Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski

Horoskop

Horoskop dla: John Lennon

Data urodzenia: 9 października 1940r. godz. 18:30
Miejscowość: Liverpool (UK).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2429912.1180556

Znak zodiaku: Waga


12° 31` Ascendent  
Słońce
16° 09'
w Wadze


Księżyc
02° 11'
w Wodniku

Merkury
08° 26'
w Skorpionie

Wenus
03° 05'
w Pannie

Mars
02° 36'
w Wadze

 

23° 22`Medium Coeli  
Jowisz
13° 36'
w Byku

Saturn
13° 25'
w Byku

Uran
25° 32'
w Byku

Neptun
25° 48'
w Pannie

Pluton
23° 34'
w Raku


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
3 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
8 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
6 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
6 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest powietrze (35%).
  Jesteś obiektywny i filozoficzny, wolący obejrzeć życie z intelektualnej perspektywy. Twój umysł zwycięża nad Twoimi uczuciami za każdym razem, gdy rozważasz ewentualność bycia nieracjonalnym. Masz wysokie poczucie sprawiedliwości i logiczny proces myślowy. Twoja słabość leży w tym, że lekceważysz emocje.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ogień (13%).
  Masz trudność aby być zmotywowanym z powodu odczuwania braku wiary w siebie nawet wtedy by osiągnąc osobiste cele. Możesz doświadczać ogólnego braku entuzjazmu, czując się przygniatany przez zmiany.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  6 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  8 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  10 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Zmienna. (42%)
  Możesz w wielu sprawach ociągać się, zwlekać z ich realizacją. Oczekujesz, żeby inni byli wyrozumiali w stosunku do Ciebie.

 • Najsłabszą jest jakość Kardynalna (25%).
  Wolisz pójść śladami innych niż inicjować działania. Twoje mechanizmy przeżycia są słabe.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Słońce w VII domu: Wola związania się. Pomyślne małżeństwo. Partnerstwo, spółki, popularność.

  Gotowość przyjmowania nowych pomysłów i propozycji oraz wylewność. Lubi przebywać w towarzystwie innych osób i chętnie tworzy nowe związki partnerskie. Może osiągać wiele korzyści ze swych znajomości. Dobrze się czuje w związkach, w których osoba mu bliska potrafi wydobyć i poszerzyć tkwiące w nim możliwości. Ceni sobie również umiejętność motywowania go do działania. Trudno mu żyć bez ukochanej osoby. Z drugiej strony bardzo ceni sobie wolność i często nie jest w stanie dorównać do poziomu swego partnera. Może to być powodem rozpadu związku. Działa bez namysłu, jest zmienny oraz chwiejny.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Księżyc w XII domu: Pomyślność w sprawach związanych ze szpitalem, klasztorem, więzieniem. Częściowe odosobnienie.

  Osoba odznaczająca się taktem i wrażliwością. Ceni sobie możliwość ucieczki w ciche i spokojne miejsce gdzie będzie mógł oddać się w głębokim rozważaniom nad sensem życia. Zamiłowanie do spraw i rzeczy, których nie można policzyć, zmierzyć i udowodnić. Osoba, która sama doprowadza się do utraty sił i wytrzymałości psychicznej. Często udaje, że jest pozbawiony wszelkich uczuć by uniknąć zranienia. Człowiek niezupełnie ukształotwny pod względem psychicznym. Dziecinne zachowania, skłonności do histerii, łatwowierność i prostoduszność.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Merkury w VIII domu: Wnikliwe myślenie. Nerwicowość. Zyski i straty poprzez śmierć.

  Merkury w VIII domu to ogromny zasób energii życiowej, intensywność uczuć oraz doskonały instynkt. Człowiek obdarzony zdolnością przewidywania. Jest systematyczny i lubi mieć wszystko zaplanowane. Bardzo uważny i dociekliwy szczególnie w rozwiązywaniu wszelkich zagadek i tego co ukryte. Opanowany żądzą zdobywania wiedzy szczególnie w sprawach okultyzmu. Potrafi się upierać przy swoich poglądach jak nikt inny. Często działa pod wpływem nieopanowanego wewnętrznego przymusu. Człowiek pozbawiony szerszych horyzontów myślowych. Nigdy nie odpuszcza wyrządzonej mu krzywdy i bierze za nie odwet.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Wenus w VI domu: Koleżeństwo. Pomyślność dla zdrowia i zatrudnienia.

  Osoba życzliwa i otwarta. Jej opanowany i delikatny sposób zachowania powoduje, że chętnie przebywa się w jej towarzystwie. Człowiek niewrażliwy na wpływy fizyczne, który często do późnych lat życia cieszy się młodym wyglądem. Jest daleki od wywoływania konfliktów czy nieporozumień dzięki czemu doskonale radzi sobie w zajęciach zespołowych. W pracy ceni sobie współdziałanie oraz spokój i miłą atmosferę. Jednak nie używa wszystkich swoich talentów czy predyspozycji w pracy gdyż ważniejsze jest dla niego życie towarzyskie. Trzyma swoje prawdziwe emocje na wodzy i często wykorzystuje innych dla osiągnięcia własnych korzyści.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Mars w VII domu: Napięcie w związku. Namiętne lub niefortunne małżeństwo (zależne od aspektów). Konflikty powodujące rozpad małżeństwa.

  Człowiek szczery, naturalny i prosty. Cechuje go duża pobudliwość psychiczna jak i fizyczna. Jest pełen energii i odwagi. Reaguje spontanicznie, powodując często kłotnie, które uwalniają jego związek od złych emocji. Na bieżąco stara się wyjaśniać powstałe problemy. Chętnie podjemuje się różnych spraw i zazwyczaj załatwia je pomyślnie. W pożyciu bywa męczący przez swoją wieczną gotowość do walki nawet w stosunku do osoby bliskiej. Bywa że obraża ją z byle powodu.
  Od partnera wymaga bezwzględnego posłuszeństwa co powoduje rozwody w atmosferze nienawiści i publicznym praniu brudów. Człowiek działający szybko i bez zastanowienia. W kontaktach z innmi zachowuje się wrogo i napastliwie.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Jowisz w II domu: Świadomośc bogactwa. Największe sukcesy finansowe (przy dobrych aspektach). Nieco ekstrawagancki.

  Cechuje osobę pozbawioną wszelkich trosk oraz skłonności do martwienia się. Człowiek cieszący się z życia, skory do pomocy innym. Chętnie zgadza się by inni mieli udział w jego bogactwie. Obdarzony talentem w sprawach finansowych. Ma skłonności do nadmiernego zadowolenia z siebie. Zachowanie wyrażone w nieuzasadnionych i nadmiernych żądaniach. Osoba zarozumiała i nienaturalna. Pracuje niechętnie i stroni od wszelkiego wysiłku. Bez rozmysłu trwoni swoje zasoby pieniężne.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Saturn w II domu: Świadomość biedy. Gospodarność. Ograniczone środki finansowe. Trudności w zdobywaniu pieniędzy.

  Oznacza osobę świadomą wartości. Pracowitość i uczciwość która niekiedy pozwala się dorobić. Poważnie i trzeźwo podchodzi do spraw związanych z finansami, które uważa za podstawę bezpieczeństwa. Człowiek na którym można polegać oraz jest wolny od emocji i obiektywny. Cechuje go rozwaga w postępowaniu oraz drobiazgowa dokładność. Nie chcąc uchodzić za człowieka oschłego czasami bierze udział w interesach, których wynik jest niepewny. Ogromny strach przed biedą powoduje, że odmawia sobie wszystkiego będąc surowo oszczędnym w sprawach materialnych. Człowiek tchórzliwy, chytry oraz skąpy. Jest świadomy braku wystarczającej sumy pieniędzy nawet jeśli ma duży majątek. Nie zdaje sobie sprawy z własnych wartości oraz umiejętności.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Uran w II domu: Finansowe niespodzianki. Spekulacje. Niezależność finansowa.

  Oznacza człowieka utalentowanego, pełnego inwencji i zdolnego do tworzenia koncepcji czy twórczych myśli. Duża chęć do uzyskania niezależności finansowej. Ma dość niespotykany tryb zdobywania pieniędzy. Chętnie zajmuje się znajdowaniem i zdobywaniem tego co tajemnicze, cenne i nieznane. Ma szczęście w grach liczbowych i często niespodziewane zyski. Bywa, że trudno przewidzieć jego zachowanie. Ważniejsza dla niego jest możliwość podejmowania decyzji zgodnie z własną wolą niż możność polegania na nim. Przez co często unieważnia swoje zobowiązania co może powodować finansowe kłopoty lub straty. Jest rozrzutny.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Neptun w VII domu: Wymarzony związek. Wymaganie ofiarności w małżeństwie.

  Osobowość emaptyczna o dużej skłonności do poświęceń. Zawsze gotowy na zmianę swojego zachowania by zadowolić partnera. Ma duże szczęście w miłości trafiając na odpowiednie osoby. Najważniejszy dla niego w życiu jest związek, w którym pragnie jednomyślnego działania i harmonijnego współżycia. Jednak ma marne szanse na małżeństwo, gdyż jego obraz parterstwa i związku nie istnieje w rzeczywistości. Ogromne pragnienie miłości i chęć tworzenia jedności z drugim człowiekiem, które pozostaje nierealne. Jego niespełnione oczekiwania co do związków mogą prowadzić do pijaństwa co często skutkuje rozpadem małżeństwa.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Pluton w V domu: Magiczne gry o władzę. Impulsywny zmysł twórczy.

  Cechuje go duża siła przebicia. Potrafi wpływać na innych dzięki czemu często odnosi sukcesy. Ciężko się oprzeć jego temperamentowi oraz sile psychicznej, która przyciąga wszystkich. Duża charyzma i urok osobisty, któremu trudno zaprzeczyć. Duża namiętność. Tendencje do popadania w nałogi. W nadmiernym stopniu wykorzystuje swoją moc wpływania na innych. Gracz stawiający wszystko na jedna kartę często ryzykując wszystkim co posiada.

   Najsilniejsze domy:

  • VII (6 pkt, 21%)

   Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.

  • II (3 pkt, 11%)

   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.

  • XII (3 pkt, 11%)

   Dwunasty Dom to dom podświadomości i izolacji. Ukazuje Twoje ukryte siły i słabości (pragnienia), troski, ograniczenia, przeszkody, tajemnice, frustracje. Także mówi o zdolnościach do niesienia pomocy innym, zdolności do współczucia, zdolności do medytacji, duchowych długach do spłacenia. Wskazuje instytucje takie jak szpitale, więzienia, domy psychiatryczne, domy starców i siły zbrojne. Słowa kluczowe: Instytucje, obawy, ukryci wrogowie, duchowość, bezinteresowna służba dla ludzkości.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Wadze.

  Artysta.

  Ludzi urodzonych pod znakiem Wagi cechuje przede wszystkim harmonia, równowaga i sprawiedliwość. Są ambitni, systematyczni, pełni dobrej woli i życzliwości. W ich życiu dominuje takt, pogoda ducha, uczciwość i wdzięk. Człowiek - Waga zawsze uważa aby nikogo nie urazić. Unika kłótni i ostrych starć. Jest czarujący i miły, otwarty na świat, rozumiejący ludzi i ich sprawy. Ważną potrzebą Wagi jest luksus i dąży do tego żeby go osiągnąć.
  Urodzeni pod tym znakiem cenią sobie wolnośc i niezależność wewnętrzną mimo całego oddania się drugiej osobie. Potrafią wybaczać, są tolerancyjni i otwarci na wszelkie nowości.
  Słabą stroną Wagi jest niezdecydowanie. Podejmowanie decyzji sprawia jej problemy. Wśród ludzi szukają osób zamożnych i z dobrą pozycją społeczną. Wagi potrafią tak jak nikt korzystać ze znajomości i protekcji. Bywają wyrachowane i wyrafinowane. Często ulegają wpływom innych. Czasem są groźne, uparte, podejrzliwe, złośliwe, fanatyczne i nieobiektywne, a przede wszystkim leniwe.

  Partnerstwo: Wagi powinny być czujne w romansach ponieważ mają skłonno?ci do flirtów. Przyciągają uwagę płci przeciwnej ale powinny być ostrożne ponieważ są bardzo uczuciowe i łatwo jest im się zaangażować - choć często mają problemy z oceną czy jest to dla nich dobre czy nie. Wagi powinny dobrze się zastanowić zanim zrobią pierwszy krok bo czasem może to wywołać skandal. Nie każda osoba płci przeciwnej jest osobą godną ulokowania w niej uczuć - o tym Wagi czasem zdają się zapominać. Powinny pamiętać o tym, że niektóre osoby są rajem dla oczu - a równocze?nie piekłem dla duszy.

  Zdrowie: Wagi mają skłonno?ci do problemów z nerkami i plecami

  Sprawdzają się w zawodach które wnoszą do świata piękno lub mają związek z muzyką, tańcem, teatrem, modą kwiatami, farbami. Sprawdzą się również jako przedstawiciele, akwizytorzy, dyplomaci i pośrednicy.
   Księżyc w Wodniku.

  Indywidualista.

  Oznacza dużą samodzielność, oryginalność, pomysłowość. Człowiek jest sympatyczny, życzliwy, czuły i niezależny. W życiu nie robi nic pod przymusem, działa z wolnej woli. Pragnie mieć swobodę w nawiązywaniu kontaktów, zbytnia bliskość go dusi. Typowy indywidualista. Lubi eksperymentować i przebywać tam gdzie dużo wolnej przestrzeni.
  Niezdolny do budowania stałych związków, łatwo się rozstaje.
  Ma trudności w dostosowaniu się i okazywaniu współczucia. Jest zmienny, powierzchowny i samotny. Bywa chłodny i niedostępny emocjonalnie. Wybuchowy temperament.
   Merkury w Skorpionie.

  Demaskator.

  Człowiek tropiciel. Bada wszystko, kierowany ciekawością lubi odkrywać wszelkie tajemnice i zagadki. Lubi łamać również wszelkie zakazy sprawdzając co się za nimi kryje. Jest bardzo impulsywny i przenikliwy. Nie brakuje mu również konsekwencji i determinacji. Wadą jest ogromny pesymizm, podstępność oraz nieufność. Często swoimi ostrymi słowami, intrygami i śledzeniem życia innych rani ich.
   Wenus w Pannie.

  Nieśmiała zmysłowość.

  Człowiek warty zaufania i pomocny. Opanowany i praktyczny. W kontaktach z ludźmi raczej ostrożny, umie panować nad sobą. Nadmierny krytycyzm powoduje opóźnienia w podejmowaniu decyzji. Osoba pruderyjna, często wyrachowana, przesadnie moralna oraz nadmiernie cnotliwa.
   Mars w Wadze.

  Dyplomata.

  Odznacza się dyplomacją. Potrafi przemyśleć plan działań biorąc pod uwagę działania innych. Dopracowany w każdym szczególe ale tylko w teorii. Zwleka z podejmowaniem decyzji, waha się. Łatwiej mu przychodzi podejmowanie decyzji za innych. Bez problemu można wpłynąć na zmianę jego myślenia czy postępowania. Mężczyzna pełen wdzięku, odznaczający się wyczuciem w kontaktach z innymi ludźmi. Jest zadbany, elegancki oraz nacechowany wyszukaną grzecznością zwłaszcza wobec kobiet, które to potrafi uwodzić z klasą. Mars w Wadze to brak zdecydowania oraz związana z tym nadmierna kompromisowość. Snuje plany lecz ma problemy z ich realizacją.
   Jowisz w Byku.

  Wzrost, pełnia, rozkosz życia.

  Człowiek towarzyski, skromny. Poprzestaje na tym, co choćby częściowo zaspokaja jego potrzeby lub pragnienia. Upodobanie do dobrobytu i rozkoszy życia. Lubi to co jest już mu znane i sprawdzone. Potrafi tego bronić i podtrzymywać tego ciągłość. Dąży do osiągania pełni i radości życia. Wadą jest jego zarozumiałość. Lubi się chwalić, wydawać niepotrzebnie pieniądze czy używać czegoś ponad miarę. Ma niepohamowane pragnienie posiadania zarówno pieniędzy jak i wszelkich rozkoszy. Człowiek nienaturalny.
   Saturn w Byku.

  Metodyka, konstruktywizm.

  Cechuje osobę znającą swoją wartość. Mocno stąpa po ziemi i dąży do osiągnięcia bezpieczeństwa zarówno materialnego jak i duchowego. Chętnie korzysta z wszelkich przyjemności życiowych. Człowiek pracowity i skromny i wierny. Panicznie boi się pozbawienia stabilizacji pod każdym względem oraz wszelkich strat czy ubytków.
   Uran w Byku.

  Wolność rozkoszowania się życiem.

  Ogromna przyjemność z życia. Dążenie do przejścia przez życie według swoich upodobań. Duża chęć posiadania szczególnie w sferze materialnej. Powodzenie w interesach czy transakcjach. Obdarzony inwencją, która pomaga w pokonywaniu wszelkich problemów pojawiających się w jego życiu. Bywa trudny do zniesienia dla innych. Tendencje do zazdrości o partnera oraz do wywoływania sprzeczek. Człowiek uparty i nieugięty.
   Neptun w Pannie.

  Człowiek warty zaufania, któr potrafi zadbać o swoje sprawy życiowe. Zawsze zwraca uwagę na szczegóły, ceni sobie wszelkie stworzenia i z łatwością ulega sprawą związanym z duchowością. Osoba wzbudzająca sympatię, cierpliwa oraz odznaczająca się subtelną prostotą i umiarem. W działaniu rozważna. Czasami brakuje jej pewności siebie. W kontaktach z innymi niekiedy bywa powściągliwa i ostrożna.
   Pluton w Raku.

  Oznacza potrzebę bezpieczeństwa. Człowiek z wyobraźnią i intuicją która pomaga mu w odkrywaniu nowego świata. Umiejętność stwarzania pozorów oraz szeroko rozwinięte plany. Cechuje go duża potęga podświadomości. Słabością jest brak cierpliwości i bezcelowe postępowanie. Bywa nieprzyjźnie nastawiony do najbliższych.

   Najsilniejsze znaki:

  • Waga (5pkt, 11%)

   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

  • Strzelec (4pkt, 9%)

   Inspirowanie, obszerna wizja, entuzjastyczny, wyszukujący celu, prawdomówny, awanturniczy. Może być nierozważny, niepohamowany, nietaktowny.

  • Ryby (4pkt, 9%)

   Współczujący, wrażliwy, łagodny, intuicyjny. Może być niepraktyczny, łatwowierny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  IV 28° Bliźnięta
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w IV domu.

  Czwarty Dom to dom Twoich korzeni, poczucia bezpieczeństwa, rodziny, zakończenia wszelkich spraw. Opisuje twoje korzenie, twoje dziedzictwo i twoje życie prywatne. Jest to także dom końca spraw - ukazuje finał spraw, których się podjąłeś, końcowych lat życia. Słowa kluczowe: życie rodzinne, korzenie, rodzina i relacje, biologiczne dziedzictwo, miejsce zamieszkania.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  II 21° Byk
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • II domu
   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.


  • Byku
   Pełen energii, niezależny, śmiały, odważny, stanowczy, ognisty, inspiracyjny, bezpośredni, decydujący. Może być impulsywny, niecierpliwy, agresywny, bez subtelności.
  III 07° Bliźnięta
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • III domu
   Trzeci Dom to miejsce wszelkich sposobów komunikowania się, najbliższego otoczenia. Odnosi się do rodzeństwa, bezpośreniego otoczenia i wskazuje krótkie podróże. Słowa kluczowe: procesy umysłowe i komunikacja, aktywne poszukiwanie wiedzy, nauka w dzieciństwie, rodzeństwo, krótkie podróże, telepatia i umysłowa energia.


  • Bliźniętach
   Zwinny, wszechstronny, ciekawy, płynny, konwersacyjny, posiadający dużo idei. Może być powierzchowny, zmienny, niespokojny i niezgodny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  16°

   

   
       7°

   
       1°
   

   
       1°
    
  13°

       2°
   
       6°
    
  13°

       2°
   
       5°
    
       0°
  25°
   
       6°
   
       7°
     
  25°
   
       6°
       
       0°
  23°
         
       2°

       2°
  12°

       4°
   
       4°
    
       2°

       1°
     
  23°
         
       3°

       3°

       1°
   

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności