Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski

Horoskop

Horoskop dla: Lady Diana (Diana Spencer)

Data urodzenia: 1 lipca 1961r. godz. 19:45
Miejscowość: Sandringham (UK).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2437482.1354167

Znak zodiaku: Rak


25° 46` Ascendent  
Słońce
09° 32'
w Raku


Księżyc
22° 50'
w Wodniku

Merkury
03° 12'
w Raku

Wenus
24° 15'
w Byku

Mars
01° 34'
w Pannie

 

19° 10`Medium Coeli  
Jowisz
04° 54'
w Wodniku

Saturn
28° 09'
w Koziorożcu

Uran
23° 21'
w Lwie

Neptun
08° 27'
w Skorpionie

Pluton
05° 59'
w Pannie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
1 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
4 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
9 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
9 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest woda (39%).
  Mówisz to, co podpowiada Ci serce. Jesteś osobą współczującą, troskliwą z naturą silnie intuicyjną. Cenisz swoje osobiste relacje, w których często pełnisz rolę opiekuna. Twoja słabość leży w tym, że tracisz obiektywizm kiedy jest to konieczne. Często reagujesz bez zastanowienia się przyjmując pierwszą myśl za słuszną.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ogień (4%).
  Masz trudność aby być zmotywowanym z powodu odczuwania braku wiary w siebie nawet wtedy by osiągnąc osobiste cele. Możesz doświadczać ogólnego braku entuzjazmu, czując się przygniatany przez zmiany.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  6 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  11 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  8 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Stała. (44%)
  Nie cieszysz się zmianą. Oczekujesz, żeby inni byli godni zaufania, jak Ty sam.

 • Najsłabszą jest jakość Kardynalna (24%).
  Wolisz pójść śladami innych niż inicjować działania. Twoje mechanizmy przeżycia są słabe.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Słońce w VIII domu: Alchemik. Sukcesy w innych sprawach poprzez związki, spółki.

  Człowiek opanowany nienasyconą żądzą zdobycia wiedzy w mrocznych tematach magii, nieśmiertelności czy okultyzmu. Chętnie też zajmuje się i mówi o sprawach zakazanych. Mało interesuje się światem zewnętrznym skupiając się bardziej na własnych przeżyciach. Człowiek taktowny i dyskretny, który ma talent do zarabiania pieniędzy. Zdobywa je nawet kosztem innych i zawsze myśli o wyciągnięciu korzyści osobistych. Pozbawiony skrupułów wykorzystuje ludzi dla swoich celów. Człowiek pozbawiony energii życiowej. Skłonności do marnotrawienia pieniędzy.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Księżyc w III domu: Ciekawy świata. Częste podróże, przeprowadzki, aktywność umysłowa.

  Osobowość nastrojowa, ciekawa świata i gotowa na przyjęcie nowych ideii czy propozycji. Człowiek, z którym można łatwo nawiązać kontakt, jest bardzo rozmowny i chętnie opowiada o swoich sprawach, przeżyciach itp. Posiada umiejętność zmiany stylu rozmowy odpowiednio do swego rozmówcy. Zawsze ma coś do powiedzenia a jego sposób mówienia silnie działa na wyobraźnię. Odnajdzie się w każdym gronie ludzi. Chętnie dzieli się swoimi wiadomościami zdobytymi przez naukę z której czerpie przyjemność. Na codzień trudno mu skończyć to co zaczął, często zmienia temat swoich zainteresowań. Ma zmienne usposobienie oraz często nie wnika w istotę rzeczy.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Merkury w VIII domu: Wnikliwe myślenie. Nerwicowość. Zyski i straty poprzez śmierć.

  Merkury w VIII domu to ogromny zasób energii życiowej, intensywność uczuć oraz doskonały instynkt. Człowiek obdarzony zdolnością przewidywania. Jest systematyczny i lubi mieć wszystko zaplanowane. Bardzo uważny i dociekliwy szczególnie w rozwiązywaniu wszelkich zagadek i tego co ukryte. Opanowany żądzą zdobywania wiedzy szczególnie w sprawach okultyzmu. Potrafi się upierać przy swoich poglądach jak nikt inny. Często działa pod wpływem nieopanowanego wewnętrznego przymusu. Człowiek pozbawiony szerszych horyzontów myślowych. Nigdy nie odpuszcza wyrządzonej mu krzywdy i bierze za nie odwet.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Wenus w VI domu: Koleżeństwo. Pomyślność dla zdrowia i zatrudnienia.

  Osoba życzliwa i otwarta. Jej opanowany i delikatny sposób zachowania powoduje, że chętnie przebywa się w jej towarzystwie. Człowiek niewrażliwy na wpływy fizyczne, który często do późnych lat życia cieszy się młodym wyglądem. Jest daleki od wywoływania konfliktów czy nieporozumień dzięki czemu doskonale radzi sobie w zajęciach zespołowych. W pracy ceni sobie współdziałanie oraz spokój i miłą atmosferę. Jednak nie używa wszystkich swoich talentów czy predyspozycji w pracy gdyż ważniejsze jest dla niego życie towarzyskie. Trzyma swoje prawdziwe emocje na wodzy i często wykorzystuje innych dla osiągnięcia własnych korzyści.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Mars w IX domu: Rycerskość. Wojowniczość w sprawach religii i filozofii. Niebezpieczne podróże. Spory prawne.

  Człowiek o dużych skłonnościach i zdolnościach do działania. Umie pięknie przemawiać. Bez względu na konsekwencje zawsze postępuje i wypowaiada się zgodnie ze swoim zdaniem przy czym wykazuje duże zaangażowanie. Dysponuje ogromną siłą umysłu i jest wytrwały w dążeniu do dalekich celów. Życie postrzega tylko w ciemnych barwach i nie umie się cieszyć z niczego co ono mu przynosi. Człowiek kłótliwy, który wprowadza zamieszanie i niepokój umysłowy. Nie szanuje poglądów innych i uparcie obstaje przy swoim.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Jowisz w II domu: Świadomośc bogactwa. Największe sukcesy finansowe (przy dobrych aspektach). Nieco ekstrawagancki.

  Cechuje osobę pozbawioną wszelkich trosk oraz skłonności do martwienia się. Człowiek cieszący się z życia, skory do pomocy innym. Chętnie zgadza się by inni mieli udział w jego bogactwie. Obdarzony talentem w sprawach finansowych. Ma skłonności do nadmiernego zadowolenia z siebie. Zachowanie wyrażone w nieuzasadnionych i nadmiernych żądaniach. Osoba zarozumiała i nienaturalna. Pracuje niechętnie i stroni od wszelkiego wysiłku. Bez rozmysłu trwoni swoje zasoby pieniężne.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Saturn w II domu: Świadomość biedy. Gospodarność. Ograniczone środki finansowe. Trudności w zdobywaniu pieniędzy.

  Oznacza osobę świadomą wartości. Pracowitość i uczciwość która niekiedy pozwala się dorobić. Poważnie i trzeźwo podchodzi do spraw związanych z finansami, które uważa za podstawę bezpieczeństwa. Człowiek na którym można polegać oraz jest wolny od emocji i obiektywny. Cechuje go rozwaga w postępowaniu oraz drobiazgowa dokładność. Nie chcąc uchodzić za człowieka oschłego czasami bierze udział w interesach, których wynik jest niepewny. Ogromny strach przed biedą powoduje, że odmawia sobie wszystkiego będąc surowo oszczędnym w sprawach materialnych. Człowiek tchórzliwy, chytry oraz skąpy. Jest świadomy braku wystarczającej sumy pieniędzy nawet jeśli ma duży majątek. Nie zdaje sobie sprawy z własnych wartości oraz umiejętności.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Uran w IX domu: Wolność wiary. Niespodziewane podróże. Nieortodoksyjne poglądy filozoficzne.

  Oznacza człowieka postępowego z otwartym umysłem. Wyznaje zasadę wolności myśli i swobody działania. Zawsze chodzi własnymi ścieżkami poszukując sensu w życiu. Ma rzadko spotykane zdolności umysłowe i jest nastawiony na działalność społeczną. Kieruje nim chęć dokładnego poznania tajemnic istnienia. Częste podróże. Indywidualista pod każdym względem. Nie umie podporządkować się obowiązującym normom i zbytnio zachwyca się swoją osobą. Uważa, że posiada wiedzę dostępną tylko dla wtajemniczonych i jest wybrańcem Boga. Dziwaczny system poglądów, pojęć i idei. Mogą go spotkać przykre sytuacje w zagranicznych podróżach.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Neptun w XI domu: Duchowa przyjaźń. Duże wymagania w stosunku do przyjaciół.

  Jak nikt inny potrafi wczuć się stan ducha drugiego człowieka dlatego jest świetnym przyjacielem. Swoich przyjaciół traktuje bardzo życzliwie, potrafi o nich dbać i wiele im wybaczyć. Gdy sytuacja tego wymaga jest zdecydowany zrezygnować ze swoich potrzeb na rzecz innych. Odczuwa silne przywiązanie do przyjaciół oraz umie się dostosować do ich potrzeb i oczekiwań. Zbyt idealistyczne spojrzenie na przyjaźń powoduje liczne rozczarowania. Może zostać wykorzystany przez innych i ponieść straty zarówno finansowe jak i moralne. Łatwo wpada w towarzystwo budzące sporo wątpliwości.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Pluton w IX domu: Magiczny obraz świata. Poszukiwanie wiedzy. Umiłowanie do podróży.

  Cechuje ludzi odkrywczych i twórczych. Mają oni tendencję do przewodzenia innym jak również do przywracania im zdrowia. Zainteresowania związane z magią, tajemną sztuką tworzenia i okultyzmem. Pluton w IX domu oznacza upowszechnianie niewłaściwych idei np. wychwalanie używania przemocy czy wykorzystywania duchowych zależności by zaszkodzić innym.

   Najsilniejsze domy:

  • VIII (5 pkt, 19%)

   Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.

  • IX (4 pkt, 15%)

   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

  • III (3 pkt, 12%)

   Trzeci Dom to miejsce wszelkich sposobów komunikowania się, najbliższego otoczenia. Odnosi się do rodzeństwa, bezpośreniego otoczenia i wskazuje krótkie podróże. Słowa kluczowe: procesy umysłowe i komunikacja, aktywne poszukiwanie wiedzy, nauka w dzieciństwie, rodzeństwo, krótkie podróże, telepatia i umysłowa energia.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Raku.

  Romantyk

  Dla osób urodzonych pod znakiem Raka bardzo ważna jest rodzina, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Raki przeważnie mają łagodny charakter, są życzliwe, sympatyczne,wrażliwe, uczuciowe, oddane i mają wielkie serce. Rak szybko wczuwa się w położenie i sprawy innych ludzi. Bardzo chętnie pomaga innym przez co mocno wiążę ich ze sobą aby uchronić się przed bojaźliwością charakterystyczna dla tego znaku. Ma dobrze rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Szanuje cudze poglądy, ale nie znosi chamstwa i brutalności. Oczekuje akceptacji w oczach innych więc pokazuje się z jaknajlepszej strony.
  Trudno się zaprzyjaźnić z Rakiem gdyż jest bardzo nieufny. We wszystkim wietrzy podstęp i wszystko widzi w czarnych barwach. Przyjmuje rolę marzyciela, ucieka w świat marzeń bo jest lepszy niż rzeczywistość.
  Znając własne siły i możliwości potrafi być mściwy i bezwzględny. Łatwo się obraża i długo pamięta. Człowiek zaborczy,dusi ukochaną osobę swoją nadopiekuńczością.Jest niesmiały, niezdolny do wprowadzania zmian oraz barkuje mu samodzielności.Brakuje mu również logiki i obiektywności.

  Partnerstwo: Raki szybko angażują się w związki uczuciowe, chociaż nigdy nie są usatysfakcjonowane związkiem. Ten brak satysfakcji często przenosi się na ich partnerów. Swoich byłych miłosnych partnerów darzą dużym sentymentem.

  Zdrowie: często mają słaby wzrok.

  Sprawdza się w zawodach dotyczących udzielania pomocy i opieki np lekarz, pielęgniarz, psycholog. Zawody związane z teatrem,poezją, muzyką i historią sztuki.
   Księżyc w Wodniku.

  Indywidualista.

  Oznacza dużą samodzielność, oryginalność, pomysłowość. Człowiek jest sympatyczny, życzliwy, czuły i niezależny. W życiu nie robi nic pod przymusem, działa z wolnej woli. Pragnie mieć swobodę w nawiązywaniu kontaktów, zbytnia bliskość go dusi. Typowy indywidualista. Lubi eksperymentować i przebywać tam gdzie dużo wolnej przestrzeni.
  Niezdolny do budowania stałych związków, łatwo się rozstaje.
  Ma trudności w dostosowaniu się i okazywaniu współczucia. Jest zmienny, powierzchowny i samotny. Bywa chłodny i niedostępny emocjonalnie. Wybuchowy temperament.
   Merkury w Raku.

  Poeta.

  To urodzony poeta. Jest empatyczny oraz znakomicie odgaduje myśli i relacje innych osób. Jest bardzo uczuciowy. Swoje myśli i uczucia wyraża obrazowo. Ma ozdobny styl mówienia. Człowiek niestały, ostrożny i podatny na wpływy. Myśli życzeniowo co przekłada się na nierealistyczny obraz świata.
    Wenus w Byku.

  Zażyła miłość.

  Osoba uczuciowa, zmysłowa. Jest gotowa zrezygnować z czegoś dla czyjegoś dobra, dla jakiejś sprawy. Człowiek potrafiący walczyć o swoje prawa. Uwielbia kontakty ścisle złączone pozytywnymi uczuciami. Kobieta naturalna, dąży do stworzenia trwałego związku. Wadą jest głównie zaborczość oraz wyolbrzymione pragnienie bezpieczeństwa.
   Mars w Pannie.

  Ekonomista siły.

  Człowiek drobiazgowo dokładny i staranny. Do osiągania swoich celów
  odpowiednio dozuje ilość środków i energii. Postępuje konsekwentnie według
  pewnej metody lub planu. Dba o szczegóły. Człowiek ostrożny i krytyczny. Unika rzeczy przynoszących szkodę i nie lubi marnotrwawstwa. W podejmowaniu decyzji jest sprawny, ekonomiczny i wytrwały. Mężczyzna troskliwy, wierny, w zachowaniu dający się łatwo przewidzieć. Często przesadna i udawana wstydliwość. Kochanek raczej czysty niż namiętny.
  Zachowuje spokój w każdej sytuacji i warto mu zaufać. Umie postępować tak by osiągnąć korzyści. Mars w Pannie to przesadna dokładność oraz nadmierne przykładanie wagi do porządku. Bywa przemądrzały i krytyczny. Człowiek wiecznie narzekający.
    Jowisz w Wodniku.

  Równość i braterstwo.

  Uwielbienie i szacunek dla możliwości podejmowania decyzji zgodnie z własną wolą. Pragnienie równouprawnienia oraz dążenie do zniesienia wszelkich różnic. Człowiek szanujący wszystko co właściwe nowym czasom. Jego ideał to sszczęśliwe społeczeństwo, równość i możliwość samostanowienia. Typ samotnika niewnikającego w istotę rzeczy. Postępowanie niezgodne z przyjętymi zasadami.
   Saturn w Koziorożcu.

  Metodyczny.

  Cechuje osoby o niebywale silnym pragnieniu odniesienia sukcesu. Człowiek, który wie co to ciężka praca i konsekwentnie dąży do zamierzonego celu. Cechuje go obiektywizm, trzeźwa, bezstronna ocena rzeczywistości, która pozwala wybrać najskuteczniejsze środki działania. Umiejętność narzucania sobie dyscypliny oraz wyciągania wniosków ze swoich błędów. Jest świadomy swoich zdolnośći. Podejście do ludzi zdystansowane i nacechowane powagą. Człowiek skłonny do podejrzeń i pełen niepokoju.
   Uran w Lwie.

  Rozwój osobowości.

  Osoba postępowa oraz otwarta na nowe wzory. Ma pociąg do sytuacji niosących ze sobą pewne niebezpieczeństwo. Jest opanowany przez ogromne pragnienie zrobienia jakiejś niezwykłej kariery. W związkach partnerskich często doświadcza cierpienia i opuszczenia oraz strat. W kontaktach towarzyskich potrafi być zbyt pewny siebie i lekceważy innych. Często postępuje niezgodnie z przyjętymi zasadami. Troska o swoje dobro kosztem innych.
   Neptun w Skorpionie.

  Obdarzony przez naturę w dużą pobudliwość fizyczną i psychiczną. Człowiek o intensywnych odczuciach. Osobowość silna, pewna siebie, która potrafi wiele znieść. Pociągają go sprawy tajemne oraz związane z psychiką człowieka. Nie lubi mówić o sobie. W kontaktach z innymi ludźmi jest chłodny, ostrożny i oficjalny. Skłonności do zbytniego uwielbienia luksusu, jedzenia oraz alkoholu.
   Pluton w Pannie.

  Zdolność do wnikliwej analizy, duża pomysłowość. Zainteresowania medycyną niekonwencjonalną oraz wszelkimi badaniami. Dążenie do perfekcji głównie dotyczy to przedsięwzięć handlowych czy techniki. Tendencje do dostrzegania tylko ujemnych stron życia.

   Najsilniejsze znaki:

  • Panna (7pkt, 16%)

   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.

  • Rak (5pkt, 12%)

   Ostrożny, zapobiegawczy, bystry, emocjonalnie wrażliwy, silne korzenie. Może być nadopiekuńczy, nieœmiały, samotny.

  • Skorpion (5pkt, 12%)

   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  VIII 09° Rak
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w VIII domu.

  Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  XII 21° Skorpion
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • XII domu
   Dwunasty Dom to dom podświadomości i izolacji. Ukazuje Twoje ukryte siły i słabości (pragnienia), troski, ograniczenia, przeszkody, tajemnice, frustracje. Także mówi o zdolnościach do niesienia pomocy innym, zdolności do współczucia, zdolności do medytacji, duchowych długach do spłacenia. Wskazuje instytucje takie jak szpitale, więzienia, domy psychiatryczne, domy starców i siły zbrojne. Słowa kluczowe: Instytucje, obawy, ukryci wrogowie, duchowość, bezinteresowna służba dla ludzkości.


  • Skorpionie
   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.
  VII 09° Bliźnięta
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • VII domu
   Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.


  • Bliźniętach
   Zwinny, wszechstronny, ciekawy, płynny, konwersacyjny, posiadający dużo idei. Może być powierzchowny, zmienny, niespokojny i niezgodny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  09°
  22°
   


       6°
   
  24°
   
       2°
   

    
       2°

       7°

    
       1°
   
       3°
  28°
     
       3°

       4°

       6°
  23°
   
       1°
   
       1°
    
       4°


       2°
   
       5°
    
       4°
    


       4°
   
       2°
   
       4°

       2°
    
       2°
  25°
   
       3°
   
       1°

       6°
   
       2°

       2°
    
  19°
   
       3°
   
       6°
         

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności