Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Anna Ilona Staller (Cicciolina)

Data urodzenia: 26 listopada 1951r. godz. 05:00
Miejscowość: Budapest (HU).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2433976.625

Znak zodiaku: Strzelec


28° 46` Ascendent  
Słońce
03° 02'
w Strzelcu


Księżyc
23° 53'
w Wadze

Merkury
24° 24'
w Strzelcu

Wenus
16° 51'
w Wadze

Mars
01° 04'
w Wadze

 

08° 50`Medium Coeli  
Jowisz
04° 06'
w Baranie

Saturn
12° 30'
w Wadze

Uran
13° 26'
w Raku

Neptun
20° 35'
w Wadze

Pluton
21° 40'
w Lwie


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
10 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
12 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
1 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
0 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest powietrze (52%).
  Jesteś obiektywny i filozoficzny, wolący obejrzeć życie z intelektualnej perspektywy. Twój umysł zwycięża nad Twoimi uczuciami za każdym razem, gdy rozważasz ewentualność bycia nieracjonalnym. Masz wysokie poczucie sprawiedliwości i logiczny proces myślowy. Twoja słabość leży w tym, że lekceważysz emocje.

 • Najsłabszym czynnikiem jest ziemia (0%).
  Masz trudność z radzeniem sobie z problemami życia codziennego. Praktyczne codzienne prace pomocnicze wydają się poza twoimi możliwościami.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  14 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  4 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  6 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Kardynalna. (58%)
  Jesteś osobą cieszącą się wyzwaniami i działaniem. Stajesz się sfrustrowany kiedy nie widzisz żadnej szansy na zmiany. Oczekujesz, żeby inni również podążyli za Twoimi ideami.

 • Najsłabszą jest jakość Stała (17%).
  Cieszysz się zmianą chociaż odczuwasz brak stałości potrzebnej do przeprowadzenia do końca spraw, którymi się zajmujesz.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Słońce w II domu: Zabezpieczenie. Pomyślność finansowa.

  Cechuje osobę poszukującą bezpieczeństwa pod każdym względem. Lubi czuć się pewnie w każdej sytuacji. Uczucie wielkiego zadowolenia z żcycia, praktycyzm oraz hojność. Potrafi trzeźwo i bezstronnie ocenić rzeczywistość w której się znajduje. Lubi mieć wyznaczone swoje granice. Chęć posiadania pieniędzy, którymi bardzo lubi się chwalić oraz je marnotrawić. Chce mieć więcej niż potrzebuje. Nadmierna oszczędność i zarozumiałość.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Księżyc w XII domu: Pomyślność w sprawach związanych ze szpitalem, klasztorem, więzieniem. Częściowe odosobnienie.

  Osoba odznaczająca się taktem i wrażliwością. Ceni sobie możliwość ucieczki w ciche i spokojne miejsce gdzie będzie mógł oddać się w głębokim rozważaniom nad sensem życia. Zamiłowanie do spraw i rzeczy, których nie można policzyć, zmierzyć i udowodnić. Osoba, która sama doprowadza się do utraty sił i wytrzymałości psychicznej. Często udaje, że jest pozbawiony wszelkich uczuć by uniknąć zranienia. Człowiek niezupełnie ukształotwny pod względem psychicznym. Dziecinne zachowania, skłonności do histerii, łatwowierność i prostoduszność.
  II  Opis domu: własne bogactwa, wartości materialne.

  Merkury w II domu: Żyłka do interesów. Dochody finansowe z pracy umysłowej lub kradzieży.

  Osobowość wyrażająca dużo sprytu. W dążeniu do uzyskania bezpieczeństwa wyraża się dużą zdolnośćią do tworzenia koncepcji czy twórczych myśli. Człowiek dbający o swoje sprawy życiowe. Posiada zdolność trafnego oceniania sytuacji oraz talent do interesów. Zbyt wysoko ocenia własną mądrość. Człowiek radzący sobie w każdej sytuacji często kosztem innych. Pozyskuje finanse często w sposób budzący wątpliwości oraz zawierający ryzyko. Bywa chłodny i zakłamany.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Wenus w XII domu: Sen o miłości. Dobroczynność. Zyski z dobroczynności. Ukryte przygody miłosne.

  Artystyczny zapał twóczy i skłonność do nauk mających związek z magią. Ogromna ofiarność i całkowite poświęcenie. W swoim poświęceniu działa ze szlachetnych pobudek. Hołduje wzniosłym ale nierealnym ideałom. Nadzwyczajna zdolność kochania ale i tendencja do licznych sensacyjnych wydarzeń związanych z miłością. Ma wiele romansów utrzymywanych w tejemnicy. Pragnie miłości, która jest nierealna.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Mars w XI domu: Wspólnota walki. Niepopularnośc towarzyska. Kłopoty poprzez przyjaciół.

  Człowiek, który stawia na uczciwość w stosunkach z innymi. Ogromne pokłady energii życiowej, które pozwalają na walkę w obronie siebie i swych przyjaciół. Odważne plany życiowe, które z wielkim zaangażowaniem wprowadza w życie. Człowiek, który poświęci wiele jak nie wszystko dla swoich przyjaciół jednak oczekuje od nich rewanżu. Zbyt często stawia sprawę na ostrzu noża co powoduje, że jest duża rotacja wśród jego przyjaciół. Skłonności do zbyt wysokiej samooceny, kłótliwość oraz nieumiejętność dostosowania się. Przesadne domaganie się pochlebstw.
  V  Opis domu: dzieci, twórczość, rozrywki, romanse.

  Jowisz w V domu: Szczęście w miłości i grze. Pomyślność w sprawach dzieci i spekulacji. Przyjemności towarzyskie.

  Duża pewność siebie i optymizm. Esteta cieszący się życiem. Wyznaje zasadę chcieć to móc. Ma powodzenie w miłości i szczęśliwie dobiera parterów. Człowiek interesujący, który ufa swoim zdolnością i instynktom. Doskonale czuje się w każdej roli. Stworzony do uczenia innych. Często jednak przecenia swoje zalety. Zbyt pewny siebie i wrażliwy na krytykę. Cechuje go brak poczucia odpowiedzialności za swoje postępowanie oraz silny pociąg do rozrywek. Próżny i wygodnicki. Chętnie wdaje się w liczne historie miłosne. Cyniczny i lekkomyślny uwodziciel opętany hazardem.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Saturn w XII domu: Stara dusza. Chorobliwe fantazjowanie. Możliwość zdrady.

  Osoba świadoma własnej niedoskonałości. Cechuje ją bogactwo myśli oraz zdolność do poświęceń. Wierzy, że jest otoczona opieką boską, która wskazuje mu drogę w zyciu. Człowiek, który poszukuje prawdy o ludziach, życiu i świecie. Chętnie żyje w odosobnieniu pogrążając się w myślach. Jednak ta kontemplacja skutkuje poczuciem opuszczenia oraz braku szczęścia. Człowiek niezdecydowany, który często nie umie sobie radzić w życiu. Ucieczka od wszystkiego czego nie można racjonalnie uzasadnić. Osoba nieprzyjemna w obejściu, agresywna i bezwzględna.
  IX  Opis domu: wyższe wykształcenie, filozofia, religia, dalekie podróże, kontakty z prawem.

  Uran w IX domu: Wolność wiary. Niespodziewane podróże. Nieortodoksyjne poglądy filozoficzne.

  Oznacza człowieka postępowego z otwartym umysłem. Wyznaje zasadę wolności myśli i swobody działania. Zawsze chodzi własnymi ścieżkami poszukując sensu w życiu. Ma rzadko spotykane zdolności umysłowe i jest nastawiony na działalność społeczną. Kieruje nim chęć dokładnego poznania tajemnic istnienia. Częste podróże. Indywidualista pod każdym względem. Nie umie podporządkować się obowiązującym normom i zbytnio zachwyca się swoją osobą. Uważa, że posiada wiedzę dostępną tylko dla wtajemniczonych i jest wybrańcem Boga. Dziwaczny system poglądów, pojęć i idei. Mogą go spotkać przykre sytuacje w zagranicznych podróżach.
  XII  Opis domu: ukryte bogactwa i motywy, nielegalna działalność, ukryci wrogowie, odosobnienie.

  Neptun w XII domu: Nirwana. Dobroczynność, sympatia. Kontemplacja.

  Liczne talenty związane ze sztuką. Człowiek wierzący w istnienie ukrytych sił tajemnych, które prowadzą go w dobrym kierunku. Posiada zdolność przewidywania oraz silny związek ze zjawiskami nadprzyrodzonymi lub magią. Z drugiej strony zamęt w głowie i bezpodstawne dręczenie się powodujące cierpienie.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Pluton w X domu: Pozycja siły. Niezależność, pewność siebie. Poszukiwanie władzy.

  Osoba wynalazcza. Wkłada wiele czasu i wysiłku we wszystko co robi, szczególnie jeśli to doprowadzi do zdobycia władzy. Człowiek mający wpływy, które bezwzględnie wykorzystuje. Tworzy zależności by móć wpływać na zachowania i poglądy innych. Upowszechniania poglądy, które prowadzą do zniszczenia.

   Najsilniejsze domy:

  • XII (7 pkt, 21%)

   Dwunasty Dom to dom podświadomości i izolacji. Ukazuje Twoje ukryte siły i słabości (pragnienia), troski, ograniczenia, przeszkody, tajemnice, frustracje. Także mówi o zdolnościach do niesienia pomocy innym, zdolności do współczucia, zdolności do medytacji, duchowych długach do spłacenia. Wskazuje instytucje takie jak szpitale, więzienia, domy psychiatryczne, domy starców i siły zbrojne. Słowa kluczowe: Instytucje, obawy, ukryci wrogowie, duchowość, bezinteresowna służba dla ludzkości.

  • II (5 pkt, 15%)

   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.

  • XI (2 pkt, 6%)

   Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Strzelcu.

  Otwarty na świat.

  Osoby urodzone pod tym znakiem cechuje otwartość, ciekawość świata i ludzi, praktyczność, odwaga i pracowitość.
  Od Strzelca możemy uczuć się wiary w siłę pozytywnego myślenia. Strzelce są optymistami i zawsze znajdują pozytywne strony w każdej sytuacji. Ludzie urodzeni pod znakiem Strzelca to utalentowane jednostki o nieprzeciętnej inteligencji i błyskotliwości. Są odważni w działaniach, nieprzekupni, szybcy i skuteczni. W życiu ich zadaniem jest bycie drogowskazem. Ciągnie ich również do ciągłego poszerzania wiedzy oraz szukania i głoszenia sensu całego stworzenia.
  Stzelca łatwo wyprowadzić z równowagi a wtedy bywa groźny i zawsze mówi prawdę prosto w oczy. Boi się jednak zdemaskowania, że jest człowiekiem mającym słabości i wady takie jak nieodpowiedzialność, niecierpliwość, stronniczość czy zarozumiałość. Nie potrafi wytyczyć sobie granic. Często doznaje rozczarowań przez swoje zbyt idealistyczne podejście do życia i ludzi. Strzelec uparcie obstaje przy swoim zdaniu. Jest hipokrytą, często kłamie oraz jest nadmiernie wrazliwy na krytykę.

  Partnerstwo: Strzelce mają dobry kontakt z przedstawicielami płci przeciwnej i często pozostają z nimi w przyjacielskich stosunkach. Są ekstrawertykami, są osobami bardzo wrażliwymi, ich relacje partnerskie zazwyczaj dają im dużo szczę?cia i satysfakcji. Uczuciowo?ć i sentymentalizm może wpędzić Strzelca w sercowe kłopoty. Powinien on szukać wzajemno?ci w relacjach partnerskich - bez tego ciężko będzie Strzelcowi osiągnąć spełnienie. Nie powinien się spieszyć kiedy nie ma przekonania do tego co robi. Dopóki Strzelec nie zdobędzie całkowitego przekonania w początkowej fazie narodzin związku, może przeżywać wielką rado?ć lub wielki ból - w zależno?ci od tego jak będzie postępował. Strzelce powinny się pilnować aby zachowywać się dyskretnie w kwestiach swoich związku - zbytnia gadatliwo?ć może być znacznym utrudnieniem. Je?li jednak Strzelec zdecyduje się na znajomo?ć bez frywolno?ci to jest to jak najbardziej możliwe gdyż płeć przeciwna jest zazwyczaj zafascynowana nim co powoduje, że Strzelcowi łatwo jest taką znajomo?ć podtrzymywać.

  Zdrowie: Strzelce mają skłonno?ci do problemów z biodrami mogą mieć również problemy z włosami, skórą i paznokciami

  Sprawdza się w zawodach dyplomaty, polityka, filozofa, teologa, tłumacza, eksportera oraz będzie dobrym organizatorem podróży i przewodnikiem.
   Księżyc w Wadze.

  Atletka.

  To osoby pragnące miłości, współczucia, harmonii oraz uwagi. Mają dobry smak i wyczucie estetyki. Pragną współdziałać z innymi i tworzyć dobre związki. Lubią gustowne wnętrza oraz wytworne środowisko. Są dobrymi dyplomatami i gotowi na kompromisy. Zawsze starają się być uprzejmi, zorientowani na innych jednak bez zbytniego emocjonalnego angażowania się. Podchodzą do życia z beztroską a ciosy losu znoszą dość łatwo.
  Ich słabością jest wieczne niezdecydowanie. Mają zmienne nastroje, są powierzchowne oraz brakuje im gotowości do stawienia czoła konfliktom.
   Merkury w Strzelcu.

  Przekonujący.

  Osoba odznaczająca się ogromnym optymizmem, którym często zaraża innych. Posiada dar przekonywania, człowiek otwarty na świat. Interesuje się wszystkim. Jego słabość to przemądrzałość oraz naiwność. Jest arogancki, zadufany oraz bezkrytyczny.
   Wenus w Wadze.

  Harmonijna miłość.

  Osoba sympatyczna, pełna czaru i uroku. Lubi mieć wszystko uporządkowane, ma nienaganne maniery oraz uwielbia flirtować. Człowiek towarzyski i pociągający. Kobieta elegancka lecz czasem chłodna. Wadą jest niezdecydowanie, brak głębi, oraz często emocjonalna obojętność.
   Mars w Wadze.

  Dyplomata.

  Odznacza się dyplomacją. Potrafi przemyśleć plan działań biorąc pod uwagę działania innych. Dopracowany w każdym szczególe ale tylko w teorii. Zwleka z podejmowaniem decyzji, waha się. Łatwiej mu przychodzi podejmowanie decyzji za innych. Bez problemu można wpłynąć na zmianę jego myślenia czy postępowania. Mężczyzna pełen wdzięku, odznaczający się wyczuciem w kontaktach z innymi ludźmi. Jest zadbany, elegancki oraz nacechowany wyszukaną grzecznością zwłaszcza wobec kobiet, które to potrafi uwodzić z klasą. Mars w Wadze to brak zdecydowania oraz związana z tym nadmierna kompromisowość. Snuje plany lecz ma problemy z ich realizacją.
   Jowisz w Baranie.

  Wolność osobista i pewność siebie.

  Odznacza się dużym poczuciem własnej wartości. Jego najwyższym celem dążenia jest wolność odnosząca się do niego samego. Człowiek walczący o swoje przekonania. Głośno i odważnie mówi o swoich wartościach czy ideałach wkładając w to wiele wysiłku. Lubi ludzi, którzy nie są tchórzliwi i nie dają się wykorzystywać czy manipulować sobą. Ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i często nadmiernie zachwyca się sobą. Nie szanuje poglądów, wierzeń czy upodobań rózniących się od jego własnych. Nie lubi gdy ktoś się z nim nie zgadza. Potrafi użyć siły gdy chce \"przepchnąć\" swój pomysł czy swoje poglądy.
   Saturn w Wadze.

  Bezstronny.

  Człowiek, na którym zawsze można polegać dzięki czemu ma nadzwyczaj dobre stosunki z innymi. Uwielbia spotkania towarzyskie, przy okazji których może prowadzić dyskusje i spory. Niebywałe poczucie sprawiedliwości, harmonii oraz umiejętność prawidłowej oceny sytuacji. Z drugiej strony brak spokoju i równowagi w sferze uczuciowej psychiki. Człowiek, który boi się uzależnienia od innych oraz ma wiele trosk dotyczących zarówno pracy jak i swojego życia uczuciowego.
   Uran w Raku.

  Wolnośc ojczyzny, rozwoju dzieci i duszy.

  Cechuje go patriotyzm oraz chęć obrony niezależności własnego kraju. Ma nietypowe sposoby wyrażania swych poglądów. Wrażliwy na punkcie niesprawiedliwości. Ceni sobie możliwość swobodnego rozwoju osobistego. Czasami jest bardzo nerwowy i zbyt emocjonalnie reaguje na niektóre sprawy. Trudności życia w domu mogą spowodować, że człowiek będzie zrywał więzi i struktury rodzinne. Osoba niecierpliwa o zmiennych nastrojach. Bywa drażliwa i czasem ma dziwaczne zachowania.
   Neptun w Wadze.

  Oznacza człowieka ze skłonnościami do przeżywania wszystkiego z dużym natężeniem. Bogata wyobraźnia, czułość oraz umiłowanie do pokoju i zgodności w każdej sprawie. Cechuje człowieka, który potrafi solidaryzować się z osobami cierpiącymi i ceni sobie sprawiedliwość. Ogromne przywiązanie do osoby ukochanej. Czasami potrafisz płakać bez powodu i masz tendencję do działania bez namysłu.
   Pluton w Lwie.

  Talent do różnego rodzaju przedsięwzięć. Zdaje sobie sprawę z obdarzenia uznaniem przez innych. Przydaje się w występowaniu i działaniu w interesie publicznym. Jegozachowania często szokują naruszając obowiązujące normy postępowania w danym środowisku. Człowiek surowy często niedopuszczający wyjątków. Wykorzystuje w nadmiernym stopniu zdobyte przez siebie uznanie.

   Najsilniejsze znaki:

  • Waga (13pkt, 25%)

   Bezstronny, harmonijny, artystyczny, dyplomatyczny, będący w równowadze, silny zmysł sprawiedliwości, nie znoszący chaosu, lubiący luksus. Nie lubi być sam, interesuje się losem innych ludzi.

  • Lew (5pkt, 10%)

   Wierzący w siebie, hojny, serdeczny, potężny lider, dramatyczny. Może być nazbyt dumny, próżny, ekstrawagancki, arogancki.

  • Strzelec (5pkt, 10%)

   Inspirowanie, obszerna wizja, entuzjastyczny, wyszukujący celu, prawdomówny, awanturniczy. Może być nierozważny, niepohamowany, nietaktowny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  XI 19° Panna
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w XI domu.

  Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  II 08° Strzelec
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • II domu
   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.


  • Strzelcu
   Intensywne, magnetyczne, przenikające postrzeganie, potęga konfrontacji. Może być niszczycielski, mściwy, zazdrosny, nazbyt dramatyczny.
  II 05° Strzelec
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • II domu
   Drugi Dom to miejsce Twoich wartości, finansów i spraw materialnych oraz wolności osobistej. Opisuje Twój zmysł wartości począwszy od spraw materialnych aż do osobistej samooceny. Słowa kluczowe to: zasoby osobiste jak i finansowe, wartości i nastawienia, posiadłości, poczucie własnej godności, nabywania.


  • Strzelcu
   Inspirowanie, obszerna wizja, entuzjastyczny, wyszukujący celu, prawdomówny, awanturniczy. Może być nierozważny, niepohamowany, nietaktowny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  03°
  23°
   
  24°
   
       0°
  16°
     


       1°
   
       7°
   


       2°
     
       3°
  12°
     
       4°
    
  13°
     
       3°
    
       1°
  20°
   
       3°

       3°

       3°
     
       7°
  21°
   
       2°

       2°
       
       2°
  28°
   
       4°
          


       6°
      
       4°

       3°
      

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności