Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Pierce Brosnan

Data urodzenia: 16 maja 1953r. godz. 00:05
Miejscowość: Louth (Irlandia).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2434514.3298611

Znak zodiaku: Byk


14° 08` Ascendent  
Słońce
25° 38'
w Byku


Księżyc
11° 09'
w Raku

Merkury
16° 32'
w Byku

Wenus
17° 40'
w Baranie

Mars
10° 49'
w Bliźniętach

 

16° 15`Medium Coeli  
Jowisz
01° 32'
w Bliźniętach

Saturn
22° 15'
w Wadze

Uran
15° 43'
w Raku

Neptun
21° 26'
w Wadze

Pluton
20° 46'
w Lwie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
6 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
8 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
4 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
5 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest powietrze (35%).
  Jesteś obiektywny i filozoficzny, wolący obejrzeć życie z intelektualnej perspektywy. Twój umysł zwycięża nad Twoimi uczuciami za każdym razem, gdy rozważasz ewentualność bycia nieracjonalnym. Masz wysokie poczucie sprawiedliwości i logiczny proces myślowy. Twoja słabość leży w tym, że lekceważysz emocje.

 • Najsłabszym czynnikiem jest woda (17%).
  Jesteś w konflikcie ze swoimi emocjami. Utracenie chłodnego wizerunku przed innymi ludźmi jest dla Ciebie przerażającą myślą, nie mówiąc już o działaniu. Często odczuwasz brak współczucia dla innych w relacjach z innymi. Musisz nauczyć się rozumieć zarówno Twoje własne jak i cudze uczucia.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  11 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  6 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  7 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Kardynalna. (46%)
  Jesteś osobą cieszącą się wyzwaniami i działaniem. Stajesz się sfrustrowany kiedy nie widzisz żadnej szansy na zmiany. Oczekujesz, żeby inni również podążyli za Twoimi ideami.

 • Najsłabszą jest jakość Stała (25%).
  Cieszysz się zmianą chociaż odczuwasz brak stałości potrzebnej do przeprowadzenia do końca spraw, którymi się zajmujesz.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Słońce w V domu: Gracz. Bogate życie miłosne, spekulacje. Pomyślnosc dla dzieci, rozrywek i funkcji społecznych.

  Człowiek pomysłowy, kreatywny oraz obdarzony ogromnymi zdolnościami twórczymi. Przy czym z chęcią daje dowód swoich zdolności. Umiejętność wywierania wpływu na inych. Osoba żywiołowa, ruchliwa, która potrafi sobie radzić w życiu sama. Otwarty i życzliwy. Często reaguje emocjonalnie i odruchowo na to co dzieje się w koło niego. Cechuje go chęć skupiania na sobie całej uwagi. Nieustannie sprawdza reakcję otoczenia na jego osobę i jest zależny od ich reakcji. Znikome poczucie własnej wartości, które powoduje, że bardzo pragnie pochwał często przesadnych.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Księżyc w VII domu: Dopasowanie się do partnera. Pomyslne małżeństwo, partnerstwo. Popularność.

  Silne pragnienie bycia z drugą osobą oraz gotowość zmiany swojego zachowania by zadowolić partera. Człowiek, który umie wczuć się w stan duchowy dugiej osoby oraz o nią zadbać. Czerpie dużo radości z kontaktów z innymi i z przyjaźni. Umie się dostosować do każdej sytuacji jak i do każdego człowieka. Jednak większość jego bliskich relacji jest powierzchowna. Nie jest w stanie włączyć się całkowicie we wspólne życie małżeńskie czy partnerskie. Przez co ma wiele miłostek co z kolei prowadzi do rozpadu związku. Człowiek nie ustabilizowany, zmienny i niestały.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Merkury w V domu: Igraszki słowne. Rozrywki umysłowe. Mądre dzieci.

  Cechuje go duża podzielność uwagi. Doskonale radzi sobie z porażkami. Ma zdolności do ośmieszania i piętnowania ludzkich słabości czy obyczajów. Z łatwością nawiązuje nowe kontakty dzięki czemu ma wielu znajomych i chętnie dzieli się z innymi swoją wiedzą. Człowiek rozsądny w sprawch osobistych, choć często wytyka błedy i braki swoich bliskich. Ma trudności z emocjonalnym zaangażowaniem się w zwązek parterski. Osoba powierzchowna. Jego sposób postępowania często jest godny potępienia. Jest zbyt pewny siebie i lekceważy innych dążąc do osiągnięcia własnych celów. Przy czym zawsze stara się zachować pozory szlachetności. Człowiek niewierny i pozbawiony skrupułów.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Wenus w IV domu: Spokój ducha. Pomyślny końcowy okres życia. Zyski z nieruchomości. Spokojne życie rodzinne.

  Osobowość bardzo silna psychicznie. Ceni sobie spokojne życie jak i równowagę psychiczną. Odznacza się dużą troskliwością, która jest właściwa tylko matce. Nastrojowa i tajemnicza. Często poświęca wiele czasu i starań by w jej domu panował miły nastrój. Utrzymuje bliskie kontakty z rodziną lecz ma zbytni stosunek emocjonalny do niej. Powtarza wzorce panujące w jej rodzinie. Potrzebuje osoby, która będzie się nią opiekowała ponieważ nie ukształtowała w sobie samodzielniści.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Mars w VI domu: Rywalizacja. Kłopoty przez służącycych, pracowników. Tendencje do skaleczeń, zranień, stanów zapalnych.

  Odznacza się pełnią życia i energii. Decyzje podejmuje szybko i z reguły jest ryzykantem. Jako szef ma duże wymagania co do swoich podwładnych. Jako pracownik potrafi włożyć wiele czasu i wysiłku w swoją pracę. Wytrwale dąży do zdobycia określonego celu posuwając się gwałtownie naprzód pokonując przy tym liczne trudności. Chętnie rywalizuje i zawsze chce zajmować pierwsze miejsca. Wysokie aspiracje i siła przebicia. Jednak jego skłonności do brutalnego wymuszania posłuszeństwa, narzucania swojej woli innym oraz kłótliwości powoduje, że nie może odnaleźć się w żadnej grupie. Często knuje intrygi i jest bezwzględny.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Jowisz w VI domu: Sukcesy w miejscu pracy jako pracownik lub pracodawca. Dobre zdrowie (przy dobrych aspektach).

  Człowiek godny naśladowania. Ma dar zachęcania innych do działania i zawsze jest gotów pomóc komuś bezinteresownie. Duża wiara w siebie oraz rodzona zdolność do zarządzania ludźmi lub jakimiś sprawami, powoduje, że szybko osiąga sukces zajmując wysoką pozycję. Jego działalność zawsze przynosi dobre efekty. Może go zgubić jednak zbytnia pewność siebie i lekceważenie innych. Wynosi się nad innych pokazując, że są od niego gorsi przy każdej okazji. Często wykorzystuje swoje zdrowie w nadmiernym stopniu.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Saturn w X domu: Wytrzymałość. Powolna kariera. Niebezpieczeństwo upadku.

  Człowiek o dużym poczuciu obowiązku i odpowiedzialności. Wysokie aspiracje, wytrwałość w dążeniu do celu oraz upór prowadzą do sukcesów zawodowychi. Jest wolny od uprzedzeń oraz wytrzymały. Z łatwością osiąga uznanie w pracy. Posiada umiejętność wzbudzania zaufania innych przy czym jest szczery we wszystkim co mówi i robi. Z drugiej strony nakłada na siebie zbyt ciężkie obowiązki przy czym zadręcza sam siebie. Ogromny strach przed niepowodzeniami powoduje zanik inwencji. Nie ulega żadnym zmianom i uparcie obstaje przy swoim zdaniu. Człowiek narzucający innym swoje zdanie, okrutny i chłodny.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Uran w VII domu: Wolny związek. Współzawodnictwo. Przypadkowe romanse. Zazdrość.

  Człowiek potrzebujący dużo przestrzeni i swobody działania. Nie lubi składać zobowiązań jak również nie lubi poczucia przynależności do kogoś. Ceni sobie związki, które pozwalają mu się rozwijać i funcjonować zgodnie z jego własną wolą oraz są oparte na partnerstwie. Nie da się w żaden sposób ograniczyć czy zmusić do czegoś. Jeśli natomiast sam będzie chciał to może być wiernym i niezawodnym partnerem a jego związek będzie rozkwitał. Małżeństwo traktuje raczej jak niewolę i duchem nadal zostaje kawalerem. Niechętnie wchodzi w związki bo uważa się za osobę samowystarczalną. Boi się o swoją wolność i jeśli za bardzo zostanie ona skrępowana jest gotowy unieważnić i przerwać wszystko co mu ją ogranicza.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Neptun w X domu: Wymarzony zawód. Zajęcia artystyczne. Człowiek "nawiedzony", niepraktyczny.

  Osoba o niezwykłej intuicji. Potrafi trafnie wskazać kierunek rozwoju niemal w każdej dziedzinie. Cechuje go ogromna siła i odwaga w walce z przeciwieństwami losu. Niechęć do ujawniania swego nazwiska powoduje pracę pod pseudonimem. Człowiek, który nie umie się odnaleźć w drodze do kariery. Nie umie się okreslić zawodowo. Brak pewności, zbytnia chwiejność emocjonalna i tajemniczość. Człowiek zupełnie niezaangażowany w to co robi.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Pluton w VIII domu: Magia. Pragnienie prawdy. Umysł filozoficzny. Oszczędność.

  Człowiek o wielkiej charyźmie i ogromnej sile psychicznej. Ma silne pragnienie odniesienia sukcesu, przy czym jest wytrwały w realizacji swoich postanowień. Ponadto cechuje go determinacja w działaniu oraz upór. Zainteresowania związane z wszystkim co ukryte, tajemne, zakazane i niewypowiedziane. Predyspozycje do uzdrawiania i umiejętność wywoływania zjawisk nadprzyrodzonych. Osoba, która by pozyskać sobie zwolenników odwołuje się do ich emocji i często składa obietnice, których i tak nie dotrzyma. Uzależnia innych od siebie by wykorzystać władzę nad nimi w celu wyciągnięcia korzyści osobistych.

   Najsilniejsze domy:

  • V (5 pkt, 19%)

   Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.

  • VII (4 pkt, 15%)

   Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.

  • VI (3 pkt, 12%)

   Szósty Dom pokazuje Twoją pracę, zdrowie i przyzwyczajenia. Odnosi się również do Twoich pracodawców, pracowników, lokatorów, ciotek, wójków i ulubieńców, pokazuje usługi na rzecz innych ludzi. Słowa kluczowe: zdrowie, rozkład dnia, środowisko pracy, umiejętności przystosowania się do warunków pracy, choroby spowodowane przez własną nieuwagę, .

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Byku.

  Smakosz.

  Osoby urodzone pod znakiem Byka to smakosze życia lubiący przyjemności.
  Byki mają głęboko zakorzenioną potrzebę bezpieczeństwa materialnego i komfortu życiowego. Człowiek-Byk dąży do stabilizacji we wszystkich sferach życia. Jego siłą napędową jest chęć posiadania. Działa powoli, ale z uporem co pozwala mu wiele osiągnąć. Jest wierny temu co dobrze mu znane.
  Lubi stać na pewnym gruncie broniąc się w ten sposób przed zmianami i ryzykiem.
  Negatywne cechy Byka to skąpstwo, złośliwość, despotyzm, nieustępliwość. Byka cechuje praktyczny i konkretny sposób myślenia. Jednak trudno go nakłonić do zmiany stanowiska. Jest uparty i egoistyczny.
  Wyprowadzony z równowagi wybucha złością i trudno się uspokaja. Byk nie wybacza i zaciekle tępi wrogów. Żyje przeszłością.
  Jego upór i egoizm jest odpowiedzialny za jego nieszczęścia i niepowodzenia. Nie umie oddzielić spraw mniej od bardziej istotnych.

  Partnerstwo: Byki są wierne z natury i bez potrzeby nie angażują się w związki. Lubią przyja?nić się z osobami przeciwnej płci ale starają się nie posuwać za daleko. Je?li wykształcą w sobie słabo?ć do płci przeciwnej to prawdopodobnie będzie to przyczyną ich kłopotów.

  Zdrowie: skłonno?ci do chorób gardła i do nadwagi.

  Sprawdza się w zawodach dotyczących rolnictwa,ogrodnictwa,archeologii nieruchomości, gastronomii, hotelarstwa, mody, malarstwa oraz gospodarki przedsiębiorstw.
    Księżyc w Raku.

  Uczynny.

  Oznacza osobę z bogatą wyobraźnią i dużą wrażliwością.Jest \"lekka\" w kontakcie, chce mieć przy sobie ludzi w jakiś sposób zobowiązanych wobec niej - co łatwo przechodzi w pretensję. Lubi bujać w obłokach, jest nastrojowa, wierna i zorientowana na rodzinę, która bywa nie tylko źródłem samorealizacji, ale również i zmartwień. To człowiek towarzyski i uczynny. Cechuje go dobroś, opiekuńczość, romantyzm oraz elastyczność. Czuje się \"jak ryba w wodzie\" w środowisku nasyconym gęstymi więziami emocjonalnymi. Często uzaleznia się od innych gdyż nie potrafi się usamodzielnić. Człowiek kapryśny, infantylny, obrażalski o zmiennych nastrojach.
   Merkury w Byku.

  Cierpliwy słuchacz.

  Cechuje go praktyczna inteligencja. Decyzje podejmuje rozważnie, ale są one dla niego nieodwołalne. Jest dokładny i konsekwenty. Jest dobrym słuchaczem. Zorientowany na dobra materialne. Lubi to co znane. Sceptycznie podchodzi do nowych poglądów. Bywa powolny, uparty i drętwy. Uważa się za człowieka nieomylnego.
   Wenus w Baranie.

  Miłość od pierwszego wejrzenia.

  Duża spontaniczność i impulsywność. Cechuje osobę łatwo wpadającą w zachwyt i samouwielbienie. Krótkotrwała lecz intensywna namiętność. Podejście do życia wyrażające się w nieuzasadnionych lub nadmiernych żądaniach. Nie potrafi stworzyć trwałego związku. Ciężko przychodzi jej też ofiarowanie siebie.
  Kobieta pewna siebie, odznaczająca się odwagą, z poczuciem humoru. Uwielbia ryzyko.
   Mars w Bliźniętach.

  Krytyk.

  Inteligencja oraz spryt. Umie trafnie, ostro, często złośliwie odpowiedzieć lub skomentować coś. Człowiek odznaczający się ogromnym sprytem i zręcznością. Dobrze radzi sobie w każdej sytuacji. Wie jak postępować by doprowadzić do osiągnięcia celu. Decyduje szybko i mądrze. Mężczyzna z poczuciem humoru, pomysłowy, wzbudzający zainteresowanie. Pełen uroku lecz niestały. Podchodzi do ludzi i różnych spraw z dystansem. Posiada łatwość wymowy. Szybko się denerwuje, ale nie trwa to długo. Ma trudności ze skupieniem się, jest niecierpliwy, zimny, cyniczny a swą złośliwością potrafi głeboko zranić.
   Jowisz w Bliźniętach.

  Krytyczny umysł.

  Pomysłowość i rozsądek. Jest mistrzem w kwestionowaniu wszystkiego. Jest krytyczny a sceptycyzm uważa za dodatnią cechę moralną. Jego oddanie niedowierzaniu jest ogromne. Jego zainteresowania krążą wokół rozważań na temat istoty bytu, źródeł poznania itp. Negatywną cechą jest cynizm, którym potrafi pozbawić innych zadowolenia z życia i sprawić by stracili przekonanie do tego co robią. Człowiek niewnikający w szczegóły, sprzeczny. Udając rozjemce często wtrąca się sprawy innych.
   Saturn w Wadze.

  Bezstronny.

  Człowiek, na którym zawsze można polegać dzięki czemu ma nadzwyczaj dobre stosunki z innymi. Uwielbia spotkania towarzyskie, przy okazji których może prowadzić dyskusje i spory. Niebywałe poczucie sprawiedliwości, harmonii oraz umiejętność prawidłowej oceny sytuacji. Z drugiej strony brak spokoju i równowagi w sferze uczuciowej psychiki. Człowiek, który boi się uzależnienia od innych oraz ma wiele trosk dotyczących zarówno pracy jak i swojego życia uczuciowego.
   Uran w Raku.

  Wolnośc ojczyzny, rozwoju dzieci i duszy.

  Cechuje go patriotyzm oraz chęć obrony niezależności własnego kraju. Ma nietypowe sposoby wyrażania swych poglądów. Wrażliwy na punkcie niesprawiedliwości. Ceni sobie możliwość swobodnego rozwoju osobistego. Czasami jest bardzo nerwowy i zbyt emocjonalnie reaguje na niektóre sprawy. Trudności życia w domu mogą spowodować, że człowiek będzie zrywał więzi i struktury rodzinne. Osoba niecierpliwa o zmiennych nastrojach. Bywa drażliwa i czasem ma dziwaczne zachowania.
   Neptun w Wadze.

  Oznacza człowieka ze skłonnościami do przeżywania wszystkiego z dużym natężeniem. Bogata wyobraźnia, czułość oraz umiłowanie do pokoju i zgodności w każdej sprawie. Cechuje człowieka, który potrafi solidaryzować się z osobami cierpiącymi i ceni sobie sprawiedliwość. Ogromne przywiązanie do osoby ukochanej. Czasami potrafisz płakać bez powodu i masz tendencję do działania bez namysłu.
   Pluton w Lwie.

  Talent do różnego rodzaju przedsięwzięć. Zdaje sobie sprawę z obdarzenia uznaniem przez innych. Przydaje się w występowaniu i działaniu w interesie publicznym. Jegozachowania często szokują naruszając obowiązujące normy postępowania w danym środowisku. Człowiek surowy często niedopuszczający wyjątków. Wykorzystuje w nadmiernym stopniu zdobyte przez siebie uznanie.

   Najsilniejsze znaki:

  • Waga (6pkt, 14%)

   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

  • Byk (5pkt, 12%)

   Stały i cierpliwy, silne wartości, nieustępliwy, ziemski, zachłanny, wielkie chęci. Może być uparty, nazbyt posesywny, pobłażający samemu sobie.

  • Rak (4pkt, 9%)

   Ostrożny, zapobiegawczy, bystry, emocjonalnie wrażliwy, silne korzenie. Może być nadopiekuńczy, nieœmiały, samotny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  II 29° Koziorożec
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w II domu.

  Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  IX 04° Waga
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • IX domu
   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.


  • Wadze
   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.
  VIII 20° Lew
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • VIII domu
   Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.


  • Lwie
   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  25°
  11°
   
  16°
    
  17°
   
       7°
   
  10°
      


       5°
      
  22°

       4°
    
       4°
    
  15°
   
       4°

       1°

       2°
    
       6°
  21°
    
       4°

       3°
    
       0°

       5°
  20°

       5°
   
       4°

       3°
    
       1°
   
       0°
  14°
   
       2°

       3°

       4°

       3°
    
       2°
   
       7°
  16°
   
       5°

       1°

       2°

       5°
   
       6°

       0°

       5°
   
       3°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności