką boską, która wskazuje mu drogę w zyciu. Człowiek, który poszukuje prawdy o ludziach, życiu i świecie. Chętnie żyje w odosobnieniu pogrążając się w myślach. Jednak ta kontemplacja skutkuje poczuciem opuszczenia oraz braku szczęścia. Człowiek niezdecydowany, który często nie umie sobie radzić w życiu. Ucieczka od wszystkiego czego nie można racjonalnie uzasadnić. Osoba nieprzyjemna w obejściu, agresywna i bezwzględna.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Uran w IV domu: Bezpaństwowiec. Niestałość życia rodzinnego. Narzucanie zmian.

  Najlepiej odnajduje się w towarzystwie ludzi podobnych do niego. Nie toleruje stagnacji i wykazuje brak zainteresowania do jednego miejsca. Chęć bycia wolnym powoduje, że bardzo szybko wyzwala się od rodzinnych więzi lub zobowiązań. W każdej dziedzinie swojego życia lubi zmiany. Odrzuca wszelkie schematy i tradycje podążając własną drogą. Człowiek wyalienowany. Z dystansem podchodzi do rodziny i wszelkich obyczajów. Wielki indywidualista, kierujący się w życiu własnymi ideami. Ma swój sposób na życie.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Neptun w V domu: Sztuka uwodzenia. Szukanie przyjemności. Łatwość wpadania w znudzenie.

  Talent artystyczny i duże możliwości twórcze. Potrafi zrezygnować z własnych potrzeb by obdarować innych i nierzadko utożsamia się z nimi.
  Łatwo wczuwa się w stan duchowy drugiej osoby. Wykazuje dużo fantazji we flircie czy uwodzeniu. W miłości sporo rozczarowań przez jej idealizowanie. Zakochuje się w ludziach, którzy są odmienni pod każdym względem od niego. Na darmo dąży do znalezienia swojego ideału co może być przyczyną jego samotności. Brakuje mu inicjatywy i chęci działania. Bywa perwersyjny. Chęć zadowalania tylko siebie, zapomina o wszelkich zasadach gry. Romanse, z którcyh chce się uwolnić. Łatwo zbacza na złą drogę.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Pluton w IV domu: Rodzinna walka o wladzę. Wiele zmian w domu i otoczeniu.

  Oznacza zasadnicze odcięcie się od świata zewnętrznego i wewnętrznego. Trwała przemiana często na skutek waśni rodzinnych lub nieciekwych wrunków lokalowych. Przobrażanie wartości rodzinnych zmierzające do radykalnej zmiany na lepsze. Niewyobrażalnie mocne przywiąznie do rodziny i do wszystkiego co ma z nią związek. Na skutek zahamowań wewnętrznych nie ma siły ani chęci oderwać się od rodziców. Silny związek z nimi nie pozwala mu na wytyczenie swojej drogi w życiu. Jest typowym przykładem młodego ptaka który nie z własnej woli na zawsze pozostaje w gnieździe.

   Najsilniejsze domy:

  • V (4 pkt, 17%)

   Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.

  • VIII (4 pkt, 17%)

   Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.

  • IV (2 pkt, 8%)

   Czwarty Dom to dom Twoich korzeni, poczucia bezpieczeństwa, rodziny, zakończenia wszelkich spraw. Opisuje twoje korzenie, twoje dziedzictwo i twoje życie prywatne. Jest to także dom końca spraw - ukazuje finał spraw, których się podjąłeś, końcowych lat życia. Słowa kluczowe: życie rodzinne, korzenie, rodzina i relacje, biologiczne dziedzictwo, miejsce zamieszkania.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Wodniku.

  Indywidualista.

  Osoby urodzone pod tym znakiem cechuje wybitna zdolność do myślenia abstrakcyjnego, racjonalność, uczciwość, sprawiedliwość, pomysłowość oraz oryginalność. Wodniki potrzebują dużo swobody i dążą do niezależności. Do wszystkiego co robią muszą mieć przekonanie a ich działania wynikają z chęci wyróżnienia się z tłumu. Człowiek - Wodnik znosi wszelkie różnice, chce wprowadzać równość między biednym a bogadym, kobietą i mężczyzną, panem i niewolnikiem. Jest obiektywny i potrafi ogarnąć spojrzeniem cała sytuację oraz dokonać prawidłowej jej oceny. Postrzega świat w sposób logiczny, patrzy na świat z perspektywy zauważając więcej niż inni.
  W życiu codziennym Wodniki są pełne kaprysów i szorstkości. Są gadatliwi, niecierpliwi i często nieobliczalni. Wodnik kwestionuje prawie wszystko, narzuca innym swoją wolę i poglądy. Miewa kłopoty z konsekwencją oraz nie umie się podporządkować. Jego kompleksy prowadzą do przeceniania siebie. Jest bezosobowy, nietolerancyjny i uparty. Przez swoją chęć posiadania wszystkiego pod kontrolą często bywa samotny i uznawany za dziwaka.

  Partnerstwo: Wodniki są romantyczne, mają skłonno?ci do idealizowania ukochanej osoby i stawiania jej na piedestale. Gdy sprawy w związku idą nie po ich my?li, pozbywają się złudzeń i są skrajnie nieszczę?liwe. Zazwyczaj są wierne i lojalne ale od czasu do czasu odzywają się w nich cechy całkowicie przeciwne. Muszą się uczyć jak podtrzymywać związek i zadowolenie partnera. Zazwyczaj wpadają w kłopoty z powodu zbyt dużej aktywno?ci albo z powodu ?le ulokowanego zaufania. Powinny się czę?ciej zastanawiać przy podejmowaniu decyzji sercowych - lepsze to niż pó?niejsze żale i cierpienia.

  Zdrowie: Wodniki mają skłonno?ci do problemów z nogami i z układem nerwowym

  Sprawdza się w zawodach dających swobodę działania np. jako pracownik marketingu, reklamy czy PR-u. Będzie również dobrym wynalazcą, naukowcem, programistą komputerowym czy astrologiem.
   Księżyc w Skorpionie.

  Czarodziejka.

  Osoba z Księżycem w Skorpionie od dzieciństwa odczuwa pociąg do tego co zakazane, tajemnicze i nieodkryte. Posiada pasję i samozaparcie. Silna uczuciowość, niesamowita moc pragnienia oraz instynktowna natura. W życiu ceni sobie prywatność, jest dociekliwa i uparta. Jest również skomplikowana.
  Słabością jest chęć manipulowania i kontrolowania innych. Stwarza relacje, które pozwalają uzależnić psychicznie innych od siebie.
  Człowiek zazdrosny, bezwzględny i bardzo pamiętliwy. Jest również chciwy, mściwy oraz grozi mu nadmierna obsesja zdobycia władzy. Ma skłonnosći do popadania w depresję.
   Merkury w Rybach.

  Myślący odczuciami.

  Znakomity doradca. Jest empatyczny, ma ogromną wyobraźnię. Cechuje go również umiejętność łączenia ze sobą faktów, zdarzeń itp. tak, że pojawienie się w świadomości jednych powoduje uświadomienie sobie innych. Sposób wyrażania się silnie działający na wyobraźnię. Słabością jest myślenie niezwiązane z realnym życiem oraz drazliwość i uleganie wpływom.
   Wenus w Koziorożcu.

  Głęboka, poważna miłość.

  Człowiek opanowany i uważny. Miłość jest dla niego sprawą dużej wagi. Jednak trzeba dużo czasu żeby go rozruszać, ale gdy już to nastąpi zwykle trwa długo. Osoba wzbudzająca zaufanie i gotowa do ponoszenia konsekwencji za swoje postępowanie. Kobieta u boku której można znaleźć oparcie i wierność. Stara się mieć wszystko pod kontrolą. Człowiek pozbawiony umiejętności okazywania uczuć, pełen zahamowań i chłodu. Pozbawony również poczucia humoru.
   Mars w Byku.

  Obrońca.

  Niesamowity upór, wytrzymałość i niezłomność. Wszelkie decyzje podejmuje z rozwagą, gdyż dla niego raz podjęta decyzja jest nieodwracalna. Powoli, ale konsekwentnie dąży do zamierzonego celu. W pracy jest pilny i wytrwały,
  szczególnie gdy zachęci się go finansowo. Mężczyzna na którym można
  polegać, chętnie się opiekuje innymi oraz jest dobrym kochankiem. Bardzo zmysłowy i czuły. Jednak bywa zaborczy, gwałtowny i mściwy. Szczególnie źle znosi niemożność zaspokojenia jakiejś potrzeby, głownie seksualnej lub osiągnięcia jakiegoś celu. Wtedy potrafi być agresywny.
   Jowisz w Wodniku.

  Równość i braterstwo.

  Uwielbienie i szacunek dla możliwości podejmowania decyzji zgodnie z własną wolą. Pragnienie równouprawnienia oraz dążenie do zniesienia wszelkich różnic. Człowiek szanujący wszystko co właściwe nowym czasom. Jego ideał to sszczęśliwe społeczeństwo, równość i możliwość samostanowienia. Typ samotnika niewnikającego w istotę rzeczy. Postępowanie niezgodne z przyjętymi zasadami.
   Saturn w Bliźniętach.

  Naukowy, intelektualny.

  Pełen skupienia oraz powagi. Saturn w Bliźniętach w swoim najtrudniejszym kształcie oznacza utrudnienie dostępu do cech typowych dla znaku Bliźniąt takich jak ciekawość świata czy rozległość zainteresowań.
   Uran w Wadze.

  Obrona wolności w wyborze partnerów.

  Człowiek wyposażony przez naturę w intuicję, otwartość oraz rozwagę. Myślenie jasne, duża zdolność tworzenia w myślach rozmaitych obrazów. Ogromna tajemna siła, którą przyciaga do siebie innych ludzi. Ceni sobie niezależność w związku i nie znosi gdy ktoś zajmuje się jego sprawami wbrew jego woli co często powoduje kłopoty w partnerstwie. Problemy z tworzeniem trwałych związków. Człowiek niespokojny, czasami ekscentryczny.
   Neptun w Strzelcu.

  Posiada predyspozycje do tworzenia śmiałych planów dotyczących przyszłości. Z łatwością dociera do istoty bodźców postępowania innych. Duża intuicja i talent twórczy. Człowiek o poglądach wyrażających postęp szczególnie jeśli chodzi o sprawy odnoszące się do życia wewnętrznego człowieka. Bywa czasem nazbyt wrażliwy oraz zbyt emocjonalny.
   Pluton w Wadze.

  Człowiek starający się postępować zgodnie z prawem. Ceni sobie równowagę na każdej płaszczyźnie, ma naturę estety. Posiada łatwość wprowadzania nowatorskich ideii wśród ludzi. Problemy w związkach partnerskich.

   Najsilniejsze znaki:

  • Ryby (6pkt, 15%)

   Współczujący, wrażliwy, łagodny, intuicyjny. Może być niepraktyczny, łatwowierny.

  • Rak (4pkt, 10%)

   Ostrożny, zapobiegawczy, bystry, emocjonalnie wrażliwy, silne korzenie. Może być nadopiekuńczy, nieœmiały, samotny.

  • Wodnik (4pkt, 10%)

   Humanitarny, innowacyjny, postępowy, służący innym. Może być buntowniczy, ekscentryczny, emocjonalnie powierzchowny, nazbyt ekstrawertyczny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  X 19° Baran
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w X domu.

  Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  IX 10° Ryby
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • IX domu
   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.


  • Rybach
   Humanitarny, innowacyjny, postępowy, służący innym. Może być buntowniczy, ekscentryczny, emocjonalnie powierzchowny, nazbyt ekstrawertyczny.
  X 02° Byk
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • X domu
   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.


  • Byku
   Stały i cierpliwy, silne wartości, nieustępliwy, ziemski, zachłanny, wielkie chęci. Może być uparty, nazbyt posesywny, pobłażający samemu sobie.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  24°
  19°

       5°
  11°
    
  25°
     
  22°

       1°

       4°
   
       3°
  24°

       0°

       5°
    
       1°
  28°

       4°
    
       3°
   
       4°
  27°

       4°
    
       2°
   
       4°

       1°

    
       2°
       

    
       4°
       
       2°
  25°

       1°

       7°
   
       0°

       2°

       1°
   
       2°
    
  27°
   
       7°
   
       1°

       4°
   
       2°

       1°
    
       1°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności