Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski

Horoskop

Horoskop dla: Gerard Depardieu

Data urodzenia: 27 grudnia 1948r. godz. 08:00
Miejscowość: Chateauroux (FR).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2432912.7083333

Znak zodiaku: Koziorożec


12° 21` Ascendent  
Słońce
05° 22'
w Koziorożcu


Księżyc
26° 18'
w Skorpionie

Merkury
13° 36'
w Koziorożcu

Wenus
08° 35'
w Strzelcu

Mars
23° 20'
w Koziorożcu

 

13° 46`Medium Coeli  
Jowisz
09° 10'
w Koziorożcu

Saturn
06° 37'
w Pannie

Uran
28° 14'
w Bliźniętach

Neptun
14° 50'
w Wadze

Pluton
16° 34'
w Lwie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
6 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
5 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
3 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
9 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest ziemia (39%).
  Jesteś osobą praktyczną i skuteczną. Podchodzisz do większości spraw ze zdrowym rozsądkiem a Twój przyziemny sposób myślenia jest pomocny dla codziennych prac. Twoja słabość leży w twojej niechęci wprowadzania zmiany w Twoim życiu. Masz tendencje do tłumienia zarówno swojego jak i cudzego entuzjazmu.

 • Najsłabszym czynnikiem jest woda (13%).
  Jesteś w konflikcie ze swoimi emocjami. Utracenie chłodnego wizerunku przed innymi ludźmi jest dla Ciebie przerażającą myślą, nie mówiąc już o działaniu. Często odczuwasz brak współczucia dla innych w relacjach z innymi. Musisz nauczyć się rozumieć zarówno Twoje własne jak i cudze uczucia.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  12 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  4 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  6 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Kardynalna. (55%)
  Jesteś osobą cieszącą się wyzwaniami i działaniem. Stajesz się sfrustrowany kiedy nie widzisz żadnej szansy na zmiany. Oczekujesz, żeby inni również podążyli za Twoimi ideami.

 • Najsłabszą jest jakość Stała (18%).
  Cieszysz się zmianą chociaż odczuwasz brak stałości potrzebnej do przeprowadzenia do końca spraw, którymi się zajmujesz.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Słońce w I domu: Bycie w centrum uwagi. Zdrowie, witalność, honory, odwaga, sukces.

  Człowiek, który potrafi zrobić wrażenie na innych. Odznacza się dużą pewnością siebie, zdolnością do samodzielnych pomysłów oraz silną wolą. Zawsze mówi to co myśli, stara się sam kierować swoim życiem i lubi wszelkie innowacje. Posiada ogromne siły życiowe, jest aktywny i samodzielny. Człowiek pozbawiony pokory. Często przesadnie zajmuje się własną osobą, za wszelką cenę próbuje zawsze być w centrum uwagi. Chętnie krytykuje innych choć sam jest drażliwy na punkcie krytykowania jego osoby. Pozbawiony rozsądku, opanowany przez żądze wzbudzania podziwu i odznaczający się narcyzmem.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Księżyc w XI domu: Uczucia przyjaźni. Popularność towarzyska. Duże grono znajomych i przyjaciół.

  Silnie rozwinięta umiejętność przystosowania się. Odczuwa pragnienie zawierania nowych przyjaźni i doskonale się sprawdza jako przyjaciel. Zawsze gotowy poświęcić swój czas i pomóc czy też spełnić pragnienia swych przyjaciół. Człowiek ogólnie towarzyski, mający wielu przyjaciół na których może liczyć. Z drugiej strony jego zmienne usposobienie i skłonności do intryg nie sprzyjają długotrwałym przyjaźniom. Osoba, która nie wnika w istotę rzeczy, jest kłótliwa i szybko wpada w irytację.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Merkury w I domu: Taktyka. Bystry umysł, dobry mówca, handlowiec.

  Człowiek, który swoją wrodzoną zdolnością szybkiego i praktycznego radzenia sobie w trudnych sytuacjach zawsze potrafi postawić na swoim. Równie dobrze radzi sobie z dbaniem o siebie. Dowcipny, rzeczowy, rozsądny. Lubi przebywać wśród ludzi. W działaniu reaguje natychmiast. Człowiek wiedzy i niezły taktyk. Umie wykorzystać sytuację dla swojej korzyści. Pozbawiony zasad, przystosowuje się do okoliczności dla osobistych korzyści. Zręczny cwaniak, który zawsze chce mieć rację.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Wenus w XII domu: Sen o miłości. Dobroczynność. Zyski z dobroczynności. Ukryte przygody miłosne.

  Artystyczny zapał twóczy i skłonność do nauk mających związek z magią. Ogromna ofiarność i całkowite poświęcenie. W swoim poświęceniu działa ze szlachetnych pobudek. Hołduje wzniosłym ale nierealnym ideałom. Nadzwyczajna zdolność kochania ale i tendencja do licznych sensacyjnych wydarzeń związanych z miłością. Ma wiele romansów utrzymywanych w tejemnicy. Pragnie miłości, która jest nierealna.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Mars w II domu: Walka o pieniądze. Ekstrawagancja. Trudności w zdobywaniu korzyści finansowych.

  Oznacza osobę, która zawsze próbuje dopiąć swego i jest gotowa na zmierzenie się z każdym problemem czy niezgodnością. Potrzeba finansowego bezpieczeństwa jest duża dlatego też walczy z całej mocy by sobie je zapewnić czasami wykorzystując również siłę mięśni. Dobra materialne traktuje jako odpowiednik władzy i obchodzi się z nimi wyłącznie według własnej woli. Często ponosi straty materialne z powodu ubiegania się czy toczenia gwałtownych sporów o pieniędze. Skłonności do nadmiernych wydatków. Nieuzasadnione ryzykanctwo finansowe.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Jowisz w I domu: Mąż zaufania. Szlachetna natura, mądrość, łaskawość.

  Człowiek warty zaufania, uczciwy i bezinteresowny. Ma pogodne usposobienie, jest serdeczny i potrafi wzbudzać szacunek. Cechuje go optymizm, ogromna charyzma oraz wiara w siebie. Nie umie jednak przyznać się do własnych błędów. Ma skłonności do lekceważenia innych. Cechuje go również zuchwała pewnośc siebie. Nadmierne przywiązywanie wagi do rzeczy zewnętrznych, lenistwo oraz zarozumiałość.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Saturn w IX domu: Kryzys wiary. Kłopoty przez religię lub podróże. Umysł głęboko filozoficzny.

  Jasne spojrzenie na świat i głęboka wiara. Dalekie podróże i studia. Szczerość, skromność i wnikliwość. Człowiek pozbawiony szerszych horyzontów myślowych. Zadręcza się z powodu własnych wad. Nie wierzy w nic czego nie można poprzeć dowodami oraz nie akceptuje rzeczy tajemniczych.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Uran w VII domu: Wolny związek. Współzawodnictwo. Przypadkowe romanse. Zazdrość.

  Człowiek potrzebujący dużo przestrzeni i swobody działania. Nie lubi składać zobowiązań jak również nie lubi poczucia przynależności do kogoś. Ceni sobie związki, które pozwalają mu się rozwijać i funcjonować zgodnie z jego własną wolą oraz są oparte na partnerstwie. Nie da się w żaden sposób ograniczyć czy zmusić do czegoś. Jeśli natomiast sam będzie chciał to może być wiernym i niezawodnym partnerem a jego związek będzie rozkwitał. Małżeństwo traktuje raczej jak niewolę i duchem nadal zostaje kawalerem. Niechętnie wchodzi w związki bo uważa się za osobę samowystarczalną. Boi się o swoją wolność i jeśli za bardzo zostanie ona skrępowana jest gotowy unieważnić i przerwać wszystko co mu ją ogranicza.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Neptun w X domu: Wymarzony zawód. Zajęcia artystyczne. Człowiek "nawiedzony", niepraktyczny.

  Osoba o niezwykłej intuicji. Potrafi trafnie wskazać kierunek rozwoju niemal w każdej dziedzinie. Cechuje go ogromna siła i odwaga w walce z przeciwieństwami losu. Niechęć do ujawniania swego nazwiska powoduje pracę pod pseudonimem. Człowiek, który nie umie się odnaleźć w drodze do kariery. Nie umie się okreslić zawodowo. Brak pewności, zbytnia chwiejność emocjonalna i tajemniczość. Człowiek zupełnie niezaangażowany w to co robi.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Pluton w VIII domu: Magia. Pragnienie prawdy. Umysł filozoficzny. Oszczędność.

  Człowiek o wielkiej charyźmie i ogromnej sile psychicznej. Ma silne pragnienie odniesienia sukcesu, przy czym jest wytrwały w realizacji swoich postanowień. Ponadto cechuje go determinacja w działaniu oraz upór. Zainteresowania związane z wszystkim co ukryte, tajemne, zakazane i niewypowiedziane. Predyspozycje do uzdrawiania i umiejętność wywoływania zjawisk nadprzyrodzonych. Osoba, która by pozyskać sobie zwolenników odwołuje się do ich emocji i często składa obietnice, których i tak nie dotrzyma. Uzależnia innych od siebie by wykorzystać władzę nad nimi w celu wyciągnięcia korzyści osobistych.

   Najsilniejsze domy:

  • I (6 pkt, 24%)

   Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.

  • XI (3 pkt, 12%)

   Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność

  • II (2 pkt, 8%)

   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Koziorożcu.

  Patriarcha.

  Ludzie urodzeni pod tym znakiem są nad wyraz pilni, dokładni, obowiązkowi i niezwykle odpowiedzialni. Życie Koziorożca oparte jest na rozsądku, ambicji i konsekwentnym dążeniu do do celu. Każde przedsięwzięcie doprowadzi do końca, cierpliwie i wytrwale pracując nad nim. Zaskakuje czasem otoczenie oryginalnymi pomysłami. Koziorożce nigdy nie okazują swoich słabości, są niezawodni, ambitni, godni zaufania i uparci. To silne osobowości znoszące porażki z podniesionym czołem.
  Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca jasno wyznaczają swoje granice, potrafią trzeźwo myśleć oraz z precyzją oszacować wkład pracy, wysiłek oraz zysk.
  Brakuje im jednak namiętności w wypełnianiu obowiązków oraz umiejętności dostosowania się do nowej sytuacji. W kontaktach z ludźmi wykazuje skrytość, robi wrażenie człowieka oschłego i gburowatego. Koziorożec jest zamknięty na wszelkie nowości obstając przy wypróbowanych wzorcach. Jest konserwatywny, złośliwy, bezwzględny, chytry a jego dystans emocjonalny utrudnia mu jego prywatne życie. Każde niepowodzenie przeżywa bardzo bolesnie. Krzywdę może wybaczyć, ale nigdy nie zaponi. Ma tendencje do despotycznych zachowań.

  Partnerstwo: Koziorożce utrzymują dobre stosunki z płcią przeciwną. Potrafią zbudować i utrzymać prawdziwe i głębokie, trwałe przyja?nie. Są zdolne do głębokich uniesień pełnych pasji. Jednakże czasem mają skłonno?ć do zbyt częstej zmiany partnerów - tu chyba odzywa się natura, która każe im szukać bardziej zielonych pastwisk. Je?li jednak ulokują swoje uczucia to są stałe niczym skała. Partnerzy Koziorożców powinni pamiętać jednak o tym, że je?li uczucia i oddanie Koziorożca są zbyt często ranione to potrafią się one zniechęcić do partnera - negatywne uczucia są w takich sytuacjach równie silne jak silna była początkowo ich miło?ć i oddanie.

  Zdrowie: Koziorożce mają skłonno?ci do problemów z kolanami i do problemów żołądkowych

  Sprawdza się jako urzędnik państwowy, polityk, bankier, handlarz nieruchomościami, adwokat, inżynier.
   Księżyc w Skorpionie.

  Czarodziejka.

  Osoba z Księżycem w Skorpionie od dzieciństwa odczuwa pociąg do tego co zakazane, tajemnicze i nieodkryte. Posiada pasję i samozaparcie. Silna uczuciowość, niesamowita moc pragnienia oraz instynktowna natura. W życiu ceni sobie prywatność, jest dociekliwa i uparta. Jest również skomplikowana.
  Słabością jest chęć manipulowania i kontrolowania innych. Stwarza relacje, które pozwalają uzależnić psychicznie innych od siebie.
  Człowiek zazdrosny, bezwzględny i bardzo pamiętliwy. Jest również chciwy, mściwy oraz grozi mu nadmierna obsesja zdobycia władzy. Ma skłonnosći do popadania w depresję.
   Merkury w Koziorożcu.

  Prostolinijny.

  To prostolinijny realista. Człowiek pozbawiony złudzeń. Myśli trzeźwo i surowo. Działa konsekwentnie i wytrwale. Jest skoncentrowany oraz nieprzejednany. Nie brakuje mu również
  precyzyjności, często jest dobrym mówcą. Wadą jest brak wyobraźni i pesymizm. Bez poczucia humoru, mało elastyczny i monotonny.
   Wenus w Strzelcu.

  Płomienna miłość.

  Człowiek marzycielski i czasem przesadnie idealistyczny. Jest naturalny, prosty i szczery. W miłości często nierozważny przez co często pojawiają się konflikty.
  Kobieta odznaczająca się optymizmem oraz mająca poczucie własnej godności i wartości. Osoba, która często nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji własnych poczynań oraz jest niezdecydowana.
   Mars w Koziorożcu.

  Maratończyk.

  Pełnia sił życiowych, które ciągle się odradzają. Wytrwałość i pewność w dążeniu do osiągnięcia celu. Ma dużo energii, która zwiększa się pod wpływem przeszkód. Człowiek, któremu
  można zaufać. Ze spokojem znosi przeciwności losu oraz umie
  wytrwale czekać. Jego decyzje są przemyślane i wprowadzane w życie mimo przeszkód. Mężczyzna odporny na przeciwności, godny zaufania i gotowy do ponoszenia konsekwencji za swoje postępowanie. Jest wierny i opiekuńczy, można liczyć na jego pomoc w trudnej sytuacji. Trudno go wyprowadzić z równowagi jednak gdy tak się stanie potrafi być zimny i mściwy. Nie ma litości w rujnowaniu innych swoim gniewem. Jest bezwzględny, zatwardziały oraz nie da się go zmienić.
   Jowisz w Koziorożcu.

  Prawo i porządek.

  Silne przywiązanie do tradycji i niechęć do zmian.Występuje w obronie prawa i porządku. Jego szacunek budzi postępowanie w sposób uczciwy, szczery i otwarty. Jego skromność może wzbudzać podziw. Człowiek mający poczucie obowiązku, wyznaczający klarowne zasady postępowania. Duża niezawodność i dyscyplina.
  Jowisz w Koziorożcu jest bardzo wymagający i bezwzględny, nie uznaje również żadnych wyjątków ani odstępstw.
  Działa z rozwagą. Przywiązuje zbyt dużą wagę do rzeczy błahych nie widząć rzeczy ważnych. Skłonny do depresji.
   Saturn w Pannie.

  Praktyczny, dokładny.

  Osoba odpowiedzialna, bardzo uważna oraz delikatna. Człowiek godny zaufania i nadzwyczaj poważny. Mimo wielu problemów i trudności w życiu umie iść dalej na przód nie zwracając uwagi na swoje problemy zdrowotne. Miłość do porządku. Do ludzi podchodzi z dystansem zachowując czujność. Wiele jego spraw rozwija się w złym kierunku przez negatywne myślenie. Skłonności do kłótni i depresji.   Uran w Bliźniętach.

  Wolność myśli i słowa.

  Człowiek odznaczający się pomysłowością, myśleniem wyrażającym postęp oraz chęcią kształcenia się. Pociągają go sprawy niezwykłe. Obdarzony przez naturę logiką oraz nieprzeciętną formą wyrazu. Człowiek broniący wolnośći myśli i słowa. Czasami potrafi krytykować wszystko w koło. Jest towarzyski i chętnie podróżuje.
   Neptun w Wadze.

  Oznacza człowieka ze skłonnościami do przeżywania wszystkiego z dużym natężeniem. Bogata wyobraźnia, czułość oraz umiłowanie do pokoju i zgodności w każdej sprawie. Cechuje człowieka, który potrafi solidaryzować się z osobami cierpiącymi i ceni sobie sprawiedliwość. Ogromne przywiązanie do osoby ukochanej. Czasami potrafisz płakać bez powodu i masz tendencję do działania bez namysłu.
   Pluton w Lwie.

  Talent do różnego rodzaju przedsięwzięć. Zdaje sobie sprawę z obdarzenia uznaniem przez innych. Przydaje się w występowaniu i działaniu w interesie publicznym. Jegozachowania często szokują naruszając obowiązujące normy postępowania w danym środowisku. Człowiek surowy często niedopuszczający wyjątków. Wykorzystuje w nadmiernym stopniu zdobyte przez siebie uznanie.

   Najsilniejsze znaki:

  • Koziorożec (8pkt, 19%)

   Zdyscyplinowany, odpowiedzialny, godny zaufania, pilny, sumienny, praktyczny. Może być pesymistyczny, nazbyt konwencjonalny, sztywny, materialistyczny.

  • Strzelec (6pkt, 14%)

   Inspirowanie, obszerna wizja, entuzjastyczny, wyszukujący celu, prawdomówny, awanturniczy. Może być nierozważny, niepohamowany, nietaktowny.

  • Waga (5pkt, 12%)

   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  X 03° Skorpion
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w X domu.

  Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  V 19° Byk
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • V domu
   Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.


  • Byku
   Pełen energii, niezależny, śmiały, odważny, stanowczy, ognisty, inspiracyjny, bezpośredni, decydujący. Może być impulsywny, niecierpliwy, agresywny, bez subtelności.
  I 08° Koziorożec
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • I domu
   Pierwszy Dom to dom tożsamości i życia. Opisuje Twoją osobowość, jak się postrzegasz a także jak inni widzą Ciebie. Może również opisać Twój fizyczny wygląd. Słowa kluczowe to: jaźń, dusza, światopogląd, wyrażenie wewnętrznej motywacji, celu duszy, podejścia do życia, aury.


  • Koziorożcu
   Zdyscyplinowany, odpowiedzialny, godny zaufania, pilny, sumienny, praktyczny. Może być pesymistyczny, nazbyt konwencjonalny, sztywny, materialistyczny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  05°
  26°
   
  13°
    

     
  23°
   
       2°
    


       3°
   
       4°
    


       2°
   
       6°

       1°
   
       2°
  28°

       7°

       2°
    
       4°
    
  14°
    
       2°
    
       6°
    
  16°
    
       3°
       
       2°
  12°
     
       3°
    
       5°
   
       3°

       5°
  13°
    
       1°
    
       5°
    
       1°

       3°

       2°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności