Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Donald Tusk

Data urodzenia: 22 kwietnia 1957r. godz. 12:00
Miejscowość: Gdansk (Polska).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2435950.9583333

Znak zodiaku: Byk


23° 13` Ascendent  
Słońce
02° 03'
w Byku


Księżyc
07° 31'
w Wodniku

Merkury
19° 01'
w Byku

Wenus
04° 06'
w Byku

Mars
22° 21'
w Bliźniętach

 

09° 34`Medium Coeli  
Jowisz
22° 43'
w Pannie

Saturn
14° 03'
w Strzelcu

Uran
02° 55'
w Lwie

Neptun
01° 00'
w Skorpionie

Pluton
28° 05'
w Lwie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
6 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
5 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
1 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
11 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest ziemia (48%).
  Jesteś osobą praktyczną i skuteczną. Podchodzisz do większości spraw ze zdrowym rozsądkiem a Twój przyziemny sposób myślenia jest pomocny dla codziennych prac. Twoja słabość leży w twojej niechęci wprowadzania zmiany w Twoim życiu. Masz tendencje do tłumienia zarówno swojego jak i cudzego entuzjazmu.

 • Najsłabszym czynnikiem jest woda (4%).
  Jesteś w konflikcie ze swoimi emocjami. Utracenie chłodnego wizerunku przed innymi ludźmi jest dla Ciebie przerażającą myślą, nie mówiąc już o działaniu. Często odczuwasz brak współczucia dla innych w relacjach z innymi. Musisz nauczyć się rozumieć zarówno Twoje własne jak i cudze uczucia.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  0 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  19 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  2 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Stała. (90%)
  Nie cieszysz się zmianą. Oczekujesz, żeby inni byli godni zaufania, jak Ty sam.

 • Najsłabszą jest jakość Kardynalna (0%).
  Wolisz pójść śladami innych niż inicjować działania. Twoje mechanizmy przeżycia są słabe.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Słońce w IX domu: Człowiek religijny. Pomyślne stosunki z prawem, religią, zagranicą.

  Osoba wszechstronie wykształcona. W każdej dziedzinie wiedzy ma coś do powiedzenia. Jego celem jest ciągłe pogłębianie swojej wiedzy. Ma swój własny obraz świata, który prowadzi go przez życie. Hołduje wzniosłym lecz nierealnym ideałom. Duże zainteresowanie dalekimi podróżami, które pozwalają mu na rozwijanie się. Człowiek pozbawiony poczucia więzi ze swoim krajem. Cechuje go manifestacyjna i powierzchowna pobożność oraz ograniczone poglądy religijne. Żarliwie wyznaje religię i jest skrajnie nietolerancyjny. Ma tendencję do narzuca innym swoich kanonów.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Księżyc w VI domu: Zawodowe dostosowanie się. Dobry pracownik. Niezbyt silna witalność.

  To człowiek staranny, który ciągle rozwija swoje umiejętności żeby być lepszym w pracy. Ceni sobie wszelkie prace, które są różnorodne co powoduje, że stają się one atrakcyjne dla niego. Dzięki swojej umiejętności przystosowania się, angażowania w pracę oraz pobudzania innych jak i siebie do działania często staje się człowiekiem niedającym się nikim zastąpić. Cechuje go ogromna chęć do pracy jak również chęć utrzymania dobrej kondycji i zdrowia. Brakuje mu jednak zasad, wykona każde zadanie, które da mu doraźne korzyści osobiste. Jego reakcje są trudne do przewidzenia gdyż ma zmienne usposobienie i jest pełen niepokoju i zamętu. Brak odporności i zbytnia wrażliwość.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Merkury w X domu: Wszechstronnie uzdolniony. Kariera w zawodach lierackich, handlowych i sportowych.

  Ogromna zdolność do twórczych myśli, spostrzegawczość oraz inteligencja.
  Z łatwością opracowuje i wdraża projekty usprawniające pracę dzięki czemu szybko staje się potrzebnym pracownikiem. Łatwo nawiązuje kontakty i jest doskonałym doraddzą. Posiada uzdolnienia w każdej dziedzinie dzięki czemu może wykonywać kilka zawodów. Łatwość przystosowania się do nowych warunków oraz doskonały sposób formuowania wypowiedzi. Sprawdzi się w zawodzie dziennikarza czy recenzenta. Negatywną cechą jesst wieczny niepokój, trudności ze skupieniem się oraz niezdecydowanie. Jest mało dokładny, ale zawsze pamięta by wyciągnąć korzyści dla siebie z każdej sprawy. Często zbyt wysoko ocenia swoje umiejętności co może skutkować niepowodzeniami.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Wenus w IX domu: Święta miłość. Zyski z podróży. Szczęście z religii lub filozofii.

  Człowiek odznaczający się optymizmem wobec życia i świata. Ogromne poczucie własnej wartości, którym potrafi zarazić innych. Ma przychylny stosunek do obcokrajowców. Lubi dalekie podróże, dzięki którym ma nadzieję na poznanie miłość swego życia. Niekiedy małżeństwa zawierane na obczyźnie. Bezkrytyczne uwielbienie dla miłości, którą traktuje jako sens życia. Skłonności do zbyt wysokiej oceny swych talentów. Odczuwa wewnętrzną presję widzenia wszystkiego w kolorowych barwach. Skłonności do popadania w długi oraz niepowodzenia w działalności związanej ze sztuką.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Mars w XI domu: Wspólnota walki. Niepopularnośc towarzyska. Kłopoty poprzez przyjaciół.

  Człowiek, który stawia na uczciwość w stosunkach z innymi. Ogromne pokłady energii życiowej, które pozwalają na walkę w obronie siebie i swych przyjaciół. Odważne plany życiowe, które z wielkim zaangażowaniem wprowadza w życie. Człowiek, który poświęci wiele jak nie wszystko dla swoich przyjaciół jednak oczekuje od nich rewanżu. Zbyt często stawia sprawę na ostrzu noża co powoduje, że jest duża rotacja wśród jego przyjaciół. Skłonności do zbyt wysokiej samooceny, kłótliwość oraz nieumiejętność dostosowania się. Przesadne domaganie się pochlebstw.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Jowisz w II domu: Świadomośc bogactwa. Największe sukcesy finansowe (przy dobrych aspektach). Nieco ekstrawagancki.

  Cechuje osobę pozbawioną wszelkich trosk oraz skłonności do martwienia się. Człowiek cieszący się z życia, skory do pomocy innym. Chętnie zgadza się by inni mieli udział w jego bogactwie. Obdarzony talentem w sprawach finansowych. Ma skłonności do nadmiernego zadowolenia z siebie. Zachowanie wyrażone w nieuzasadnionych i nadmiernych żądaniach. Osoba zarozumiała i nienaturalna. Pracuje niechętnie i stroni od wszelkiego wysiłku. Bez rozmysłu trwoni swoje zasoby pieniężne.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Saturn w IV domu: Ubogi lub zimny dom. Nieszczęśliwe lub utrudnione życie rodzinne.

  Dom rodzinny pozbawiony ciepła i łagodności. W życiu zachowuje powagę. Sukces osiąga w późnych latach swego życia. Pragnienie umocnienie wiary we własne bezpieczeństwo duchowe. Towarzyszy mu poczucie odrzucenia i wiecznej niepewności. Człowiek samotny, który żałuje, że się w ogóle urodził. Bardzo boleśnie doświadczony przez życie co skutkuje problemami w wyrażaniu siebie oraz w kontaktach z innymi.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Uran w XII domu: Tęsknota za wolnością. Natura intuicyjna.

  Osoba błyskotliwa, odkrywcza o silnie rozwiniętej intuicji. Z łatwością ulega nowym kierunkom i widzi przyszłość w jasnych barwach. Ogromne pragnienie wolności. Wszelkie próby krępowania mu swobody działania budzą w nim protest. Nieprzyjazne nastawienie wobec otaczających go ludzi i świata. Chęć uwolnienia się od wszystkiego co ukryte.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Neptun w III domu: Władza z głębi duszy. Wrażliwy, intuicyjny.

  Osobowość wyposażona przez naturę w bogatą wyobraźnię oraz nadzwyczajną zdolność wczuwania się w stan wewnętrzny innych ludzi. Umiejętność nakłaniania inych do zmiany swojego postępowania czy zmiany decyzji. Często utożsamia się z otoczeniam i potrafi szybko dostosować się do każdej sytuacji. Sposób mówienia silnie działający na wyobraźnię rozmówców. Człowiek obdarzony intuicją i inwencją. Często pozostaje nieznany z nazwiska lub zastępuje swoje prawdziwe nazwisko pseudonimem. Jego zachowanie często szokuje naruszając obowiązujące konwencje. Ma zamęt w głowie, w rozmowach często zmienia temat i trudno zrozumieć to co mówi. Cechuje go również nieprawdomówność, przygnębienie i apatia.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Pluton w I domu: Magnetyzm. Pragnienie przyjaciół. Duże potencjały. Odwaga. Stałość.

  Osobowość niezwykle pociągająca, obdarzona charyzmą oraz potężną zdolnością do intensywnego działania. Tkwi w nim tajemna siła, która przyciąga innych ludzi. Silna wola i duża koncentracja. Zawsze sam stanowi o swoim losie. Nie łatwo ustępuje innym i ma niepohamowane pragnienie posiadania władzy. Czyni innych zależnym od siebie oraz ich zniewala z obawy przed swoimi niepowodzeniami. Często narzuca swoje zdanie i postępuje według własnej woli, nie licząc się z żadnymi zakazami.

   Najsilniejsze domy:

  • IX (5 pkt, 25%)

   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

  • VI (3 pkt, 15%)

   Szósty Dom pokazuje Twoją pracę, zdrowie i przyzwyczajenia. Odnosi się również do Twoich pracodawców, pracowników, lokatorów, ciotek, wójków i ulubieńców, pokazuje usługi na rzecz innych ludzi. Słowa kluczowe: zdrowie, rozkład dnia, środowisko pracy, umiejętności przystosowania się do warunków pracy, choroby spowodowane przez własną nieuwagę, .

  • X (2 pkt, 10%)

   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Byku.

  Smakosz.

  Osoby urodzone pod znakiem Byka to smakosze życia lubiący przyjemności.
  Byki mają głęboko zakorzenioną potrzebę bezpieczeństwa materialnego i komfortu życiowego. Człowiek-Byk dąży do stabilizacji we wszystkich sferach życia. Jego siłą napędową jest chęć posiadania. Działa powoli, ale z uporem co pozwala mu wiele osiągnąć. Jest wierny temu co dobrze mu znane.
  Lubi stać na pewnym gruncie broniąc się w ten sposób przed zmianami i ryzykiem.
  Negatywne cechy Byka to skąpstwo, złośliwość, despotyzm, nieustępliwość. Byka cechuje praktyczny i konkretny sposób myślenia. Jednak trudno go nakłonić do zmiany stanowiska. Jest uparty i egoistyczny.
  Wyprowadzony z równowagi wybucha złością i trudno się uspokaja. Byk nie wybacza i zaciekle tępi wrogów. Żyje przeszłością.
  Jego upór i egoizm jest odpowiedzialny za jego nieszczęścia i niepowodzenia. Nie umie oddzielić spraw mniej od bardziej istotnych.

  Partnerstwo: Byki są wierne z natury i bez potrzeby nie angażują się w związki. Lubią przyja?nić się z osobami przeciwnej płci ale starają się nie posuwać za daleko. Je?li wykształcą w sobie słabo?ć do płci przeciwnej to prawdopodobnie będzie to przyczyną ich kłopotów.

  Zdrowie: skłonno?ci do chorób gardła i do nadwagi.

  Sprawdza się w zawodach dotyczących rolnictwa,ogrodnictwa,archeologii nieruchomości, gastronomii, hotelarstwa, mody, malarstwa oraz gospodarki przedsiębiorstw.
    Księżyc w Wodniku.

  Indywidualista.

  Oznacza dużą samodzielność, oryginalność, pomysłowość. Człowiek jest sympatyczny, życzliwy, czuły i niezależny. W życiu nie robi nic pod przymusem, działa z wolnej woli. Pragnie mieć swobodę w nawiązywaniu kontaktów, zbytnia bliskość go dusi. Typowy indywidualista. Lubi eksperymentować i przebywać tam gdzie dużo wolnej przestrzeni.
  Niezdolny do budowania stałych związków, łatwo się rozstaje.
  Ma trudności w dostosowaniu się i okazywaniu współczucia. Jest zmienny, powierzchowny i samotny. Bywa chłodny i niedostępny emocjonalnie. Wybuchowy temperament.
   Merkury w Byku.

  Cierpliwy słuchacz.

  Cechuje go praktyczna inteligencja. Decyzje podejmuje rozważnie, ale są one dla niego nieodwołalne. Jest dokładny i konsekwenty. Jest dobrym słuchaczem. Zorientowany na dobra materialne. Lubi to co znane. Sceptycznie podchodzi do nowych poglądów. Bywa powolny, uparty i drętwy. Uważa się za człowieka nieomylnego.
   Wenus w Byku.

  Zażyła miłość.

  Osoba uczuciowa, zmysłowa. Jest gotowa zrezygnować z czegoś dla czyjegoś dobra, dla jakiejś sprawy. Człowiek potrafiący walczyć o swoje prawa. Uwielbia kontakty ścisle złączone pozytywnymi uczuciami. Kobieta naturalna, dąży do stworzenia trwałego związku. Wadą jest głównie zaborczość oraz wyolbrzymione pragnienie bezpieczeństwa.
   Mars w Bliźniętach.

  Krytyk.

  Inteligencja oraz spryt. Umie trafnie, ostro, często złośliwie odpowiedzieć lub skomentować coś. Człowiek odznaczający się ogromnym sprytem i zręcznością. Dobrze radzi sobie w każdej sytuacji. Wie jak postępować by doprowadzić do osiągnięcia celu. Decyduje szybko i mądrze. Mężczyzna z poczuciem humoru, pomysłowy, wzbudzający zainteresowanie. Pełen uroku lecz niestały. Podchodzi do ludzi i różnych spraw z dystansem. Posiada łatwość wymowy. Szybko się denerwuje, ale nie trwa to długo. Ma trudności ze skupieniem się, jest niecierpliwy, zimny, cyniczny a swą złośliwością potrafi głeboko zranić.
   Jowisz w Pannie.

  Cnota i niezawodność.

  Umiłowanie do wszystkiego co jest prowadzone zgodnie z jakimiś zasadami lub z planem. Wszystko co robi musi mieć określony cel oraz być przydatne. Jest skromny i można na nim zawsze polegać. Jowisz w Pannie to dbałość o szczegóły, perfekcjonizm oraz porządek. Ceni to co odgadnione i dając esię przewidzieć. Człowiek uparcie trwający przy swoich poglądach, decyzjach i uczuciach. Zacofany, nieumiejący sobie radzić w życiu oraz lekceważący innych. Jest niezadowolony z życia i ma przesadnie wysokie mniemanie o swojej wiedzy.
   Saturn w Strzelcu.

  Ambitny, moralista.

  Umiejętność uszanowania poglądów, upodobań czy wierzeń innych ludzi. W życiu kieruje się powagą, szczerością oraz dobrocią wobec ludzi. Intuicyjnie wyczuwa sytuacje, w której może się znaleźć. Silna wrażliwość, humanitarność oraz szerokie horyzonty myślowe. Z drugiej strony osoba pełna skrajności. Skostniały dewot lubiący prawić morały. Ciężko przyjmuje porażki związane z tym, że ktoś może być lepszy od niego. Silna chęć dominacji nad otoczeniem.
   Uran w Lwie.

  Rozwój osobowości.

  Osoba postępowa oraz otwarta na nowe wzory. Ma pociąg do sytuacji niosących ze sobą pewne niebezpieczeństwo. Jest opanowany przez ogromne pragnienie zrobienia jakiejś niezwykłej kariery. W związkach partnerskich często doświadcza cierpienia i opuszczenia oraz strat. W kontaktach towarzyskich potrafi być zbyt pewny siebie i lekceważy innych. Często postępuje niezgodnie z przyjętymi zasadami. Troska o swoje dobro kosztem innych.
   Neptun w Skorpionie.

  Obdarzony przez naturę w dużą pobudliwość fizyczną i psychiczną. Człowiek o intensywnych odczuciach. Osobowość silna, pewna siebie, która potrafi wiele znieść. Pociągają go sprawy tajemne oraz związane z psychiką człowieka. Nie lubi mówić o sobie. W kontaktach z innymi ludźmi jest chłodny, ostrożny i oficjalny. Skłonności do zbytniego uwielbienia luksusu, jedzenia oraz alkoholu.
   Pluton w Lwie.

  Talent do różnego rodzaju przedsięwzięć. Zdaje sobie sprawę z obdarzenia uznaniem przez innych. Przydaje się w występowaniu i działaniu w interesie publicznym. Jegozachowania często szokują naruszając obowiązujące normy postępowania w danym środowisku. Człowiek surowy często niedopuszczający wyjątków. Wykorzystuje w nadmiernym stopniu zdobyte przez siebie uznanie.

   Najsilniejsze znaki:

  • Byk (11pkt, 30%)

   Stały i cierpliwy, silne wartości, nieustępliwy, ziemski, zachłanny, wielkie chęci. Może być uparty, nazbyt posesywny, pobłażający samemu sobie.

  • Lew (6pkt, 16%)

   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

  • Wodnik (3pkt, 8%)

   Humanitarny, innowacyjny, postępowy, służący innym. Może być buntowniczy, ekscentryczny, emocjonalnie powierzchowny, nazbyt ekstrawertyczny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  X 28° Byk
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w X domu.

  Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  X 17° Bliźnięta
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • X domu
   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.


  • Bliźniętach
   Stały i cierpliwy, silne wartości, nieustępliwy, ziemski, zachłanny, wielkie chęci. Może być uparty, nazbyt posesywny, pobłażający samemu sobie.
  IX 07° Baran
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • IX domu
   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.


  • Baranie
   Pełen energii, niezależny, śmiały, odważny, stanowczy, ognisty, inspiracyjny, bezpośredni, decydujący. Może być impulsywny, niecierpliwy, agresywny, bez subtelności.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  02°


       5°
  19°
    


       2°

       3°
   
  22°
      
  22°
    
       3°
   
       0°
  14°
        


       0°

       4°
   
       2°
     


       2°

       6°
   
       4°
     
       2°
  28°

       4°
    
       7°
      
       2°
  23°
    
       4°
   
       0°
      
       4°

   
       3°
   
       5°
    
       4°

       7°
     

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności