Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski

Horoskop

Horoskop dla: Jean Reno

Data urodzenia: 30 lipca 1948r. godz. 05:00
Miejscowość: Casablanca (Morocco).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2432762.5013889

Znak zodiaku: Lew


03° 36` Ascendent  
Słońce
06° 44'
w Lwie


Księżyc
15° 25'
w Byku

Merkury
23° 03'
w Raku

Wenus
27° 57'
w Bliźniętach

Mars
07° 32'
w Wadze

 

27° 57`Medium Coeli  
Jowisz
19° 24'
w Strzelcu

Saturn
24° 01'
w Lwie

Uran
28° 42'
w Bliźniętach

Neptun
10° 23'
w Wadze

Pluton
14° 14'
w Lwie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
6 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
9 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
5 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
3 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest powietrze (39%).
  Jesteś obiektywny i filozoficzny, wolący obejrzeć życie z intelektualnej perspektywy. Twój umysł zwycięża nad Twoimi uczuciami za każdym razem, gdy rozważasz ewentualność bycia nieracjonalnym. Masz wysokie poczucie sprawiedliwości i logiczny proces myślowy. Twoja słabość leży w tym, że lekceważysz emocje.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ziemia (13%).
  Masz trudność z radzeniem sobie z problemami życia codziennego. Praktyczne codzienne prace pomocnicze wydają się poza twoimi możliwościami.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  8 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  11 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  6 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Stała. (44%)
  Nie cieszysz się zmianą. Oczekujesz, żeby inni byli godni zaufania, jak Ty sam.

 • Najsłabszą jest jakość Zmienna (24%).
  Znajdujesz trudność w dostosowaniu się do nowych sytuacji. Jesteś nieelastyczny wobec zmian i innych ludzi.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Słońce w III domu: Wieczny student. Sukcesy w pisaniu, krótkie podróże, dobre stosunki z krewnymi i sąsiadami.

  Oznacza człowieka pragnącego wiedzy, który posiadaja zdolności umysłowe. Chętnie się uczy a jego umysł łatwo przystosowuje się do nowych warunków. Człowiek lubiący towarzystwo innych, pomysłowy, dowcipny, efektowny i inteligentny. Interesuje się wszystkim co znajduje dookoła siebie, chętnie czyta i rozmawia. Łatwo się adoptuje w nowym otoczeniu oraz chętnie ulega zmianom. Słabością jest gadatliwość, lenistwo oraz zbyt wysokie mniemanie o swojej wiedzy. Potrafi narzucać swoje pomysły innym. Szybko się nudzi głównie nadmiarem wrażeń i przeżyć.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Księżyc w XI domu: Uczucia przyjaźni. Popularność towarzyska. Duże grono znajomych i przyjaciół.

  Silnie rozwinięta umiejętność przystosowania się. Odczuwa pragnienie zawierania nowych przyjaźni i doskonale się sprawdza jako przyjaciel. Zawsze gotowy poświęcić swój czas i pomóc czy też spełnić pragnienia swych przyjaciół. Człowiek ogólnie towarzyski, mający wielu przyjaciół na których może liczyć. Z drugiej strony jego zmienne usposobienie i skłonności do intryg nie sprzyjają długotrwałym przyjaźniom. Osoba, która nie wnika w istotę rzeczy, jest kłótliwa i szybko wpada w irytację.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Merkury w II domu: Żyłka do interesów. Dochody finansowe z pracy umysłowej lub kradzieży.

  Osobowość wyrażająca dużo sprytu. W dążeniu do uzyskania bezpieczeństwa wyraża się dużą zdolnośćią do tworzenia koncepcji czy twórczych myśli. Człowiek dbający o swoje sprawy życiowe. Posiada zdolność trafnego oceniania sytuacji oraz talent do interesów. Zbyt wysoko ocenia własną mądrość. Człowiek radzący sobie w każdej sytuacji często kosztem innych. Pozyskuje finanse często w sposób budzący wątpliwości oraz zawierający ryzyko. Bywa chłodny i zakłamany.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Wenus w XII domu: Sen o miłości. Dobroczynność. Zyski z dobroczynności. Ukryte przygody miłosne.

  Artystyczny zapał twóczy i skłonność do nauk mających związek z magią. Ogromna ofiarność i całkowite poświęcenie. W swoim poświęceniu działa ze szlachetnych pobudek. Hołduje wzniosłym ale nierealnym ideałom. Nadzwyczajna zdolność kochania ale i tendencja do licznych sensacyjnych wydarzeń związanych z miłością. Ma wiele romansów utrzymywanych w tejemnicy. Pragnie miłości, która jest nierealna.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Mars w V domu: Gra o wysokie stawki. Hazard. Przygody miłosne. Kłopoty przez dzieci.

  Osobowość pełna temperamentu i namiętności. Jest zadowolony z życia i ma niepohamowane pragnienie zdobywania nowych sympatii. Lubi mieć przewagę w związku. Zamiłowanie do rozrywek, zdobywania oraz gier szczególnie wojennych. W każdej dziedzinie życia lubi ryzyko. Interesują go tylko wysokie wygrane. Często przeprowadza swoje interesy mimo wielu przeszkód. Lubi się przechwalać i być docenianym ponad miarę przez otoczenie. Łatwo unosi się gniewem. W związkach brak stabilności i szacunku dla swoich partnerów. Skłonności do romansów i zazdrości. Źle znosi porażki, które wyzwalają w nim chęć do kłótni. Zaborczy egocentryk.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Jowisz w VI domu: Sukcesy w miejscu pracy jako pracownik lub pracodawca. Dobre zdrowie (przy dobrych aspektach).

  Człowiek godny naśladowania. Ma dar zachęcania innych do działania i zawsze jest gotów pomóc komuś bezinteresownie. Duża wiara w siebie oraz rodzona zdolność do zarządzania ludźmi lub jakimiś sprawami, powoduje, że szybko osiąga sukces zajmując wysoką pozycję. Jego działalność zawsze przynosi dobre efekty. Może go zgubić jednak zbytnia pewność siebie i lekceważenie innych. Wynosi się nad innych pokazując, że są od niego gorsi przy każdej okazji. Często wykorzystuje swoje zdrowie w nadmiernym stopniu.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Saturn w III domu: Myślenie metodyczne. Powolny choć głęboki umysł. Chłodne stosunki w rodzinie.

  Człowiek kierujący się rozsądkiem, opanowany i nacechowany powagą. Ma duże wymagania wobec życia. Myślenie bardzo uważne, wolne od uprzedzeń, dociekliwe i logiczne. Ma dużą wprawę jeśli chodzi o wygłaszanie przemówień czy zabieranie głosu np. na zebraniach. Umie się wyrażać jasno i zrozumiale. Do wszystkiego podchodzi praktycznie, dba o swoje życiowe sprawy. Słabością jest upieranie się przy swoich poglądach czy decyzjach. Przy czym poglądy te są ciągle takie same. W kontaktach z innymi jest nieufny i zawsze nad sobą panuje. Gaduła, który dużo mówi tylko po to by mówić, nie wnosząc nic do rozmowy. Brakuje mu bystrości i polotu. Jest pełen wątpliwości co do swoich predspozycji intelektualnych.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Uran w XII domu: Tęsknota za wolnością. Natura intuicyjna.

  Osoba błyskotliwa, odkrywcza o silnie rozwiniętej intuicji. Z łatwością ulega nowym kierunkom i widzi przyszłość w jasnych barwach. Ogromne pragnienie wolności. Wszelkie próby krępowania mu swobody działania budzą w nim protest. Nieprzyjazne nastawienie wobec otaczających go ludzi i świata. Chęć uwolnienia się od wszystkiego co ukryte.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Neptun w V domu: Sztuka uwodzenia. Szukanie przyjemności. Łatwość wpadania w znudzenie.

  Talent artystyczny i duże możliwości twórcze. Potrafi zrezygnować z własnych potrzeb by obdarować innych i nierzadko utożsamia się z nimi.
  Łatwo wczuwa się w stan duchowy drugiej osoby. Wykazuje dużo fantazji we flircie czy uwodzeniu. W miłości sporo rozczarowań przez jej idealizowanie. Zakochuje się w ludziach, którzy są odmienni pod każdym względem od niego. Na darmo dąży do znalezienia swojego ideału co może być przyczyną jego samotności. Brakuje mu inicjatywy i chęci działania. Bywa perwersyjny. Chęć zadowalania tylko siebie, zapomina o wszelkich zasadach gry. Romanse, z którcyh chce się uwolnić. Łatwo zbacza na złą drogę.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Pluton w III domu: Przenikliwy umysł. Wszechstronność, oryginalność, rewolucyjność.

  Głównym walorem jest umiejętność nakłaniania innych do czegoś lub odradzanie czegoś odpowiednio to argumentując. Chętnie i w przydatny sposób wykorzystuje swoją wiedzę na temat wywierania wpływu na innych. Zdolność odgadywania, przewidywania czy dostrzegania różnych rzeczy. Czasami interesuje się tylko jedną myślą, którą potrafi długo drążyć. Człowiek trudny do zrozumienia. Myślenie niszczycielskie i uporczywie absorbujący umysł. Silna wewnętrzna potrzeba wypowiadania się. Często odwołuje się do emocji i oczekiwań innych żeby pozsykać sobie zwolenników. Swoje opinie i sądy często wyraża wbrew wszelkim sprzeciwom.

   Najsilniejsze domy:

  • III (5 pkt, 18%)

   Trzeci Dom to miejsce wszelkich sposobów komunikowania się, najbliższego otoczenia. Odnosi się do rodzeństwa, bezpośreniego otoczenia i wskazuje krótkie podróże. Słowa kluczowe: procesy umysłowe i komunikacja, aktywne poszukiwanie wiedzy, nauka w dzieciństwie, rodzeństwo, krótkie podróże, telepatia i umysłowa energia.

  • V (3 pkt, 11%)

   Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.

  • XI (3 pkt, 11%)

   Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Lwie.

  Suweren.

  Osoby urodzone po znakiem Lwa są serdeczne, życzliwe, ambitne i żądne władzy. Lew to indywidualista posiadający twórczy potencjał. Jest jednym z najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Lwy są mistrzami jeśli chodzi o planowanie i organizowanie szczególnie na wielką skalę. Człowiek - Lew pragnie zaszytów, podziwu dla swoich talentów oraz jest łasy na komplementy. Mówi głośno i chwali się swoimi sukcesami. Ludzie urodzeni pod tym znakiem posiadają niezłomną pewnośc siebie i porywającą radość życia. Wielka wiara Lwa we własne siły dodaje odwagi i motywacji innym. Działa spokojnie, optymistycznie, zdecydowanie i konsekwentnie przy czym potrafi wysługiwać się innymi do osiągnięcia celu.
  Lew jest zbyt doskonały w swoim mniemaniu żeby zajmować się drobnostkami. Jego zachowanie zależy od nastroju. Człowiek próżny, powierzchowny i nadęty. Posiada tendencję do dyktatury. Nie znosi krytyki. Owładnięty manią swojej wielkości, sprowadza ludzi do roli swoich wielbicieli.

  Partnerstwo: Lwy mają tendencję do tego, żeby traktować miło?ć jaką są obdarzane jako co? oczywistego. Jest to zachowanie negatywne i może doprowadzić do tego, że miło?ć przeradza się w nienawi?ć. Nie lubią "polować" na płeć przeciwną - wolą aby to na nich "polowano". Ego Lwów i ich arogancka natura może prowadzić do tego, że uczucia ich partnerów zostaną zranione co będzie skutkować kryzysami w związku lub jego rozpadem.

  Sprawdza się w zawodach jako menadżer, organizator, ambasador, polityk, reżyser, hurtownik, oficer. Oraz w dziedzinach związanych z luksusem np handel złotem czy dziełami sztuki.
   Księżyc w Byku.

  Człowiek serdeczny.

  Oznacza osobę serdeczną, ciepłą i opiekuńczą. Najlepiej czuje się w kręgo osób, którym ufa gdyż uwielbia czuć się bezpieczna. Ma klarowną osobowość, jest wytrzymała, cierpliwa i pomysłowa.
  Jest to człowiek posiadający potrzebę fizycznej bliskości, emocjonlnego bezpieczeństwa oraz stabilizacji. Boi się jednak wchodzić w związki gdyż zdaje sobie sprawę z ostateczności podejmowanych decyzji. Odczuwa również strach przed wszelkimi zmianami bo lubi to co trwałe.
  Czasem gubią go stare przyzwyczajenia. Cechuje go również lenistwo i upór. Bywa nudny i gruboskórny.
   Merkury w Raku.

  Poeta.

  To urodzony poeta. Jest empatyczny oraz znakomicie odgaduje myśli i relacje innych osób. Jest bardzo uczuciowy. Swoje myśli i uczucia wyraża obrazowo. Ma ozdobny styl mówienia. Człowiek niestały, ostrożny i podatny na wpływy. Myśli życzeniowo co przekłada się na nierealistyczny obraz świata.
    Wenus w Bliźniętach.

  Zmysłowe igraszki.

  Osoba otwara, kontaktowa, inteligentna i obrotna. Ma szeroki krąg znajomych, przy czym nie muszą to być znajomości trwające przez długi czas. Człowiek pełen uroku, wdzięku. Lubi prowadzić zalotne rozmowy i czynienić kokieteryjne gesty. Kobieta roztrzepana, stara się zawsze wyciągnąć korzyści dla siebie. Często niestała i niedostępna.
   Mars w Wadze.

  Dyplomata.

  Odznacza się dyplomacją. Potrafi przemyśleć plan działań biorąc pod uwagę działania innych. Dopracowany w każdym szczególe ale tylko w teorii. Zwleka z podejmowaniem decyzji, waha się. Łatwiej mu przychodzi podejmowanie decyzji za innych. Bez problemu można wpłynąć na zmianę jego myślenia czy postępowania. Mężczyzna pełen wdzięku, odznaczający się wyczuciem w kontaktach z innymi ludźmi. Jest zadbany, elegancki oraz nacechowany wyszukaną grzecznością zwłaszcza wobec kobiet, które to potrafi uwodzić z klasą. Mars w Wadze to brak zdecydowania oraz związana z tym nadmierna kompromisowość. Snuje plany lecz ma problemy z ich realizacją.
   Jowisz w Strzelcu.

  Sprawiedliwość, szlachetność i cnoty.

  Ogromny optymizm, ktorym potrafi zarazić innych. Człowiek dążący do życia zgodnego z obowiązującymi zasadami etycznymi. Charakter odznaczający się szlachetnością uczuć, dążeń oraz dużym poczuciem sprawiedliwośći. Jowisz w Strzelcu to nieanturalność, zarozumiałość. Kreuje się na osobę mającą autorytet morlany u innych. W swoich wypowiedziach nie dopuszcza do dyskusji. Jest bezkrytyczny w sosunku do pewnych tez i poglądów. Lubi się przechwalać.
   Saturn w Lwie.

  Honorowy, odpowiedzialny.

  Cechuje go umiejętność przyznania się do błędów, zdecydowanie oraz wysokie aspiracje. Człowiek skromny, postępujący w sposób uczciwy i bezinteresowny. W działaniu rozważny ale nie brakuje mu również odwagi. Często ucieka w pracę by zapomnieć o problemach miłosnych, co skutkuje pogorszeniem zdrowia. Trudności w okazywaniu uczuć wobec najbliższych. Lęk przed odrzuceniem i samotnością ale również przed uznaniem i byciem w centurm zainteresowania.
   Uran w Bliźniętach.

  Wolność myśli i słowa.

  Człowiek odznaczający się pomysłowością, myśleniem wyrażającym postęp oraz chęcią kształcenia się. Pociągają go sprawy niezwykłe. Obdarzony przez naturę logiką oraz nieprzeciętną formą wyrazu. Człowiek broniący wolnośći myśli i słowa. Czasami potrafi krytykować wszystko w koło. Jest towarzyski i chętnie podróżuje.
   Neptun w Wadze.

  Oznacza człowieka ze skłonnościami do przeżywania wszystkiego z dużym natężeniem. Bogata wyobraźnia, czułość oraz umiłowanie do pokoju i zgodności w każdej sprawie. Cechuje człowieka, który potrafi solidaryzować się z osobami cierpiącymi i ceni sobie sprawiedliwość. Ogromne przywiązanie do osoby ukochanej. Czasami potrafisz płakać bez powodu i masz tendencję do działania bez namysłu.
   Pluton w Lwie.

  Talent do różnego rodzaju przedsięwzięć. Zdaje sobie sprawę z obdarzenia uznaniem przez innych. Przydaje się w występowaniu i działaniu w interesie publicznym. Jegozachowania często szokują naruszając obowiązujące normy postępowania w danym środowisku. Człowiek surowy często niedopuszczający wyjątków. Wykorzystuje w nadmiernym stopniu zdobyte przez siebie uznanie.

   Najsilniejsze znaki:

  • Rak (6pkt, 13%)

   Ostrożny, zapobiegawczy, bystry, emocjonalnie wrażliwy, silne korzenie. Może być nadopiekuńczy, nieœmiały, samotny.

  • Lew (5pkt, 11%)

   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

  • Wodnik (4pkt, 9%)

   Humanitarny, innowacyjny, postępowy, służący innym. Może być buntowniczy, ekscentryczny, emocjonalnie powierzchowny, nazbyt ekstrawertyczny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  XI 12° Baran
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w XI domu.

  Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  III 26° Lew
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • III domu
   Trzeci Dom to miejsce wszelkich sposobów komunikowania się, najbliższego otoczenia. Odnosi się do rodzeństwa, bezpośreniego otoczenia i wskazuje krótkie podróże. Słowa kluczowe: procesy umysłowe i komunikacja, aktywne poszukiwanie wiedzy, nauka w dzieciństwie, rodzeństwo, krótkie podróże, telepatia i umysłowa energia.


  • Lwie
   Ostrożny, zapobiegawczy, bystry, emocjonalnie wrażliwy, silne korzenie. Może być nadopiekuńczy, nieœmiały, samotny.
  V 21° Waga
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • V domu
   Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.


  • Wadze
   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  06°
  15°
   
  23°
    
  27°
     


       1°
     
  19°
   
       3°

       4°
    
  24°
     
       4°
   
       5°
  28°
     
       0°
     
  10°

       3°
     
       2°
     
  14°
   
       2°
     
       5°
    
       4°

     
       5°

       4°
    
       4°

       6°
   
  27°
    
       4°

       1°
    
       3°

       1°
    
       6°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności