Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Karol Wojtyła (Jan Paweł II)

Data urodzenia: 18 maja 1920r. godz. 17:30
Miejscowość: Wadowice (Polska).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2422463.1006944

Znak zodiaku: Byk


17° 19` Ascendent  
Słońce
27° 19'
w Byku


Księżyc
01° 59'
w Bliźniętach

Merkury
18° 29'
w Byku

Wenus
14° 48'
w Byku

Mars
22° 22'
w Wadze

 

22° 57`Medium Coeli  
Jowisz
10° 48'
w Lwie

Saturn
05° 39'
w Pannie

Uran
05° 27'
w Rybach

Neptun
08° 38'
w Lwie

Pluton
19° 40'
w Bliźniętach


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
2 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
9 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
4 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
8 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest powietrze (39%).
  Jesteś obiektywny i filozoficzny, wolący obejrzeć życie z intelektualnej perspektywy. Twój umysł zwycięża nad Twoimi uczuciami za każdym razem, gdy rozważasz ewentualność bycia nieracjonalnym. Masz wysokie poczucie sprawiedliwości i logiczny proces myślowy. Twoja słabość leży w tym, że lekceważysz emocje.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ogień (9%).
  Masz trudność aby być zmotywowanym z powodu odczuwania braku wiary w siebie nawet wtedy by osiągnąc osobiste cele. Możesz doświadczać ogólnego braku entuzjazmu, czując się przygniatany przez zmiany.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  8 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  9 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  5 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Stała. (41%)
  Nie cieszysz się zmianą. Oczekujesz, żeby inni byli godni zaufania, jak Ty sam.

 • Najsłabszą jest jakość Zmienna (23%).
  Znajdujesz trudność w dostosowaniu się do nowych sytuacji. Jesteś nieelastyczny wobec zmian i innych ludzi.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Słońce w VIII domu: Alchemik. Sukcesy w innych sprawach poprzez związki, spółki.

  Człowiek opanowany nienasyconą żądzą zdobycia wiedzy w mrocznych tematach magii, nieśmiertelności czy okultyzmu. Chętnie też zajmuje się i mówi o sprawach zakazanych. Mało interesuje się światem zewnętrznym skupiając się bardziej na własnych przeżyciach. Człowiek taktowny i dyskretny, który ma talent do zarabiania pieniędzy. Zdobywa je nawet kosztem innych i zawsze myśli o wyciągnięciu korzyści osobistych. Pozbawiony skrupułów wykorzystuje ludzi dla swoich celów. Człowiek pozbawiony energii życiowej. Skłonności do marnotrawienia pieniędzy.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Księżyc w VIII domu: Czarodziejska moc. Spadki. Zyski i straty poprzez śmierć innych.

  Człowiek, który w każdej sytuacji umie się odpowiednio zachować. Cechuje go nieprzeciętna intuicja oraz siła wpływania na innych. Ceni sobie bezpieczeństwo w sferze uczuciowej. Chęć odkrywania wszelkich tajemnic, tego co zakazane oraz związane z mroczną stroną życia. Jest fascynatem wszystkiego co magiczne, mroczne, zagadkowe i ukryte. Jego energia życiowa ulega częstym zmianom. Ma skłonności do życia w głębokim przygnębieniu, które może powodować u niego chęć pozbawienia siebie życia. Ma wieczne poczucie zakłócenia porządku. Czasami zbyt mocno przejawia zazdrość, niechęć i wrogość do innych.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Merkury w VIII domu: Wnikliwe myślenie. Nerwicowość. Zyski i straty poprzez śmierć.

  Merkury w VIII domu to ogromny zasób energii życiowej, intensywność uczuć oraz doskonały instynkt. Człowiek obdarzony zdolnością przewidywania. Jest systematyczny i lubi mieć wszystko zaplanowane. Bardzo uważny i dociekliwy szczególnie w rozwiązywaniu wszelkich zagadek i tego co ukryte. Opanowany żądzą zdobywania wiedzy szczególnie w sprawach okultyzmu. Potrafi się upierać przy swoich poglądach jak nikt inny. Często działa pod wpływem nieopanowanego wewnętrznego przymusu. Człowiek pozbawiony szerszych horyzontów myślowych. Nigdy nie odpuszcza wyrządzonej mu krzywdy i bierze za nie odwet.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Wenus w VIII domu: Magia miłosna. Pieniądze ze spadków lub małżeństwa (przy dobrych aspektach).

  Osoba odznaczająca się wyczuciem w kontaktach z innymi, która umie zachować się odpowiednio w każdej sytuacji. Posiada umiejętność odgadywania pragnień innych ludzi i roztacza uwodzicielską atmosferę w swoim otoczeniu. Duża zmysłowość i erotyka. Lubi to co odrażające i straszne. Intersuje się rzeczami, które budzą grozę. Zawsze pamięta o wyciągnięciu dla siebie korzyści. Zna swoją wartość szczególnie pod względem seksualnym i potrafi ją wykorzystać przy zdobywaniu pieniędzy. Posługuje się również uległością innych wobec jej walorów. W każdej sprawie usiłuje uzyskać dla siebie jak najwięcej. Typ zazdrośnika, który za wszelką cenę chce podporządkować sobie partera.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Mars w I domu: Siła przebicia. Duch przedsiębiorczości. Temperament, szybkość, energia.

  Człowiek impulsywny, bardzo odważny i skłonny podjąć ryzyko jesli trzeba. W działaniu bardzo szybki. Gdy tylko podejmie decyzję od razu zaczyna działać. Duża siła przebicia i bezpośredniość. Człowiek reagujący odruchowo i emocjonalnie. Gotowy do mierzenia się z życiem. Bywa jednak konfliktowy i ma skłonności do kłótni. Egoista pozbawiony wątpliwości dotyczących własnego postępowania. Często rani innych swoją bezwzględnością, a niekiedy nawet brutalnością.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Jowisz w X domu: Sukces, kariera. Wpływowa pozycja.

  Osoba wzbudzająca zaufanie dzięki czemu osiąga wiele sukcesów. Umie pozyskać względy zwierzchników i ma szczęście w układach z innymi. Potrafi zachęcić innych do działania oraz jest dobrym przedstawicielem co powoduje, że jest obsadzana na wysokich stanowiskach. Ogromna wiara we własne zdolności pomaga jej w osiąganiu wielu zaszczytów. Z drugiej strony cechuje ją wyrachowanie, lenistwo oraz zbytnia pewność siebie. Bez wahania wykorzysta koneksje by dostać się na szczyt. Przedkłada własny interes nad dobro innych.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Saturn w XI domu: Przyjaźń do grobowej deski. Mało przyjaciół ale za to wiernych i oddanych.

  Jest niezmienny w swoich poglądach i uczuciach. Zawsze mówi to co myśli i czuje. Ceni sobie przyjaźnie oparte na niezawodności gdyż na nim samym można zawsze polegać. Raczej nieśmiały, wyrażający powagę oraz umiejący okazać wdzięczność. Przyjaciół ma zazwyczaj dużo starszych od siebie, ale zawsze może na nich liczyć. Boi się braku aprobaty swojej osoby co może skutkować ucieczką w samotność. Brak spontaniczności. Problemy z dostosowaniem się w towarzystwie.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Uran w V domu: Własne reguły gry. Stany zaślepienia. Twórcza oryginalność.

  Osoba żyjąca według własnych reguł, nie zwraca uwagi na to co ktoś mówi na temat jego zachowania. Nie podporządkowuje się panującym konwenansom i jeśli coś robi to tylko z własnej woli. Jest daleki od postepowania według znanych schematów. Nie lubi brać na siebie obowiązków. Ceni sobie wolność oraz wszystko co jest zmienne. Posiadanie potomstwa traktuje często jako ograniczenie swojej wolności. Nie przeszkadza mu życie w nieformalnym związku. Ma "płomienny zapał" do wszystkiego. Strach przed byciem porzuconym powoduje, że zawsze to on pierwszy opuszcza przez co często jest samotny. Skłonny do podejrzeń, zdystansowany i zawodzący innych.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Neptun w X domu: Wymarzony zawód. Zajęcia artystyczne. Człowiek "nawiedzony", niepraktyczny.

  Osoba o niezwykłej intuicji. Potrafi trafnie wskazać kierunek rozwoju niemal w każdej dziedzinie. Cechuje go ogromna siła i odwaga w walce z przeciwieństwami losu. Niechęć do ujawniania swego nazwiska powoduje pracę pod pseudonimem. Człowiek, który nie umie się odnaleźć w drodze do kariery. Nie umie się okreslić zawodowo. Brak pewności, zbytnia chwiejność emocjonalna i tajemniczość. Człowiek zupełnie niezaangażowany w to co robi.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Pluton w IX domu: Magiczny obraz świata. Poszukiwanie wiedzy. Umiłowanie do podróży.

  Cechuje ludzi odkrywczych i twórczych. Mają oni tendencję do przewodzenia innym jak również do przywracania im zdrowia. Zainteresowania związane z magią, tajemną sztuką tworzenia i okultyzmem. Pluton w IX domu oznacza upowszechnianie niewłaściwych idei np. wychwalanie używania przemocy czy wykorzystywania duchowych zależności by zaszkodzić innym.

   Najsilniejsze domy:

  • VIII (10 pkt, 29%)

   Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.

  • I (2 pkt, 6%)

   Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.

  • X (2 pkt, 6%)

   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Byku.

  Smakosz.

  Osoby urodzone pod znakiem Byka to smakosze życia lubiący przyjemności.
  Byki mają głęboko zakorzenioną potrzebę bezpieczeństwa materialnego i komfortu życiowego. Człowiek-Byk dąży do stabilizacji we wszystkich sferach życia. Jego siłą napędową jest chęć posiadania. Działa powoli, ale z uporem co pozwala mu wiele osiągnąć. Jest wierny temu co dobrze mu znane.
  Lubi stać na pewnym gruncie broniąc się w ten sposób przed zmianami i ryzykiem.
  Negatywne cechy Byka to skąpstwo, złośliwość, despotyzm, nieustępliwość. Byka cechuje praktyczny i konkretny sposób myślenia. Jednak trudno go nakłonić do zmiany stanowiska. Jest uparty i egoistyczny.
  Wyprowadzony z równowagi wybucha złością i trudno się uspokaja. Byk nie wybacza i zaciekle tępi wrogów. Żyje przeszłością.
  Jego upór i egoizm jest odpowiedzialny za jego nieszczęścia i niepowodzenia. Nie umie oddzielić spraw mniej od bardziej istotnych.

  Partnerstwo: Byki są wierne z natury i bez potrzeby nie angażują się w związki. Lubią przyja?nić się z osobami przeciwnej płci ale starają się nie posuwać za daleko. Je?li wykształcą w sobie słabo?ć do płci przeciwnej to prawdopodobnie będzie to przyczyną ich kłopotów.

  Zdrowie: skłonno?ci do chorób gardła i do nadwagi.

  Sprawdza się w zawodach dotyczących rolnictwa,ogrodnictwa,archeologii nieruchomości, gastronomii, hotelarstwa, mody, malarstwa oraz gospodarki przedsiębiorstw.
    Księżyc w Bliźniętach.

  Ciekawy świata.

  To człowiek spragniony wiedzy i ciekawy świata. Interesuje się wszystkim, jest komunikatywnynym i otwartym intelektualistą. Lubi dyskusje oraz chętnie wymienia się myślami. Cechuje go spryt, beztroska, czujność oraz ekspresja. Osoba, która ciągle analizuje wszelkie uczucia.
  Jest osobą sceptyczną. Trudno jej się zobowiązać do czegoś. Uważa, że wszystko wie najlepiej.
  Bywa cyniczny, małostkowy i powierzchowny.
    Merkury w Byku.

  Cierpliwy słuchacz.

  Cechuje go praktyczna inteligencja. Decyzje podejmuje rozważnie, ale są one dla niego nieodwołalne. Jest dokładny i konsekwenty. Jest dobrym słuchaczem. Zorientowany na dobra materialne. Lubi to co znane. Sceptycznie podchodzi do nowych poglądów. Bywa powolny, uparty i drętwy. Uważa się za człowieka nieomylnego.
   Wenus w Byku.

  Zażyła miłość.

  Osoba uczuciowa, zmysłowa. Jest gotowa zrezygnować z czegoś dla czyjegoś dobra, dla jakiejś sprawy. Człowiek potrafiący walczyć o swoje prawa. Uwielbia kontakty ścisle złączone pozytywnymi uczuciami. Kobieta naturalna, dąży do stworzenia trwałego związku. Wadą jest głównie zaborczość oraz wyolbrzymione pragnienie bezpieczeństwa.
   Mars w Wadze.

  Dyplomata.

  Odznacza się dyplomacją. Potrafi przemyśleć plan działań biorąc pod uwagę działania innych. Dopracowany w każdym szczególe ale tylko w teorii. Zwleka z podejmowaniem decyzji, waha się. Łatwiej mu przychodzi podejmowanie decyzji za innych. Bez problemu można wpłynąć na zmianę jego myślenia czy postępowania. Mężczyzna pełen wdzięku, odznaczający się wyczuciem w kontaktach z innymi ludźmi. Jest zadbany, elegancki oraz nacechowany wyszukaną grzecznością zwłaszcza wobec kobiet, które to potrafi uwodzić z klasą. Mars w Wadze to brak zdecydowania oraz związana z tym nadmierna kompromisowość. Snuje plany lecz ma problemy z ich realizacją.
   Jowisz w Lwie.

  Wspaniałość i dobroć.

  Oznacza wspaniałomyślność i kierowanie się w postępowaniu życzliwością i chęcią niesienia pomocy. Człowiek optymistyczny, wielkoduszny i serdeczny. Szanuje wszystkich którzy postępują w sposób uczciwy i bezinteresowny. Lubi mieć dobre warunki materialne i żyć w luksusie. Ceni wszystko co wywołuje zachwyt i odznacza się przepychem i bogactwem. Jowisz w Lwie to ucieczka od trudnych sytuacji, niezdolność do poważnego traktowania spraw. Często sztuczny i przesadnie uroczysty.
   Saturn w Pannie.

  Praktyczny, dokładny.

  Osoba odpowiedzialna, bardzo uważna oraz delikatna. Człowiek godny zaufania i nadzwyczaj poważny. Mimo wielu problemów i trudności w życiu umie iść dalej na przód nie zwracając uwagi na swoje problemy zdrowotne. Miłość do porządku. Do ludzi podchodzi z dystansem zachowując czujność. Wiele jego spraw rozwija się w złym kierunku przez negatywne myślenie. Skłonności do kłótni i depresji.



   Uran w Rybach.

  Własna droga zbawienia i wizji.

  Osoba chętnie oddająca się marzeniom, często mająca wizję. Człowiek obdarzony zdolnością do przeczuwania czy domyślania się tego co może nastąpić. Przewidywania te głównie odnoszą się do niepomyślnych i złych wydarzeń. Zawsze staje w obronie wolności podążania za własnym wyobrażeniem zdarzeń mających zajść w przyszłości. Bywa, że brakuje mu zrównoważenia. Człowiek, który spotyka na swojej drodze często ludzi niezrozumiałych i dziwaków. Obdarzony zdolnością do uzdrawiania innych.
   Neptun w Lwie.

  Osoba mająca poczucie własnej wartości, ambicję oraz szacunek dla samego siebie. Cechuje ją zdolność przewidywania, wielkoduszność i współczucie dla innych. Działa z rozwagą i skrupulatnie wywiązuje się z podjętych obowiązków. Chętnie oferuje swoją pomoc działając przy tym ze szlachetnych pobudek. Przy złych aspektach Neptun w Lwie może oznaczać, że człowiek jest gwałtowny w swoim postępowaniu. Bywa że emocje biorą górę nad rozumem i nie umie panować nad sobą.
   Pluton w Bliźniętach.

  Oznacza nieugiętość przy wprowadzaniu nowych ideii czy myśli w życie. Chęć znajdowania nowoczesnych metod oraz pragnienie pogłębiania swojej wiedzy. Osoba umiejąca pięknie przemawiać i sprawić by inni zmienili swój stosunek do różnych spraw czy ludzi. Negatywną cechą może być złośliwa ironia, szyderstwo czy kłamstwo. Działa sprytnie przy czym oszukuje innych i chętnie ocenia głównie surowo i negatywnie.

   Najsilniejsze znaki:

  • Byk (7pkt, 13%)

   Stały i cierpliwy, silne wartości, nieustępliwy, ziemski, zachłanny, wielkie chęci. Może być uparty, nazbyt posesywny, pobłażający samemu sobie.

  • Waga (6pkt, 12%)

   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

  • Bliźnięta (4pkt, 8%)

   Zwinny, wszechstronny, ciekawy, płynny, konwersacyjny, posiadający dużo idei. Może być powierzchowny, zmienny, niespokojny i niezgodny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  I 22° Waga
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w I domu.

  Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  IV 20° Wodnik
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • IV domu
   Czwarty Dom to dom Twoich korzeni, poczucia bezpieczeństwa, rodziny, zakończenia wszelkich spraw. Opisuje twoje korzenie, twoje dziedzictwo i twoje życie prywatne. Jest to także dom końca spraw - ukazuje finał spraw, których się podjąłeś, końcowych lat życia. Słowa kluczowe: życie rodzinne, korzenie, rodzina i relacje, biologiczne dziedzictwo, miejsce zamieszkania.


  • Wodniku
   Zdyscyplinowany, odpowiedzialny, godny zaufania, pilny, sumienny, praktyczny. Może być pesymistyczny, nazbyt konwencjonalny, sztywny, materialistyczny.
  VIII 25° Byk
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • VIII domu
   Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.


  • Byku
   Stały i cierpliwy, silne wartości, nieustępliwy, ziemski, zachłanny, wielkie chęci. Może być uparty, nazbyt posesywny, pobłażający samemu sobie.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  27°


       4°
  18°
    
  14°
    
       3°
  22°

       4°
   
       4°
   
  10°
     
       4°
   

   
       3°
      

   
       3°
      
       1°

     
       7°
   
       2°
   
       4°
  19°
      
       3°
      
  17°
    
       2°

       2°

       6°
      
       3°
  22°
    
       4°
   
       0°
       
       6°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności