Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Arnold Schwarzenegger

Data urodzenia: 30 lipca 1947r. godz. 04:10
Miejscowość: Graz (Austria).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2432396.5625

Znak zodiaku: Lew


20° 46` Ascendent  
Słońce
06° 04'
w Lwie


Księżyc
03° 09'
w Koziorożcu

Merkury
18° 04'
w Raku

Wenus
26° 20'
w Raku

Mars
20° 07'
w Bliźniętach

 

20° 42`Medium Coeli  
Jowisz
17° 51'
w Skorpionie

Saturn
11° 59'
w Lwie

Uran
24° 28'
w Bliźniętach

Neptun
08° 14'
w Wadze

Pluton
12° 44'
w Lwie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
5 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
4 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
11 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
3 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest woda (48%).
  Mówisz to, co podpowiada Ci serce. Jesteś osobą współczującą, troskliwą z naturą silnie intuicyjną. Cenisz swoje osobiste relacje, w których często pełnisz rolę opiekuna. Twoja słabość leży w tym, że tracisz obiektywizm kiedy jest to konieczne. Często reagujesz bez zastanowienia się przyjmując pierwszą myśl za słuszną.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ziemia (13%).
  Masz trudność z radzeniem sobie z problemami życia codziennego. Praktyczne codzienne prace pomocnicze wydają się poza twoimi możliwościami.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  11 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  6 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  10 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Kardynalna. (41%)
  Jesteś osobą cieszącą się wyzwaniami i działaniem. Stajesz się sfrustrowany kiedy nie widzisz żadnej szansy na zmiany. Oczekujesz, żeby inni również podążyli za Twoimi ideami.

 • Najsłabszą jest jakość Stała (22%).
  Cieszysz się zmianą chociaż odczuwasz brak stałości potrzebnej do przeprowadzenia do końca spraw, którymi się zajmujesz.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Słońce w II domu: Zabezpieczenie. Pomyślność finansowa.

  Cechuje osobę poszukującą bezpieczeństwa pod każdym względem. Lubi czuć się pewnie w każdej sytuacji. Uczucie wielkiego zadowolenia z żcycia, praktycyzm oraz hojność. Potrafi trzeźwo i bezstronnie ocenić rzeczywistość w której się znajduje. Lubi mieć wyznaczone swoje granice. Chęć posiadania pieniędzy, którymi bardzo lubi się chwalić oraz je marnotrawić. Chce mieć więcej niż potrzebuje. Nadmierna oszczędność i zarozumiałość.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Księżyc w VI domu: Zawodowe dostosowanie się. Dobry pracownik. Niezbyt silna witalność.

  To człowiek staranny, który ciągle rozwija swoje umiejętności żeby być lepszym w pracy. Ceni sobie wszelkie prace, które są różnorodne co powoduje, że stają się one atrakcyjne dla niego. Dzięki swojej umiejętności przystosowania się, angażowania w pracę oraz pobudzania innych jak i siebie do działania często staje się człowiekiem niedającym się nikim zastąpić. Cechuje go ogromna chęć do pracy jak również chęć utrzymania dobrej kondycji i zdrowia. Brakuje mu jednak zasad, wykona każde zadanie, które da mu doraźne korzyści osobiste. Jego reakcje są trudne do przewidzenia gdyż ma zmienne usposobienie i jest pełen niepokoju i zamętu. Brak odporności i zbytnia wrażliwość.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Merkury w XII domu: Badanie chaosu. Zmartwienia, niezdyscyplinowany umysł.

  Człowiek utalentowany i nadzwyczaj empatyczny. Ogromna wiedza na temat ludzkiej psychiki pozwala mu z łatwością pokonać swego rozmówcę. Posiada umiejętność łączenia wytworów wyobraźni z realiami. Dobry nauczyciel i psycholog. Ma oryginalne pomysły i świetnie radzi sobie z poznawaniem rzeczy dotąd nieznanych. Z drugiej strony cechuje go zmienność, skrytość oraz pozorne myślenie. Człwoiek depresyjny o pesymistycznym nastawieniu do świata.
  I  Opis domu: obraz własny, wygląd fizyczny, środki samoekspresji.

  Wenus w I domu: Powab. Miłe usposobienie, popularnośc, artyzm.

  Osoba odznaczająca się ogromnym optymizmem, którym potrafi zarazić innych. W jej otoczeniu zawsze jest sprawiający przyjemne wrażenie nastrój. Osoba budząca ogólnąsympatię. Umie załatwić trudne sprawy tak by nikogo nie urazić. Chętnie przebywa wśród ludzi, jest skłonna do ugody i otwarta. Osoba próżna, oprócz urody i powabu nie ma nic do zaproponowania. Ma wygórowane mniemanie o sobie, przecenia swoje zalety i jest nieszczera. Nadmierna wrażliwość jeśli chodzi o jej surową czy negatywną ocenę. Przesadnie lubi wygodę.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Mars w XII domu: Cios w próżnię. Niebezpieczeństwo prześladowania i zdrady. Rujnowanie samego siebie.

  Osobowość dynamiczna, nad wyraz atrakcyjna interpersoanlnie, która łatwo pozyskuje zaufanie i szacunek innych osób. Zdolność do intensywnego działania, szczególnie gdy owo działanie zmierza do poznania lub zdobycia czegoś. Przy czym ma wysoką skuteczność. Skłonności do poświęceń i pełne zaangażowanie w udzielanie pomocy innym. Człowiek o wybuchowym temperamencie, który nie jest w stanie cieszyć się niczym. Przeciwstawia się wszelkim nakazom społecznym i bezwzględnie wyciąga zyski z ludzkiej łatwowierności.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Jowisz w V domu: Szczęście w miłości i grze. Pomyślność w sprawach dzieci i spekulacji. Przyjemności towarzyskie.

  Duża pewność siebie i optymizm. Esteta cieszący się życiem. Wyznaje zasadę chcieć to móc. Ma powodzenie w miłości i szczęśliwie dobiera parterów. Człowiek interesujący, który ufa swoim zdolnością i instynktom. Doskonale czuje się w każdej roli. Stworzony do uczenia innych. Często jednak przecenia swoje zalety. Zbyt pewny siebie i wrażliwy na krytykę. Cechuje go brak poczucia odpowiedzialności za swoje postępowanie oraz silny pociąg do rozrywek. Próżny i wygodnicki. Chętnie wdaje się w liczne historie miłosne. Cyniczny i lekkomyślny uwodziciel opętany hazardem.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Saturn w II domu: Świadomość biedy. Gospodarność. Ograniczone środki finansowe. Trudności w zdobywaniu pieniędzy.

  Oznacza osobę świadomą wartości. Pracowitość i uczciwość która niekiedy pozwala się dorobić. Poważnie i trzeźwo podchodzi do spraw związanych z finansami, które uważa za podstawę bezpieczeństwa. Człowiek na którym można polegać oraz jest wolny od emocji i obiektywny. Cechuje go rozwaga w postępowaniu oraz drobiazgowa dokładność. Nie chcąc uchodzić za człowieka oschłego czasami bierze udział w interesach, których wynik jest niepewny. Ogromny strach przed biedą powoduje, że odmawia sobie wszystkiego będąc surowo oszczędnym w sprawach materialnych. Człowiek tchórzliwy, chytry oraz skąpy. Jest świadomy braku wystarczającej sumy pieniędzy nawet jeśli ma duży majątek. Nie zdaje sobie sprawy z własnych wartości oraz umiejętności.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Uran w XII domu: Tęsknota za wolnością. Natura intuicyjna.

  Osoba błyskotliwa, odkrywcza o silnie rozwiniętej intuicji. Z łatwością ulega nowym kierunkom i widzi przyszłość w jasnych barwach. Ogromne pragnienie wolności. Wszelkie próby krępowania mu swobody działania budzą w nim protest. Nieprzyjazne nastawienie wobec otaczających go ludzi i świata. Chęć uwolnienia się od wszystkiego co ukryte.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Neptun w IV domu: Rodzinna mgła. Silne związki z rodzicami. Odosobnienie w późnym wieku.

  Człowiek, który tworzy własny świat, do którego nie dopuszcza nikogo. Odnzacza się głębią odczuć oraz bogatą wyobraźnią. Silnie odczuwa stan emocjonalny otaczających go ludzi dlatego lubi otaczać się ludźmi o pozytywnych wibracjach. Posiada umiejętność wczuwania się w stan duchowy innych ludzi. Nie wykazuje szczególnej chęci do opuszczenia rodzinnego gniazdka i ociąga się z podjęciem decyzji o opuszczeniu rodzinnych pieleszy. Człowiek niezdolny do utożsamiania się z rodziną. Jego pochodzenie jest trudne do określenia. Panujące stosunki rodzinne zazwyczaj mają zły wpłw na domowy nastrój. Duże poczucie niepewności.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Pluton w II domu: Siła pieniądza. Sensacyjne i niezwykłe zajęcia.

  Oznacza poczucie głębokiego bezpieczeństwa. Wszystko co tworzy opiera się na wewnętrznym bogactwie. Pieniądze zarabia przez artystyczne występowanie przed publicznością lub dzięki swoim siłom psychicznym. Może też uzyskać zastrzyk finansowy poprzez spadek. Zdarza mu się wzbogacić przez kradzież czy oszustwo. Wewnętrzny przymus zdobywania i pożądania pieniędzy. Uważa, iż można zjednać sobie ludzi czy opinie dzięki pieniądzom. Człowiek przywiązujący wagę do rzeczy błahych nie widząc tego co naprawdę ważne. Niepohamowane pragnienie nadzoru w spawach finansowych.

   Najsilniejsze domy:

  • II (5 pkt, 17%)

   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.

  • XII (5 pkt, 17%)

   Dwunasty Dom to dom podświadomości i izolacji. Ukazuje Twoje ukryte siły i słabości (pragnienia), troski, ograniczenia, przeszkody, tajemnice, frustracje. Także mówi o zdolnościach do niesienia pomocy innym, zdolności do współczucia, zdolności do medytacji, duchowych długach do spłacenia. Wskazuje instytucje takie jak szpitale, więzienia, domy psychiatryczne, domy starców i siły zbrojne. Słowa kluczowe: Instytucje, obawy, ukryci wrogowie, duchowość, bezinteresowna służba dla ludzkości.

  • VI (3 pkt, 10%)

   Szósty Dom pokazuje Twoją pracę, zdrowie i przyzwyczajenia. Odnosi się również do Twoich pracodawców, pracowników, lokatorów, ciotek, wójków i ulubieńców, pokazuje usługi na rzecz innych ludzi. Słowa kluczowe: zdrowie, rozkład dnia, środowisko pracy, umiejętności przystosowania się do warunków pracy, choroby spowodowane przez własną nieuwagę, .

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Lwie.

  Suweren.

  Osoby urodzone po znakiem Lwa są serdeczne, życzliwe, ambitne i żądne władzy. Lew to indywidualista posiadający twórczy potencjał. Jest jednym z najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Lwy są mistrzami jeśli chodzi o planowanie i organizowanie szczególnie na wielką skalę. Człowiek - Lew pragnie zaszytów, podziwu dla swoich talentów oraz jest łasy na komplementy. Mówi głośno i chwali się swoimi sukcesami. Ludzie urodzeni pod tym znakiem posiadają niezłomną pewnośc siebie i porywającą radość życia. Wielka wiara Lwa we własne siły dodaje odwagi i motywacji innym. Działa spokojnie, optymistycznie, zdecydowanie i konsekwentnie przy czym potrafi wysługiwać się innymi do osiągnięcia celu.
  Lew jest zbyt doskonały w swoim mniemaniu żeby zajmować się drobnostkami. Jego zachowanie zależy od nastroju. Człowiek próżny, powierzchowny i nadęty. Posiada tendencję do dyktatury. Nie znosi krytyki. Owładnięty manią swojej wielkości, sprowadza ludzi do roli swoich wielbicieli.

  Partnerstwo: Lwy mają tendencję do tego, żeby traktować miło?ć jaką są obdarzane jako co? oczywistego. Jest to zachowanie negatywne i może doprowadzić do tego, że miło?ć przeradza się w nienawi?ć. Nie lubią "polować" na płeć przeciwną - wolą aby to na nich "polowano". Ego Lwów i ich arogancka natura może prowadzić do tego, że uczucia ich partnerów zostaną zranione co będzie skutkować kryzysami w związku lub jego rozpadem.

  Sprawdza się w zawodach jako menadżer, organizator, ambasador, polityk, reżyser, hurtownik, oficer. Oraz w dziedzinach związanych z luksusem np handel złotem czy dziełami sztuki.
   Księżyc w Koziorożcu.

  Godny zaufania.

  Osobowość naturalna, opanowana, poważna. Człowiek skromny i samodzielny. Jest ostrożny w okazywaniu swoich uczuć i często nie dopuszcza ich do świadomości. Lubi proste formy, jest pracowity, praktyczny. Umie dać oparcie i poczucie bezpieczeństwa, które sam również sobie ceni. Ogólnie człowiek zadowolony z siebie. Receptą na trudne momenty życiowe jest ucieczka w pracę.
  Jest godny zaufania, silny oraz lubi rzeczy nieskomplikowane.
  Miewa problemy z wyrażaniem swoich potrzeb. Skłonność do depresji, zwykle brak radości życia, nadmierna samokrytyka i uzależnienie od odpowiedzialności. Boi się odrzucenia, bywa zazdrosny, nieufny i chłodny.
   Merkury w Raku.

  Poeta.

  To urodzony poeta. Jest empatyczny oraz znakomicie odgaduje myśli i relacje innych osób. Jest bardzo uczuciowy. Swoje myśli i uczucia wyraża obrazowo. Ma ozdobny styl mówienia. Człowiek niestały, ostrożny i podatny na wpływy. Myśli życzeniowo co przekłada się na nierealistyczny obraz świata.
    Wenus w Raku.

  Doskonała miłość.

  Człowiek snujący nierealne plany, bujający w obłokach. Dąży do uzyskania zgodności i wzajemnego dopełniania się. Pragnie dawać więcej niz brać. Osoba niezwiązana z realnym życiem, działa często nierozważnie. Nieprzewidywalna i przygnębiająca. Kobieta łatwo wzruszająca się i ulegająca nastrojom.
   Mars w Bliźniętach.

  Krytyk.

  Inteligencja oraz spryt. Umie trafnie, ostro, często złośliwie odpowiedzieć lub skomentować coś. Człowiek odznaczający się ogromnym sprytem i zręcznością. Dobrze radzi sobie w każdej sytuacji. Wie jak postępować by doprowadzić do osiągnięcia celu. Decyduje szybko i mądrze. Mężczyzna z poczuciem humoru, pomysłowy, wzbudzający zainteresowanie. Pełen uroku lecz niestały. Podchodzi do ludzi i różnych spraw z dystansem. Posiada łatwość wymowy. Szybko się denerwuje, ale nie trwa to długo. Ma trudności ze skupieniem się, jest niecierpliwy, zimny, cyniczny a swą złośliwością potrafi głeboko zranić.
   Jowisz w Skorpionie.

  Magia i władza.

  Ogromna siła wpływania na myśli i zachowania innych. Może ją wykorzystać w celach uzdrowicielskich. Interesuje go wszystko co zagadkowe, magiczne i ukryte. Człowiek wierzący w istnienie ukrytych sił tajemnych, które można obudzić i zużytkować. Pociąga go moc podświadomości i ma niepohamowane pragnienie posiadania władzy. Wykorzystuje swoje siły psychiczne by posługiwać się innymi, manipulować oraz uzależnić ich od siebie. Nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje postępowanie. Potrafi być surowy i okrutny.
   Saturn w Lwie.

  Honorowy, odpowiedzialny.

  Cechuje go umiejętność przyznania się do błędów, zdecydowanie oraz wysokie aspiracje. Człowiek skromny, postępujący w sposób uczciwy i bezinteresowny. W działaniu rozważny ale nie brakuje mu również odwagi. Często ucieka w pracę by zapomnieć o problemach miłosnych, co skutkuje pogorszeniem zdrowia. Trudności w okazywaniu uczuć wobec najbliższych. Lęk przed odrzuceniem i samotnością ale również przed uznaniem i byciem w centurm zainteresowania.
   Uran w Bliźniętach.

  Wolność myśli i słowa.

  Człowiek odznaczający się pomysłowością, myśleniem wyrażającym postęp oraz chęcią kształcenia się. Pociągają go sprawy niezwykłe. Obdarzony przez naturę logiką oraz nieprzeciętną formą wyrazu. Człowiek broniący wolnośći myśli i słowa. Czasami potrafi krytykować wszystko w koło. Jest towarzyski i chętnie podróżuje.
   Neptun w Wadze.

  Oznacza człowieka ze skłonnościami do przeżywania wszystkiego z dużym natężeniem. Bogata wyobraźnia, czułość oraz umiłowanie do pokoju i zgodności w każdej sprawie. Cechuje człowieka, który potrafi solidaryzować się z osobami cierpiącymi i ceni sobie sprawiedliwość. Ogromne przywiązanie do osoby ukochanej. Czasami potrafisz płakać bez powodu i masz tendencję do działania bez namysłu.
   Pluton w Lwie.

  Talent do różnego rodzaju przedsięwzięć. Zdaje sobie sprawę z obdarzenia uznaniem przez innych. Przydaje się w występowaniu i działaniu w interesie publicznym. Jegozachowania często szokują naruszając obowiązujące normy postępowania w danym środowisku. Człowiek surowy często niedopuszczający wyjątków. Wykorzystuje w nadmiernym stopniu zdobyte przez siebie uznanie.

   Najsilniejsze znaki:

  • Rak (8pkt, 17%)

   Ostrożny, zapobiegawczy, bystry, emocjonalnie wrażliwy, silne korzenie. Może być nadopiekuńczy, nieœmiały, samotny.

  • Lew (5pkt, 11%)

   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

  • Ryby (4pkt, 9%)

   Współczujący, wrażliwy, łagodny, intuicyjny. Może być niepraktyczny, łatwowierny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  VI 17° Strzelec
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w VI domu.

  Szósty Dom pokazuje Twoją pracę, zdrowie i przyzwyczajenia. Odnosi się również do Twoich pracodawców, pracowników, lokatorów, ciotek, wójków i ulubieńców, pokazuje usługi na rzecz innych ludzi. Słowa kluczowe: zdrowie, rozkład dnia, środowisko pracy, umiejętności przystosowania się do warunków pracy, choroby spowodowane przez własną nieuwagę, .

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  XI 28° Byk
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • XI domu
   Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność


  • Byku
   Pełen energii, niezależny, śmiały, odważny, stanowczy, ognisty, inspiracyjny, bezpośredni, decydujący. Może być impulsywny, niecierpliwy, agresywny, bez subtelności.
  V 14° Skorpion
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • V domu
   Piąty Dom to dom twórczości, dzieci, życia. Pokazuje Twoje dzieci, romanse, miłości, zabawy, święta, artystyczne gonitwy, hobby, rekreację. Tu znajdziesz również informację o takich cechach jak oryginalne i twórcze pomysły, zdolności literackie lub artystyczne oraz zdolności do publikacji, polityki i spraw publicznych. Słowa kluczowe: twórcza ekspresja własna, romanse, płodzenie i dzieci, wolny czas, hobby, gry, sporty, spełnienie samego siebie.


  • Skorpionie
   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  06°


       3°
  18°
    
  26°
     
  20°
      
  17°
    
       1°
   
       3°
  11°

       5°
      
       5°
  24°
      
       4°
    


       2°

       6°
      
       4°
   
  12°

       6°
      
       5°

       0°
    
  20°
    
       2°

       5°
   
       3°
      
  20°
    
       2°

       6°

       0°

       2°
   
       4°
    
       1°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności