Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Kate Winslet

Data urodzenia: 5 października 1975r. godz. 07:12
Miejscowość: Reading (UK).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2442690.6527778

Znak zodiaku: Waga


29° 52` Ascendent  
Słońce
11° 17'
w Wadze


Księżyc
11° 24'
w Wadze

Merkury
20° 25'
w Wadze

Wenus
00° 29'
w Pannie

Mars
26° 15'
w Bliźniętach

 

29° 49`Medium Coeli  
Jowisz
20° 37'
w Baranie

Saturn
01° 49'
w Lwie

Uran
01° 32'
w Skorpionie

Neptun
09° 26'
w Strzelcu

Pluton
09° 20'
w Wadze


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
3 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
14 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
1 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
5 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest powietrze (61%).
  Jesteś obiektywny i filozoficzny, wolący obejrzeć życie z intelektualnej perspektywy. Twój umysł zwycięża nad Twoimi uczuciami za każdym razem, gdy rozważasz ewentualność bycia nieracjonalnym. Masz wysokie poczucie sprawiedliwości i logiczny proces myślowy. Twoja słabość leży w tym, że lekceważysz emocje.

 • Najsłabszym czynnikiem jest woda (4%).
  Jesteś w konflikcie ze swoimi emocjami. Utracenie chłodnego wizerunku przed innymi ludźmi jest dla Ciebie przerażającą myślą, nie mówiąc już o działaniu. Często odczuwasz brak współczucia dla innych w relacjach z innymi. Musisz nauczyć się rozumieć zarówno Twoje własne jak i cudze uczucia.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  10 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  2 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  6 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Kardynalna. (56%)
  Jesteś osobą cieszącą się wyzwaniami i działaniem. Stajesz się sfrustrowany kiedy nie widzisz żadnej szansy na zmiany. Oczekujesz, żeby inni również podążyli za Twoimi ideami.

 • Najsłabszą jest jakość Stała (11%).
  Cieszysz się zmianą chociaż odczuwasz brak stałości potrzebnej do przeprowadzenia do końca spraw, którymi się zajmujesz.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Słońce w I domu: Bycie w centrum uwagi. Zdrowie, witalność, honory, odwaga, sukces.

  Człowiek, który potrafi zrobić wrażenie na innych. Odznacza się dużą pewnością siebie, zdolnością do samodzielnych pomysłów oraz silną wolą. Zawsze mówi to co myśli, stara się sam kierować swoim życiem i lubi wszelkie innowacje. Posiada ogromne siły życiowe, jest aktywny i samodzielny. Człowiek pozbawiony pokory. Często przesadnie zajmuje się własną osobą, za wszelką cenę próbuje zawsze być w centrum uwagi. Chętnie krytykuje innych choć sam jest drażliwy na punkcie krytykowania jego osoby. Pozbawiony rozsądku, opanowany przez żądze wzbudzania podziwu i odznaczający się narcyzmem.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Księżyc w I domu: Gotowość przystosowania się. Zmienność, wyobraźnia, posiadanie, podróże.

  Odznacza się ostrożnością, wrażliwością oraz ogromną umiejętnością wczuwania się w stan wewnętrzny drugiej osoby. Instynkt, który nigdy nie zawodzi oraz umiejętność wyczuwania pragnień innych ludzi. Człowiek kontaktowy, emocjonalnie podatny na wpływ reakcji otoczenia. Umiejętność zmiany pod wpływem nowych warunków czy zaistniałej sytuacji. Brakuje mu biegłości w radzeniu sobie z życiem. Ma zmienne usposobienie, często miewa kaprysy i jest niestały. Osoba zachowująca się jak tchórz, której często brakuje własnych pomysłów.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Merkury w I domu: Taktyka. Bystry umysł, dobry mówca, handlowiec.

  Człowiek, który swoją wrodzoną zdolnością szybkiego i praktycznego radzenia sobie w trudnych sytuacjach zawsze potrafi postawić na swoim. Równie dobrze radzi sobie z dbaniem o siebie. Dowcipny, rzeczowy, rozsądny. Lubi przebywać wśród ludzi. W działaniu reaguje natychmiast. Człowiek wiedzy i niezły taktyk. Umie wykorzystać sytuację dla swojej korzyści. Pozbawiony zasad, przystosowuje się do okoliczności dla osobistych korzyści. Zręczny cwaniak, który zawsze chce mieć rację.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Wenus w XI domu: Przyjacielski flirt. Przyjemność i zyski poprzez przyjaciół.

  Umiejętność przewidywania przyszłych potrzeb, dzięki której może przygotować się do ich zaspokojenia. Ma wielu przyjaciół, z którymi łączy go prawdziwa więź i jest im wierny. Do każdego człowieka podchodzi indywidualnie i jest serdeczny. Ceni sobie stan równowagi psychicznej i możność polegania na swoich przyjaciołach. Jednak zbyt dużo od nich wymaga i często źle rozumie słowo przyjaźń traktując je jako miłość. Jego brak zdolności do krytycznej oceny ludzi powoduje, że nie umie dobrać sobie przyjaciół. Potrafi się przymilć by osiągnąć korzyści dla siebie.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Mars w IX domu: Rycerskość. Wojowniczość w sprawach religii i filozofii. Niebezpieczne podróże. Spory prawne.

  Człowiek o dużych skłonnościach i zdolnościach do działania. Umie pięknie przemawiać. Bez względu na konsekwencje zawsze postępuje i wypowaiada się zgodnie ze swoim zdaniem przy czym wykazuje duże zaangażowanie. Dysponuje ogromną siłą umysłu i jest wytrwały w dążeniu do dalekich celów. Życie postrzega tylko w ciemnych barwach i nie umie się cieszyć z niczego co ono mu przynosi. Człowiek kłótliwy, który wprowadza zamieszanie i niepokój umysłowy. Nie szanuje poglądów innych i uparcie obstaje przy swoim.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Jowisz w VII domu: Bogactwo w związku. Pomyślnosć w partnerstwie i małżeństwie.

  Osoba ufna, która hołduje związkom opartym na równouprawnieniu oraz wzajmenym zrozumieniu. Gotowość do składania i podejmowania się zobowiązań. Możliwy sukces zawodowy dzięki małżeństwu, które nierzadko źle się kończą. Człowiek, który ucieka gdy tylko poczuje ciężar związku. Osoba wygodnicka, która przecenia swoje zalety i ma wygórowane mniemanie o sobie. Osiąga szczęście dzięki licznym relacjom partnerskim.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Saturn w X domu: Wytrzymałość. Powolna kariera. Niebezpieczeństwo upadku.

  Człowiek o dużym poczuciu obowiązku i odpowiedzialności. Wysokie aspiracje, wytrwałość w dążeniu do celu oraz upór prowadzą do sukcesów zawodowychi. Jest wolny od uprzedzeń oraz wytrzymały. Z łatwością osiąga uznanie w pracy. Posiada umiejętność wzbudzania zaufania innych przy czym jest szczery we wszystkim co mówi i robi. Z drugiej strony nakłada na siebie zbyt ciężkie obowiązki przy czym zadręcza sam siebie. Ogromny strach przed niepowodzeniami powoduje zanik inwencji. Nie ulega żadnym zmianom i uparcie obstaje przy swoim zdaniu. Człowiek narzucający innym swoje zdanie, okrutny i chłodny.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Uran w II domu: Finansowe niespodzianki. Spekulacje. Niezależność finansowa.

  Oznacza człowieka utalentowanego, pełnego inwencji i zdolnego do tworzenia koncepcji czy twórczych myśli. Duża chęć do uzyskania niezależności finansowej. Ma dość niespotykany tryb zdobywania pieniędzy. Chętnie zajmuje się znajdowaniem i zdobywaniem tego co tajemnicze, cenne i nieznane. Ma szczęście w grach liczbowych i często niespodziewane zyski. Bywa, że trudno przewidzieć jego zachowanie. Ważniejsza dla niego jest możliwość podejmowania decyzji zgodnie z własną wolą niż możność polegania na nim. Przez co często unieważnia swoje zobowiązania co może powodować finansowe kłopoty lub straty. Jest rozrzutny.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Neptun w III domu: Władza z głębi duszy. Wrażliwy, intuicyjny.

  Osobowość wyposażona przez naturę w bogatą wyobraźnię oraz nadzwyczajną zdolność wczuwania się w stan wewnętrzny innych ludzi. Umiejętność nakłaniania inych do zmiany swojego postępowania czy zmiany decyzji. Często utożsamia się z otoczeniam i potrafi szybko dostosować się do każdej sytuacji. Sposób mówienia silnie działający na wyobraźnię rozmówców. Człowiek obdarzony intuicją i inwencją. Często pozostaje nieznany z nazwiska lub zastępuje swoje prawdziwe nazwisko pseudonimem. Jego zachowanie często szokuje naruszając obowiązujące konwencje. Ma zamęt w głowie, w rozmowach często zmienia temat i trudno zrozumieć to co mówi. Cechuje go również nieprawdomówność, przygnębienie i apatia.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Pluton w I domu: Magnetyzm. Pragnienie przyjaciół. Duże potencjały. Odwaga. Stałość.

  Osobowość niezwykle pociągająca, obdarzona charyzmą oraz potężną zdolnością do intensywnego działania. Tkwi w nim tajemna siła, która przyciąga innych ludzi. Silna wola i duża koncentracja. Zawsze sam stanowi o swoim losie. Nie łatwo ustępuje innym i ma niepohamowane pragnienie posiadania władzy. Czyni innych zależnym od siebie oraz ich zniewala z obawy przed swoimi niepowodzeniami. Często narzuca swoje zdanie i postępuje według własnej woli, nie licząc się z żadnymi zakazami.

   Najsilniejsze domy:

  • I (9 pkt, 26%)

   Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.

  • IX (2 pkt, 6%)

   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

  • XI (2 pkt, 6%)

   Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Wadze.

  Artysta.

  Ludzi urodzonych pod znakiem Wagi cechuje przede wszystkim harmonia, równowaga i sprawiedliwość. Są ambitni, systematyczni, pełni dobrej woli i życzliwości. W ich życiu dominuje takt, pogoda ducha, uczciwość i wdzięk. Człowiek - Waga zawsze uważa aby nikogo nie urazić. Unika kłótni i ostrych starć. Jest czarujący i miły, otwarty na świat, rozumiejący ludzi i ich sprawy. Ważną potrzebą Wagi jest luksus i dąży do tego żeby go osiągnąć.
  Urodzeni pod tym znakiem cenią sobie wolnośc i niezależność wewnętrzną mimo całego oddania się drugiej osobie. Potrafią wybaczać, są tolerancyjni i otwarci na wszelkie nowości.
  Słabą stroną Wagi jest niezdecydowanie. Podejmowanie decyzji sprawia jej problemy. Wśród ludzi szukają osób zamożnych i z dobrą pozycją społeczną. Wagi potrafią tak jak nikt korzystać ze znajomości i protekcji. Bywają wyrachowane i wyrafinowane. Często ulegają wpływom innych. Czasem są groźne, uparte, podejrzliwe, złośliwe, fanatyczne i nieobiektywne, a przede wszystkim leniwe.

  Partnerstwo: Wagi powinny być czujne w romansach ponieważ mają skłonno?ci do flirtów. Przyciągają uwagę płci przeciwnej ale powinny być ostrożne ponieważ są bardzo uczuciowe i łatwo jest im się zaangażować - choć często mają problemy z oceną czy jest to dla nich dobre czy nie. Wagi powinny dobrze się zastanowić zanim zrobią pierwszy krok bo czasem może to wywołać skandal. Nie każda osoba płci przeciwnej jest osobą godną ulokowania w niej uczuć - o tym Wagi czasem zdają się zapominać. Powinny pamiętać o tym, że niektóre osoby są rajem dla oczu - a równocze?nie piekłem dla duszy.

  Zdrowie: Wagi mają skłonno?ci do problemów z nerkami i plecami

  Sprawdzają się w zawodach które wnoszą do świata piękno lub mają związek z muzyką, tańcem, teatrem, modą kwiatami, farbami. Sprawdzą się również jako przedstawiciele, akwizytorzy, dyplomaci i pośrednicy.
   Księżyc w Wadze.

  Atletka.

  To osoby pragnące miłości, współczucia, harmonii oraz uwagi. Mają dobry smak i wyczucie estetyki. Pragną współdziałać z innymi i tworzyć dobre związki. Lubią gustowne wnętrza oraz wytworne środowisko. Są dobrymi dyplomatami i gotowi na kompromisy. Zawsze starają się być uprzejmi, zorientowani na innych jednak bez zbytniego emocjonalnego angażowania się. Podchodzą do życia z beztroską a ciosy losu znoszą dość łatwo.
  Ich słabością jest wieczne niezdecydowanie. Mają zmienne nastroje, są powierzchowne oraz brakuje im gotowości do stawienia czoła konfliktom.
   Merkury w Wadze.

  Dyplomata.

  To urodzony dyplomata. Nawet słowa krytyki w jego ustach nie brzmią obraźliwie. Kwiecisty styl mowy, człowiek wytworny i ujmujący. Myśli rozważnie i estetycznie. Lubi harmonię we wszystkim. Słabością jest niezdecydowanie. Często dostosowuje swoje zdanie do innych z obawy przed problemami. Brak umiejętności podejmowania decyzji.
   Wenus w Pannie.

  Nieśmiała zmysłowość.

  Człowiek warty zaufania i pomocny. Opanowany i praktyczny. W kontaktach z ludźmi raczej ostrożny, umie panować nad sobą. Nadmierny krytycyzm powoduje opóźnienia w podejmowaniu decyzji. Osoba pruderyjna, często wyrachowana, przesadnie moralna oraz nadmiernie cnotliwa.
   Mars w Bliźniętach.

  Krytyk.

  Inteligencja oraz spryt. Umie trafnie, ostro, często złośliwie odpowiedzieć lub skomentować coś. Człowiek odznaczający się ogromnym sprytem i zręcznością. Dobrze radzi sobie w każdej sytuacji. Wie jak postępować by doprowadzić do osiągnięcia celu. Decyduje szybko i mądrze. Mężczyzna z poczuciem humoru, pomysłowy, wzbudzający zainteresowanie. Pełen uroku lecz niestały. Podchodzi do ludzi i różnych spraw z dystansem. Posiada łatwość wymowy. Szybko się denerwuje, ale nie trwa to długo. Ma trudności ze skupieniem się, jest niecierpliwy, zimny, cyniczny a swą złośliwością potrafi głeboko zranić.
   Jowisz w Baranie.

  Wolność osobista i pewność siebie.

  Odznacza się dużym poczuciem własnej wartości. Jego najwyższym celem dążenia jest wolność odnosząca się do niego samego. Człowiek walczący o swoje przekonania. Głośno i odważnie mówi o swoich wartościach czy ideałach wkładając w to wiele wysiłku. Lubi ludzi, którzy nie są tchórzliwi i nie dają się wykorzystywać czy manipulować sobą. Ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i często nadmiernie zachwyca się sobą. Nie szanuje poglądów, wierzeń czy upodobań rózniących się od jego własnych. Nie lubi gdy ktoś się z nim nie zgadza. Potrafi użyć siły gdy chce \"przepchnąć\" swój pomysł czy swoje poglądy.
   Saturn w Lwie.

  Honorowy, odpowiedzialny.

  Cechuje go umiejętność przyznania się do błędów, zdecydowanie oraz wysokie aspiracje. Człowiek skromny, postępujący w sposób uczciwy i bezinteresowny. W działaniu rozważny ale nie brakuje mu również odwagi. Często ucieka w pracę by zapomnieć o problemach miłosnych, co skutkuje pogorszeniem zdrowia. Trudności w okazywaniu uczuć wobec najbliższych. Lęk przed odrzuceniem i samotnością ale również przed uznaniem i byciem w centurm zainteresowania.
   Uran w Skorpionie.

  Przełamywanie tabu, okultyzm.

  Jeśli jest dobre położenie gwiazd i planet w znakach wodnych lub ziemskich mamy do czynienia z silną i zdecydowaną osobowością, która potrafi coś odgadnąć, dostrzec czy przewidzieć. Człowiek posiadający dar przekonywania. Prawdomówny, bystry i odznaczający się odwagą. Ma chęć poznawania tajemnic, odkrywania tabu oraz mówienia o tym co jest zakazane. Czasami występuje poza granicę wszelkich zakazów. Pozbawiony zdolności okazywania uczuć. Bywa pełen agresji i buntu.
   Neptun w Strzelcu.

  Posiada predyspozycje do tworzenia śmiałych planów dotyczących przyszłości. Z łatwością dociera do istoty bodźców postępowania innych. Duża intuicja i talent twórczy. Człowiek o poglądach wyrażających postęp szczególnie jeśli chodzi o sprawy odnoszące się do życia wewnętrznego człowieka. Bywa czasem nazbyt wrażliwy oraz zbyt emocjonalny.
   Pluton w Wadze.

  Człowiek starający się postępować zgodnie z prawem. Ceni sobie równowagę na każdej płaszczyźnie, ma naturę estety. Posiada łatwość wprowadzania nowatorskich ideii wśród ludzi. Problemy w związkach partnerskich.

   Najsilniejsze znaki:

  • Waga (9pkt, 18%)

   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

  • Bliźnięta (6pkt, 12%)

   Zwinny, wszechstronny, ciekawy, płynny, konwersacyjny, posiadający dużo idei. Może być powierzchowny, zmienny, niespokojny i niezgodny.

  • Panna (6pkt, 12%)

   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  I 29° Panna
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w I domu.

  Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  IX 16° Bliźnięta
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • IX domu
   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.


  • Bliźniętach
   Stały i cierpliwy, silne wartości, nieustępliwy, ziemski, zachłanny, wielkie chęci. Może być uparty, nazbyt posesywny, pobłażający samemu sobie.
  III 18° Strzelec
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • III domu
   Trzeci Dom to miejsce wszelkich sposobów komunikowania się, najbliższego otoczenia. Odnosi się do rodzeństwa, bezpośreniego otoczenia i wskazuje krótkie podróże. Słowa kluczowe: procesy umysłowe i komunikacja, aktywne poszukiwanie wiedzy, nauka w dzieciństwie, rodzeństwo, krótkie podróże, telepatia i umysłowa energia.


  • Strzelcu
   Inspirowanie, obszerna wizja, entuzjastyczny, wyszukujący celu, prawdomówny, awanturniczy. Może być nierozważny, niepohamowany, nietaktowny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  11°
  11°

       0°
  20°
    

     
  26°
    
       6°

       4°
  20°
    
       1°
    

        

     
       1°

       5°
   
       1°


       2°

       2°
      
       7°
   


       1°

       2°
        
       0°
  29°
      
       3°
   
       2°
     
  29°
     
       0°

       3°
    
       1°
    
       0°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności