Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski

Horoskop

Horoskop dla: Nasza Klasa

Data urodzenia: 11 listopada 2006r. godz. 12:00
Miejscowość: Warszawa (Polska).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2454050.9166667

Znak zodiaku: Skorpion


07° 20` Ascendent  
Słońce
18° 52'
w Skorpionie


Księżyc
03° 54'
w Lwie

Merkury
13° 05'
w Skorpionie

Wenus
22° 35'
w Skorpionie

Mars
12° 44'
w Skorpionie

 

13° 57`Medium Coeli  
Jowisz
27° 10'
w Skorpionie

Saturn
24° 33'
w Lwie

Uran
10° 51'
w Rybach

Neptun
17° 07'
w Wodniku

Pluton
24° 18'
w Strzelcu


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
5 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
1 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
14 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
3 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest woda (61%).
  Mówisz to, co podpowiada Ci serce. Jesteś osobą współczującą, troskliwą z naturą silnie intuicyjną. Cenisz swoje osobiste relacje, w których często pełnisz rolę opiekuna. Twoja słabość leży w tym, że tracisz obiektywizm kiedy jest to konieczne. Często reagujesz bez zastanowienia się przyjmując pierwszą myśl za słuszną.

 • Najsłabszym czynnikiem jest powietrze (4%).
  Odczuwasz brak obiektywności, powstrzymania się od racjonalnej perspektywy. Masz trudności w podejmowaniu decyzji w procesie rozważania wszystkich za i przeciw.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  3 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  18 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  2 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Stała. (78%)
  Nie cieszysz się zmianą. Oczekujesz, żeby inni byli godni zaufania, jak Ty sam.

 • Najsłabszą jest jakość Zmienna (9%).
  Znajdujesz trudność w dostosowaniu się do nowych sytuacji. Jesteś nieelastyczny wobec zmian i innych ludzi.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Słońce w X domu: Poważanie. Sukcesy w pracy, kariera, odpowiedzialne pozycje społeczne.

  Zdolność wpływania na ludzi i porywania ich za sobą. Ma silne pragnienie uzyskania wielu osiągnięć i zaszczytów. Cechuje go chęć prowadzenia działalności społecznych i występów publicznych. Swoim zachowaniem potrafi wzbudzić szacunek innych. Gotowość ponoszenia konsekwencji za swoje postepowanie oraz pełne zaangażowanie w pracę sprawiają, że często zajmuje wysokie stanowiska. Jednak nierzadko wykorzystuje swoją władzę i narzuca innym swoja wolę, wymusza posłuszeństwo i jest niemiły w stosunku do otoczenia. Przesadne przekonanie o własnej wartości oraz żądza posiadania szacunku i poważania u innych. Jego motto to: "po trupach do celu".
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Księżyc w VII domu: Dopasowanie się do partnera. Pomyslne małżeństwo, partnerstwo. Popularność.

  Silne pragnienie bycia z drugą osobą oraz gotowość zmiany swojego zachowania by zadowolić partera. Człowiek, który umie wczuć się w stan duchowy dugiej osoby oraz o nią zadbać. Czerpie dużo radości z kontaktów z innymi i z przyjaźni. Umie się dostosować do każdej sytuacji jak i do każdego człowieka. Jednak większość jego bliskich relacji jest powierzchowna. Nie jest w stanie włączyć się całkowicie we wspólne życie małżeńskie czy partnerskie. Przez co ma wiele miłostek co z kolei prowadzi do rozpadu związku. Człowiek nie ustabilizowany, zmienny i niestały.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Merkury w IX domu: Myślenie religijne. Dobry intelekt. Zdolności humanistyczne. Częste podróże.

  Człowiek o dużej wiedzy i zdolnościach umysłowych. Lubi podróże, dzięki którym zdobywa wiedzę i doświadcza interesujących przygód. Jego zdolności językowe sprawiają, że jest świetnym przewodnikiem wycieczek jak również umie je dobrze zaplanować. Znakomicie radzi sobie w rozpoznawaniu określonych miejsc i kierunków. Ma talent do wygłaszania kazań. Mówi dużo na temat wzniosłych spraw lecz trudno cokolwiek z tego zrozumieć. Wyraża swoje myśli słowami pozbawionymi głębszych treści. Gdy tylko jest to możliwe bez żadnych wątpliwości wyciąga korzyści finansowe z religii. Człowiek niezdecydowany, który wciąż podejmuje nowe działania i zmienia swoje poglądy.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Wenus w X domu: Popularność. Zyski poprzez rodziców. Szczęśliwa kariera.

  Osoba o doskonałej prezencji, pełna wdzięku i uroku. Wie jak zyskać względy zwierzchników dzięki czemu może wiele osiągnąć. Chętnie niesie pomoc potrzebującym i warto jej zaufać. Ma uzdolnienia w kierunku artystycznym oraz w innych dziedzinach związanych z estetyką. Z łatwością nawiązuje nowe znajomości, o które umie zadbać dzięki czemu jest powszechnie lubiana. Niestety często wykorzystuje sympatię ludzi by osiągnąć swój cel. Własny interes jest dla niej ważniejszy niż dobro innych. Zbyt wysokie aspiracje oraz żądza władzy mogą powodować kłopoty w pracy a nawet jej utratę.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Mars w IX domu: Rycerskość. Wojowniczość w sprawach religii i filozofii. Niebezpieczne podróże. Spory prawne.

  Człowiek o dużych skłonnościach i zdolnościach do działania. Umie pięknie przemawiać. Bez względu na konsekwencje zawsze postępuje i wypowaiada się zgodnie ze swoim zdaniem przy czym wykazuje duże zaangażowanie. Dysponuje ogromną siłą umysłu i jest wytrwały w dążeniu do dalekich celów. Życie postrzega tylko w ciemnych barwach i nie umie się cieszyć z niczego co ono mu przynosi. Człowiek kłótliwy, który wprowadza zamieszanie i niepokój umysłowy. Nie szanuje poglądów innych i uparcie obstaje przy swoim.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Jowisz w X domu: Sukces, kariera. Wpływowa pozycja.

  Osoba wzbudzająca zaufanie dzięki czemu osiąga wiele sukcesów. Umie pozyskać względy zwierzchników i ma szczęście w układach z innymi. Potrafi zachęcić innych do działania oraz jest dobrym przedstawicielem co powoduje, że jest obsadzana na wysokich stanowiskach. Ogromna wiara we własne zdolności pomaga jej w osiąganiu wielu zaszczytów. Z drugiej strony cechuje ją wyrachowanie, lenistwo oraz zbytnia pewność siebie. Bez wahania wykorzysta koneksje by dostać się na szczyt. Przedkłada własny interes nad dobro innych.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Saturn w VII domu: Powaga w związku. Późne i niekoniecznie udane małżeństwo. Często duża różnica wieku i pozycji partnerów.

  Cechuje go gotowość do ponoszenia konsekwencji za swoje postępowanie. Niełatwo ulega zmianom i warto mu zaufać. Jego zachowanie nacechowane jest powagą i cierpliwością. Stara się zawsze postępować zgodnie z zasadami. Ma szczęscie do parterów życiowych. Pragnie stworzyć związek doskonały. Jednak lęk przed bliskością powoduje, że panuje nad swoimi uczuciami i trzyma innych na dystans. Szuka miłości, a gdy już ją znajdzie poprostu ucieka nie wierząc, że ktoś może go pokochać ot tak poprostu. Do prawidłowego funkcjonowania w związku potrzebuje zapewnień o miłości od partnera. Boi się przykrości, które mogą go spotkać od innych dlatego często jego znajomości szybko przemijają.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Uran w II domu: Finansowe niespodzianki. Spekulacje. Niezależność finansowa.

  Oznacza człowieka utalentowanego, pełnego inwencji i zdolnego do tworzenia koncepcji czy twórczych myśli. Duża chęć do uzyskania niezależności finansowej. Ma dość niespotykany tryb zdobywania pieniędzy. Chętnie zajmuje się znajdowaniem i zdobywaniem tego co tajemnicze, cenne i nieznane. Ma szczęście w grach liczbowych i często niespodziewane zyski. Bywa, że trudno przewidzieć jego zachowanie. Ważniejsza dla niego jest możliwość podejmowania decyzji zgodnie z własną wolą niż możność polegania na nim. Przez co często unieważnia swoje zobowiązania co może powodować finansowe kłopoty lub straty. Jest rozrzutny.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Neptun w I domu: Subtelność. Wizjoner, idealista. Receptywny. Zmienny.

  Oznacza osobę o skłonnościach do bujania w obłokach. Często zanurza się głęboko w swoich rozmyslaniach. Obdarzony instynktem, który podpowiada mu w którą stronę ma iść. Zdolność do odczuwania i doznawania wrażeń innych osób. Odznacza się taktem i wrażliwością. Skłonność do podporządkowywania się powoduje, że jest bezradny wobec postępowania innych ludzi stając się ich ofiarą. Równie łatwo może się uzależnić od innych lub zejść na złą drogę pod ich wpływem. Trudności z określeniem samego siebie oraz krytycznego patrzenia na świat. Ma tendencję do oszustw, zarówno wobec siebie jak i innych osób.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Pluton w XII domu: Nieświadome moce. Zainteresowania mistyczne. Tłumione emocje.

  Zdolność przepowiadania przyszłości. Człowiek, który zmienia się na skutek silnego oddziaływania podświadomości. Pod wpływem nieprzychylnych bodźców może nastąpić samozniszczenie. Nadmierna wyobraźnia skierowana jest na tworzenie skierowana jest na pęd do władzy jednoczesnie odczuwa lęk przed niemocą.

   Najsilniejsze domy:

  • X (6 pkt, 20%)

   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

  • VII (4 pkt, 13%)

   Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.

  • IX (4 pkt, 13%)

   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Skorpionie.

  Szara eminencja.

  Skorpion charakteryzuje się silną wolą, wytrwałością, pomysłowością oraz wrodzoną bystrością. Dla Skorpionów nie ma nic nudniejszego od powierzchowności i przeciętności. Jest to silna osobowość, obdarzona ogromną siłą psychiczną, którą może wykorzystać zarówno by komuś pomóc jak i kogos zniszczyć. Interesuje się wszystkim co zagadkowe, tajemnicze i nieodkryte.
  Ludzie spod tego znaku potrafią bezbłędnie roszyfrować charakter człowieka, są świetnymi obserwatorami oraz instynktownie dotykają bolesnych miejsc.Skorpiona trudno oszukać i omamić. Poruszają kwestie, które inni woleliby przemilczeć dlatego często bywaja niewygody. Skorpion jest bezkompromisowy, nie lubi sprzeciwu,w swoich działaniach nie liczy się z konsekwencjami. To człowiek bardzo skomplikowany i zmienny emocjonalnie. Jest krytyczny, ironiczny oraz zacięty. Podejrzliwy, nieufny, w poczuciu zagrożenia zniszczy wszystko i wszystkich na swojej drodze. Jednak nigdy nie zaatakuje pierwszy.

  Partnerstwo: Skorpiony - pomimo tego, że są obdarzane dużą uwagą przez osoby płci przeciwnej - powinny uważać gdzie lokują swoje uczucia. Skorpiony są bardzo płomienne i żarliwe w sferze uczuciowej dlatego je?li zwiążą się z kim? nieodpowiednim traktują to jako ogromną porażkę. Powinny uważać na to jak traktują partnera - być może powinny traktować go tak jak traktuje się różę: podziwiać piękno ale uważać żeby nie zgnie?ć płatków. W ten sposób osiągną większą satysfakcję w związku. Nie powinny swoją zaborczo?cią przytłaczać partnera zbyt mocno - psuje to ich reputację i może zostawić ?lad w sercu na całe życie.

  Zdrowie: Skorpiony mają skłonno?ci do problemów z nerkami i wątrobą

  Sprawdza się w zawodach badacza, detektywa, spelologa, psychoanalityka. Odnajdzie się również w zawodach związanych z uzdrawianiem jak i zawodach pogardzanych przez społeczeństwo.
   Księżyc w Lwie.

  Rasowa baba.

  Oznacza człowieka towarzyskiego, lojalnego, życzliwego i głodnego życia. Cechuje go ogromny optymizm, radośc życia oraz dobre serce. Kocha luksus i chętnie bywa ośrodkiem dyskusji. Często podkreśla swoją wyjątkowość oraz pragnie uznania. Jest przeczulony na swoim punkcie i nie znosi krytyki. Ma problemy z okazywaniem skromności.
  Jego słabością jest również zazdrość, despotyzm i przesadne reakcje.
  Często jego własne wady bywają powodem do dumy.
   Merkury w Skorpionie.

  Demaskator.

  Człowiek tropiciel. Bada wszystko, kierowany ciekawością lubi odkrywać wszelkie tajemnice i zagadki. Lubi łamać również wszelkie zakazy sprawdzając co się za nimi kryje. Jest bardzo impulsywny i przenikliwy. Nie brakuje mu również konsekwencji i determinacji. Wadą jest ogromny pesymizm, podstępność oraz nieufność. Często swoimi ostrymi słowami, intrygami i śledzeniem życia innych rani ich.
   Wenus w Skorpionie.

  Niesamowita uwodzicielskość.

  Osoba o nieprzeciętniej uczuciowości oraz dużej skłonności do poświęceń. Odznacza się gwałtownością uczuć oraz
  intensywnością. Jest bardzo oddana ukochanej osobie.Kobieta niesamowicie uwodzicielska. Ogromny urok, któremu
  nie można się oprzeć. Człowiek pamiętliwy i podejrzliwy. Manipuluje ludźmi, jest zazdrosny i często zbyt wymagający.
   Mars w Skorpionie.

  Namiętny.

  Ogromna wytrzymałość niedająca się podważyć czy zakłócić. Do osiągania
  swoich celów budzi do działania bardzo intensywne siły psychiczne. Człowiek
  mający wysokie aspiracje i wytrwały w dążeniu do celu.Przy podejmowaniu decyzji kieruje się emocjami. Postanawia w sposób zobowiązujący i trwały. Mężczyzna charyzmatyczny, namiętny i tajemniczy. Ciężko mu się oprzeć. Niezwykle pociągający kochanek. Niedający się poznać, zrozumieć, odgadnąć. Mówi głośno o tym co jest zakazane. Jego popęd seksualny działa z dużym nasileniem. Walczy bardzo skutecznie często podstępnie. Mars w Skorpionie to wielka siła niszczycielska. Manipulacja, bezwzględność w wykorzystywaniu innych, niekiedy szantaż. Człowiek mściwy, często psuje krew innym, potrafi bardzo zranić swą złośliwością.
   Jowisz w Skorpionie.

  Magia i władza.

  Ogromna siła wpływania na myśli i zachowania innych. Może ją wykorzystać w celach uzdrowicielskich. Interesuje go wszystko co zagadkowe, magiczne i ukryte. Człowiek wierzący w istnienie ukrytych sił tajemnych, które można obudzić i zużytkować. Pociąga go moc podświadomości i ma niepohamowane pragnienie posiadania władzy. Wykorzystuje swoje siły psychiczne by posługiwać się innymi, manipulować oraz uzależnić ich od siebie. Nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje postępowanie. Potrafi być surowy i okrutny.
   Saturn w Lwie.

  Honorowy, odpowiedzialny.

  Cechuje go umiejętność przyznania się do błędów, zdecydowanie oraz wysokie aspiracje. Człowiek skromny, postępujący w sposób uczciwy i bezinteresowny. W działaniu rozważny ale nie brakuje mu również odwagi. Często ucieka w pracę by zapomnieć o problemach miłosnych, co skutkuje pogorszeniem zdrowia. Trudności w okazywaniu uczuć wobec najbliższych. Lęk przed odrzuceniem i samotnością ale również przed uznaniem i byciem w centurm zainteresowania.
   Uran w Rybach.

  Własna droga zbawienia i wizji.

  Osoba chętnie oddająca się marzeniom, często mająca wizję. Człowiek obdarzony zdolnością do przeczuwania czy domyślania się tego co może nastąpić. Przewidywania te głównie odnoszą się do niepomyślnych i złych wydarzeń. Zawsze staje w obronie wolności podążania za własnym wyobrażeniem zdarzeń mających zajść w przyszłości. Bywa, że brakuje mu zrównoważenia. Człowiek, który spotyka na swojej drodze często ludzi niezrozumiałych i dziwaków. Obdarzony zdolnością do uzdrawiania innych.
   Neptun w Wodniku.

  Osoba wykazująca zrozumienie dla innych, oryginalność oraz szczerość. Ceni sobie towarzystwo innych, z chęcią oddaje się projektom dotyczącym niesienia pomocy potrzebującym. Osoba angażująca się w obronę praw i godności czowieka. Często ma dziwne poglądy przez co można go uznać za dziwaka. Ogromna chęć poczucia niezależności. Posiada skłonności do postępowania niezgodnie z przyjętymi zasadami.
   Pluton w Strzelcu.


   Najsilniejsze znaki:

  • Skorpion (14pkt, 30%)

   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.

  • Lew (4pkt, 9%)

   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

  • Koziorożec (4pkt, 9%)

   Zdyscyplinowany, odpowiedzialny, godny zaufania, pilny, sumienny, praktyczny. Może być pesymistyczny, nazbyt konwencjonalny, sztywny, materialistyczny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  VIII 22° Panna
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w VIII domu.

  Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  X 25° Skorpion
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • X domu
   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.


  • Skorpionie
   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.
  II 25° Ryby
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • II domu
   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.


  • Rybach
   Współczujący, wrażliwy, łagodny, intuicyjny. Może być niepraktyczny, łatwowierny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  18°

   
  13°

       5°
   
  22°

       3°
    
  12°

       6°
   
       0°
   
  27°
   
       7°
   
       4°
   
  24°

       6°
    
       2°
   
       2°
  10°
    
       3°
   
       2°
    
  17°

       2°
   
       4°

       6°

       4°
     
  24°
        
       1°
    

   
       3°
       
       3°
    
  13°

       4°
   
       0°
   
       1°
    
       4°

       3°
    

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności