Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Horoskop

Horoskop dla: Albert Einstein

Data urodzenia: 14 marca 1879r. godz. 11:20
Miejscowość: Ulm (DE).
Biografia: Wikipedia

Data juliańska: 2407422.8680556

Znak zodiaku: Ryby


01° 10` Ascendent  
Słońce
23° 25'
w Rybach


Księżyc
13° 22'
w Strzelcu

Merkury
03° 02'
w Baranie

Wenus
16° 53'
w Baranie

Mars
26° 50'
w Koziorożcu

 

25° 06`Medium Coeli  
Jowisz
27° 18'
w Wodniku

Saturn
04° 32'
w Baranie

Uran
01° 17'
w Pannie

Neptun
07° 21'
w Byku

Pluton
01° 11'
w Byku


Horoskopy partnerskie Poznaj horoskopy partnerskie sławnych ludzi - kliknij tutaj.

Porozmawiaj o horoskopach urodzeniowych w grupach dyskusyjnych.

Kalendarz Astrologiczny Zobacz bieżący Astro-Kalendarz sławnych osób - kliknij tutaj.

Żywioły

Czynniki dominujące (żywioły):

ŻywiołSiłaOpis żywiołu
Ogień
(entuzjazm)
8 Żywioł ognia w zodiaku reprezentują: Baran, Lew, Strzelec.
Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, cechy przywódcze, romantyzm, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, optymizm.
Powietrze
(wartości)
4 Żywioł powietrza zawiera znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Woda
(emocje)
6 Żywioł wody obejmuje znaki: Rak, Skorpion, Ryby.
Są to znaki charakteryzuje się idealizmem, niezależnością, zdolnością asymilacji z otoczeniem, towarzyskością, ciekawością, wielostronnym podejściem do problemów, optymalnym wykorzystywaniem intelektu, poczuciem sprawiedliwości, komunikatywność, tolerancją, umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji, zdolnością abstrakcyjnego myślenia ale często brakiem praktycznego podejścia do życia.
Ziemia
(konkrety)
5 Do trygonu ziemi w zodiaku należš: Byk, Panna, Koziorożec.
Te trzy znaki są niesłychanie praktyczne. Cechuje je pragmatyzm, unikanie niepotrzebnego ryzyka, spokojne podejście do problemów, materializm, konsekwencja, stabilizacja, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu.
Interpretacja:

 • Najsilniejszym czynnikiem jest ogień (35%).
  Jesteś wysoko zmotywowaną osobą z wieloma celami i aspiracjami na przyszłość. Jesteś pełen życia i spontaniczności. Lubisz częste wyzwania losu. Twój entuzjazm jest niepowstrzymany. Twoja słabość leży w Twojej tendencji do przesady i niezdolności by poradzić sobie w przyziemnych aspektach życia.

 • Najsłabszym czynnikiem jest powietrze (17%).
  Odczuwasz brak obiektywności, powstrzymania się od racjonalnej perspektywy. Masz trudności w podejmowaniu decyzji w procesie rozważania wszystkich za i przeciw.

 • Jakości

  Czynniki dominujące (jakości):

  JakośćSiłaOpis jakości
  Kardynalna
  (dominacja)
  10 Jakość kardynalna reprezentują znaki: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  Charakteryzuje je żywiołowość, entuzjazm, ambicja, nizależność, dominacja nad innymi, inicjatywa, ustanawiania norm moralnych, organizowania struktur.
  Stała
  (konsolidacja)
  6 Jakość stała zawiera znaki: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  Są to znaki charakteryzujące się zdecydowaniem, stałością, niechęcią do zmian, przezornością, zdolnością do koncentracji, gromadzeniem dóbr.
  Zmienna
  (poszukiwania)
  10 Jakość zmienna obejmuje znaki: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
  Znaki o jakości zmiennej charakteryzuje wrażliwość, wszechstronność, intuicja, współczucie innym, wartościują normy moralne, różnicują stosunki społeczne.
  Interpretacja:

 • Najsilniejszą jest jakość Kardynalna. (38%)
  Jesteś osobą cieszącą się wyzwaniami i działaniem. Stajesz się sfrustrowany kiedy nie widzisz żadnej szansy na zmiany. Oczekujesz, żeby inni również podążyli za Twoimi ideami.

 • Najsłabszą jest jakość Stała (23%).
  Cieszysz się zmianą chociaż odczuwasz brak stałości potrzebnej do przeprowadzenia do końca spraw, którymi się zajmujesz.

 • Planety w domach natalnych

  Planety w domach:

  PlanetaDomOpis
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Słońce w XI domu: Poczucie wspólnoty. Sukcesy materialne i towarzyskie poprzez przyjaciółl i zwierzchników.

  Osoba z inwencją, tworząca śmiałe plany dotyczące przyszłości. Jest ponad wszelkimi podziałami i czuje się kosmopolitą. Głębokie przekonanie o swojej przynależności do określonej grupy osób, w której to on określa zasady zachowania. Dobry i pomocny przyjaciel. Najlepiej odnajduje się w stowarzyszeniach, które zawiązują się i działają bez przymusu. Cechuje go zbytnia chęć przypodobania się innym co bywa denerwujące dla innych. Odtrącenie przez przyjaciół z powodu zbytnich wymagań wobec nich. Przez swój snobizm i wybredność ma problemy z doborem przyjaciół.
  VI  Opis domu: praca, zdrowie, opiekuńczość.

  Księżyc w VI domu: Zawodowe dostosowanie się. Dobry pracownik. Niezbyt silna witalność.

  To człowiek staranny, który ciągle rozwija swoje umiejętności żeby być lepszym w pracy. Ceni sobie wszelkie prace, które są różnorodne co powoduje, że stają się one atrakcyjne dla niego. Dzięki swojej umiejętności przystosowania się, angażowania w pracę oraz pobudzania innych jak i siebie do działania często staje się człowiekiem niedającym się nikim zastąpić. Cechuje go ogromna chęć do pracy jak również chęć utrzymania dobrej kondycji i zdrowia. Brakuje mu jednak zasad, wykona każde zadanie, które da mu doraźne korzyści osobiste. Jego reakcje są trudne do przewidzenia gdyż ma zmienne usposobienie i jest pełen niepokoju i zamętu. Brak odporności i zbytnia wrażliwość.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Merkury w XI domu: Przyjaźń zawarta w podróży. Mądrzy przyjaciele ale nie zawsze godni zaufania.

  Człowiek nadzwyczaj towarzyski, inteligentny i spostrzegawczy. Jak mało kto potrafi zorganizować życie towarzyskie oraz sprawić by inni chcieli z nim przebywać. Człowiek wzbudzający zainteresowanie, chętnie wspiera innych zarówno materialnie jak i duchowo. Umie pobudzić innych do działania i lubi dzielić się swą wiedzą oraz umiejętnościami. Zawierane przez niego przyjaźnie pozostają raczej w sferze umysłowej niż emocjonalnej. Działając z wyrachowania człowiek jako przyjaciel schodzi na drugi plan gdyż ważniejsze jest dla niego to co może on od niego otrzymać. Jest chłodny, cyniczny i wykazuje brak większego zaangażowania w znajomości, które zawiera.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Wenus w XI domu: Przyjacielski flirt. Przyjemność i zyski poprzez przyjaciół.

  Umiejętność przewidywania przyszłych potrzeb, dzięki której może przygotować się do ich zaspokojenia. Ma wielu przyjaciół, z którymi łączy go prawdziwa więź i jest im wierny. Do każdego człowieka podchodzi indywidualnie i jest serdeczny. Ceni sobie stan równowagi psychicznej i możność polegania na swoich przyjaciołach. Jednak zbyt dużo od nich wymaga i często źle rozumie słowo przyjaźń traktując je jako miłość. Jego brak zdolności do krytycznej oceny ludzi powoduje, że nie umie dobrać sobie przyjaciół. Potrafi się przymilć by osiągnąć korzyści dla siebie.
  VIII  Opis domu: własność innych osób, spadki, śmierć, regeneracja, seks.

  Mars w VIII domu: Niebezpieczeństwo. Kłopoty ze spadkami. Żałoba.

  Cechuje go ogromna odwaga i nadzwyczaj silna wola. Lubi podejmować ryzyko i chętnie wystawia się na trudności i niebezpieczeństwo. Interesuje się sprawami, które mają związek ze zjawiskami nadprzyrodzonymi. Wszystkiemu co robi poświęca wiele czasu, wysiłku i pieniędzy. Nie cofa się przed niczym. Człowiek stroniący od ludzi. Jest surowy i okrutny w stosunku do innych jak również wobec siebie. Jest nadpobudliwy i niemoralny w zakresie spraw seksualnych. Skłonności do przemocy, tyranii oraz gwałtów.
  X  Opis domu: obraz w oczach innych, kariera, praca społeczna, zawód.

  Jowisz w X domu: Sukces, kariera. Wpływowa pozycja.

  Osoba wzbudzająca zaufanie dzięki czemu osiąga wiele sukcesów. Umie pozyskać względy zwierzchników i ma szczęście w układach z innymi. Potrafi zachęcić innych do działania oraz jest dobrym przedstawicielem co powoduje, że jest obsadzana na wysokich stanowiskach. Ogromna wiara we własne zdolności pomaga jej w osiąganiu wielu zaszczytów. Z drugiej strony cechuje ją wyrachowanie, lenistwo oraz zbytnia pewność siebie. Bez wahania wykorzysta koneksje by dostać się na szczyt. Przedkłada własny interes nad dobro innych.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Saturn w XI domu: Przyjaźń do grobowej deski. Mało przyjaciół ale za to wiernych i oddanych.

  Jest niezmienny w swoich poglądach i uczuciach. Zawsze mówi to co myśli i czuje. Ceni sobie przyjaźnie oparte na niezawodności gdyż na nim samym można zawsze polegać. Raczej nieśmiały, wyrażający powagę oraz umiejący okazać wdzięczność. Przyjaciół ma zazwyczaj dużo starszych od siebie, ale zawsze może na nich liczyć. Boi się braku aprobaty swojej osoby co może skutkować ucieczką w samotność. Brak spontaniczności. Problemy z dostosowaniem się w towarzystwie.
  IV  Opis domu: struktura psychiczna, dom rodzinny, zakończenia, rodzice.

  Uran w IV domu: Bezpaństwowiec. Niestałość życia rodzinnego. Narzucanie zmian.

  Najlepiej odnajduje się w towarzystwie ludzi podobnych do niego. Nie toleruje stagnacji i wykazuje brak zainteresowania do jednego miejsca. Chęć bycia wolnym powoduje, że bardzo szybko wyzwala się od rodzinnych więzi lub zobowiązań. W każdej dziedzinie swojego życia lubi zmiany. Odrzuca wszelkie schematy i tradycje podążając własną drogą. Człowiek wyalienowany. Z dystansem podchodzi do rodziny i wszelkich obyczajów. Wielki indywidualista, kierujący się w życiu własnymi ideami. Ma swój sposób na życie.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Neptun w XI domu: Duchowa przyjaźń. Duże wymagania w stosunku do przyjaciół.

  Jak nikt inny potrafi wczuć się stan ducha drugiego człowieka dlatego jest świetnym przyjacielem. Swoich przyjaciół traktuje bardzo życzliwie, potrafi o nich dbać i wiele im wybaczyć. Gdy sytuacja tego wymaga jest zdecydowany zrezygnować ze swoich potrzeb na rzecz innych. Odczuwa silne przywiązanie do przyjaciół oraz umie się dostosować do ich potrzeb i oczekiwań. Zbyt idealistyczne spojrzenie na przyjaźń powoduje liczne rozczarowania. Może zostać wykorzystany przez innych i ponieść straty zarówno finansowe jak i moralne. Łatwo wpada w towarzystwo budzące sporo wątpliwości.
  XI  Opis domu: ideały, przyjaciele, wartości społeczne, cele, aspiracje.

  Pluton w XI domu: Dozgonna przyjaźń. Wpływ na innych. Towarzyskość.

  Człowiek dobrej woli, Przyjaźń traktuje jako umowę o wzajemności i jest kierowany poczuciem obowiązku bycia z przyjacielem na dobre i na złe. Szuka bliskich przyjaźni, które mają trwać do końca życia. Przywódczy reformator. Człowiek podejrzany, wstępujący w stowarzyszenia siejące zniszczenie. Wywołuje przerażenie wśród przyjaciół i jest trudny w pożyciu. Skłonności do nadużyć, szantażu i przemocy.

   Najsilniejsze domy:

  • XI (10 pkt, 20%)

   Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność

  • VI (3 pkt, 6%)

   Szósty Dom pokazuje Twoją pracę, zdrowie i przyzwyczajenia. Odnosi się również do Twoich pracodawców, pracowników, lokatorów, ciotek, wójków i ulubieńców, pokazuje usługi na rzecz innych ludzi. Słowa kluczowe: zdrowie, rozkład dnia, środowisko pracy, umiejętności przystosowania się do warunków pracy, choroby spowodowane przez własną nieuwagę, .

  • VIII (2 pkt, 4%)

   Ósmy Dom pokazuje poparcie, które otrzymujesz od innych ludzi, regenerację. To jest dom poparcia (finansowego, moralnego, duchowego i fizycznego) ze strony innych osób, kwestii prawnych (kredyty, ubezpieczenia, testamenty, podatki, zobowiązania), psychologicznego odrodzenia, regeneracji, seksu i metafizyki. Słowa kluczowe: przekształcanie i regeneracja, zasoby innych, seksualność, śmierć, przemiana, bitwy, ścieżka bycia uczniem.

    Więcej o domach możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o domach w horoskopie urodzeniowym w grupach dyskusyjnych.

  Planety w znakach zodiaku

  Planety w znakach zodiaku:

  PlanetaZnakOpis
    Słońce w Rybach.

  Medialny.

  Ludzie urodzeni pod znakiem Ryb to uosobienie subtelności, kreatywności, empatii oraz intuicji, która podpowiada im, którą drogą iść w w życiu jak również ostrzega przed niebezpieczeństwem. Ryby kierowane są bezgranicznym współczuciem i zrozumieniem dla innych. Posiadają zdolność słuchania oraz pocieszania innych bez ich oceniania. Cechuje ich ogromna gotowośc niesienia pomocy oraz wtrażliwość. Człowiek - Ryba nie przywiązuje wagi do wszelkich dóbr. Patrzy na życie przez \"różowe okulary\", jest oddany, uczuciowy, tolerancyjny, bezinteresowny oraz marzycielski. Na wszystko reaguje instynktownie, stroni od rywalizaji i konkurencji oraz potrafi z wroga zrobić przyjaciela.
  Ryby łatwo dają się sprowadzić na złą drogę. Posiadają osobowość pełną sprzeczności, są zachłanne, nieżyciowe oraz chwiejne. Często uciekają w chorobę, zwłaszcza krytyka potrafi ich wpędzić w depresję zamiast mobilizować. Ryba to wiecza ofiara, działająca często złośliwie i okrutnie. Posiada niejasne poglądy, często ma poczucie bezsensu i ma tendencję do izolowania się.

  Partnerstwo: W związkach Ryby mają zazwyczaj dobre relacje z partnerem. Jednak w sytuacjach, kiedy nie są pewni co do swojego zachowania powinny dokonywać bezpiecznych wyborów. Związki Ryb bywają bardzo ulotne, więc dla własnego dobra powinny kontrolować sytuację. Mają skłonno?ci do zbyt wielu miłostek więc powinny się kontrolować. Zbyt wiele dobra na raz może powodować zniechęcenie, więc Ryby powinny swoją dobroć dawkować rozsądnie. Nie należy przesadzać je?li nie jest to konieczne - dla Ryb bardzo ważne jest zachowanie równowagi.

  Zdrowie: Ryby mają skłonno?ci do problemów ze stopami i skórą

  Sprawdza się w zawodach duszpasterza, opiekuna, pielęgniarza czy nauczyciela. Będzie również dobrym medium, uzdrowicielem czy homeopatą.
   Księżyc w Strzelcu.

  Szlachetny.

  To osoba szlachetna, wyczulona na punkcie sprawiedliwości, pełna humoru oraz otwarta na świat. Jej potrzeby to wolność, odnajdowanie sensów oraz rozwijanie swojego rozumienia świata. Uwielbia podróże i ceni sobie kontakty z ludźmi, które odrywają ją od problemów. Jest ruchliwa i pozytywnie nastawiona do życia. Bez wysiłku zdobywa motywację do działania. Trudno znosi krytykę, ale jej mniemanie o sobie jest wysokie.
  Nie umie przegrywać i ma problemy z okazywaniem uczuć. Jest przemądrzała, niestała i despotyczna. Często angażuje się w odległe ideały. Unika bezpośrednich rozstrzygnięć i ma problemy z podejmowaniem decyzji dotyczących aktualnych spraw.
   Merkury w Baranie.

  Człowiek uprawiający słowną szermierkę.

  Oznacza osobę lubiąca polemikę. Jest spontaniczny, błyskotliwy i otwarty. Głośno i wyraźnie wyraża swoje zdanie przy czym jest bezpośredni. Bardzo angażuje się we wszystko co robi.
  Często się kłóci i bez zastanowienia wyrokuje. Bywa cięty, sarkastyczny oraz ma tendencję do despotyzmu i przesady.
   Wenus w Baranie.

  Miłość od pierwszego wejrzenia.

  Duża spontaniczność i impulsywność. Cechuje osobę łatwo wpadającą w zachwyt i samouwielbienie. Krótkotrwała lecz intensywna namiętność. Podejście do życia wyrażające się w nieuzasadnionych lub nadmiernych żądaniach. Nie potrafi stworzyć trwałego związku. Ciężko przychodzi jej też ofiarowanie siebie.
  Kobieta pewna siebie, odznaczająca się odwagą, z poczuciem humoru. Uwielbia ryzyko.
   Mars w Koziorożcu.

  Maratończyk.

  Pełnia sił życiowych, które ciągle się odradzają. Wytrwałość i pewność w dążeniu do osiągnięcia celu. Ma dużo energii, która zwiększa się pod wpływem przeszkód. Człowiek, któremu
  można zaufać. Ze spokojem znosi przeciwności losu oraz umie
  wytrwale czekać. Jego decyzje są przemyślane i wprowadzane w życie mimo przeszkód. Mężczyzna odporny na przeciwności, godny zaufania i gotowy do ponoszenia konsekwencji za swoje postępowanie. Jest wierny i opiekuńczy, można liczyć na jego pomoc w trudnej sytuacji. Trudno go wyprowadzić z równowagi jednak gdy tak się stanie potrafi być zimny i mściwy. Nie ma litości w rujnowaniu innych swoim gniewem. Jest bezwzględny, zatwardziały oraz nie da się go zmienić.
   Jowisz w Wodniku.

  Równość i braterstwo.

  Uwielbienie i szacunek dla możliwości podejmowania decyzji zgodnie z własną wolą. Pragnienie równouprawnienia oraz dążenie do zniesienia wszelkich różnic. Człowiek szanujący wszystko co właściwe nowym czasom. Jego ideał to sszczęśliwe społeczeństwo, równość i możliwość samostanowienia. Typ samotnika niewnikającego w istotę rzeczy. Postępowanie niezgodne z przyjętymi zasadami.
   Saturn w Baranie.

  Ambicja, wytrwałość.

  Odznacza się dużą ruchliwością, pewnością siebie oraz jest żywiołowy. Człowiek obdarzony zdolnością do samodzielnych pomysłów. Jest pełen ekspresji. Odczuwa lęk przed niepowodzeniami dlatego też często ma nadmierne wymagania. Problemy ze zdobyciem uznania u innych powodują że potrafi sprawić innym ból i nie ma dla nich litości. Niechęć do kłótni i wrogiego zachowania.
   Uran w Pannie.

  Wolność wiedzy, nauki.

  Osoba odznaczająca się niezależnością, spokojem i stałością. Cechuje ją myślenie mające na celu tworzenie oraz sięgające daleko w przyszłość. Dąży do zachowania włąsnych poglądów na świat i życie. Człowiek mający poczucie niezależności i odrębności osobistej. Często się poświęca na rzecz osiągnięcia dobrego stanu zdrowia. Ceni sobie również dobre samopoczucie psychiczne.Bywa że postępuje niezgodnie z przyjętymi zasadami oraz ma problemy z przystosowaniem się, które wywołują niepokój.
   Neptun w Byku.

  Człowiek umiejący wytrwale czekać. Działa w bardzo prosty sposób często idąc na łatwiznę. Gdy za coś się bierze potrafi włożyć w to wiele uczucia, wysiłku, czasu i pieniędzy. Jednak musi mieć przekonanie do tego co robi. Odznacza się dobrocią, zmysłowością oraz umiłowaniem do luksusu. Ogólnie jest przyjazny jednak czasmi objawia swoje uczucia w sposób gwałtowny. Dotytczy to sytuacji w których jego przekonania różnią się od przekonań innych ludzi.
   Pluton w Byku.

  Oznacza człowieka silnie odczuwającego wszystko z czym się spotyka. Wewnętrzna potrzeba wprowadzenia nowego życia. Osoba posiadająca talent związany ze sztuką. Przewrażliwiony na punkcie ochrony swojego zdrowia. Słabością jest chęć odwetu za doznane krzywdy, parcie na nowy porządek, uczucie silnej niechęci i wrogości. Jego zachowanie narusza obowiązujące konwencje przez co często szokuje otoczenie.

   Najsilniejsze znaki:

  • Baran (5pkt, 8%)

   Pełen energii, niezależny, śmiały, odważny, stanowczy, ognisty, inspiracyjny, bezpośredni, decydujący. Może być impulsywny, niecierpliwy, agresywny, bez subtelności.

  • Wodnik (5pkt, 8%)

   Humanitarny, innowacyjny, postępowy, służący innym. Może być buntowniczy, ekscentryczny, emocjonalnie powierzchowny, nazbyt ekstrawertyczny.

  • Rak (4pkt, 6%)

   Ostrożny, zapobiegawczy, bystry, emocjonalnie wrażliwy, silne korzenie. Może być nadopiekuńczy, nieœmiały, samotny.

    Więcej o znakach zodiaku możesz przeczytać w encyklopedii.

    Porozmawiaj o planetach w znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych.

  Punkty arabskie

  Punkty arabskie:

  DomStopieńZnakOpis
  X 21° Ryby
  Punkt szczęścia


  Punkt szczęścia leży w X domu.

  Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.

  Więcej o domach w horoskopie możesz przeczytać w Encyklopedii.
  XI 26° Ryby
  Punkt energii


  Punkt energii leży w:
  • XI domu
   Jedenasty Dom to dom reprezentujący twoje przyjaźnie i stosunki w grupach ludzi. Dotyczy Twoich nadziei i snów, związków nieemocjonalnych, tego, co otrzymujesz od innych. Pokazuje Twoje życiowe cele, sposób, w jaki postrzegasz innych oraz okoliczności, na które masz mały wpływ lub których zupełnie nie kontrolujesz. Ten dom reprezentuje pasierbów i dzieci adoptowane. Słowa kluczowe: przyjaciele i społeczne znajomości, grupy i organizacje i ich działalność


  • Rybach
   Humanitarny, innowacyjny, postępowy, służący innym. Może być buntowniczy, ekscentryczny, emocjonalnie powierzchowny, nazbyt ekstrawertyczny.
  X 01° Ryby
  Punkt powołania


  Punkt powołania leży w:
  • X domu
   Dziesiąty Dom pokazuje Twoją karierę, zawód, reputację. To dom statusu społecznego, może pokazywać Twoje nastawienie do bycia rodzicem. To również dom reprezentujący Twojego ojca. Słowa kluczowe: honor, władza, kariera i zawód, kierunek życia, dokonania, hierarchia.


  • Rybach
   Współczujący, wrażliwy, łagodny, intuicyjny. Może być niepraktyczny, łatwowierny.

  Aspekty

  Aspekty są tylko wycinkiem całego horoskopu i nie należy ich interpretować dosłownie a jedynie jako wskazówka do oceny całej osobowości. Sygnalizują pewne cechy, które powinnismy uwzględnić przy spojrzeniu całościowym na obraz człowieka.

  Porozmawiaj o znanych postaciach i ich horoskopach w grupach dyskusyjnych.

  23°
  13°
   

    
  16°
   
       4°
   
  26°

       4°
     
  27°
       

    
       1°
     

    
       2°
   
       4°

       4°

       4°

         
       7°

      
       4°

       4°
   
       0°

       6°

    
       2°
   
       4°

       4°

       4°

       0°
   
       1°
  25°
       
       2°
   
       7°
    
       7°

  Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
    
  Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności