Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Antonio Banderas

Data urodzenia: 10 sierpnia 1960r. godz. 21:00
Miejscowość: Malaga (ES).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2437157.1909722

Znak zodiaku: Lew


16° 19` Ascendent  
Słońce
18° 01'
w Lwie


Księżyc
05° 46'
w Baranie

Merkury
29° 57'
w Raku

Wenus
01° 32'
w Pannie

Mars
05° 35'
w Bliźniętach

 

22° 11`Medium Coeli  
Jowisz
23° 45'
w Strzelcu

Saturn
13° 11'
w Koziorożcu

Uran
21° 13'
w Lwie

Neptun
06° 19'
w Skorpionie

Pluton
05° 02'
w Pannie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
8 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
2 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
6 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
7 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest ogień (35%).
  Jesteś wysoko zmotywowaną osobą z wieloma celami i aspiracjami na przyszłość. Jesteś pełen życia i spontaniczności. Lubisz częste wyzwania losu. Twój entuzjazm jest niepowstrzymany. Twoja słabość leży w Twojej tendencji do przesady i niezdolności by poradzić sobie w przyziemnych aspektach życia.

 • Najsłabszym czynnikiem jest powietrze (9%).
  Odczuwasz brak obiektywności, powstrzymania się od racjonalnej perspektywy. Masz trudności w podejmowaniu decyzji w procesie rozważania wszystkich za i przeciw.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  9 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  8 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  6 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Kardynalna. (39%)
  Jesteś osobą cieszącą się wyzwaniami i działaniem. Stajesz się sfrustrowany kiedy nie widzisz żadnej szansy na zmiany. Oczekujesz, żeby inni również podążyli za Twoimi ideami.

 • Najsłabszą jest jakość Zmienna (26%).
  Znajdujesz trudność w dostosowaniu się do nowych sytuacji. Jesteś nieelastyczny wobec zmian i innych ludzi.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Słońce w VII domu: Wola związania się. Pomyślne małżeństwo. Partnerstwo, spółki, popularność.

  Gotowość przyjmowania nowych pomysłów i propozycji oraz wylewność. Lubi przebywać w towarzystwie innych osób i chętnie tworzy nowe związki partnerskie. Może osiągać wiele korzyści ze swych znajomości. Dobrze się czuje w związkach, w których osoba mu bliska potrafi wydobyć i poszerzyć tkwiące w nim możliwości. Ceni sobie również umiejętność motywowania go do działania. Trudno mu żyć bez ukochanej osoby. Z drugiej strony bardzo ceni sobie wolność i często nie jest w stanie dorównać do poziomu swego partnera. Może to być powodem rozpadu związku. Działa bez namysłu, jest zmienny oraz chwiejny.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Księżyc w II domu: Potrzeba bezpieczeństwa. "Raz na wozie raz pod wozem".

  Osoba dążąca do osiągnięcia bezpieczeństwa i równowagi pod względem finansowym jak i emocjonalnym. W sprawach finansowych posiada niebywały instynkt, który pozwala mu na duże osiągnięcia w tej dziedzinie (przy dobrych aspektach z Wenus lub z Jowiszem). Ma poczucie własnej wartości, które znacznie wzrasta gdy inni okazują mu uznanie czy zachwyt nad jego uzdolnieniami. Jego samoocena jest często chwiejna szczególnie gdy nie zyskuje podziwu czy pochlebstw. Brak chęci do brania na siebie obowiązków. Nieumiejętność gospodarowania pieniędzmi, hojny gest oraz rozrzutność.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Merkury w VII domu: Rozmowa małżeńska. Małżeństwo oparte na zainteresowaniach umysłowyc. Pomyślnosc w spółkach związanych z wydawnictwami, transportem, handlem itp...

  Człowiek bardzo kontaktowy, który chętnie przebywa w towarzystwie innych. Lubi rozmawiać, szczególnie ze swoją drugą połową poznając w niej to co nieznane. Intersuje się życiem wewnętrznym człowieka, relacjami między ludźmi i ma predyspozycje do swatania. Mimo swego umiłowania do rozmów często ma problemy z porozumieniem się z innymi czy partnerem co powoduje kłótnie. Zawsze pamięta by wyciągnąć osobiste korzyści z każdej sprawy. Skłonności do wszczynania sporów, unieważniania umów. Człowiek fałszywy i niewierny.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Wenus w VII domu: Szczęście w miłości. Sukcesy w małżeństwie i partnerstwie.

  Osoba odznaczająca się optymizmem, nadmierną uczuciowością oraz gotowością do poświęceń. Umie zmienić swoje zachowanie by zadowolić swego partnera co daje jej szczęście w związkach. Osoba sympatyczna, kontaktowa i otwarta. Ogromne poświęcenie dla bliskiej osoby oraz wierność. Zwykle też ma powodzenie w interesach. Jednak wszystko to robi do czasu gdy miną pierwsze uniesienia. Później doznaje rozczarowania obowiązkami, które wynikają z zawarcia związku. Często bagatelizuje kłopoty, robi pewne rzeczy bez rozmysłu i jest zmienna. Ma tendencje do zazdrości.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Mars w IV domu: Psychiczny bunt. Kłopoty w życiu rodzinnym. Straty nieruchomości.

  Człowiek, który zawsze i na wszystko zwraca baczną uwagę. Posiada chęć przewagi nad otoczeniem, która umożliwiłaby decydowanie o nich według własnej woli. Jego celem jest możliwość decydowania o sobie. Nie daje się podporządkować innym. Często jest osobą, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa w rodzinie. Osobnik pełen agresji niekiedy napstliwy. Jest kłótliwość, niespokjny i łatwo unosi się gniewem. Zbyt szybko podejmuje decyzje. W domu rodzinnym nierzadko się przeciwstawia, głównie ojcu co prowadzi do konieczności opuszczenia rodziny.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Jowisz w XI domu: Szlachetna przyjaźń. Wpływowi przyjaciele. Popularność towarzyska.

  Człowiek przyjaźni. Szlachetny, wielkoduszny i potężny przyjaciel. Zawsze można liczyć na jego pomoc, a on może liczyć na rewanż z ich strony. Jego dom jest otwarty dla ludzi, zazwyczaj obraca się w środowiskach odgrywających ważną rolę. Pragnie by wszyscy żyli ze sobą w przyjaźni. Z drugiej strony wykazuje małe zainteresowanie sprawami przyjaciół. Ważniejsze jest pochodznie oraz zasobność portfela. Jeśli ma mieć przyjaciół to tylko z bogatej i uprzywilejowanej grupy społecznej. Ma wygórowane mniemanie o sobie, jest nienaturalny i nie potrafi dotrzymać żadnej obietnicy.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Saturn w XII domu: Stara dusza. Chorobliwe fantazjowanie. Możliwość zdrady.

  Osoba świadoma własnej niedoskonałości. Cechuje ją bogactwo myśli oraz zdolność do poświęceń. Wierzy, że jest otoczona opieką boską, która wskazuje mu drogę w zyciu. Człowiek, który poszukuje prawdy o ludziach, życiu i świecie. Chętnie żyje w odosobnieniu pogrążając się w myślach. Jednak ta kontemplacja skutkuje poczuciem opuszczenia oraz braku szczęścia. Człowiek niezdecydowany, który często nie umie sobie radzić w życiu. Ucieczka od wszystkiego czego nie można racjonalnie uzasadnić. Osoba nieprzyjemna w obejściu, agresywna i bezwzględna.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Uran w VII domu: Wolny związek. Współzawodnictwo. Przypadkowe romanse. Zazdrość.

  Człowiek potrzebujący dużo przestrzeni i swobody działania. Nie lubi składać zobowiązań jak również nie lubi poczucia przynależności do kogoś. Ceni sobie związki, które pozwalają mu się rozwijać i funcjonować zgodnie z jego własną wolą oraz są oparte na partnerstwie. Nie da się w żaden sposób ograniczyć czy zmusić do czegoś. Jeśli natomiast sam będzie chciał to może być wiernym i niezawodnym partnerem a jego związek będzie rozkwitał. Małżeństwo traktuje raczej jak niewolę i duchem nadal zostaje kawalerem. Niechętnie wchodzi w związki bo uważa się za osobę samowystarczalną. Boi się o swoją wolność i jeśli za bardzo zostanie ona skrępowana jest gotowy unieważnić i przerwać wszystko co mu ją ogranicza.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Neptun w IX domu: Duchowość. Mistyczny, idealistyczny, niezdecydowany.

  Osoba posiadająca własny obraz świata, doznająca stanów mistycznych. Wrodzona zdolność przeczuwania tego co może się stać w przyszłości. Silna wiara w nakaz wewnętrzny, który pomaga mu przy życiowych wyborach. Posiada zdolności językowe, które predysponują go do pracy za granicą. Silne zainteresowanie duchowością dlatego też nierzadko zostaje duchownym. Człowiek mający błędne wrażenie, iż posiada talenty. Niezwiązany z realnym życiem i pozbawiony zdolności do krytycznej oceny zjawisk. Potępuje w sposób, który sobie wymyśli i nie zmienia zdania nawet pod wpływem logicznej argumentacji. Religijność sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem.
  VII  Opis domu: partnerzy, małżeństwo, otwarci wrogowie.

  Pluton w VII domu: Skrajny związek. Współpraca. Samowystarczalność. Tajemniczość.

  Człowiek, który potrafi poświęcić się bez reszty dla małżeństwa, które traktuje jak nierozerwalną umowę. Ma nadzwyczajną siłę przyciągania oraz duże wpływy. W związku chce czuć się tym jedynym dla partera. Tego samego oczekuje od niego co może powodować kontrolowanie go czy zaborczość. Gdy zajdzie potrzeba wywiera presję na bliskiej osobie i wymusza od niej to co chce. Skłonności do przemocy fizycznej.

   Najsilniejsze domy:

  • VII (9 pkt, 23%)

   Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.

  • II (3 pkt, 8%)

   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.

  • IV (2 pkt, 5%)

   Czwarty Dom to dom Twoich korzeni, poczucia bezpieczeństwa, rodziny, zakończenia wszelkich spraw. Opisuje twoje korzenie, twoje dziedzictwo i twoje życie prywatne. Jest to także dom końca spraw - ukazuje finał spraw, których się podjąłeś, końcowych lat życia. Słowa kluczowe: życie rodzinne, korzenie, rodzina i relacje, biologiczne dziedzictwo, miejsce zamieszkania.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Lwie.

  Suweren.

  Osoby urodzone po znakiem Lwa są serdeczne, życzliwe, ambitne i żądne władzy. Lew to indywidualista posiadający twórczy potencjał. Jest jednym z najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Lwy są mistrzami jeśli chodzi o planowanie i organizowanie szczególnie na wielką skalę. Człowiek - Lew pragnie zaszytów, podziwu dla swoich talentów oraz jest łasy na komplementy. Mówi głośno i chwali się swoimi sukcesami. Ludzie urodzeni pod tym znakiem posiadają niezłomną pewnośc siebie i porywającą radość życia. Wielka wiara Lwa we własne siły dodaje odwagi i motywacji innym. Działa spokojnie, optymistycznie, zdecydowanie i konsekwentnie przy czym potrafi wysługiwać się innymi do osiągnięcia celu.
  Lew jest zbyt doskonały w swoim mniemaniu żeby zajmować się drobnostkami. Jego zachowanie zależy od nastroju. Człowiek próżny, powierzchowny i nadęty. Posiada tendencję do dyktatury. Nie znosi krytyki. Owładnięty manią swojej wielkości, sprowadza ludzi do roli swoich wielbicieli.

  Partnerstwo: Lwy mają tendencję do tego, żeby traktować miło?ć jaką są obdarzane jako co? oczywistego. Jest to zachowanie negatywne i może doprowadzić do tego, że miło?ć przeradza się w nienawi?ć. Nie lubią "polować" na płeć przeciwną - wolą aby to na nich "polowano". Ego Lwów i ich arogancka natura może prowadzić do tego, że uczucia ich partnerów zostaną zranione co będzie skutkować kryzysami w związku lub jego rozpadem.

  Sprawdza się w zawodach jako menadżer, organizator, ambasador, polityk, reżyser, hurtownik, oficer. Oraz w dziedzinach związanych z luksusem np handel złotem czy dziełami sztuki.
   Księżyc w Baranie.

  Amazonka.

  Oznacza osobę otwartą, spontaniczną i żądną przygód. Człowiek zawsze gotowy na nowości, będący ciągle w drodze. Lubi wszystko to co ryzykowne, pobudzające. Zawsze gotowy stawić czoło konfliktom. Pragnie być niezależnym i odpowiedzialnym za siebie. Bywa impulsywny, niecierpliwy i wrażliwy na krytykę. Typ porywczy, niespokojny i wojujący.
  Jest wrażliwy na krytykę. Ciągle myśli o tym żeby dobrze wypaść w każdej sytuacji i jest wiecznie rozdrażniony wewnętrznie.
   Merkury w Raku.

  Poeta.

  To urodzony poeta. Jest empatyczny oraz znakomicie odgaduje myśli i relacje innych osób. Jest bardzo uczuciowy. Swoje myśli i uczucia wyraża obrazowo. Ma ozdobny styl mówienia. Człowiek niestały, ostrożny i podatny na wpływy. Myśli życzeniowo co przekłada się na nierealistyczny obraz świata.
    Wenus w Pannie.

  Nieśmiała zmysłowość.

  Człowiek warty zaufania i pomocny. Opanowany i praktyczny. W kontaktach z ludźmi raczej ostrożny, umie panować nad sobą. Nadmierny krytycyzm powoduje opóźnienia w podejmowaniu decyzji. Osoba pruderyjna, często wyrachowana, przesadnie moralna oraz nadmiernie cnotliwa.
   Mars w Bliźniętach.

  Krytyk.

  Inteligencja oraz spryt. Umie trafnie, ostro, często złośliwie odpowiedzieć lub skomentować coś. Człowiek odznaczający się ogromnym sprytem i zręcznością. Dobrze radzi sobie w każdej sytuacji. Wie jak postępować by doprowadzić do osiągnięcia celu. Decyduje szybko i mądrze. Mężczyzna z poczuciem humoru, pomysłowy, wzbudzający zainteresowanie. Pełen uroku lecz niestały. Podchodzi do ludzi i różnych spraw z dystansem. Posiada łatwość wymowy. Szybko się denerwuje, ale nie trwa to długo. Ma trudności ze skupieniem się, jest niecierpliwy, zimny, cyniczny a swą złośliwością potrafi głeboko zranić.
   Jowisz w Strzelcu.

  Sprawiedliwość, szlachetność i cnoty.

  Ogromny optymizm, ktorym potrafi zarazić innych. Człowiek dążący do życia zgodnego z obowiązującymi zasadami etycznymi. Charakter odznaczający się szlachetnością uczuć, dążeń oraz dużym poczuciem sprawiedliwośći. Jowisz w Strzelcu to nieanturalność, zarozumiałość. Kreuje się na osobę mającą autorytet morlany u innych. W swoich wypowiedziach nie dopuszcza do dyskusji. Jest bezkrytyczny w sosunku do pewnych tez i poglądów. Lubi się przechwalać.
   Saturn w Koziorożcu.

  Metodyczny.

  Cechuje osoby o niebywale silnym pragnieniu odniesienia sukcesu. Człowiek, który wie co to ciężka praca i konsekwentnie dąży do zamierzonego celu. Cechuje go obiektywizm, trzeźwa, bezstronna ocena rzeczywistości, która pozwala wybrać najskuteczniejsze środki działania. Umiejętność narzucania sobie dyscypliny oraz wyciągania wniosków ze swoich błędów. Jest świadomy swoich zdolnośći. Podejście do ludzi zdystansowane i nacechowane powagą. Człowiek skłonny do podejrzeń i pełen niepokoju.
   Uran w Lwie.

  Rozwój osobowości.

  Osoba postępowa oraz otwarta na nowe wzory. Ma pociąg do sytuacji niosących ze sobą pewne niebezpieczeństwo. Jest opanowany przez ogromne pragnienie zrobienia jakiejś niezwykłej kariery. W związkach partnerskich często doświadcza cierpienia i opuszczenia oraz strat. W kontaktach towarzyskich potrafi być zbyt pewny siebie i lekceważy innych. Często postępuje niezgodnie z przyjętymi zasadami. Troska o swoje dobro kosztem innych.
   Neptun w Skorpionie.

  Obdarzony przez naturę w dużą pobudliwość fizyczną i psychiczną. Człowiek o intensywnych odczuciach. Osobowość silna, pewna siebie, która potrafi wiele znieść. Pociągają go sprawy tajemne oraz związane z psychiką człowieka. Nie lubi mówić o sobie. W kontaktach z innymi ludźmi jest chłodny, ostrożny i oficjalny. Skłonności do zbytniego uwielbienia luksusu, jedzenia oraz alkoholu.
   Pluton w Pannie.

  Zdolność do wnikliwej analizy, duża pomysłowość. Zainteresowania medycyną niekonwencjonalną oraz wszelkimi badaniami. Dążenie do perfekcji głównie dotyczy to przedsięwzięć handlowych czy techniki. Tendencje do dostrzegania tylko ujemnych stron życia.

   Najsilniejsze znaki:

  • Skorpion (5pkt, 9%)

   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.

  • Koziorożec (5pkt, 9%)

   Zdyscyplinowany, odpowiedzialny, godny zaufania, pilny, sumienny, praktyczny. Może być pesymistyczny, nazbyt konwencjonalny, sztywny, materialistyczny.

  • Lew (4pkt, 7%)

   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  VII 04° Panna
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w VII domu.

  Siódmy Dom dotyczy wszelkich związków. To mogą być spółki w biznesie, związki małżeństwie, partnerstwo, jawni wrogowie. Wskazuje takie sprawy, jak kontrakty, sprawy kupna-sprzedaży, separacje, rozwody, współpracę z innymi, publiczną odpowiedzialność. Pokazuje Twoje cechy osobowości, które są słabo rozwinięte a wymagane do prawidłowego, harmonijnego współżycia z innymi osobami. Słowa kluczowe: spółki biznesowe , małżeństwo, długoterminowe stowarzyszenia (połączenia), otwarci wrogowie, zamiar, związek między duszą a osobowością.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  VIII 16° Waga
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • VIII domu
   Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.


  • Wadze
   Drobiazgowy, precyzyjny, praktyczny, świadomy, ciężko pracujący. Może być nadmiernie krytyczny, małostkowy i perfekcjonistyczny.
  VI 04° Rak
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • VI domu
   Szósty Dom pokazuje Twoją pracę, zdrowie i przyzwyczajenia. Odnosi się również do Twoich pracodawców, pracowników, lokatorów, ciotek, wójków i ulubieńców, pokazuje usługi na rzecz innych ludzi. Słowa kluczowe: zdrowie, rozkład dnia, środowisko pracy, umiejętności przystosowania się do warunków pracy, choroby spowodowane przez własną nieuwagę, .


  • Raku
   Ostrożny, zapobiegawczy, bystry, emocjonalnie wrażliwy, silne korzenie. Może być nadopiekuńczy, nieœmiały, samotny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  18°

   
  29°
   
       6°

     

   
       1°
   
       5°
  23°

       5°
      
  13°
   
       7°
      
  21°

       3°
      
       2°
   

   
       0°

       6°

       4°

       0°
     

   
       1°
   
       3°

       1°
     
       1°
  16°

       2°
       
       3°
     
  22°

       4°
        
       0°
     

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności