Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski

Horoskop

Horoskop dla: Monica Belucci

Data urodzenia: 30 września 1964r. godz. 14:30
Miejscowość: Citta di Castello (IT).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2438669.0173611

Znak zodiaku: Waga


03° 14` Ascendent  
Słońce
07° 22'
w Wadze


Księżyc
02° 03'
w Lwie

Merkury
25° 34'
w Pannie

Wenus
24° 05'
w Lwie

Mars
09° 19'
w Lwie

 

09° 44`Medium Coeli  
Jowisz
25° 32'
w Byku

Saturn
29° 26'
w Wodniku

Uran
12° 12'
w Pannie

Neptun
15° 59'
w Skorpionie

Pluton
14° 30'
w Pannie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
7 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
4 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
4 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
8 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest ziemia (35%).
  Jesteś osobą praktyczną i skuteczną. Podchodzisz do większości spraw ze zdrowym rozsądkiem a Twój przyziemny sposób myślenia jest pomocny dla codziennych prac. Twoja słabość leży w twojej niechęci wprowadzania zmiany w Twoim życiu. Masz tendencje do tłumienia zarówno swojego jak i cudzego entuzjazmu.

 • Najsłabszym czynnikiem jest powietrze (17%).
  Odczuwasz brak obiektywności, powstrzymania się od racjonalnej perspektywy. Masz trudności w podejmowaniu decyzji w procesie rozważania wszystkich za i przeciw.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  6 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  13 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  4 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Stała. (57%)
  Nie cieszysz się zmianą. Oczekujesz, żeby inni byli godni zaufania, jak Ty sam.

 • Najsłabszą jest jakość Zmienna (17%).
  Znajdujesz trudność w dostosowaniu się do nowych sytuacji. Jesteś nieelastyczny wobec zmian i innych ludzi.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Słońce w VIII domu: Alchemik. Sukcesy w innych sprawach poprzez związki, spółki.

  Człowiek opanowany nienasyconą żądzą zdobycia wiedzy w mrocznych tematach magii, nieśmiertelności czy okultyzmu. Chętnie też zajmuje się i mówi o sprawach zakazanych. Mało interesuje się światem zewnętrznym skupiając się bardziej na własnych przeżyciach. Człowiek taktowny i dyskretny, który ma talent do zarabiania pieniędzy. Zdobywa je nawet kosztem innych i zawsze myśli o wyciągnięciu korzyści osobistych. Pozbawiony skrupułów wykorzystuje ludzi dla swoich celów. Człowiek pozbawiony energii życiowej. Skłonności do marnotrawienia pieniędzy.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Księżyc w VII domu: Dopasowanie się do partnera. Pomyslne małżeństwo, partnerstwo. Popularność.

  Silne pragnienie bycia z drugą osobą oraz gotowość zmiany swojego zachowania by zadowolić partera. Człowiek, który umie wczuć się w stan duchowy dugiej osoby oraz o nią zadbać. Czerpie dużo radości z kontaktów z innymi i z przyjaźni. Umie się dostosować do każdej sytuacji jak i do każdego człowieka. Jednak większość jego bliskich relacji jest powierzchowna. Nie jest w stanie włączyć się całkowicie we wspólne życie małżeńskie czy partnerskie. Przez co ma wiele miłostek co z kolei prowadzi do rozpadu związku. Człowiek nie ustabilizowany, zmienny i niestały.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Merkury w VIII domu: Wnikliwe myślenie. Nerwicowość. Zyski i straty poprzez śmierć.

  Merkury w VIII domu to ogromny zasób energii życiowej, intensywność uczuć oraz doskonały instynkt. Człowiek obdarzony zdolnością przewidywania. Jest systematyczny i lubi mieć wszystko zaplanowane. Bardzo uważny i dociekliwy szczególnie w rozwiązywaniu wszelkich zagadek i tego co ukryte. Opanowany żądzą zdobywania wiedzy szczególnie w sprawach okultyzmu. Potrafi się upierać przy swoich poglądach jak nikt inny. Często działa pod wpływem nieopanowanego wewnętrznego przymusu. Człowiek pozbawiony szerszych horyzontów myślowych. Nigdy nie odpuszcza wyrządzonej mu krzywdy i bierze za nie odwet.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Wenus w VIII domu: Magia miłosna. Pieniądze ze spadków lub małżeństwa (przy dobrych aspektach).

  Osoba odznaczająca się wyczuciem w kontaktach z innymi, która umie zachować się odpowiednio w każdej sytuacji. Posiada umiejętność odgadywania pragnień innych ludzi i roztacza uwodzicielską atmosferę w swoim otoczeniu. Duża zmysłowość i erotyka. Lubi to co odrażające i straszne. Intersuje się rzeczami, które budzą grozę. Zawsze pamięta o wyciągnięciu dla siebie korzyści. Zna swoją wartość szczególnie pod względem seksualnym i potrafi ją wykorzystać przy zdobywaniu pieniędzy. Posługuje się również uległością innych wobec jej walorów. W każdej sprawie usiłuje uzyskać dla siebie jak najwięcej. Typ zazdrośnika, który za wszelką cenę chce podporządkować sobie partera.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Mars w VII domu: Napięcie w związku. Namiętne lub niefortunne małżeństwo (zależne od aspektów). Konflikty powodujące rozpad małżeństwa.

  Człowiek szczery, naturalny i prosty. Cechuje go duża pobudliwość psychiczna jak i fizyczna. Jest pełen energii i odwagi. Reaguje spontanicznie, powodując często kłotnie, które uwalniają jego związek od złych emocji. Na bieżąco stara się wyjaśniać powstałe problemy. Chętnie podjemuje się różnych spraw i zazwyczaj załatwia je pomyślnie. W pożyciu bywa męczący przez swoją wieczną gotowość do walki nawet w stosunku do osoby bliskiej. Bywa że obraża ją z byle powodu.
  Od partnera wymaga bezwzględnego posłuszeństwa co powoduje rozwody w atmosferze nienawiści i publicznym praniu brudów. Człowiek działający szybko i bez zastanowienia. W kontaktach z innmi zachowuje się wrogo i napastliwie.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Jowisz w IV domu: Dobry, wspaniały dom. Szczęście rodzinne. Korzyści z nieruchomości lub poprzez rodziców.

  Człowiek rozmiłowany w wygodach i przyjemnościach. Duże poczucie własnej wartości. W swoim rodowodzie czuje się najważniejszą gałęzią. Ufa swoim korzeniom. Osoba bogata wewnętrznie. W życiu kieruje się potrzebami swojego wnętrza. Ma silne poczucie przynależności do najwyższej warstwy społecznej z racji pochodzenia. Lekceważy wszystkich, którzy nie należą w jego rozumieniu do elity. W domu narzuca innym swoją wolę, bywa okrutny i bezwzględny. Impertynent, często przecenia swoje zalety i ma wygórowane mniemanie o sobie.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Saturn w II domu: Świadomość biedy. Gospodarność. Ograniczone środki finansowe. Trudności w zdobywaniu pieniędzy.

  Oznacza osobę świadomą wartości. Pracowitość i uczciwość która niekiedy pozwala się dorobić. Poważnie i trzeźwo podchodzi do spraw związanych z finansami, które uważa za podstawę bezpieczeństwa. Człowiek na którym można polegać oraz jest wolny od emocji i obiektywny. Cechuje go rozwaga w postępowaniu oraz drobiazgowa dokładność. Nie chcąc uchodzić za człowieka oschłego czasami bierze udział w interesach, których wynik jest niepewny. Ogromny strach przed biedą powoduje, że odmawia sobie wszystkiego będąc surowo oszczędnym w sprawach materialnych. Człowiek tchórzliwy, chytry oraz skąpy. Jest świadomy braku wystarczającej sumy pieniędzy nawet jeśli ma duży majątek. Nie zdaje sobie sprawy z własnych wartości oraz umiejętności.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Uran w VIII domu: List żelazny, samowyzwoliciel. Niespodziewane spadki. Nagłe wypadki.

  Oznacza osobę, która umie wpływać na innych, na ich myśli, zachowania czy przekonania. Interesuje się wszystkim co tajemnicze i mroczne. Bliskie mu są dziedziny wiedzy takie jak alchemia i astrologia. Nietypowy sposób podjeścia do śmierci, którą traktuje jako oswobodzenie. Ty samouzdrowiciela. Nie dopuszcza nikogo do swego wnętrza duchowego. Zawsze nad sobą panuje i nigdy nie ujawnia swoich myśli i poglądów. Ma tendencje do chorób zjawiających się znienacka. Uważa, że ma pozwolenie na wszystko, nie przywiązuje wagi do żadnych granic i konieczności życiowych.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Neptun w X domu: Wymarzony zawód. Zajęcia artystyczne. Człowiek "nawiedzony", niepraktyczny.

  Osoba o niezwykłej intuicji. Potrafi trafnie wskazać kierunek rozwoju niemal w każdej dziedzinie. Cechuje go ogromna siła i odwaga w walce z przeciwieństwami losu. Niechęć do ujawniania swego nazwiska powoduje pracę pod pseudonimem. Człowiek, który nie umie się odnaleźć w drodze do kariery. Nie umie się okreslić zawodowo. Brak pewności, zbytnia chwiejność emocjonalna i tajemniczość. Człowiek zupełnie niezaangażowany w to co robi.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Pluton w VIII domu: Magia. Pragnienie prawdy. Umysł filozoficzny. Oszczędność.

  Człowiek o wielkiej charyźmie i ogromnej sile psychicznej. Ma silne pragnienie odniesienia sukcesu, przy czym jest wytrwały w realizacji swoich postanowień. Ponadto cechuje go determinacja w działaniu oraz upór. Zainteresowania związane z wszystkim co ukryte, tajemne, zakazane i niewypowiedziane. Predyspozycje do uzdrawiania i umiejętność wywoływania zjawisk nadprzyrodzonych. Osoba, która by pozyskać sobie zwolenników odwołuje się do ich emocji i często składa obietnice, których i tak nie dotrzyma. Uzależnia innych od siebie by wykorzystać władzę nad nimi w celu wyciągnięcia korzyści osobistych.

   Najsilniejsze domy:

  • VIII (9 pkt, 21%)

   Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.

  • VII (5 pkt, 12%)

   Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.

  • II (1 pkt, 2%)

   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Wadze.

  Artysta.

  Ludzi urodzonych pod znakiem Wagi cechuje przede wszystkim harmonia, równowaga i sprawiedliwość. Są ambitni, systematyczni, pełni dobrej woli i życzliwości. W ich życiu dominuje takt, pogoda ducha, uczciwość i wdzięk. Człowiek - Waga zawsze uważa aby nikogo nie urazić. Unika kłótni i ostrych starć. Jest czarujący i miły, otwarty na świat, rozumiejący ludzi i ich sprawy. Ważną potrzebą Wagi jest luksus i dąży do tego żeby go osiągnąć.
  Urodzeni pod tym znakiem cenią sobie wolnośc i niezależność wewnętrzną mimo całego oddania się drugiej osobie. Potrafią wybaczać, są tolerancyjni i otwarci na wszelkie nowości.
  Słabą stroną Wagi jest niezdecydowanie. Podejmowanie decyzji sprawia jej problemy. Wśród ludzi szukają osób zamożnych i z dobrą pozycją społeczną. Wagi potrafią tak jak nikt korzystać ze znajomości i protekcji. Bywają wyrachowane i wyrafinowane. Często ulegają wpływom innych. Czasem są groźne, uparte, podejrzliwe, złośliwe, fanatyczne i nieobiektywne, a przede wszystkim leniwe.

  Partnerstwo: Wagi powinny być czujne w romansach ponieważ mają skłonno?ci do flirtów. Przyciągają uwagę płci przeciwnej ale powinny być ostrożne ponieważ są bardzo uczuciowe i łatwo jest im się zaangażować - choć często mają problemy z oceną czy jest to dla nich dobre czy nie. Wagi powinny dobrze się zastanowić zanim zrobią pierwszy krok bo czasem może to wywołać skandal. Nie każda osoba płci przeciwnej jest osobą godną ulokowania w niej uczuć - o tym Wagi czasem zdają się zapominać. Powinny pamiętać o tym, że niektóre osoby są rajem dla oczu - a równocze?nie piekłem dla duszy.

  Zdrowie: Wagi mają skłonno?ci do problemów z nerkami i plecami

  Sprawdzają się w zawodach które wnoszą do świata piękno lub mają związek z muzyką, tańcem, teatrem, modą kwiatami, farbami. Sprawdzą się również jako przedstawiciele, akwizytorzy, dyplomaci i pośrednicy.
   Księżyc w Lwie.

  Rasowa baba.

  Oznacza człowieka towarzyskiego, lojalnego, życzliwego i głodnego życia. Cechuje go ogromny optymizm, radośc życia oraz dobre serce. Kocha luksus i chętnie bywa ośrodkiem dyskusji. Często podkreśla swoją wyjątkowość oraz pragnie uznania. Jest przeczulony na swoim punkcie i nie znosi krytyki. Ma problemy z okazywaniem skromności.
  Jego słabością jest również zazdrość, despotyzm i przesadne reakcje.
  Często jego własne wady bywają powodem do dumy.
   Merkury w Pannie.

  Precyzyjny.

  Człowiek dokładny i precyzyjny. Cechuje go analityczny sposób myślenia. Umie oddzielić to co dobre od tego co złe. Myśli i decyduje trzeźwo, jest wyrazisty, mądry i metodyczny. Umiłowanie do szczegółów, przez co umyka mu perspektywa. Jest małostkowy, wiecznie niezadowolony z życia oraz bywa zazdrosny. Wszystko krytykuje.
   Wenus w Lwie.

  Niewyżyta żądza i namiętność.

  Osoba serdeczna, życzliwa. Cechuje ją pogoda ducha, radość życia i pewność siebie. Lubi być w centrum zainteresowania, człowiek towarzyski, lubiący wszelkie zmiany. Przez co często niestały i powierzchowny. Nadmierna wyniosłość i pozerstwo. Kobieta wytworna, dumna i wygodna. Posiada uzdolnienia artystyczne.
    Mars w Lwie.

  Optymista.

  Ogromny, zaraźliwy optymizm. Człowiek pewny siebie, mający własne, nienarzucone przez nikogo opinie. Wiara we własne możliwości, lekkość w
  sposobie myślenia pomaga mu przy wprowadzeniu w życie swoich planów. Przy czym stara się je realizować wszelkimi i możliwie najprostrzymi sposobami.Decyzje podejmuje bardzo odważnie i ryzykownie. Mężczyzna zadowolony z życia, nieprzejmujący się niczym,ponad miarę obdarowuje inych. Posiada ogromne siły życiowe i jest doskonałym kochankiem. Marsa w Lwie cechuje nadmierna wrażliwość na punkcie krytyki. Ma wygórowane mniemanie o sobie, jest zarozumiały, ma skłonności do gwałtownych reakcji i bywa władczy. Egoista.
   Jowisz w Byku.

  Wzrost, pełnia, rozkosz życia.

  Człowiek towarzyski, skromny. Poprzestaje na tym, co choćby częściowo zaspokaja jego potrzeby lub pragnienia. Upodobanie do dobrobytu i rozkoszy życia. Lubi to co jest już mu znane i sprawdzone. Potrafi tego bronić i podtrzymywać tego ciągłość. Dąży do osiągania pełni i radości życia. Wadą jest jego zarozumiałość. Lubi się chwalić, wydawać niepotrzebnie pieniądze czy używać czegoś ponad miarę. Ma niepohamowane pragnienie posiadania zarówno pieniędzy jak i wszelkich rozkoszy. Człowiek nienaturalny.
   Saturn w Wodniku.

  Oderwany badacz.

  Człowiek o szerokich horyzontach myślowych. Pomysłowy, bardzo towarzyski i szczery. Umie odmawiać i gdy coś mu się nie podoba, potrafi powiedzieć o tym wprost. Uczciwy i otwarty. Posiada łatwość przyswajania wiedzy, która pozwala na szybki rozwój. Strach przed nowymi i nieznanymi rzeczami. Ścisła wierność swoim zasadom oraz chęć podkreślania swojej wyjątkowości.
   Uran w Pannie.

  Wolność wiedzy, nauki.

  Osoba odznaczająca się niezależnością, spokojem i stałością. Cechuje ją myślenie mające na celu tworzenie oraz sięgające daleko w przyszłość. Dąży do zachowania włąsnych poglądów na świat i życie. Człowiek mający poczucie niezależności i odrębności osobistej. Często się poświęca na rzecz osiągnięcia dobrego stanu zdrowia. Ceni sobie również dobre samopoczucie psychiczne.Bywa że postępuje niezgodnie z przyjętymi zasadami oraz ma problemy z przystosowaniem się, które wywołują niepokój.
   Neptun w Skorpionie.

  Obdarzony przez naturę w dużą pobudliwość fizyczną i psychiczną. Człowiek o intensywnych odczuciach. Osobowość silna, pewna siebie, która potrafi wiele znieść. Pociągają go sprawy tajemne oraz związane z psychiką człowieka. Nie lubi mówić o sobie. W kontaktach z innymi ludźmi jest chłodny, ostrożny i oficjalny. Skłonności do zbytniego uwielbienia luksusu, jedzenia oraz alkoholu.
   Pluton w Pannie.

  Zdolność do wnikliwej analizy, duża pomysłowość. Zainteresowania medycyną niekonwencjonalną oraz wszelkimi badaniami. Dążenie do perfekcji głównie dotyczy to przedsięwzięć handlowych czy techniki. Tendencje do dostrzegania tylko ujemnych stron życia.

   Najsilniejsze znaki:

  • Lew (7pkt, 12%)

   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

  • Skorpion (5pkt, 8%)

   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.

  • Panna (4pkt, 7%)

   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  IX 27° Waga
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w IX domu.

  Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  X 28° Skorpion
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • X domu
   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.


  • Skorpionie
   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.
  III 02° Byk
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • III domu
   Trzeci Dom to miejsce wszelkich sposobów komunikowania się, najbliższego otoczenia. Odnosi się do rodzeństwa, bezpośreniego otoczenia i wskazuje krótkie podróże. Słowa kluczowe: procesy umysłowe i komunikacja, aktywne poszukiwanie wiedzy, nauka w dzieciństwie, rodzeństwo, krótkie podróże, telepatia i umysłowa energia.


  • Byku
   Stały i cierpliwy, silne wartości, nieustępliwy, ziemski, zachłanny, wielkie chęci. Może być uparty, nazbyt posesywny, pobłażający samemu sobie.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  07°

   
  25°
    
  24°
     


       2°
     
  25°
    
       0°

       2°
   
  29°
   
       3°

       3°

       5°
   
       3°
  12°
         
  15°
      
       6°
    
       3°
  14°
         
       2°

       1°


       5°

       1°

       7°
     
       4°
     

   
       7°
    
       0°
    
       3°

       6°
    

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności