Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski

Horoskop

Horoskop dla: Catherine Deneuve

Data urodzenia: 22 października 1943r. godz. 13:35
Miejscowość: Paris (FR).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2431019.9409722

Znak zodiaku: Waga


27° 19` Ascendent  
Słońce
28° 09'
w Wadze


Księżyc
12° 58'
w Lwie

Merkury
15° 42'
w Wadze

Wenus
14° 29'
w Pannie

Mars
22° 01'
w Bliźniętach

 

03° 07`Medium Coeli  
Jowisz
22° 49'
w Lwie

Saturn
26° 50'
w Bliźniętach

Uran
08° 14'
w Bliźniętach

Neptun
02° 33'
w Wadze

Pluton
29° 07'
w Raku


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
7 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
10 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
4 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
2 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest powietrze (43%).
  Jesteś obiektywny i filozoficzny, wolący obejrzeć życie z intelektualnej perspektywy. Twój umysł zwycięża nad Twoimi uczuciami za każdym razem, gdy rozważasz ewentualność bycia nieracjonalnym. Masz wysokie poczucie sprawiedliwości i logiczny proces myślowy. Twoja słabość leży w tym, że lekceważysz emocje.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ziemia (9%).
  Masz trudność z radzeniem sobie z problemami życia codziennego. Praktyczne codzienne prace pomocnicze wydają się poza twoimi możliwościami.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  7 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  7 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  6 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:


  Jakości są wyrównane w Twoim horoskopie urodzeniowym.


  Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Słońce w IX domu: Człowiek religijny. Pomyślne stosunki z prawem, religią, zagranicą.

  Osoba wszechstronie wykształcona. W każdej dziedzinie wiedzy ma coś do powiedzenia. Jego celem jest ciągłe pogłębianie swojej wiedzy. Ma swój własny obraz świata, który prowadzi go przez życie. Hołduje wzniosłym lecz nierealnym ideałom. Duże zainteresowanie dalekimi podróżami, które pozwalają mu na rozwijanie się. Człowiek pozbawiony poczucia więzi ze swoim krajem. Cechuje go manifestacyjna i powierzchowna pobożność oraz ograniczone poglądy religijne. Żarliwie wyznaje religię i jest skrajnie nietolerancyjny. Ma tendencję do narzuca innym swoich kanonów.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Księżyc w VIII domu: Czarodziejska moc. Spadki. Zyski i straty poprzez śmierć innych.

  Człowiek, który w każdej sytuacji umie się odpowiednio zachować. Cechuje go nieprzeciętna intuicja oraz siła wpływania na innych. Ceni sobie bezpieczeństwo w sferze uczuciowej. Chęć odkrywania wszelkich tajemnic, tego co zakazane oraz związane z mroczną stroną życia. Jest fascynatem wszystkiego co magiczne, mroczne, zagadkowe i ukryte. Jego energia życiowa ulega częstym zmianom. Ma skłonności do życia w głębokim przygnębieniu, które może powodować u niego chęć pozbawienia siebie życia. Ma wieczne poczucie zakłócenia porządku. Czasami zbyt mocno przejawia zazdrość, niechęć i wrogość do innych.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Merkury w IX domu: Myślenie religijne. Dobry intelekt. Zdolności humanistyczne. Częste podróże.

  Człowiek o dużej wiedzy i zdolnościach umysłowych. Lubi podróże, dzięki którym zdobywa wiedzę i doświadcza interesujących przygód. Jego zdolności językowe sprawiają, że jest świetnym przewodnikiem wycieczek jak również umie je dobrze zaplanować. Znakomicie radzi sobie w rozpoznawaniu określonych miejsc i kierunków. Ma talent do wygłaszania kazań. Mówi dużo na temat wzniosłych spraw lecz trudno cokolwiek z tego zrozumieć. Wyraża swoje myśli słowami pozbawionymi głębszych treści. Gdy tylko jest to możliwe bez żadnych wątpliwości wyciąga korzyści finansowe z religii. Człowiek niezdecydowany, który wciąż podejmuje nowe działania i zmienia swoje poglądy.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Wenus w VIII domu: Magia miłosna. Pieniądze ze spadków lub małżeństwa (przy dobrych aspektach).

  Osoba odznaczająca się wyczuciem w kontaktach z innymi, która umie zachować się odpowiednio w każdej sytuacji. Posiada umiejętność odgadywania pragnień innych ludzi i roztacza uwodzicielską atmosferę w swoim otoczeniu. Duża zmysłowość i erotyka. Lubi to co odrażające i straszne. Intersuje się rzeczami, które budzą grozę. Zawsze pamięta o wyciągnięciu dla siebie korzyści. Zna swoją wartość szczególnie pod względem seksualnym i potrafi ją wykorzystać przy zdobywaniu pieniędzy. Posługuje się również uległością innych wobec jej walorów. W każdej sprawie usiłuje uzyskać dla siebie jak najwięcej. Typ zazdrośnika, który za wszelką cenę chce podporządkować sobie partera.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Mars w VI domu: Rywalizacja. Kłopoty przez służącycych, pracowników. Tendencje do skaleczeń, zranień, stanów zapalnych.

  Odznacza się pełnią życia i energii. Decyzje podejmuje szybko i z reguły jest ryzykantem. Jako szef ma duże wymagania co do swoich podwładnych. Jako pracownik potrafi włożyć wiele czasu i wysiłku w swoją pracę. Wytrwale dąży do zdobycia określonego celu posuwając się gwałtownie naprzód pokonując przy tym liczne trudności. Chętnie rywalizuje i zawsze chce zajmować pierwsze miejsca. Wysokie aspiracje i siła przebicia. Jednak jego skłonności do brutalnego wymuszania posłuszeństwa, narzucania swojej woli innym oraz kłótliwości powoduje, że nie może odnaleźć się w żadnej grupie. Często knuje intrygi i jest bezwzględny.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Jowisz w VIII domu: Bogactwo głębi. Spadki pieniężne poprzez małżeństwo.

  Człowiek przepełniony dumą i świadomy własnej wartości. Preferuje życie wewnętrzne ponad otaczająca go rzeczywistość. Nawet z nieszczęścia wychodzi obronną ręką bogatszy o doświadczenia, które przyświecają mu w dalszej drodze. Tajemnice stanowią dla niego wyzwanie. Za wszelką cenę usiłuje poznać ich sens. Sprzyja mu szczęście w grach losowych. Często przesadnie zachwyca się sobą i jest zarozumiały. Potrafi posłużyć się innymi by osiągnąć to co sobie zaplanował. Wykorzystuje do tego zależności, które sam tworzy.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Saturn w VI domu: Kryzys w pracy. Kłopoty ze współpracownikami. Słabe zdrowie (przy złych aspektach). Skłonności do przeziębień i chorób chronicznych.

  Cechuje go duża odpowiedzialność oraz konsekwencja w dążeniu do zamierzonego celu. Człowiek staranny, bardzo dokładny oraz pracowity. Podczas wykonywania swoich służbowych zajęć wykazuje dużo pilności i zapału oraz skupia całą swoją uwagę na tym co robi. Swoją pracę traktuje poważnie i chętnie zajmie się wykonaniem nawet najbardziej nudnego zadania. Może to wynikać z obawy przed utratą pracy. Daje sobą kierować dlatego często robi to czego inni nie chcą robić. Osobowość o ponurym usposobieniu, która rezygnuje z wszelkich prób rozwiązania swoich problemów. Skłonności do hipochondrii, która jest dla niego swego rodzaju ucieczką przed życiem. Jako szef ma tendencję do narzucania innym własnej woli oraz do przesadnej kontroli.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Uran w V domu: Własne reguły gry. Stany zaślepienia. Twórcza oryginalność.

  Osoba żyjąca według własnych reguł, nie zwraca uwagi na to co ktoś mówi na temat jego zachowania. Nie podporządkowuje się panującym konwenansom i jeśli coś robi to tylko z własnej woli. Jest daleki od postepowania według znanych schematów. Nie lubi brać na siebie obowiązków. Ceni sobie wolność oraz wszystko co jest zmienne. Posiadanie potomstwa traktuje często jako ograniczenie swojej wolności. Nie przeszkadza mu życie w nieformalnym związku. Ma "płomienny zapał" do wszystkiego. Strach przed byciem porzuconym powoduje, że zawsze to on pierwszy opuszcza przez co często jest samotny. Skłonny do podejrzeń, zdystansowany i zawodzący innych.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Neptun w IX domu: Duchowość. Mistyczny, idealistyczny, niezdecydowany.

  Osoba posiadająca własny obraz świata, doznająca stanów mistycznych. Wrodzona zdolność przeczuwania tego co może się stać w przyszłości. Silna wiara w nakaz wewnętrzny, który pomaga mu przy życiowych wyborach. Posiada zdolności językowe, które predysponują go do pracy za granicą. Silne zainteresowanie duchowością dlatego też nierzadko zostaje duchownym. Człowiek mający błędne wrażenie, iż posiada talenty. Niezwiązany z realnym życiem i pozbawiony zdolności do krytycznej oceny zjawisk. Potępuje w sposób, który sobie wymyśli i nie zmienia zdania nawet pod wpływem logicznej argumentacji. Religijność sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Pluton w VII domu: Skrajny związek. Współpraca. Samowystarczalność. Tajemniczość.

  Człowiek, który potrafi poświęcić się bez reszty dla małżeństwa, które traktuje jak nierozerwalną umowę. Ma nadzwyczajną siłę przyciągania oraz duże wpływy. W związku chce czuć się tym jedynym dla partera. Tego samego oczekuje od niego co może powodować kontrolowanie go czy zaborczość. Gdy zajdzie potrzeba wywiera presję na bliskiej osobie i wymusza od niej to co chce. Skłonności do przemocy fizycznej.

   Najsilniejsze domy:

  • VIII (6 pkt, 17%)

   Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.

  • IX (6 pkt, 17%)

   Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

  • VI (3 pkt, 9%)

   Szósty Dom pokazuje Twoją pracę, zdrowie i przyzwyczajenia. Odnosi się również do Twoich pracodawców, pracowników, lokatorów, ciotek, wójków i ulubieńców, pokazuje usługi na rzecz innych ludzi. Słowa kluczowe: zdrowie, rozkład dnia, środowisko pracy, umiejętności przystosowania się do warunków pracy, choroby spowodowane przez własną nieuwagę, .

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Wadze.

  Artysta.

  Ludzi urodzonych pod znakiem Wagi cechuje przede wszystkim harmonia, równowaga i sprawiedliwość. Są ambitni, systematyczni, pełni dobrej woli i życzliwości. W ich życiu dominuje takt, pogoda ducha, uczciwość i wdzięk. Człowiek - Waga zawsze uważa aby nikogo nie urazić. Unika kłótni i ostrych starć. Jest czarujący i miły, otwarty na świat, rozumiejący ludzi i ich sprawy. Ważną potrzebą Wagi jest luksus i dąży do tego żeby go osiągnąć.
  Urodzeni pod tym znakiem cenią sobie wolnośc i niezależność wewnętrzną mimo całego oddania się drugiej osobie. Potrafią wybaczać, są tolerancyjni i otwarci na wszelkie nowości.
  Słabą stroną Wagi jest niezdecydowanie. Podejmowanie decyzji sprawia jej problemy. Wśród ludzi szukają osób zamożnych i z dobrą pozycją społeczną. Wagi potrafią tak jak nikt korzystać ze znajomości i protekcji. Bywają wyrachowane i wyrafinowane. Często ulegają wpływom innych. Czasem są groźne, uparte, podejrzliwe, złośliwe, fanatyczne i nieobiektywne, a przede wszystkim leniwe.

  Partnerstwo: Wagi powinny być czujne w romansach ponieważ mają skłonno?ci do flirtów. Przyciągają uwagę płci przeciwnej ale powinny być ostrożne ponieważ są bardzo uczuciowe i łatwo jest im się zaangażować - choć często mają problemy z oceną czy jest to dla nich dobre czy nie. Wagi powinny dobrze się zastanowić zanim zrobią pierwszy krok bo czasem może to wywołać skandal. Nie każda osoba płci przeciwnej jest osobą godną ulokowania w niej uczuć - o tym Wagi czasem zdają się zapominać. Powinny pamiętać o tym, że niektóre osoby są rajem dla oczu - a równocze?nie piekłem dla duszy.

  Zdrowie: Wagi mają skłonno?ci do problemów z nerkami i plecami

  Sprawdzają się w zawodach które wnoszą do świata piękno lub mają związek z muzyką, tańcem, teatrem, modą kwiatami, farbami. Sprawdzą się również jako przedstawiciele, akwizytorzy, dyplomaci i pośrednicy.
   Księżyc w Lwie.

  Rasowa baba.

  Oznacza człowieka towarzyskiego, lojalnego, życzliwego i głodnego życia. Cechuje go ogromny optymizm, radośc życia oraz dobre serce. Kocha luksus i chętnie bywa ośrodkiem dyskusji. Często podkreśla swoją wyjątkowość oraz pragnie uznania. Jest przeczulony na swoim punkcie i nie znosi krytyki. Ma problemy z okazywaniem skromności.
  Jego słabością jest również zazdrość, despotyzm i przesadne reakcje.
  Często jego własne wady bywają powodem do dumy.
   Merkury w Wadze.

  Dyplomata.

  To urodzony dyplomata. Nawet słowa krytyki w jego ustach nie brzmią obraźliwie. Kwiecisty styl mowy, człowiek wytworny i ujmujący. Myśli rozważnie i estetycznie. Lubi harmonię we wszystkim. Słabością jest niezdecydowanie. Często dostosowuje swoje zdanie do innych z obawy przed problemami. Brak umiejętności podejmowania decyzji.
   Wenus w Pannie.

  Nieśmiała zmysłowość.

  Człowiek warty zaufania i pomocny. Opanowany i praktyczny. W kontaktach z ludźmi raczej ostrożny, umie panować nad sobą. Nadmierny krytycyzm powoduje opóźnienia w podejmowaniu decyzji. Osoba pruderyjna, często wyrachowana, przesadnie moralna oraz nadmiernie cnotliwa.
   Mars w Bliźniętach.

  Krytyk.

  Inteligencja oraz spryt. Umie trafnie, ostro, często złośliwie odpowiedzieć lub skomentować coś. Człowiek odznaczający się ogromnym sprytem i zręcznością. Dobrze radzi sobie w każdej sytuacji. Wie jak postępować by doprowadzić do osiągnięcia celu. Decyduje szybko i mądrze. Mężczyzna z poczuciem humoru, pomysłowy, wzbudzający zainteresowanie. Pełen uroku lecz niestały. Podchodzi do ludzi i różnych spraw z dystansem. Posiada łatwość wymowy. Szybko się denerwuje, ale nie trwa to długo. Ma trudności ze skupieniem się, jest niecierpliwy, zimny, cyniczny a swą złośliwością potrafi głeboko zranić.
   Jowisz w Lwie.

  Wspaniałość i dobroć.

  Oznacza wspaniałomyślność i kierowanie się w postępowaniu życzliwością i chęcią niesienia pomocy. Człowiek optymistyczny, wielkoduszny i serdeczny. Szanuje wszystkich którzy postępują w sposób uczciwy i bezinteresowny. Lubi mieć dobre warunki materialne i żyć w luksusie. Ceni wszystko co wywołuje zachwyt i odznacza się przepychem i bogactwem. Jowisz w Lwie to ucieczka od trudnych sytuacji, niezdolność do poważnego traktowania spraw. Często sztuczny i przesadnie uroczysty.
   Saturn w Bliźniętach.

  Naukowy, intelektualny.

  Pełen skupienia oraz powagi. Saturn w Bliźniętach w swoim najtrudniejszym kształcie oznacza utrudnienie dostępu do cech typowych dla znaku Bliźniąt takich jak ciekawość świata czy rozległość zainteresowań.
   Uran w Bliźniętach.

  Wolność myśli i słowa.

  Człowiek odznaczający się pomysłowością, myśleniem wyrażającym postęp oraz chęcią kształcenia się. Pociągają go sprawy niezwykłe. Obdarzony przez naturę logiką oraz nieprzeciętną formą wyrazu. Człowiek broniący wolnośći myśli i słowa. Czasami potrafi krytykować wszystko w koło. Jest towarzyski i chętnie podróżuje.
   Neptun w Wadze.

  Oznacza człowieka ze skłonnościami do przeżywania wszystkiego z dużym natężeniem. Bogata wyobraźnia, czułość oraz umiłowanie do pokoju i zgodności w każdej sprawie. Cechuje człowieka, który potrafi solidaryzować się z osobami cierpiącymi i ceni sobie sprawiedliwość. Ogromne przywiązanie do osoby ukochanej. Czasami potrafisz płakać bez powodu i masz tendencję do działania bez namysłu.
   Pluton w Raku.

  Oznacza potrzebę bezpieczeństwa. Człowiek z wyobraźnią i intuicją która pomaga mu w odkrywaniu nowego świata. Umiejętność stwarzania pozorów oraz szeroko rozwinięte plany. Cechuje go duża potęga podświadomości. Słabością jest brak cierpliwości i bezcelowe postępowanie. Bywa nieprzyjźnie nastawiony do najbliższych.

   Najsilniejsze znaki:

  • Waga (6pkt, 12%)

   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

  • Bliźnięta (4pkt, 8%)

   Zwinny, wszechstronny, ciekawy, płynny, konwersacyjny, posiadający dużo idei. Może być powierzchowny, zmienny, niespokojny i niezgodny.

  • Lew (4pkt, 8%)

   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  IX 12° Waga
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w IX domu.

  Dziewiąty Dom wskazuje Twój wyższy poziom umysłowy. Dotyczy aspiracji, podróży oraz prezentuje teściów i wnuki. Obejmuje tematy akademickie, prawo, religię, ideały, wizje, Twój stosunek do obcokrajowców, dalekie podróże, wszelki handel zagraniczny (import-eksport) i filozofię. Słowa kluczowe: Filozofia, religia, wyższe wykształcenie, odległa podróż, nauka, publikacje.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  X 20° Skorpion
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • X domu
   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.


  • Skorpionie
   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.
  III 04° Baran
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • III domu
   Trzeci Dom to miejsce wszelkich sposobów komunikowania się, najbliższego otoczenia. Odnosi się do rodzeństwa, bezpośreniego otoczenia i wskazuje krótkie podróże. Słowa kluczowe: procesy umysłowe i komunikacja, aktywne poszukiwanie wiedzy, nauka w dzieciństwie, rodzeństwo, krótkie podróże, telepatia i umysłowa energia.


  • Baranie
   Pełen energii, niezależny, śmiały, odważny, stanowczy, ognisty, inspiracyjny, bezpośredni, decydujący. Może być impulsywny, niecierpliwy, agresywny, bez subtelności.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  28°
  12°
   
  15°
   
       2°
  14°
     
  22°

       6°
   
       7°
   
  22°
      
       0°
  26°

       1°
     
       4°
   

   
       4°

       7°

       6°
     

        
       5°

       6°
  29°

       1°
         
       3°
  27°

       1°
     
       5°

       4°

       0°
   
       6°

       2°


       4°
       
       6°
    
       3°
   

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności