Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski

Horoskop

Horoskop dla: Paul McCartney

Data urodzenia: 18 czerwca 1942r. godz. 14:00
Miejscowość: Liverpool (UK).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2430528.8854167

Znak zodiaku: Bliźnięta


13° 52` Ascendent  
Słońce
26° 30'
w Bliźniętach


Księżyc
16° 03'
w Lwie

Merkury
18° 19'
w Bliźniętach

Wenus
18° 52'
w Byku

Mars
02° 37'
w Lwie

 

08° 39`Medium Coeli  
Jowisz
01° 42'
w Raku

Saturn
05° 26'
w Bliźniętach

Uran
01° 56'
w Bliźniętach

Neptun
26° 53'
w Pannie

Pluton
24° 08'
w Raku


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
5 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
10 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
2 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
6 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest powietrze (43%).
  Jesteś obiektywny i filozoficzny, wolący obejrzeć życie z intelektualnej perspektywy. Twój umysł zwycięża nad Twoimi uczuciami za każdym razem, gdy rozważasz ewentualność bycia nieracjonalnym. Masz wysokie poczucie sprawiedliwości i logiczny proces myślowy. Twoja słabość leży w tym, że lekceważysz emocje.

 • Najsłabszym czynnikiem jest woda (9%).
  Jesteś w konflikcie ze swoimi emocjami. Utracenie chłodnego wizerunku przed innymi ludźmi jest dla Ciebie przerażającą myślą, nie mówiąc już o działaniu. Często odczuwasz brak współczucia dla innych w relacjach z innymi. Musisz nauczyć się rozumieć zarówno Twoje własne jak i cudze uczucia.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  2 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  7 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  9 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Zmienna. (50%)
  Możesz w wielu sprawach ociągać się, zwlekać z ich realizacją. Oczekujesz, żeby inni byli wyrozumiali w stosunku do Ciebie.

 • Najsłabszą jest jakość Kardynalna (11%).
  Wolisz pójść śladami innych niż inicjować działania. Twoje mechanizmy przeżycia są słabe.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Słońce w X domu: Poważanie. Sukcesy w pracy, kariera, odpowiedzialne pozycje społeczne.

  Zdolność wpływania na ludzi i porywania ich za sobą. Ma silne pragnienie uzyskania wielu osiągnięć i zaszczytów. Cechuje go chęć prowadzenia działalności społecznych i występów publicznych. Swoim zachowaniem potrafi wzbudzić szacunek innych. Gotowość ponoszenia konsekwencji za swoje postepowanie oraz pełne zaangażowanie w pracę sprawiają, że często zajmuje wysokie stanowiska. Jednak nierzadko wykorzystuje swoją władzę i narzuca innym swoja wolę, wymusza posłuszeństwo i jest niemiły w stosunku do otoczenia. Przesadne przekonanie o własnej wartości oraz żądza posiadania szacunku i poważania u innych. Jego motto to: "po trupach do celu".
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Księżyc w XI domu: Uczucia przyjaźni. Popularność towarzyska. Duże grono znajomych i przyjaciół.

  Silnie rozwinięta umiejętność przystosowania się. Odczuwa pragnienie zawierania nowych przyjaźni i doskonale się sprawdza jako przyjaciel. Zawsze gotowy poświęcić swój czas i pomóc czy też spełnić pragnienia swych przyjaciół. Człowiek ogólnie towarzyski, mający wielu przyjaciół na których może liczyć. Z drugiej strony jego zmienne usposobienie i skłonności do intryg nie sprzyjają długotrwałym przyjaźniom. Osoba, która nie wnika w istotę rzeczy, jest kłótliwa i szybko wpada w irytację.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Merkury w X domu: Wszechstronnie uzdolniony. Kariera w zawodach lierackich, handlowych i sportowych.

  Ogromna zdolność do twórczych myśli, spostrzegawczość oraz inteligencja.
  Z łatwością opracowuje i wdraża projekty usprawniające pracę dzięki czemu szybko staje się potrzebnym pracownikiem. Łatwo nawiązuje kontakty i jest doskonałym doraddzą. Posiada uzdolnienia w każdej dziedzinie dzięki czemu może wykonywać kilka zawodów. Łatwość przystosowania się do nowych warunków oraz doskonały sposób formuowania wypowiedzi. Sprawdzi się w zawodzie dziennikarza czy recenzenta. Negatywną cechą jesst wieczny niepokój, trudności ze skupieniem się oraz niezdecydowanie. Jest mało dokładny, ale zawsze pamięta by wyciągnąć korzyści dla siebie z każdej sprawy. Często zbyt wysoko ocenia swoje umiejętności co może skutkować niepowodzeniami.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Wenus w IX domu: Święta miłość. Zyski z podróży. Szczęście z religii lub filozofii.

  Człowiek odznaczający się optymizmem wobec życia i świata. Ogromne poczucie własnej wartości, którym potrafi zarazić innych. Ma przychylny stosunek do obcokrajowców. Lubi dalekie podróże, dzięki którym ma nadzieję na poznanie miłość swego życia. Niekiedy małżeństwa zawierane na obczyźnie. Bezkrytyczne uwielbienie dla miłości, którą traktuje jako sens życia. Skłonności do zbyt wysokiej oceny swych talentów. Odczuwa wewnętrzną presję widzenia wszystkiego w kolorowych barwach. Skłonności do popadania w długi oraz niepowodzenia w działalności związanej ze sztuką.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Mars w XI domu: Wspólnota walki. Niepopularnośc towarzyska. Kłopoty poprzez przyjaciół.

  Człowiek, który stawia na uczciwość w stosunkach z innymi. Ogromne pokłady energii życiowej, które pozwalają na walkę w obronie siebie i swych przyjaciół. Odważne plany życiowe, które z wielkim zaangażowaniem wprowadza w życie. Człowiek, który poświęci wiele jak nie wszystko dla swoich przyjaciół jednak oczekuje od nich rewanżu. Zbyt często stawia sprawę na ostrzu noża co powoduje, że jest duża rotacja wśród jego przyjaciół. Skłonności do zbyt wysokiej samooceny, kłótliwość oraz nieumiejętność dostosowania się. Przesadne domaganie się pochlebstw.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Jowisz w X domu: Sukces, kariera. Wpływowa pozycja.

  Osoba wzbudzająca zaufanie dzięki czemu osiąga wiele sukcesów. Umie pozyskać względy zwierzchników i ma szczęście w układach z innymi. Potrafi zachęcić innych do działania oraz jest dobrym przedstawicielem co powoduje, że jest obsadzana na wysokich stanowiskach. Ogromna wiara we własne zdolności pomaga jej w osiąganiu wielu zaszczytów. Z drugiej strony cechuje ją wyrachowanie, lenistwo oraz zbytnia pewność siebie. Bez wahania wykorzysta koneksje by dostać się na szczyt. Przedkłada własny interes nad dobro innych.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Saturn w IX domu: Kryzys wiary. Kłopoty przez religię lub podróże. Umysł głęboko filozoficzny.

  Jasne spojrzenie na świat i głęboka wiara. Dalekie podróże i studia. Szczerość, skromność i wnikliwość. Człowiek pozbawiony szerszych horyzontów myślowych. Zadręcza się z powodu własnych wad. Nie wierzy w nic czego nie można poprzeć dowodami oraz nie akceptuje rzeczy tajemniczych.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Uran w IX domu: Wolność wiary. Niespodziewane podróże. Nieortodoksyjne poglądy filozoficzne.

  Oznacza człowieka postępowego z otwartym umysłem. Wyznaje zasadę wolności myśli i swobody działania. Zawsze chodzi własnymi ścieżkami poszukując sensu w życiu. Ma rzadko spotykane zdolności umysłowe i jest nastawiony na działalność społeczną. Kieruje nim chęć dokładnego poznania tajemnic istnienia. Częste podróże. Indywidualista pod każdym względem. Nie umie podporządkować się obowiązującym normom i zbytnio zachwyca się swoją osobą. Uważa, że posiada wiedzę dostępną tylko dla wtajemniczonych i jest wybrańcem Boga. Dziwaczny system poglądów, pojęć i idei. Mogą go spotkać przykre sytuacje w zagranicznych podróżach.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Neptun w I domu: Subtelność. Wizjoner, idealista. Receptywny. Zmienny.

  Oznacza osobę o skłonnościach do bujania w obłokach. Często zanurza się głęboko w swoich rozmyslaniach. Obdarzony instynktem, który podpowiada mu w którą stronę ma iść. Zdolność do odczuwania i doznawania wrażeń innych osób. Odznacza się taktem i wrażliwością. Skłonność do podporządkowywania się powoduje, że jest bezradny wobec postępowania innych ludzi stając się ich ofiarą. Równie łatwo może się uzależnić od innych lub zejść na złą drogę pod ich wpływem. Trudności z określeniem samego siebie oraz krytycznego patrzenia na świat. Ma tendencję do oszustw, zarówno wobec siebie jak i innych osób.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Pluton w XI domu: Dozgonna przyjaźń. Wpływ na innych. Towarzyskość.

  Człowiek dobrej woli, Przyjaźń traktuje jako umowę o wzajemności i jest kierowany poczuciem obowiązku bycia z przyjacielem na dobre i na złe. Szuka bliskich przyjaźni, które mają trwać do końca życia. Przywódczy reformator. Człowiek podejrzany, wstępujący w stowarzyszenia siejące zniszczenie. Wywołuje przerażenie wśród przyjaciół i jest trudny w pożyciu. Skłonności do nadużyć, szantażu i przemocy.

   Najsilniejsze domy:

  • X (6 pkt, 16%)

   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

  • XI (6 pkt, 16%)

   Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność

  • IX (4 pkt, 11%)

   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Bliźniętach.

  Ciekawy świata.

  Urodzeni pod tym znakiem wyróżniają się wszechstronnością, elokwencją oraz inteligencją. Są dynamiczni, ambitni oraz posiadają umiejętność analizy i samodzielnego myślenia. Ich mottem jest komunikacja między ludźmi, działanie, informacja. Ta ostatnia powoduje, że często są posądzane o plotkarstwo. Z łatwością odnajdują się w każdym środowisku.Są ciekawi świata.
  Bliźnięta mają dar współdziałania z ludźmi i wpływania na nich. Umiejętnie wykorzystują wiedzę innych do swoich celów. Nie lubią monotonii, ciągle muszą być czymś zajęte a przy tym ciągle się rozpraszają. Mają \"słomiany zapał\", zabierają się do czegoś, ale rzadko zdarza im się to dokończyć. Wadą bliźniąt przede wszystkim jest niezdecydowanie, wścibskość, powierzchownośćoraz oraz cynizm.
  Ze wszystkich znaków są największymi bałaganiarzami. Przy swojej błyskotliwości bywają niedokladne i nieprecyzyjne.
  Są niezwykle \"humorzaste\" i często popadają od euforii po rozpacz. Bywają nieprzewidywalne, nigdy nie wiadomo jak mogą się zachować.

  Partnerstwo: Brak zdecydowania w charakterze Bli?niąt nie sprzyja długim związkom i jest powodem wielu zawirowań w ich życiu miłosnym. Po czę?ci Bli?niętami kierują pasje i jedynym sposobem na utrzymanie ich zaangażowania jest dostosowywanie się do ich zmieniających się bez ustanku nastrojów. Zdecydowanie wolą związki powierzchowne od długodystansowych.

  Zdrowie: mają skłonno?ci do chorób układu nerwowego oraz schorzeń górnej czę?ci ciała.

  Sprawdza się w zawodach: makler giełdowy, przedstawiciel handlowy, księgarz, pisarz, tłumacz, dziennikarz, reportet i nauczyciel.
   Księżyc w Lwie.

  Rasowa baba.

  Oznacza człowieka towarzyskiego, lojalnego, życzliwego i głodnego życia. Cechuje go ogromny optymizm, radośc życia oraz dobre serce. Kocha luksus i chętnie bywa ośrodkiem dyskusji. Często podkreśla swoją wyjątkowość oraz pragnie uznania. Jest przeczulony na swoim punkcie i nie znosi krytyki. Ma problemy z okazywaniem skromności.
  Jego słabością jest również zazdrość, despotyzm i przesadne reakcje.
  Często jego własne wady bywają powodem do dumy.
   Merkury w Bliźniętach.

  Człowiek wyjątkowo inteligentny.

  Nieprzeciętna inteligencja. Człowiek wszechstronny z poczuciem humoru. Uwielbia przemawiać i chętnie bawi się w gierki słowne, nawet sam ze sobą. Głodny wiedzy, błyskotliwy oraz trzeźwo myślący. Nisamowita gaduła, w myśleniu i w działaniu powierzchowny. Często działa podstępnie i przebiegle.
   Wenus w Byku.

  Zażyła miłość.

  Osoba uczuciowa, zmysłowa. Jest gotowa zrezygnować z czegoś dla czyjegoś dobra, dla jakiejś sprawy. Człowiek potrafiący walczyć o swoje prawa. Uwielbia kontakty ścisle złączone pozytywnymi uczuciami. Kobieta naturalna, dąży do stworzenia trwałego związku. Wadą jest głównie zaborczość oraz wyolbrzymione pragnienie bezpieczeństwa.
   Mars w Lwie.

  Optymista.

  Ogromny, zaraźliwy optymizm. Człowiek pewny siebie, mający własne, nienarzucone przez nikogo opinie. Wiara we własne możliwości, lekkość w
  sposobie myślenia pomaga mu przy wprowadzeniu w życie swoich planów. Przy czym stara się je realizować wszelkimi i możliwie najprostrzymi sposobami.Decyzje podejmuje bardzo odważnie i ryzykownie. Mężczyzna zadowolony z życia, nieprzejmujący się niczym,ponad miarę obdarowuje inych. Posiada ogromne siły życiowe i jest doskonałym kochankiem. Marsa w Lwie cechuje nadmierna wrażliwość na punkcie krytyki. Ma wygórowane mniemanie o sobie, jest zarozumiały, ma skłonności do gwałtownych reakcji i bywa władczy. Egoista.
   Jowisz w Raku.

  Gotowość niesienia pomocy.

  Duża wyrozumiałość i życzliwość dla wewnętrznych potrzeb i pragnień drugiego człowieka. Potrafi solidaryzować się uczuciowo z osobami cierpiącymi. Jest skory do pomocy i troskliwy. Zawsze stara się otaczać opieką ludzi, którzy sa w potrzebie czy odznaczają się słabością. Człowiek bardzo rodzinny, ceniący sobie miłość. Cechuje go moralna obojętność. Jego ogromna wyrozumiałość i tolerancja powodują, że \"odpuszcza\" każdemu kto naruszy jego godność. Brakuje konsekwencji oraz odpowiedzialności.
   Saturn w Bliźniętach.

  Naukowy, intelektualny.

  Pełen skupienia oraz powagi. Saturn w Bliźniętach w swoim najtrudniejszym kształcie oznacza utrudnienie dostępu do cech typowych dla znaku Bliźniąt takich jak ciekawość świata czy rozległość zainteresowań.
   Uran w Bliźniętach.

  Wolność myśli i słowa.

  Człowiek odznaczający się pomysłowością, myśleniem wyrażającym postęp oraz chęcią kształcenia się. Pociągają go sprawy niezwykłe. Obdarzony przez naturę logiką oraz nieprzeciętną formą wyrazu. Człowiek broniący wolnośći myśli i słowa. Czasami potrafi krytykować wszystko w koło. Jest towarzyski i chętnie podróżuje.
   Neptun w Pannie.

  Człowiek warty zaufania, któr potrafi zadbać o swoje sprawy życiowe. Zawsze zwraca uwagę na szczegóły, ceni sobie wszelkie stworzenia i z łatwością ulega sprawą związanym z duchowością. Osoba wzbudzająca sympatię, cierpliwa oraz odznaczająca się subtelną prostotą i umiarem. W działaniu rozważna. Czasami brakuje jej pewności siebie. W kontaktach z innymi niekiedy bywa powściągliwa i ostrożna.
   Pluton w Raku.

  Oznacza potrzebę bezpieczeństwa. Człowiek z wyobraźnią i intuicją która pomaga mu w odkrywaniu nowego świata. Umiejętność stwarzania pozorów oraz szeroko rozwinięte plany. Cechuje go duża potęga podświadomości. Słabością jest brak cierpliwości i bezcelowe postępowanie. Bywa nieprzyjźnie nastawiony do najbliższych.

   Najsilniejsze znaki:

  • Bliźnięta (11pkt, 20%)

   Zwinny, wszechstronny, ciekawy, płynny, konwersacyjny, posiadający dużo idei. Może być powierzchowny, zmienny, niespokojny i niezgodny.

  • Lew (5pkt, 9%)

   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

  • Panna (5pkt, 9%)

   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  II 03° Skorpion
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w II domu.

  Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  I 22° Panna
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • I domu
   Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.


  • Pannie
   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.
  VI 12° Ryby
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • VI domu
   Szósty Dom pokazuje Twoją pracę, zdrowie i przyzwyczajenia. Odnosi się również do Twoich pracodawców, pracowników, lokatorów, ciotek, wójków i ulubieńców, pokazuje usługi na rzecz innych ludzi. Słowa kluczowe: zdrowie, rozkład dnia, środowisko pracy, umiejętności przystosowania się do warunków pracy, choroby spowodowane przez własną nieuwagę, .


  • Rybach
   Współczujący, wrażliwy, łagodny, intuicyjny. Może być niepraktyczny, łatwowierny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  26°
  16°
   
  18°
   
       3°
  18°
   
       3°
   

      


       5°
      

      
       3°
   

      
       0°
   
       3°
  26°

       0°
      
       5°
   
       6°
  24°
          
       2°
  13°
    
       5°

       5°
        

        
       3°

       6°
    
       5°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności