Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Bono (U2)

Data urodzenia: 10 maja 1960r. godz. 02:00
Miejscowość: Dublin (Irlandia).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2437065.3715278

Znak zodiaku: Byk


21° 37` Ascendent  
Słońce
20° 10'
w Byku


Księżyc
15° 05'
w Skorpionie

Merkury
12° 16'
w Byku

Wenus
08° 39'
w Byku

Mars
29° 41'
w Rybach

 

26° 11`Medium Coeli  
Jowisz
02° 46'
w Koziorożcu

Saturn
18° 37'
w Koziorożcu

Uran
17° 04'
w Lwie

Neptun
07° 13'
w Skorpionie

Pluton
03° 43'
w Pannie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
4 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
3 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
6 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
10 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest ziemia (43%).
  Jesteś osobą praktyczną i skuteczną. Podchodzisz do większości spraw ze zdrowym rozsądkiem a Twój przyziemny sposób myślenia jest pomocny dla codziennych prac. Twoja słabość leży w twojej niechęci wprowadzania zmiany w Twoim życiu. Masz tendencje do tłumienia zarówno swojego jak i cudzego entuzjazmu.

 • Najsłabszym czynnikiem jest powietrze (13%).
  Odczuwasz brak obiektywności, powstrzymania się od racjonalnej perspektywy. Masz trudności w podejmowaniu decyzji w procesie rozważania wszystkich za i przeciw.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  5 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  12 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  6 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Stała. (52%)
  Nie cieszysz się zmianą. Oczekujesz, żeby inni byli godni zaufania, jak Ty sam.

 • Najsłabszą jest jakość Kardynalna (22%).
  Wolisz pójść śladami innych niż inicjować działania. Twoje mechanizmy przeżycia są słabe.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Słońce w V domu: Gracz. Bogate życie miłosne, spekulacje. Pomyślnosc dla dzieci, rozrywek i funkcji społecznych.

  Człowiek pomysłowy, kreatywny oraz obdarzony ogromnymi zdolnościami twórczymi. Przy czym z chęcią daje dowód swoich zdolności. Umiejętność wywierania wpływu na inych. Osoba żywiołowa, ruchliwa, która potrafi sobie radzić w życiu sama. Otwarty i życzliwy. Często reaguje emocjonalnie i odruchowo na to co dzieje się w koło niego. Cechuje go chęć skupiania na sobie całej uwagi. Nieustannie sprawdza reakcję otoczenia na jego osobę i jest zależny od ich reakcji. Znikome poczucie własnej wartości, które powoduje, że bardzo pragnie pochwał często przesadnych.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Księżyc w X domu: Popularność. Zmienność sukcesów w życiu publicznym i zawodowym.

  Oznacza człowieka powszechnie znanego i cenionego. Umie wczuć się w swoje otoczenie, jest lubiany i bez wielkiego wysiłku zdobywa względy u innych. Zna się na ludziach i wie jak z nimi postepować by zyskać ich życzliwość. Człowiek pracy, który najlepiej odnajduje się w zajęciach prowadzonych na forum publicznym. Woli jednak być na drugim planie gdyż nie poczuwa sie do odpowiedzialności za swoje czyny. Brak samodzielności i zbytnia chęć wzbudzania podziwu u inych. Niepohamowane pragnienie zdobycia sławy.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Merkury w IV domu: Myślenie nie wykraczające poza znane sobie ramy. Zmiany miejsca zamieszkania.

  Odznacza się dużą sprawnością i wydajnością intelektualną. Często żyje w świecie fantazji. Myślenie tendencyjne i ograniczone. Daleko posunięta empatia. Ma łatwośc wymowy i zdolność szybkiego radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Wadą jest wyrażanie swojej przewagi intelektualnej nad innymi. Skłonności do pozowania na znawcę tematu w każdej dziedzinie. Pospolite myślenie.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Wenus w IV domu: Spokój ducha. Pomyślny końcowy okres życia. Zyski z nieruchomości. Spokojne życie rodzinne.

  Osobowość bardzo silna psychicznie. Ceni sobie spokojne życie jak i równowagę psychiczną. Odznacza się dużą troskliwością, która jest właściwa tylko matce. Nastrojowa i tajemnicza. Często poświęca wiele czasu i starań by w jej domu panował miły nastrój. Utrzymuje bliskie kontakty z rodziną lecz ma zbytni stosunek emocjonalny do niej. Powtarza wzorce panujące w jej rodzinie. Potrzebuje osoby, która będzie się nią opiekowała ponieważ nie ukształtowała w sobie samodzielniści.
  III  Opis domu: komunikacja, ideały i środki ich wyrażania, krewni, krótkie podróże.

  Mars w III domu: Cięty język. Wojowniczy umysł. Kłótliwy. Skłonności literackie.

  Człowiek spostrzegawczy, inteligentny i poprawnie myślący. Wykazuje się dużą odwagą w ujawnianiu swoich prawdziwych zamiarów czy cech. Nie uznaje żadnych okoliczności łagodzących jeśli chodzi o negatywną ocenę innych. Umie trafnie i ostro komuś odpowiedzieć czy coś skomentować. Przy czym bywa niebywale złośliwy. Zarówno w mowie jak i w piśmie potrafi dosadnie i dobitnie się wyrazić. Potrafi być okrutny w odkrywaniu fałszu i zakłamania. Jego kłótliwość i nadmierne krytykanctwo często zniechęca innych. Człowiek nieprzyjemny i trudny w pożyciu. Zrzęda.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Jowisz w I domu: Mąż zaufania. Szlachetna natura, mądrość, łaskawość.

  Człowiek warty zaufania, uczciwy i bezinteresowny. Ma pogodne usposobienie, jest serdeczny i potrafi wzbudzać szacunek. Cechuje go optymizm, ogromna charyzma oraz wiara w siebie. Nie umie jednak przyznać się do własnych błędów. Ma skłonności do lekceważenia innych. Cechuje go również zuchwała pewnośc siebie. Nadmierne przywiązywanie wagi do rzeczy zewnętrznych, lenistwo oraz zarozumiałość.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Saturn w I domu: Nieufność. Ostrożny, światowy, uparty. Materialista.

  Osobowość warta zaufania, pracowita i praktyczna. Umie trzeźwo i bezstronnie ocenić rzeczywistość. Wytrwale dąży do określonych wcześniej celów. Cechuje go gotowość do ponoszenia konsekwencji za swoje postępowanie oraz brak wrażliwości na wpływy moralne i fizyczne. Postępuje w sposób uczciwy, otwarty i szczery. Potrafi być dyskretny i zachować umiar. Trudno zdobyć jego zaufanie, jest bojaźliwy, skryty i czasami zbyt surowy. Ma tendencje do popadania w depresję. Jego główne wady to oschłość, pesymizm, zrzędliwość, zbytni egoizm, brak wiary w siebie i sceptycyzm.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Uran w VIII domu: List żelazny, samowyzwoliciel. Niespodziewane spadki. Nagłe wypadki.

  Oznacza osobę, która umie wpływać na innych, na ich myśli, zachowania czy przekonania. Interesuje się wszystkim co tajemnicze i mroczne. Bliskie mu są dziedziny wiedzy takie jak alchemia i astrologia. Nietypowy sposób podjeścia do śmierci, którą traktuje jako oswobodzenie. Ty samouzdrowiciela. Nie dopuszcza nikogo do swego wnętrza duchowego. Zawsze nad sobą panuje i nigdy nie ujawnia swoich myśli i poglądów. Ma tendencje do chorób zjawiających się znienacka. Uważa, że ma pozwolenie na wszystko, nie przywiązuje wagi do żadnych granic i konieczności życiowych.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Neptun w X domu: Wymarzony zawód. Zajęcia artystyczne. Człowiek "nawiedzony", niepraktyczny.

  Osoba o niezwykłej intuicji. Potrafi trafnie wskazać kierunek rozwoju niemal w każdej dziedzinie. Cechuje go ogromna siła i odwaga w walce z przeciwieństwami losu. Niechęć do ujawniania swego nazwiska powoduje pracę pod pseudonimem. Człowiek, który nie umie się odnaleźć w drodze do kariery. Nie umie się okreslić zawodowo. Brak pewności, zbytnia chwiejność emocjonalna i tajemniczość. Człowiek zupełnie niezaangażowany w to co robi.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Pluton w VIII domu: Magia. Pragnienie prawdy. Umysł filozoficzny. Oszczędność.

  Człowiek o wielkiej charyźmie i ogromnej sile psychicznej. Ma silne pragnienie odniesienia sukcesu, przy czym jest wytrwały w realizacji swoich postanowień. Ponadto cechuje go determinacja w działaniu oraz upór. Zainteresowania związane z wszystkim co ukryte, tajemne, zakazane i niewypowiedziane. Predyspozycje do uzdrawiania i umiejętność wywoływania zjawisk nadprzyrodzonych. Osoba, która by pozyskać sobie zwolenników odwołuje się do ich emocji i często składa obietnice, których i tak nie dotrzyma. Uzależnia innych od siebie by wykorzystać władzę nad nimi w celu wyciągnięcia korzyści osobistych.

   Najsilniejsze domy:

  • IV (4 pkt, 17%)

   Czwarty Dom to dom Twoich korzeni, poczucia bezpieczeństwa, rodziny, zakończenia wszelkich spraw. Opisuje twoje korzenie, twoje dziedzictwo i twoje życie prywatne. Jest to także dom końca spraw - ukazuje finał spraw, których się podjąłeś, końcowych lat życia. Słowa kluczowe: życie rodzinne, korzenie, rodzina i relacje, biologiczne dziedzictwo, miejsce zamieszkania.

  • X (4 pkt, 17%)

   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

  • V (3 pkt, 13%)

   Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Byku.

  Smakosz.

  Osoby urodzone pod znakiem Byka to smakosze życia lubiący przyjemności.
  Byki mają głęboko zakorzenioną potrzebę bezpieczeństwa materialnego i komfortu życiowego. Człowiek-Byk dąży do stabilizacji we wszystkich sferach życia. Jego siłą napędową jest chęć posiadania. Działa powoli, ale z uporem co pozwala mu wiele osiągnąć. Jest wierny temu co dobrze mu znane.
  Lubi stać na pewnym gruncie broniąc się w ten sposób przed zmianami i ryzykiem.
  Negatywne cechy Byka to skąpstwo, złośliwość, despotyzm, nieustępliwość. Byka cechuje praktyczny i konkretny sposób myślenia. Jednak trudno go nakłonić do zmiany stanowiska. Jest uparty i egoistyczny.
  Wyprowadzony z równowagi wybucha złością i trudno się uspokaja. Byk nie wybacza i zaciekle tępi wrogów. Żyje przeszłością.
  Jego upór i egoizm jest odpowiedzialny za jego nieszczęścia i niepowodzenia. Nie umie oddzielić spraw mniej od bardziej istotnych.

  Partnerstwo: Byki są wierne z natury i bez potrzeby nie angażują się w związki. Lubią przyja?nić się z osobami przeciwnej płci ale starają się nie posuwać za daleko. Je?li wykształcą w sobie słabo?ć do płci przeciwnej to prawdopodobnie będzie to przyczyną ich kłopotów.

  Zdrowie: skłonno?ci do chorób gardła i do nadwagi.

  Sprawdza się w zawodach dotyczących rolnictwa,ogrodnictwa,archeologii nieruchomości, gastronomii, hotelarstwa, mody, malarstwa oraz gospodarki przedsiębiorstw.
    Księżyc w Skorpionie.

  Czarodziejka.

  Osoba z Księżycem w Skorpionie od dzieciństwa odczuwa pociąg do tego co zakazane, tajemnicze i nieodkryte. Posiada pasję i samozaparcie. Silna uczuciowość, niesamowita moc pragnienia oraz instynktowna natura. W życiu ceni sobie prywatność, jest dociekliwa i uparta. Jest również skomplikowana.
  Słabością jest chęć manipulowania i kontrolowania innych. Stwarza relacje, które pozwalają uzależnić psychicznie innych od siebie.
  Człowiek zazdrosny, bezwzględny i bardzo pamiętliwy. Jest również chciwy, mściwy oraz grozi mu nadmierna obsesja zdobycia władzy. Ma skłonnosći do popadania w depresję.
   Merkury w Byku.

  Cierpliwy słuchacz.

  Cechuje go praktyczna inteligencja. Decyzje podejmuje rozważnie, ale są one dla niego nieodwołalne. Jest dokładny i konsekwenty. Jest dobrym słuchaczem. Zorientowany na dobra materialne. Lubi to co znane. Sceptycznie podchodzi do nowych poglądów. Bywa powolny, uparty i drętwy. Uważa się za człowieka nieomylnego.
   Wenus w Byku.

  Zażyła miłość.

  Osoba uczuciowa, zmysłowa. Jest gotowa zrezygnować z czegoś dla czyjegoś dobra, dla jakiejś sprawy. Człowiek potrafiący walczyć o swoje prawa. Uwielbia kontakty ścisle złączone pozytywnymi uczuciami. Kobieta naturalna, dąży do stworzenia trwałego związku. Wadą jest głównie zaborczość oraz wyolbrzymione pragnienie bezpieczeństwa.
   Mars w Rybach.

  Bojownik o wolność.

  To ogromna siła psychiczna, która potrafi doprowadzić go do celu. Człowiek walczący w imię duchowości. Ma zdolność przewidywania i nieprzeciętną intuicję, która podpowiada mu jak żyć. Również pomaga mu przy podejmowaniu decyzji. Czasem jego postanowienia są uzależnione od nastroju. Ciężko wpłynąć na zmianę jego wyboru. Mężczyzna pełen wdzięku i gotowy do poświęceń na rzecz innych. Niesłychania umiejętność wczuwania się w położenie drugiej osoby oraz jego urok powodują, że jest on wymarzonym kochankiem. Jednak trzeba uważać gdyż jest podatny na uwodzenie. Uzależniony od swoich uczuć. Przesadny brak odporności na cierpienie czy ból. W starciach często wysuwa na pierwszy plan swoją niemoc radzenia sobie z życiem, robiąc z siebie ofiarę losu, wywołując w ten sposób wyrzuty sumienia u przeciwnika.
   Jowisz w Koziorożcu.

  Prawo i porządek.

  Silne przywiązanie do tradycji i niechęć do zmian.Występuje w obronie prawa i porządku. Jego szacunek budzi postępowanie w sposób uczciwy, szczery i otwarty. Jego skromność może wzbudzać podziw. Człowiek mający poczucie obowiązku, wyznaczający klarowne zasady postępowania. Duża niezawodność i dyscyplina.
  Jowisz w Koziorożcu jest bardzo wymagający i bezwzględny, nie uznaje również żadnych wyjątków ani odstępstw.
  Działa z rozwagą. Przywiązuje zbyt dużą wagę do rzeczy błahych nie widząć rzeczy ważnych. Skłonny do depresji.
   Saturn w Koziorożcu.

  Metodyczny.

  Cechuje osoby o niebywale silnym pragnieniu odniesienia sukcesu. Człowiek, który wie co to ciężka praca i konsekwentnie dąży do zamierzonego celu. Cechuje go obiektywizm, trzeźwa, bezstronna ocena rzeczywistości, która pozwala wybrać najskuteczniejsze środki działania. Umiejętność narzucania sobie dyscypliny oraz wyciągania wniosków ze swoich błędów. Jest świadomy swoich zdolnośći. Podejście do ludzi zdystansowane i nacechowane powagą. Człowiek skłonny do podejrzeń i pełen niepokoju.
   Uran w Lwie.

  Rozwój osobowości.

  Osoba postępowa oraz otwarta na nowe wzory. Ma pociąg do sytuacji niosących ze sobą pewne niebezpieczeństwo. Jest opanowany przez ogromne pragnienie zrobienia jakiejś niezwykłej kariery. W związkach partnerskich często doświadcza cierpienia i opuszczenia oraz strat. W kontaktach towarzyskich potrafi być zbyt pewny siebie i lekceważy innych. Często postępuje niezgodnie z przyjętymi zasadami. Troska o swoje dobro kosztem innych.
   Neptun w Skorpionie.

  Obdarzony przez naturę w dużą pobudliwość fizyczną i psychiczną. Człowiek o intensywnych odczuciach. Osobowość silna, pewna siebie, która potrafi wiele znieść. Pociągają go sprawy tajemne oraz związane z psychiką człowieka. Nie lubi mówić o sobie. W kontaktach z innymi ludźmi jest chłodny, ostrożny i oficjalny. Skłonności do zbytniego uwielbienia luksusu, jedzenia oraz alkoholu.
   Pluton w Pannie.

  Zdolność do wnikliwej analizy, duża pomysłowość. Zainteresowania medycyną niekonwencjonalną oraz wszelkimi badaniami. Dążenie do perfekcji głównie dotyczy to przedsięwzięć handlowych czy techniki. Tendencje do dostrzegania tylko ujemnych stron życia.

   Najsilniejsze znaki:

  • Byk (7pkt, 17%)

   Stały i cierpliwy, silne wartości, nieustępliwy, ziemski, zachłanny, wielkie chęci. Może być uparty, nazbyt posesywny, pobłażający samemu sobie.

  • Waga (4pkt, 10%)

   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

  • Skorpion (4pkt, 10%)

   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  VI 16° Bliźnięta
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w VI domu.

  Szósty Dom pokazuje Twoją pracę, zdrowie i przyzwyczajenia. Odnosi się również do Twoich pracodawców, pracowników, lokatorów, ciotek, wójków i ulubieńców, pokazuje usługi na rzecz innych ludzi. Słowa kluczowe: zdrowie, rozkład dnia, środowisko pracy, umiejętności przystosowania się do warunków pracy, choroby spowodowane przez własną nieuwagę, .

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  VII 17° Rak
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • VII domu
   Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.


  • Raku
   Zwinny, wszechstronny, ciekawy, płynny, konwersacyjny, posiadający dużo idei. Może być powierzchowny, zmienny, niespokojny i niezgodny.
  VIII 06° Panna
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • VIII domu
   Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.


  • Pannie
   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  20°
  15°

       6°
  12°
   
       2°

   
       6°

       3°
  29°
      

     
       6°

       3°
  18°

       2°

       3°

       6°
     
  17°

       4°

       2°

       4°
     
       1°

    
       6°

       2°
      

     
       5°

       4°

       1°
    
       3°
  21°

       1°
        
       4°
    
  26°
      
       4°
        

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności