Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Lech Kaczynski

Data urodzenia: 18 czerwca 1949r. godz. 12:00
Miejscowość: Warszawa (Polska).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2433085.9166667

Znak zodiaku: Bliźnięta


21° 52` Ascendent  
Słońce
26° 49'
w Bliźniętach


Księżyc
25° 41'
w Rybach

Merkury
08° 52'
w Bliźniętach

Wenus
13° 26'
w Raku

Mars
05° 58'
w Bliźniętach

 

19° 19`Medium Coeli  
Jowisz
00° 45'
w Wodniku

Saturn
01° 44'
w Pannie

Uran
00° 29'
w Raku

Neptun
12° 10'
w Wadze

Pluton
14° 39'
w Lwie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
1 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
12 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
6 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
4 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest powietrze (52%).
  Jesteś obiektywny i filozoficzny, wolący obejrzeć życie z intelektualnej perspektywy. Twój umysł zwycięża nad Twoimi uczuciami za każdym razem, gdy rozważasz ewentualność bycia nieracjonalnym. Masz wysokie poczucie sprawiedliwości i logiczny proces myślowy. Twoja słabość leży w tym, że lekceważysz emocje.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ogień (4%).
  Masz trudność aby być zmotywowanym z powodu odczuwania braku wiary w siebie nawet wtedy by osiągnąc osobiste cele. Możesz doświadczać ogólnego braku entuzjazmu, czując się przygniatany przez zmiany.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  4 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  2 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  13 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Zmienna. (68%)
  Możesz w wielu sprawach ociągać się, zwlekać z ich realizacją. Oczekujesz, żeby inni byli wyrozumiali w stosunku do Ciebie.

 • Najsłabszą jest jakość Stała (11%).
  Cieszysz się zmianą chociaż odczuwasz brak stałości potrzebnej do przeprowadzenia do końca spraw, którymi się zajmujesz.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Słońce w X domu: Poważanie. Sukcesy w pracy, kariera, odpowiedzialne pozycje społeczne.

  Zdolność wpływania na ludzi i porywania ich za sobą. Ma silne pragnienie uzyskania wielu osiągnięć i zaszczytów. Cechuje go chęć prowadzenia działalności społecznych i występów publicznych. Swoim zachowaniem potrafi wzbudzić szacunek innych. Gotowość ponoszenia konsekwencji za swoje postepowanie oraz pełne zaangażowanie w pracę sprawiają, że często zajmuje wysokie stanowiska. Jednak nierzadko wykorzystuje swoją władzę i narzuca innym swoja wolę, wymusza posłuszeństwo i jest niemiły w stosunku do otoczenia. Przesadne przekonanie o własnej wartości oraz żądza posiadania szacunku i poważania u innych. Jego motto to: "po trupach do celu".
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Księżyc w VII domu: Dopasowanie się do partnera. Pomyslne małżeństwo, partnerstwo. Popularność.

  Silne pragnienie bycia z drugą osobą oraz gotowość zmiany swojego zachowania by zadowolić partera. Człowiek, który umie wczuć się w stan duchowy dugiej osoby oraz o nią zadbać. Czerpie dużo radości z kontaktów z innymi i z przyjaźni. Umie się dostosować do każdej sytuacji jak i do każdego człowieka. Jednak większość jego bliskich relacji jest powierzchowna. Nie jest w stanie włączyć się całkowicie we wspólne życie małżeńskie czy partnerskie. Przez co ma wiele miłostek co z kolei prowadzi do rozpadu związku. Człowiek nie ustabilizowany, zmienny i niestały.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Merkury w IX domu: Myślenie religijne. Dobry intelekt. Zdolności humanistyczne. Częste podróże.

  Człowiek o dużej wiedzy i zdolnościach umysłowych. Lubi podróże, dzięki którym zdobywa wiedzę i doświadcza interesujących przygód. Jego zdolności językowe sprawiają, że jest świetnym przewodnikiem wycieczek jak również umie je dobrze zaplanować. Znakomicie radzi sobie w rozpoznawaniu określonych miejsc i kierunków. Ma talent do wygłaszania kazań. Mówi dużo na temat wzniosłych spraw lecz trudno cokolwiek z tego zrozumieć. Wyraża swoje myśli słowami pozbawionymi głębszych treści. Gdy tylko jest to możliwe bez żadnych wątpliwości wyciąga korzyści finansowe z religii. Człowiek niezdecydowany, który wciąż podejmuje nowe działania i zmienia swoje poglądy.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Wenus w X domu: Popularność. Zyski poprzez rodziców. Szczęśliwa kariera.

  Osoba o doskonałej prezencji, pełna wdzięku i uroku. Wie jak zyskać względy zwierzchników dzięki czemu może wiele osiągnąć. Chętnie niesie pomoc potrzebującym i warto jej zaufać. Ma uzdolnienia w kierunku artystycznym oraz w innych dziedzinach związanych z estetyką. Z łatwością nawiązuje nowe znajomości, o które umie zadbać dzięki czemu jest powszechnie lubiana. Niestety często wykorzystuje sympatię ludzi by osiągnąć swój cel. Własny interes jest dla niej ważniejszy niż dobro innych. Zbyt wysokie aspiracje oraz żądza władzy mogą powodować kłopoty w pracy a nawet jej utratę.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Mars w IX domu: Rycerskość. Wojowniczość w sprawach religii i filozofii. Niebezpieczne podróże. Spory prawne.

  Człowiek o dużych skłonnościach i zdolnościach do działania. Umie pięknie przemawiać. Bez względu na konsekwencje zawsze postępuje i wypowaiada się zgodnie ze swoim zdaniem przy czym wykazuje duże zaangażowanie. Dysponuje ogromną siłą umysłu i jest wytrwały w dążeniu do dalekich celów. Życie postrzega tylko w ciemnych barwach i nie umie się cieszyć z niczego co ono mu przynosi. Człowiek kłótliwy, który wprowadza zamieszanie i niepokój umysłowy. Nie szanuje poglądów innych i uparcie obstaje przy swoim.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Jowisz w V domu: Szczęście w miłości i grze. Pomyślność w sprawach dzieci i spekulacji. Przyjemności towarzyskie.

  Duża pewność siebie i optymizm. Esteta cieszący się życiem. Wyznaje zasadę chcieć to móc. Ma powodzenie w miłości i szczęśliwie dobiera parterów. Człowiek interesujący, który ufa swoim zdolnością i instynktom. Doskonale czuje się w każdej roli. Stworzony do uczenia innych. Często jednak przecenia swoje zalety. Zbyt pewny siebie i wrażliwy na krytykę. Cechuje go brak poczucia odpowiedzialności za swoje postępowanie oraz silny pociąg do rozrywek. Próżny i wygodnicki. Chętnie wdaje się w liczne historie miłosne. Cyniczny i lekkomyślny uwodziciel opętany hazardem.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Saturn w XII domu: Stara dusza. Chorobliwe fantazjowanie. Możliwość zdrady.

  Osoba świadoma własnej niedoskonałości. Cechuje ją bogactwo myśli oraz zdolność do poświęceń. Wierzy, że jest otoczona opieką boską, która wskazuje mu drogę w zyciu. Człowiek, który poszukuje prawdy o ludziach, życiu i świecie. Chętnie żyje w odosobnieniu pogrążając się w myślach. Jednak ta kontemplacja skutkuje poczuciem opuszczenia oraz braku szczęścia. Człowiek niezdecydowany, który często nie umie sobie radzić w życiu. Ucieczka od wszystkiego czego nie można racjonalnie uzasadnić. Osoba nieprzyjemna w obejściu, agresywna i bezwzględna.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Uran w X domu: Zawodowa oryginalność. Wszechstronność. Pragnienie wolności. Wpływowa pozycja.

  Osoba kontaktowa, niezależna i pełna inwencji. Chętnie opracowuje i wdraża projekty usprawniające pracę. Jako pracownik potrzebuje dużo swobody i ceni sobie możliwość wprowadzania swoich pomysłów w pracy. Lubi sam tworzyć wszystko od początku do końca. Interesuje się wszystkim co go otacza i ma oryginalne podejście do życia. Jednak owe podejście może powodować iż budzi on niepokój i często zawodzi innych. Szybko się nudzi tym co robi, a gdy poczuje najmniejsze ograniczenie swojej pomysłowości przestaje pracować nad daną rzeczą. Zbyt częsta chęć zmiany warunków pracy oraz brak cierpliwości.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Neptun w I domu: Subtelność. Wizjoner, idealista. Receptywny. Zmienny.

  Oznacza osobę o skłonnościach do bujania w obłokach. Często zanurza się głęboko w swoich rozmyslaniach. Obdarzony instynktem, który podpowiada mu w którą stronę ma iść. Zdolność do odczuwania i doznawania wrażeń innych osób. Odznacza się taktem i wrażliwością. Skłonność do podporządkowywania się powoduje, że jest bezradny wobec postępowania innych ludzi stając się ich ofiarą. Równie łatwo może się uzależnić od innych lub zejść na złą drogę pod ich wpływem. Trudności z określeniem samego siebie oraz krytycznego patrzenia na świat. Ma tendencję do oszustw, zarówno wobec siebie jak i innych osób.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Pluton w XI domu: Dozgonna przyjaźń. Wpływ na innych. Towarzyskość.

  Człowiek dobrej woli, Przyjaźń traktuje jako umowę o wzajemności i jest kierowany poczuciem obowiązku bycia z przyjacielem na dobre i na złe. Szuka bliskich przyjaźni, które mają trwać do końca życia. Przywódczy reformator. Człowiek podejrzany, wstępujący w stowarzyszenia siejące zniszczenie. Wywołuje przerażenie wśród przyjaciół i jest trudny w pożyciu. Skłonności do nadużyć, szantażu i przemocy.

   Najsilniejsze domy:

  • X (6 pkt, 22%)

   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

  • IX (4 pkt, 15%)

   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

  • VII (3 pkt, 11%)

   Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Bliźniętach.

  Ciekawy świata.

  Urodzeni pod tym znakiem wyróżniają się wszechstronnością, elokwencją oraz inteligencją. Są dynamiczni, ambitni oraz posiadają umiejętność analizy i samodzielnego myślenia. Ich mottem jest komunikacja między ludźmi, działanie, informacja. Ta ostatnia powoduje, że często są posądzane o plotkarstwo. Z łatwością odnajdują się w każdym środowisku.Są ciekawi świata.
  Bliźnięta mają dar współdziałania z ludźmi i wpływania na nich. Umiejętnie wykorzystują wiedzę innych do swoich celów. Nie lubią monotonii, ciągle muszą być czymś zajęte a przy tym ciągle się rozpraszają. Mają \"słomiany zapał\", zabierają się do czegoś, ale rzadko zdarza im się to dokończyć. Wadą bliźniąt przede wszystkim jest niezdecydowanie, wścibskość, powierzchownośćoraz oraz cynizm.
  Ze wszystkich znaków są największymi bałaganiarzami. Przy swojej błyskotliwości bywają niedokladne i nieprecyzyjne.
  Są niezwykle \"humorzaste\" i często popadają od euforii po rozpacz. Bywają nieprzewidywalne, nigdy nie wiadomo jak mogą się zachować.

  Partnerstwo: Brak zdecydowania w charakterze Bli?niąt nie sprzyja długim związkom i jest powodem wielu zawirowań w ich życiu miłosnym. Po czę?ci Bli?niętami kierują pasje i jedynym sposobem na utrzymanie ich zaangażowania jest dostosowywanie się do ich zmieniających się bez ustanku nastrojów. Zdecydowanie wolą związki powierzchowne od długodystansowych.

  Zdrowie: mają skłonno?ci do chorób układu nerwowego oraz schorzeń górnej czę?ci ciała.

  Sprawdza się w zawodach: makler giełdowy, przedstawiciel handlowy, księgarz, pisarz, tłumacz, dziennikarz, reportet i nauczyciel.
   Księżyc w Rybach.

  Medialny.

  To człowiek wyjątkowo empatyczny. Cechuje go życzliwość, medialność, subiektywizm oraz intuicja. Jest gotowy do poświęceń oraz otwarty na różne źródła inspiracji. Umie się dostosować oraz odgadywać pragnienia innych osób. Człowiek zagadkowy, pragnący wyzwolenia, obdarzony fantazją.
  Jest bardzo uczuciowy, często wybucha płaczem. Ma tendencję do użalania się nad sobą, czasem wymusza współczucie innych. Ofiara losu. Jest kapryśny, bezkrytyczny, gadatliwy, chwiejny. Czasami się zaniedbuje. Nie umie oddzielić się od innych i stać na własnych nogach. Ma pociąg do uzależnień i łatwo ulega pokusom.
   Merkury w Bliźniętach.

  Człowiek wyjątkowo inteligentny.

  Nieprzeciętna inteligencja. Człowiek wszechstronny z poczuciem humoru. Uwielbia przemawiać i chętnie bawi się w gierki słowne, nawet sam ze sobą. Głodny wiedzy, błyskotliwy oraz trzeźwo myślący. Nisamowita gaduła, w myśleniu i w działaniu powierzchowny. Często działa podstępnie i przebiegle.
   Wenus w Raku.

  Doskonała miłość.

  Człowiek snujący nierealne plany, bujający w obłokach. Dąży do uzyskania zgodności i wzajemnego dopełniania się. Pragnie dawać więcej niz brać. Osoba niezwiązana z realnym życiem, działa często nierozważnie. Nieprzewidywalna i przygnębiająca. Kobieta łatwo wzruszająca się i ulegająca nastrojom.
   Mars w Bliźniętach.

  Krytyk.

  Inteligencja oraz spryt. Umie trafnie, ostro, często złośliwie odpowiedzieć lub skomentować coś. Człowiek odznaczający się ogromnym sprytem i zręcznością. Dobrze radzi sobie w każdej sytuacji. Wie jak postępować by doprowadzić do osiągnięcia celu. Decyduje szybko i mądrze. Mężczyzna z poczuciem humoru, pomysłowy, wzbudzający zainteresowanie. Pełen uroku lecz niestały. Podchodzi do ludzi i różnych spraw z dystansem. Posiada łatwość wymowy. Szybko się denerwuje, ale nie trwa to długo. Ma trudności ze skupieniem się, jest niecierpliwy, zimny, cyniczny a swą złośliwością potrafi głeboko zranić.
   Jowisz w Wodniku.

  Równość i braterstwo.

  Uwielbienie i szacunek dla możliwości podejmowania decyzji zgodnie z własną wolą. Pragnienie równouprawnienia oraz dążenie do zniesienia wszelkich różnic. Człowiek szanujący wszystko co właściwe nowym czasom. Jego ideał to sszczęśliwe społeczeństwo, równość i możliwość samostanowienia. Typ samotnika niewnikającego w istotę rzeczy. Postępowanie niezgodne z przyjętymi zasadami.
   Saturn w Pannie.

  Praktyczny, dokładny.

  Osoba odpowiedzialna, bardzo uważna oraz delikatna. Człowiek godny zaufania i nadzwyczaj poważny. Mimo wielu problemów i trudności w życiu umie iść dalej na przód nie zwracając uwagi na swoje problemy zdrowotne. Miłość do porządku. Do ludzi podchodzi z dystansem zachowując czujność. Wiele jego spraw rozwija się w złym kierunku przez negatywne myślenie. Skłonności do kłótni i depresji.   Uran w Raku.

  Wolnośc ojczyzny, rozwoju dzieci i duszy.

  Cechuje go patriotyzm oraz chęć obrony niezależności własnego kraju. Ma nietypowe sposoby wyrażania swych poglądów. Wrażliwy na punkcie niesprawiedliwości. Ceni sobie możliwość swobodnego rozwoju osobistego. Czasami jest bardzo nerwowy i zbyt emocjonalnie reaguje na niektóre sprawy. Trudności życia w domu mogą spowodować, że człowiek będzie zrywał więzi i struktury rodzinne. Osoba niecierpliwa o zmiennych nastrojach. Bywa drażliwa i czasem ma dziwaczne zachowania.
   Neptun w Wadze.

  Oznacza człowieka ze skłonnościami do przeżywania wszystkiego z dużym natężeniem. Bogata wyobraźnia, czułość oraz umiłowanie do pokoju i zgodności w każdej sprawie. Cechuje człowieka, który potrafi solidaryzować się z osobami cierpiącymi i ceni sobie sprawiedliwość. Ogromne przywiązanie do osoby ukochanej. Czasami potrafisz płakać bez powodu i masz tendencję do działania bez namysłu.
   Pluton w Lwie.

  Talent do różnego rodzaju przedsięwzięć. Zdaje sobie sprawę z obdarzenia uznaniem przez innych. Przydaje się w występowaniu i działaniu w interesie publicznym. Jegozachowania często szokują naruszając obowiązujące normy postępowania w danym środowisku. Człowiek surowy często niedopuszczający wyjątków. Wykorzystuje w nadmiernym stopniu zdobyte przez siebie uznanie.

   Najsilniejsze znaki:

  • Bliźnięta (11pkt, 25%)

   Zwinny, wszechstronny, ciekawy, płynny, konwersacyjny, posiadający dużo idei. Może być powierzchowny, zmienny, niespokojny i niezgodny.

  • Panna (5pkt, 11%)

   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.

  • Rak (3pkt, 7%)

   Ostrożny, zapobiegawczy, bystry, emocjonalnie wrażliwy, silne korzenie. Może być nadopiekuńczy, nieœmiały, samotny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  X 20° Bliźnięta
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w X domu.

  Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  X 13° Rak
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • X domu
   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.


  • Raku
   Zwinny, wszechstronny, ciekawy, płynny, konwersacyjny, posiadający dużo idei. Może być powierzchowny, zmienny, niespokojny i niezgodny.
  VII 22° Ryby
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • VII domu
   Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.


  • Rybach
   Współczujący, wrażliwy, łagodny, intuicyjny. Może być niepraktyczny, łatwowierny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  26°
  25°

       2°

    
  13°
     

    
       2°
   


       3°
     
       6°


       4°
     
       5°

       1°


       3°

       5°
     
       0°

       1°
  12°
    
       3°

       2°

       6°
     
  14°
          
       3°
  21°

       5°

       3°
          
  19°
   
       6°
          
       2°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności