Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Jacques Chirac

Data urodzenia: 29 listopada 1932r. godz. 00:00
Miejscowość: Paris (FR).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2427040.9083333

Znak zodiaku: Strzelec


25° 55` Ascendent  
Słońce
06° 59'
w Strzelcu


Księżyc
26° 32'
w Strzelcu

Merkury
18° 33'
w Strzelcu

Wenus
02° 57'
w Skorpionie

Mars
07° 06'
w Pannie

 

29° 37`Medium Coeli  
Jowisz
20° 38'
w Pannie

Saturn
00° 57'
w Wodniku

Uran
19° 46'
w Baranie

Neptun
09° 51'
w Pannie

Pluton
10° 07'
w Raku


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
9 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
1 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
6 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
7 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest ogień (39%).
  Jesteś wysoko zmotywowaną osobą z wieloma celami i aspiracjami na przyszłość. Jesteś pełen życia i spontaniczności. Lubisz częste wyzwania losu. Twój entuzjazm jest niepowstrzymany. Twoja słabość leży w Twojej tendencji do przesady i niezdolności by poradzić sobie w przyziemnych aspektach życia.

 • Najsłabszym czynnikiem jest powietrze (4%).
  Odczuwasz brak obiektywności, powstrzymania się od racjonalnej perspektywy. Masz trudności w podejmowaniu decyzji w procesie rozważania wszystkich za i przeciw.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  5 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  6 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  13 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Zmienna. (54%)
  Możesz w wielu sprawach ociągać się, zwlekać z ich realizacją. Oczekujesz, żeby inni byli wyrozumiali w stosunku do Ciebie.

 • Najsłabszą jest jakość Kardynalna (21%).
  Wolisz pójść śladami innych niż inicjować działania. Twoje mechanizmy przeżycia są słabe.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Słońce w X domu: Poważanie. Sukcesy w pracy, kariera, odpowiedzialne pozycje społeczne.

  Zdolność wpływania na ludzi i porywania ich za sobą. Ma silne pragnienie uzyskania wielu osiągnięć i zaszczytów. Cechuje go chęć prowadzenia działalności społecznych i występów publicznych. Swoim zachowaniem potrafi wzbudzić szacunek innych. Gotowość ponoszenia konsekwencji za swoje postepowanie oraz pełne zaangażowanie w pracę sprawiają, że często zajmuje wysokie stanowiska. Jednak nierzadko wykorzystuje swoją władzę i narzuca innym swoja wolę, wymusza posłuszeństwo i jest niemiły w stosunku do otoczenia. Przesadne przekonanie o własnej wartości oraz żądza posiadania szacunku i poważania u innych. Jego motto to: "po trupach do celu".
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Księżyc w XI domu: Uczucia przyjaźni. Popularność towarzyska. Duże grono znajomych i przyjaciół.

  Silnie rozwinięta umiejętność przystosowania się. Odczuwa pragnienie zawierania nowych przyjaźni i doskonale się sprawdza jako przyjaciel. Zawsze gotowy poświęcić swój czas i pomóc czy też spełnić pragnienia swych przyjaciół. Człowiek ogólnie towarzyski, mający wielu przyjaciół na których może liczyć. Z drugiej strony jego zmienne usposobienie i skłonności do intryg nie sprzyjają długotrwałym przyjaźniom. Osoba, która nie wnika w istotę rzeczy, jest kłótliwa i szybko wpada w irytację.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Merkury w XI domu: Przyjaźń zawarta w podróży. Mądrzy przyjaciele ale nie zawsze godni zaufania.

  Człowiek nadzwyczaj towarzyski, inteligentny i spostrzegawczy. Jak mało kto potrafi zorganizować życie towarzyskie oraz sprawić by inni chcieli z nim przebywać. Człowiek wzbudzający zainteresowanie, chętnie wspiera innych zarówno materialnie jak i duchowo. Umie pobudzić innych do działania i lubi dzielić się swą wiedzą oraz umiejętnościami. Zawierane przez niego przyjaźnie pozostają raczej w sferze umysłowej niż emocjonalnej. Działając z wyrachowania człowiek jako przyjaciel schodzi na drugi plan gdyż ważniejsze jest dla niego to co może on od niego otrzymać. Jest chłodny, cyniczny i wykazuje brak większego zaangażowania w znajomości, które zawiera.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Wenus w VIII domu: Magia miłosna. Pieniądze ze spadków lub małżeństwa (przy dobrych aspektach).

  Osoba odznaczająca się wyczuciem w kontaktach z innymi, która umie zachować się odpowiednio w każdej sytuacji. Posiada umiejętność odgadywania pragnień innych ludzi i roztacza uwodzicielską atmosferę w swoim otoczeniu. Duża zmysłowość i erotyka. Lubi to co odrażające i straszne. Intersuje się rzeczami, które budzą grozę. Zawsze pamięta o wyciągnięciu dla siebie korzyści. Zna swoją wartość szczególnie pod względem seksualnym i potrafi ją wykorzystać przy zdobywaniu pieniędzy. Posługuje się również uległością innych wobec jej walorów. W każdej sprawie usiłuje uzyskać dla siebie jak najwięcej. Typ zazdrośnika, który za wszelką cenę chce podporządkować sobie partera.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Mars w VII domu: Napięcie w związku. Namiętne lub niefortunne małżeństwo (zależne od aspektów). Konflikty powodujące rozpad małżeństwa.

  Człowiek szczery, naturalny i prosty. Cechuje go duża pobudliwość psychiczna jak i fizyczna. Jest pełen energii i odwagi. Reaguje spontanicznie, powodując często kłotnie, które uwalniają jego związek od złych emocji. Na bieżąco stara się wyjaśniać powstałe problemy. Chętnie podjemuje się różnych spraw i zazwyczaj załatwia je pomyślnie. W pożyciu bywa męczący przez swoją wieczną gotowość do walki nawet w stosunku do osoby bliskiej. Bywa że obraża ją z byle powodu.
  Od partnera wymaga bezwzględnego posłuszeństwa co powoduje rozwody w atmosferze nienawiści i publicznym praniu brudów. Człowiek działający szybko i bez zastanowienia. W kontaktach z innmi zachowuje się wrogo i napastliwie.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Jowisz w VII domu: Bogactwo w związku. Pomyślnosć w partnerstwie i małżeństwie.

  Osoba ufna, która hołduje związkom opartym na równouprawnieniu oraz wzajmenym zrozumieniu. Gotowość do składania i podejmowania się zobowiązań. Możliwy sukces zawodowy dzięki małżeństwu, które nierzadko źle się kończą. Człowiek, który ucieka gdy tylko poczuje ciężar związku. Osoba wygodnicka, która przecenia swoje zalety i ma wygórowane mniemanie o sobie. Osiąga szczęście dzięki licznym relacjom partnerskim.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Saturn w I domu: Nieufność. Ostrożny, światowy, uparty. Materialista.

  Osobowość warta zaufania, pracowita i praktyczna. Umie trzeźwo i bezstronnie ocenić rzeczywistość. Wytrwale dąży do określonych wcześniej celów. Cechuje go gotowość do ponoszenia konsekwencji za swoje postępowanie oraz brak wrażliwości na wpływy moralne i fizyczne. Postępuje w sposób uczciwy, otwarty i szczery. Potrafi być dyskretny i zachować umiar. Trudno zdobyć jego zaufanie, jest bojaźliwy, skryty i czasami zbyt surowy. Ma tendencje do popadania w depresję. Jego główne wady to oschłość, pesymizm, zrzędliwość, zbytni egoizm, brak wiary w siebie i sceptycyzm.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Uran w II domu: Finansowe niespodzianki. Spekulacje. Niezależność finansowa.

  Oznacza człowieka utalentowanego, pełnego inwencji i zdolnego do tworzenia koncepcji czy twórczych myśli. Duża chęć do uzyskania niezależności finansowej. Ma dość niespotykany tryb zdobywania pieniędzy. Chętnie zajmuje się znajdowaniem i zdobywaniem tego co tajemnicze, cenne i nieznane. Ma szczęście w grach liczbowych i często niespodziewane zyski. Bywa, że trudno przewidzieć jego zachowanie. Ważniejsza dla niego jest możliwość podejmowania decyzji zgodnie z własną wolą niż możność polegania na nim. Przez co często unieważnia swoje zobowiązania co może powodować finansowe kłopoty lub straty. Jest rozrzutny.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Neptun w VII domu: Wymarzony związek. Wymaganie ofiarności w małżeństwie.

  Osobowość emaptyczna o dużej skłonności do poświęceń. Zawsze gotowy na zmianę swojego zachowania by zadowolić partnera. Ma duże szczęście w miłości trafiając na odpowiednie osoby. Najważniejszy dla niego w życiu jest związek, w którym pragnie jednomyślnego działania i harmonijnego współżycia. Jednak ma marne szanse na małżeństwo, gdyż jego obraz parterstwa i związku nie istnieje w rzeczywistości. Ogromne pragnienie miłości i chęć tworzenia jedności z drugim człowiekiem, które pozostaje nierealne. Jego niespełnione oczekiwania co do związków mogą prowadzić do pijaństwa co często skutkuje rozpadem małżeństwa.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Pluton w VI domu: Bogactwo wpływów. Niesienie pomocy innym.

  Doskonały pracownik. W swoją pracę wkłada dużo wysiłku i czasu, a jego działalność zawsze przynosi pożądane efekty. Opanowany pasją pracy, bardzo uważny, dociekliwy, nie przeoczy żadnej rzeczy, która wymaga sprawdzenia. Cechuje go upór i charyzma. Człowiek wpływowy, szukający sposobów na właściwe funkcjonowanie stosunków międzyludzkich. Kłopoty ze zdrowiem moga powodować u niego gruntowną zmianę samego siebie. Zbyt dużo czasu poświęca pracy rezygnując tym samym z życia osobistego i swypoczynku. Jest gotowy wykorzystać sprzyjające okoliczności dla swoich celów. Często rozmyślnie lub złośliwie stwarza innym utrudnienia w pracy i lubi narzucać swoją wolę.

   Najsilniejsze domy:

  • XI (5 pkt, 20%)

   Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność

  • VII (4 pkt, 16%)

   Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.

  • X (3 pkt, 12%)

   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Strzelcu.

  Otwarty na świat.

  Osoby urodzone pod tym znakiem cechuje otwartość, ciekawość świata i ludzi, praktyczność, odwaga i pracowitość.
  Od Strzelca możemy uczuć się wiary w siłę pozytywnego myślenia. Strzelce są optymistami i zawsze znajdują pozytywne strony w każdej sytuacji. Ludzie urodzeni pod znakiem Strzelca to utalentowane jednostki o nieprzeciętnej inteligencji i błyskotliwości. Są odważni w działaniach, nieprzekupni, szybcy i skuteczni. W życiu ich zadaniem jest bycie drogowskazem. Ciągnie ich również do ciągłego poszerzania wiedzy oraz szukania i głoszenia sensu całego stworzenia.
  Stzelca łatwo wyprowadzić z równowagi a wtedy bywa groźny i zawsze mówi prawdę prosto w oczy. Boi się jednak zdemaskowania, że jest człowiekiem mającym słabości i wady takie jak nieodpowiedzialność, niecierpliwość, stronniczość czy zarozumiałość. Nie potrafi wytyczyć sobie granic. Często doznaje rozczarowań przez swoje zbyt idealistyczne podejście do życia i ludzi. Strzelec uparcie obstaje przy swoim zdaniu. Jest hipokrytą, często kłamie oraz jest nadmiernie wrazliwy na krytykę.

  Partnerstwo: Strzelce mają dobry kontakt z przedstawicielami płci przeciwnej i często pozostają z nimi w przyjacielskich stosunkach. Są ekstrawertykami, są osobami bardzo wrażliwymi, ich relacje partnerskie zazwyczaj dają im dużo szczę?cia i satysfakcji. Uczuciowo?ć i sentymentalizm może wpędzić Strzelca w sercowe kłopoty. Powinien on szukać wzajemno?ci w relacjach partnerskich - bez tego ciężko będzie Strzelcowi osiągnąć spełnienie. Nie powinien się spieszyć kiedy nie ma przekonania do tego co robi. Dopóki Strzelec nie zdobędzie całkowitego przekonania w początkowej fazie narodzin związku, może przeżywać wielką rado?ć lub wielki ból - w zależno?ci od tego jak będzie postępował. Strzelce powinny się pilnować aby zachowywać się dyskretnie w kwestiach swoich związku - zbytnia gadatliwo?ć może być znacznym utrudnieniem. Je?li jednak Strzelec zdecyduje się na znajomo?ć bez frywolno?ci to jest to jak najbardziej możliwe gdyż płeć przeciwna jest zazwyczaj zafascynowana nim co powoduje, że Strzelcowi łatwo jest taką znajomo?ć podtrzymywać.

  Zdrowie: Strzelce mają skłonno?ci do problemów z biodrami mogą mieć również problemy z włosami, skórą i paznokciami

  Sprawdza się w zawodach dyplomaty, polityka, filozofa, teologa, tłumacza, eksportera oraz będzie dobrym organizatorem podróży i przewodnikiem.
   Księżyc w Strzelcu.

  Szlachetny.

  To osoba szlachetna, wyczulona na punkcie sprawiedliwości, pełna humoru oraz otwarta na świat. Jej potrzeby to wolność, odnajdowanie sensów oraz rozwijanie swojego rozumienia świata. Uwielbia podróże i ceni sobie kontakty z ludźmi, które odrywają ją od problemów. Jest ruchliwa i pozytywnie nastawiona do życia. Bez wysiłku zdobywa motywację do działania. Trudno znosi krytykę, ale jej mniemanie o sobie jest wysokie.
  Nie umie przegrywać i ma problemy z okazywaniem uczuć. Jest przemądrzała, niestała i despotyczna. Często angażuje się w odległe ideały. Unika bezpośrednich rozstrzygnięć i ma problemy z podejmowaniem decyzji dotyczących aktualnych spraw.
   Merkury w Strzelcu.

  Przekonujący.

  Osoba odznaczająca się ogromnym optymizmem, którym często zaraża innych. Posiada dar przekonywania, człowiek otwarty na świat. Interesuje się wszystkim. Jego słabość to przemądrzałość oraz naiwność. Jest arogancki, zadufany oraz bezkrytyczny.
   Wenus w Skorpionie.

  Niesamowita uwodzicielskość.

  Osoba o nieprzeciętniej uczuciowości oraz dużej skłonności do poświęceń. Odznacza się gwałtownością uczuć oraz
  intensywnością. Jest bardzo oddana ukochanej osobie.Kobieta niesamowicie uwodzicielska. Ogromny urok, któremu
  nie można się oprzeć. Człowiek pamiętliwy i podejrzliwy. Manipuluje ludźmi, jest zazdrosny i często zbyt wymagający.
   Mars w Pannie.

  Ekonomista siły.

  Człowiek drobiazgowo dokładny i staranny. Do osiągania swoich celów
  odpowiednio dozuje ilość środków i energii. Postępuje konsekwentnie według
  pewnej metody lub planu. Dba o szczegóły. Człowiek ostrożny i krytyczny. Unika rzeczy przynoszących szkodę i nie lubi marnotrwawstwa. W podejmowaniu decyzji jest sprawny, ekonomiczny i wytrwały. Mężczyzna troskliwy, wierny, w zachowaniu dający się łatwo przewidzieć. Często przesadna i udawana wstydliwość. Kochanek raczej czysty niż namiętny.
  Zachowuje spokój w każdej sytuacji i warto mu zaufać. Umie postępować tak by osiągnąć korzyści. Mars w Pannie to przesadna dokładność oraz nadmierne przykładanie wagi do porządku. Bywa przemądrzały i krytyczny. Człowiek wiecznie narzekający.
    Jowisz w Pannie.

  Cnota i niezawodność.

  Umiłowanie do wszystkiego co jest prowadzone zgodnie z jakimiś zasadami lub z planem. Wszystko co robi musi mieć określony cel oraz być przydatne. Jest skromny i można na nim zawsze polegać. Jowisz w Pannie to dbałość o szczegóły, perfekcjonizm oraz porządek. Ceni to co odgadnione i dając esię przewidzieć. Człowiek uparcie trwający przy swoich poglądach, decyzjach i uczuciach. Zacofany, nieumiejący sobie radzić w życiu oraz lekceważący innych. Jest niezadowolony z życia i ma przesadnie wysokie mniemanie o swojej wiedzy.
   Saturn w Wodniku.

  Oderwany badacz.

  Człowiek o szerokich horyzontach myślowych. Pomysłowy, bardzo towarzyski i szczery. Umie odmawiać i gdy coś mu się nie podoba, potrafi powiedzieć o tym wprost. Uczciwy i otwarty. Posiada łatwość przyswajania wiedzy, która pozwala na szybki rozwój. Strach przed nowymi i nieznanymi rzeczami. Ścisła wierność swoim zasadom oraz chęć podkreślania swojej wyjątkowości.
   Uran w Baranie.

  Silna wola.

  Swoboda w podejmowaniu decyzji i zgodnie z własną wolą. Silne poczucie niezależności i odrębności osobistej oraz dążenie do zachowania własnych poglądów. Pomysłowość oraz skłonność do poświęceń. Człowiek obdarzony cechami przywódczymi. Lubi jak się dużo dzieje wokół niego. Ma talent do interesów i pieniędzy. Słabością jest niecierpliwość, zbytnia bezpośredniość oraz brak taktu. Bywa prostacki, nieczuły oraz żyje w przeświadczeniu, że wie wszystko co konieczne i zawsze ma rację.
   Neptun w Pannie.

  Człowiek warty zaufania, któr potrafi zadbać o swoje sprawy życiowe. Zawsze zwraca uwagę na szczegóły, ceni sobie wszelkie stworzenia i z łatwością ulega sprawą związanym z duchowością. Osoba wzbudzająca sympatię, cierpliwa oraz odznaczająca się subtelną prostotą i umiarem. W działaniu rozważna. Czasami brakuje jej pewności siebie. W kontaktach z innymi niekiedy bywa powściągliwa i ostrożna.
   Pluton w Raku.

  Oznacza potrzebę bezpieczeństwa. Człowiek z wyobraźnią i intuicją która pomaga mu w odkrywaniu nowego świata. Umiejętność stwarzania pozorów oraz szeroko rozwinięte plany. Cechuje go duża potęga podświadomości. Słabością jest brak cierpliwości i bezcelowe postępowanie. Bywa nieprzyjźnie nastawiony do najbliższych.

   Najsilniejsze znaki:

  • Strzelec (8pkt, 19%)

   Inspirowanie, obszerna wizja, entuzjastyczny, wyszukujący celu, prawdomówny, awanturniczy. Może być nierozważny, niepohamowany, nietaktowny.

  • Skorpion (6pkt, 14%)

   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.

  • Panna (4pkt, 10%)

   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  I 15° Wodnik
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w I domu.

  Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  I 22° Ryby
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • I domu
   Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.


  • Rybach
   Humanitarny, innowacyjny, postępowy, służący innym. Może być buntowniczy, ekscentryczny, emocjonalnie powierzchowny, nazbyt ekstrawertyczny.
  I 22° Ryby
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • I domu
   Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.


  • Rybach
   Współczujący, wrażliwy, łagodny, intuicyjny. Może być niepraktyczny, łatwowierny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  06°
  26°
   
  18°
    

     


       1°
     
  20°
   
       5°

       3°
    

     
       2°
    
  19°
   
       6°

       2°
    
       0°
   


       3°
     
       2°
     
  10°

       4°
     
       4°
     
       1°
  25°
       
       5°

       5°

       6°
    
  29°
        
       1°
     
       4°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności